Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13437:353SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malošek Radek
Chvátal Tomáš
 
 
Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
-65-6-7 1301
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
798  3011
3.Chvátal TomášPešek Oldřich11-68-943221
4.Malošek RadekŠvejda Alois5-885 3131
5.Drábek MilanStibor Tomáš10-9-7363241
6.Kolář DavidHanák Zdeněk874  3051
7.Malošek RadekPešek Oldřich7-4135 3161
8.Drábek MilanŠvejda Alois96-6-793271
9.Kolář DavidStibor Tomáš456  3081
10.Chvátal TomášHanák Zdeněk10-564 3191
11.Drábek MilanPešek Oldřich8-837 31101
12.Kolář DavidŠvejda Alois         
13.Chvátal TomášStibor Tomáš         
14.Malošek RadekHanák Zdeněk         
15.Kolář DavidPešek Oldřich         
16.Chvátal Tomᚊvejda Alois         
17.Malošek RadekStibor Tomáš         
18.Drábek MilanHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš20Pešek Oldřich03
Malošek Radek20Švejda Alois02
Drábek Milan30Stibor Tomáš02
Kolář David20Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5367:236SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Kalivoda Martin
Mikuš Martin
 
 
856  3010
2.Bábíček Josef
Hrbáček Milan
 
 
Maděrič Zdeněk
Zlámal Martin
 
 
746  3020
3.Bábíček JosefKalivoda Martin-6-137103230
4.Hrbáček MilanMikuš Martin-10-82773240
5.Charvát Vít ml.Maděrič Zdeněk167  3050
6.Kuchařič Jiří st.Zlámal Martin366  3060
7.Hrbáček MilanKalivoda Martin69-106 3170
8.Charvát Vít ml.Mikuš Martin885  3080
9.Kuchařič Jiří st.Maděrič Zdeněk7108  3090
10.Bábíček JosefZlámal Martin515  30100
11.Charvát Vít ml.Kalivoda Martin         
12.Kuchařič Jiří st.Mikuš Martin         
13.Bábíček JosefMaděrič Zdeněk         
14.Hrbáček MilanZlámal Martin         
15.Kuchařič Jiří st.Kalivoda Martin         
16.Bábíček JosefMikuš Martin         
17.Hrbáček MilanMaděrič Zdeněk         
18.Charvát Vít ml.Zlámal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábíček Josef20Kalivoda Martin02
Hrbáček Milan20Mikuš Martin02
Charvát Vít ml.20Maděrič Zdeněk02
Kuchařič Jiří st.20Zlámal Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11441:336TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Vajbar Antonín
 
 
Boruta Vladislav
Boruta Matěj
 
 
856  3010
2.Hoch Vítek
Soukal Jiří st.
 
 
Studnička Ondřej
Nikl František
 
 
764  3020
3.Soukal Jiří st.Studnička Ondřej-5-13-9  0321
4.Kubík JosefBoruta Vladislav8-76-743231
5.Vajbar AntonínBoruta Matěj676  3041
6.Hoch VítekNikl František916  3051
7.Kubík JosefStudnička Ondřej644  3061
8.Vajbar AntonínBoruta Vladislav11-8107 3171
9.Hoch VítekBoruta Matěj999  3081
10.Soukal Jiří st.Nikl František536  3091
11.Vajbar AntonínStudnička Ondřej95-9-10-62392
12.Hoch VítekBoruta Vladislav-7-598732102
13.Soukal Jiří st.Boruta Matěj3-9811 31  
14.Kubík JosefNikl František         
15.Hoch VítekStudnička Ondřej         
16.Soukal Jiří st.Boruta Vladislav         
17.Kubík JosefBoruta Matěj         
18.Vajbar AntonínNikl František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukal Jiří st.11Studnička Ondřej21
Kubík Josef20Boruta Vladislav03
Vajbar Antonín21Boruta Matěj02
Hoch Vítek30Nikl František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:38721:703TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Zástěra Libor
Šubík Jiří
 
 
9-69-893210
2.Hušek Jan
Hladký Rostislav
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-525-963220
3.Hušek JanVolek Pavel ml.7-6-7-4 1321
4.Šlancar JiříKratochvíl Jaroslav5-10-8-9 1322
5.Kuchař PavelZástěra Libor7-53-11-82323
6.Hladký RostislavŠubík Jiří381  3033
7.Šlancar JiříVolek Pavel ml.-13-5-8  0334
8.Kuchař PavelKratochvíl Jaroslav-68-9-4 1335
9.Hladký RostislavZástěra Libor1068  3045
10.Hušek JanŠubík Jiří-7-13-8  0346
11.Kuchař PavelVolek Pavel ml.6-48-8-82347
12.Hladký RostislavKratochvíl Jaroslav29-128 3157
13.Hušek JanZástěra Libor23-4-6103267
14.Šlancar JiříŠubík Jiří-547-7-82368
15.Hladký RostislavVolek Pavel ml.1011-9-493278
16.Hušek JanKratochvíl Jaroslav-91465 3188
17.Šlancar JiříZástěra Libor-9-6512103298
18.Kuchař PavelŠubík Jiří9-510-4532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jan22Volek Pavel ml.31
Šlancar Jiří13Kratochvíl Jaroslav22
Kuchař Pavel13Zástěra Libor13
Hladký Rostislav40Šubík Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15474:417Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
7-36-493210
2.Brychta Edo
Malík Vladimír
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
-7-78873220
3.Malík VladimírHanák Jiří-3-986123230
4.Mádel LadislavVala Vítězslav7119  3040
5.Brychta EdoSuský Stanislav766  3050
6.Mesaroš PetrValoušek František1079  3060
7.Mádel LadislavHanák Jiří6-7-47-52361
8.Brychta EdoVala Vítězslav585  3071
9.Mesaroš PetrSuský Stanislav1110-95 3181
10.Malík VladimírValoušek František-875-883291
11.Brychta EdoHanák Jiří6-610-5-52392
12.Mesaroš PetrVala Vítězslav385  30102
13.Malík VladimírSuský Stanislav         
14.Mádel LadislavValoušek František         
15.Mesaroš PetrHanák Jiří         
16.Malík VladimírVala Vítězslav         
17.Mádel LadislavSuský Stanislav         
18.Brychta EdoValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malík Vladimír20Hanák Jiří21
Mádel Ladislav11Vala Vítězslav03
Brychta Edo21Suský Stanislav02
Mesaroš Petr30Valoušek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38555:609STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Bureš Martin
 
 
Cupák Zdeněk
Galuszka Michal
 
 
-8-9-7  0301
2.Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
Brozák Radomír
Bařina Leoš
 
 
-6-3-7  0302
3.Bureš MartinCupák Zdeněk-2-6-7  0303
4.Lanová RenataBrozák Radomír11-96-6-72304
5.Kamenský PetrBařina Leoš9-710-7123214
6.Černý ZdeněkGaluszka Michal4113  3024
7.Lanová RenataCupák Zdeněk-6-7-5  0325
8.Kamenský PetrBrozák Radomír-7411-1083235
9.Černý ZdeněkBařina Leoš5-11-8-9 1336
10.Bureš MartinGaluszka Michal1278  3046
11.Kamenský PetrCupák Zdeněk-8-810-3 1347
12.Černý ZdeněkBrozák Radomír-108-10-4 1348
13.Bureš MartinBařina Leoš2-105-7103258
14.Lanová RenataGaluszka Michal-8-107073268
15.Černý ZdeněkCupák Zdeněk-9-5-6  0369
16.Bureš MartinBrozák Radomír8-3-36-723610
17.Lanová RenataBařina Leoš-66   11  
18.Kamenský PetrGaluszka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Martin22Cupák Zdeněk40
Lanová Renata12Brozák Radomír31
Kamenský Petr21Bařina Leoš12
Černý Zdeněk13Galuszka Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy