Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Polášek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15699:529TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Němeček Radek
 
 
Hruška Jaroslav st.
Sedláček Petr
 
 
683  3010
2.Tomek Jan
Uher Lukáš
 
 
Smetana Jaroslav
Tesař Petr
 
 
-12469 3120
3.Němeček RadekSedláček Petr7-1164 3130
4.Tomek JanSmetana Jaroslav4-7-9-4 1331
5.Polášek MiroslavHruška Jaroslav st.-811-12773241
6.Uher LukášTesař Petr8612  3051
7.Tomek JanSedláček Petr943  3061
8.Polášek MiroslavSmetana Jaroslav9-7516 3171
9.Uher LukášHruška Jaroslav st.-93-13-7 1372
10.Němeček RadekTesař Petr574  3082
11.Polášek MiroslavSedláček Petr78-72 3192
12.Uher LukášSmetana Jaroslav76-89 31102
13.Němeček RadekHruška Jaroslav st.1079  30112
14.Tomek JanTesař Petr788  30122
15.Uher LukášSedláček Petr54-116 31132
16.Němeček RadekSmetana Jaroslav1159  30142
17.Tomek JanHruška Jaroslav st.697  30152
18.Polášek MiroslavTesař Petr10-7107 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Radek40Sedláček Petr04
Tomek Jan31Smetana Jaroslav13
Polášek Miroslav40Hruška Jaroslav st.13
Uher Lukáš31Tesař Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov DVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Okres - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:34568:574STP Mikulov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobota Luděk
Mach Ludvík
 
 
Vodáková Aneta
Dostál Daniel
 
 
8-5-3-6 1301
2.Kalous Jakub
Čížek Ondřej
 
 
Blažek Petr
Blažek David
 
 
4-966 3111
3.Kalous JakubBlažek David54-88 3121
4.Sobota LuděkVodáková Aneta-1-6-7  0322
5.Mach LudvíkDostál Dominik-5-6-7  0323
6.Čížek OndřejBlažek Petr537  3033
7.Sobota LuděkBlažek David-89-5963243
8.Mach LudvíkVodáková Aneta-4-4-6  0344
9.Čížek OndřejDostál Dominik86-93 3154
10.Kalous JakubBlažek Petr-6555 3164
11.Mach LudvíkBlažek David-87-6-5 1365
12.Čížek OndřejVodáková Aneta-844-673275
13.Kalous JakubDostál Dominik96-5-843285
14.Sobota LuděkBlažek Petr9115  3095
15.Čížek OndřejBlažek David776  30105
16.Kalous JakubVodáková Aneta-8-8-5  03106
17.Sobota LuděkDostál Dominik-6-3-8  03107
18.Mach LudvíkBlažek Petr-8-11-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalous Jakub31Blažek David13
Sobota Luděk22Vodáková Aneta31
Mach Ludvík04Dostál Dominik22
Čížek Ondřej40Blažek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:Blažek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Tichý Richard
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:55Konec
utkání
19:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:42499:591TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Josef
Klenovec Ondřej
 
 
Ulica Jaromír
Suský Josef
 
 
-85-5-5 1301
2.Krejčiřík Stanislav
Janoušek Radek
 
 
Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
-6-10-10  0302
3.Janoušek RadekUlica Jaromír-5-2-5  0303
4.Klenovec JosefBlaško Květoslav-87-10-10 1304
5.Krejčiřík StanislavSuský Josef-7-9-3  0305
6.Klenovec OndřejStávek Josef57-73 3115
7.Klenovec JosefUlica Jaromír5-1089 3125
8.Krejčiřík StanislavBlaško Květoslav-810-4-9 1326
9.Klenovec OndřejSuský Josef12-9-9-7 1327
10.Janoušek RadekStávek Josef-7-7-8  0328
11.Krejčiřík StanislavUlica Jaromír-4-4-10  0329
12.Klenovec OndřejBlaško Květoslav-1-9-7  03210
13.Beneš LukášSuský Josef-4-5-4  03211
14.Klenovec JosefStávek Josef994  30311
15.Klenovec OndřejUlica Jaromír-7-7-9  03312
16.Beneš LukášBlaško Květoslav-6-5-7  03313
17.Klenovec JosefSuský JosefWO    30413
18.Krejčiřík StanislavStávek Josef11-6910 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Radek02Ulica Jaromír31
Klenovec Josef21Blaško Květoslav40
Krejčiřík Stanislav13Suský Josef30
Klenovec Ondřej13Stávek Josef13
Beneš Lukáš02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32614:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Straka Vlastimil
 
 
Zhejbal Jiří
Klein Kamil
 
 
5910  3010
2.Suský Patrik
Průdek Filip
 
 
Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
96-10-7-92311
3.Cibulka RadekZhejbal Jiří-6-6-3  0312
4.Straka VlastimilKlein Kamil788  3022
5.Suský PatrikŠlancar Zbyněk-7-6-8  0323
6.Průdek FilipHasilík Milan658  3033
7.Straka VlastimilZhejbal Jiří8-775 3143
8.Suský PatrikKlein Kamil-4-7-6  0344
9.Průdek FilipŠlancar Zbyněk8-6-7-9 1345
10.Cibulka RadekHasilík Milan-6-986-102346
11.Suský PatrikZhejbal Jiří-46-6783256
12.Průdek FilipKlein Kamil899  3066
13.Cibulka RadekŠlancar Zbyněk-86-9-5 1367
14.Straka VlastimilHasilík Milan6-8-11-12 1368
15.Průdek FilipZhejbal Jiří8107  3078
16.Cibulka RadekKlein Kamil978  3088
17.Straka VlastimilŠlancar Zbyněk106-4-983298
18.Suský PatrikHasilík Milan-49-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Radek13Zhejbal Jiří13
Straka Vlastimil31Klein Kamil13
Suský Patrik13Šlancar Zbyněk31
Průdek Filip31Hasilík Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná BVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36449:574SPIN Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Arnošt
Hoffmann Dušan
 
 
Lunzar Ladislav
Kováč Josef
 
 
29-8-10-102301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.Kolínek ZdeněkLunzar Ladislav-6-7-9  0303
4.Matula ArnoštKováč Josef-910-10-2 1304
5.Hoffmann DušanHrnčiar Stanislav-6105-773214
6.Hruška VlastimilWO    0315
7.Matula ArnoštLunzar Ladislav9-999 3125
8.Hoffmann DušanKováč Josef-7-105-10 1326
9.Hrnčiar StanislavWO    0327
10.Kolínek ZdeněkHruška Vlastimil782  3037
11.Hoffmann DušanLunzar Ladislav-14-410-4 1338
12.Kováč JosefWO    0339
13.Kolínek ZdeněkHrnčiar Stanislav345  3049
14.Matula ArnoštHejmala Karel497  3059
15.Lunzar LadislavWO    03510
16.Kolínek ZdeněkKováč Josef552  30610
17.Matula ArnoštHrnčiar Stanislav679  30710
18.Hoffmann DušanHejmala Karel-6-8-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolínek Zdeněk31Lunzar Ladislav21
Matula Arnošt31Kováč Josef21
Hoffmann Dušan13Hrnčiar Stanislav03
   Hruška Vlastimil01
   Hejmala Karel11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21682:523TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geier Ivo
Geier Jiří
 
 
Svojanovský Ladislav
Benešová Zuzana
 
 
55-1010 3110
2.Halámek Zdeněk
Halámek Michal
 
 
Kovář Pavel
Tomolová Anna
 
 
78-93 3120
3.Geier IvoSvojanovský Ladislav965  3030
4.Geier JiříTomolová Anna12612  3040
5.Halámek ZdeněkBenešová Zuzana-761112 3150
6.Halámek MichalKovář Pavel366  3060
7.Geier JiříSvojanovský Ladislav-3-81110-62361
8.Halámek ZdeněkTomolová Anna4-1284 3171
9.Halámek MichalBenešová Zuzana-97-4-8 1372
10.Geier IvoKovář Pavel78-9-483282
11.Halámek ZdeněkSvojanovský LadislavWO    3092
12.Halámek MichalTomolová Anna9-11310 31102
13.Geier IvoBenešová Zuzana106-68 31112
14.Geier JiříKovář Pavel5-968 31122
15.Halámek MichalSvojanovský LadislavWO    30132
16.Geier IvoTomolová Anna245  30142
17.Geier JiříBenešová Zuzana-6-811-9 13143
18.Halámek ZdeněkKovář Pavel-7-9-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geier Ivo40Svojanovský Ladislav11
Geier Jiří22Tomolová Anna04
Halámek Zdeněk21Benešová Zuzana22
Halámek Michal21Kovář Pavel13
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy