Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30309:408TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vutov Ivan
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
10-9-5-4 1301
2.Stibor Tomáš
Hanák Zdeněk
 
 
Orel Eduard
Morávek Jindřich
 
 
-96-4-7 1302
3.Stibor TomášMorávek Jindřich-4-5-4  0303
4.Hanák ZdeněkKamenský Petr-7-86-5 1304
5.Pešek OldřichFrolek Radek-5-1299-102305
6.Švejda AloisOrel Eduard-85-4-6 1306
7.Hanák ZdeněkMorávek Jindřich-9-67-6 1307
8.Pešek OldřichKamenský Petr-7-910-14 1308
9.Švejda AloisFrolek Radek3-4-13-9 1309
10.Stibor TomášOrel Eduard-8-3-4  03010
11.Pešek OldřichMorávek Jindřich         
12.Švejda AloisKamenský Petr         
13.Stibor TomášFrolek Radek         
14.Hanák ZdeněkOrel Eduard         
15.Švejda AloisMorávek Jindřich         
16.Stibor TomášKamenský Petr         
17.Hanák ZdeněkFrolek Radek         
18.Pešek OldřichOrel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Morávek Jindřich20
Hanák Zdeněk02Kamenský Petr20
Pešek Oldřich02Frolek Radek20
Švejda Alois02Orel Eduard20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33433:532Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Rančík Antonín
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
-88-46-62301
2.Bezucha Jan
Lacho František
 
 
Brychta Edo
Malík Vladimír
 
 
-9-5-3  0302
3.Kalivoda MartinMesaroš Petr10-6-79-92303
4.Rančík AntonínBrychta Edo-812-5793213
5.Lacho FrantišekMádel Ladislav-9-10-6  0314
6.Bezucha JanMalík Vladimír-11-1-4  0315
7.Rančík AntonínMesaroš Petr-6-7-9  0316
8.Lacho FrantišekBrychta Edo4710  3026
9.Bezucha JanMádel Ladislav-1-4-5  0327
10.Kalivoda MartinMalík Vladimír8710  3037
11.Lacho FrantišekMesaroš Petr-8-1210-4 1338
12.Bezucha JanBrychta Edo-6-5-7  0339
13.Kalivoda MartinMádel Ladislav-912109 3149
14.Rančík AntonínMalík Vladimír69-9-6-423410
15.Bezucha JanMesaroš Petr-5-6-8  03  
16.Kalivoda MartinBrychta Edo         
17.Rančík AntonínMádel Ladislav         
18.Lacho FrantišekMalík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalivoda Martin21Mesaroš Petr30
Rančík Antonín12Brychta Edo12
Lacho František12Mádel Ladislav21
Bezucha Jan03Malík Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova22 HustopčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39617:669TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-10-13-6  0301
2.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Hušek Jindřich
Blažek Jiří
 
 
688  3011
3.Hanák JiříKuchař Pavel-1710-91143221
4.Suský StanislavHladký Rostislav69-7-7-72322
5.Valoušek FrantišekŠlancar Jiří-9-1110-9 1323
6.Vala VítězslavHušek Jindřich-8118-7113233
7.Suský StanislavKuchař Pavel1410-11-8-52334
8.Valoušek FrantišekHladký Rostislav-9-4-9  0335
9.Vala VítězslavŠlancar Jiří-99-9683245
10.Hanák JiříHušek Jindřich983  3055
11.Valoušek FrantišekKuchař Pavel-6-58-3 1356
12.Vala VítězslavHladký Rostislav-6-3-2  0357
13.Hanák JiříŠlancar Jiří48-72 3167
14.Suský StanislavHušek Jindřich-9-2-14  0368
15.Vala VítězslavKuchař Pavel-9-991083278
16.Hanák JiříHladký Rostislav-9-7-5  0379
17.Suský StanislavŠlancar Jiří-6-7-9  03710
18.Valoušek FrantišekHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří31Kuchař Pavel22
Suský Stanislav04Hladký Rostislav40
Valoušek František03Šlancar Jiří22
Vala Vítězslav31Hušek Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17479:398STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Vráblík Jan
 
 
Hoch Vítek
Soukal Jiří st.
 
 
11105  3010
2.Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
118-34 3120
3.Brozák RadomírJangl Marek-7-5-3  0321
4.Gajan Pavel ml.Kubík Josef-53-8-6 1322
5.Dyrčíková LucieHoch Vítek5-1010-983232
6.Cupák ZdeněkSoukal Jiří st.688  3042
7.Gajan Pavel ml.Jangl Marek-10-87-8 1343
8.Dyrčíková LucieKubík Josef474  3053
9.Cupák ZdeněkHoch Vítek5610  3063
10.Brozák RadomírSoukal Jiří st.554  3073
11.Dyrčíková LucieJangl Marek-10-37623283
12.Cupák ZdeněkKubík Josef5-667 3193
13.Brozák RadomírHoch Vítek-1158-8632103
14.Gajan Pavel ml.Soukal Jiří st.98   20  
15.Cupák ZdeněkJangl Marek         
16.Brozák RadomírKubík Josef         
17.Gajan Pavel ml.Hoch Vítek         
18.Dyrčíková LucieSoukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír21Jangl Marek21
Gajan Pavel ml.02Kubík Josef12
Dyrčíková Lucie30Hoch Vítek03
Cupák Zdeněk30Soukal Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33330:443SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
-10-9-8  0301
2.Valko Jan
Šnajdr Michal
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
6-11-79113211
3.Šnajdr RadomírKuchařič Jiří st.-312-2-7 1312
4.Šnajdr MichalBábíček Josef-9-4-9  0313
5.Valko JanCharvát Vít ml.-7-36-11 1314
6.Koutný FrantišekHrbáček Milan-8-9-6  0315
7.Šnajdr MichalKuchařič Jiří st.-10-8-4  0316
8.Valko JanBábíček Josef6-3-2-6 1317
9.Koutný FrantišekCharvát Vít ml.-6-2-10  0318
10.Šnajdr RadomírHrbáček Milan-8-7-5  0319
11.Valko JanKuchařič Jiří st.-5779 3129
12.Koutný FrantišekBábíček Josef-9-9-9  03210
13.Šnajdr RadomírCharvát Vít ml.         
14.Šnajdr MichalHrbáček Milan         
15.Koutný FrantišekKuchařič Jiří st.         
16.Šnajdr RadomírBábíček Josef         
17.Šnajdr MichalCharvát Vít ml.         
18.Valko JanHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír02Kuchařič Jiří st.21
Šnajdr Michal02Bábíček Josef30
Valko Jan12Charvát Vít ml.20
Koutný František03Hrbáček Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22544:503TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Příkaský Zbyněk
Vymyslický Stanislav st.
 
 
9-668 3110
2.Hrabec Lukáš
Sedláček Zdeněk
 
 
Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
-5-5-6  0311
3.Hrabec LukášPříkaský Zbyněk-3-6-6  0312
4.Sedláček ZdeněkKolář David-78-613-52313
5.Kratochvíl JaroslavChvátal Tomáš9-81810 3123
6.Volek Pavel ml.Vymyslický Stanislav st.354  3033
7.Sedláček ZdeněkPříkaský Zbyněk-8-6-11  0334
8.Kratochvíl JaroslavKolář David6-1058 3144
9.Volek Pavel ml.Chvátal Tomáš11-81011 3154
10.Hrabec LukášVymyslický Stanislav st.7-1078 3164
11.Kratochvíl JaroslavPříkaský Zbyněk7-98-10113274
12.Volek Pavel ml.Kolář David855  3084
13.Hrabec LukášChvátal Tomáš4-4-12-9 1385
14.Sedláček ZdeněkVymyslický Stanislav st.378  3095
15.Volek Pavel ml.Příkaský Zbyněk786  30105
16.Hrabec LukášKolář David-5-3-7  03  
17.Sedláček ZdeněkChvátal Tomáš         
18.Kratochvíl JaroslavVymyslický Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš12Příkaský Zbyněk22
Sedláček Zdeněk12Kolář David12
Kratochvíl Jaroslav30Chvátal Tomáš12
Volek Pavel ml.40Vymyslický Stanislav st.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy