Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43655:725TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
Charvát Jaroslav
Klimeš Drahomír
 
 
9-58-7103210
2.Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
Žerava Miroslav ml.
Šimůnek Čestmír
 
 
8-6-9-8 1311
3.Petrus LiborŽerava Miroslav ml.8-9-8-6 1312
4.Šlambor OldřichCharvát Jaroslav9-9-89103222
5.Veselý JaroslavŠimůnek Čestmír-688-9103232
6.Stehlík RadekKlimeš Drahomír986  3042
7.Šlambor OldřichŽerava Miroslav ml.-9-10-10  0343
8.Veselý JaroslavCharvát Jaroslav-6-5-9  0344
9.Stehlík RadekŠimůnek Čestmír-9910-9-92345
10.Petrus LiborKlimeš Drahomír9-9-8-8 1346
11.Veselý JaroslavŽerava Miroslav ml.-8-6-5  0347
12.Stehlík RadekCharvát Jaroslav-89-6-6 1348
13.Petrus LiborŠimůnek Čestmír-9-6-5  0349
14.Šlambor OldřichKlimeš Drahomír10-896 3159
15.Stehlík RadekŽerava Miroslav ml.-10-69-9 13510
16.Petrus LiborCharvát Jaroslav-910-9-9 13511
17.Šlambor OldřichŠimůnek Čestmír10-9-109-1023512
18.Veselý JaroslavKlimeš Drahomír9810  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrus Libor04Žerava Miroslav ml.40
Šlambor Oldřich22Charvát Jaroslav31
Veselý Jaroslav22Šimůnek Čestmír31
Stehlík Radek13Klimeš Drahomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38591:634TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Matějů Václav
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-107-711-52301
2.Košťál Marek
Strouhal Jiří
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
-9-8-7  0302
3.Strouhal JiříPazderník Václav-7-118-8 1303
4.Košťál MarekVovčák Michal663  3013
5.Šádek Jaroslav ml.Ginzlová Eva8-410-5-82314
6.Matějů VáclavPazderník Roman975  3024
7.Košťál MarekPazderník Václav7-71411 3134
8.Šádek Jaroslav ml.Vovčák Michal-5-4-6  0335
9.Matějů VáclavGinzlová Eva-6-86-10 1336
10.Strouhal JiříPazderník Roman-8-7-8  0337
11.Šádek Jaroslav ml.Pazderník Václav-6-6-4  0338
12.Matějů VáclavVovčák Michal-5-5-3  0339
13.Strouhal JiříGinzlová Eva-6-8-6  03310
14.Košťál MarekPazderník Roman542  30410
15.Matějů VáclavPazderník Václav9-989 31510
16.Strouhal JiříVovčák Michal8-7-34-823511
17.Košťál MarekGinzlová Eva-11763 31611
18.Šádek Jaroslav ml.Pazderník Roman9-9-671132711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strouhal Jiří04Pazderník Václav22
Košťál Marek40Vovčák Michal31
Šádek Jaroslav ml.13Ginzlová Eva31
Matějů Václav22Pazderník Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40532:595TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
-9-10-7  0301
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
9-12-9-10 1302
3.Shmatkov TarasVokoun Petr-10812-5-132303
4.Valenta ZdeněkPostelt Vladimír-6-5-2  0304
5.Janoušková JitkaKrucký Milan-108-38-42305
6.Sedláček Jan st.Balcar Jaromír-4911-5-102306
7.Valenta ZdeněkVokoun Petr-3-5-6  0307
8.Janoušková JitkaPostelt Vladimír-4-9-8  0308
9.Sedláček Jan st.Krucký Milan-58610 3118
10.Shmatkov TarasBalcar Jaromír12-1446 3128
11.Janoušková JitkaVokoun Petr-39-5-9 1329
12.Sedláček Jan st.Postelt Vladimír-5-5-6  03210
13.Shmatkov TarasKrucký Milan105-7-8332310
14.Valenta ZdeněkBalcar JaromírWO    30410
15.Sedláček Jan st.Vokoun PetrWO    03411
16.Shmatkov TarasPostelt VladimírWO    30511
17.Valenta ZdeněkKrucký MilanWO    03512
18.Janoušková JitkaBalcar JaromírWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Shmatkov Taras21Vokoun Petr30
Valenta Zdeněk02Postelt Vladimír30
Janoušková Jitka03Krucký Milan12
Sedláček Jan st.12Balcar Jaromír11
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31703:600Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
-119-98-132301
2.Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
7-769 3111
3.Lauber JakubHorsák Oldřich97-77 3121
4.Žďánský MilanZajíček Petr-10-75973231
5.Novotný MiroslavČuban Jiří-6658 3141
6.Drahota VáclavPotměšil Pavel73-115 3151
7.Žďánský MilanHorsák Oldřich-1099-6-32352
8.Novotný MiroslavZajíček Petr7-10-95-22353
9.Drahota VáclavČuban Jiří95-89 3163
10.Lauber JakubPotměšil Pavel-8988 3173
11.Novotný MiroslavHorsák OldřichWO    3083
12.Drahota VáclavZajíček Petr6-12-9-7 1384
13.Lauber JakubČuban Jiří8-10-3-6 1385
14.Žďánský MilanPotměšil Pavel-7-7-9  0386
15.Drahota VáclavHorsák OldřichWO    3096
16.Lauber JakubZajíček Petr6-8-1011832106
17.Žďánský MilanČuban JiříWO    30116
18.Novotný MiroslavPotměšil Pavel-49-4-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub31Horsák Oldřich11
Žďánský Milan12Zajíček Petr22
Novotný Miroslav12Čuban Jiří12
Drahota Václav21Potměšil Pavel22
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26732:582TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
653  3010
2.Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
Dlask Ladislav st.
Kučera Josef
 
 
815  3020
3.Havlík VítČernovský Pavel99-9-10-82321
4.Oplt PavelMareš Jan-912-8793231
5.Oplt MiroslavKučera Josef-12-871143241
6.Botka JanDlask Ladislav st.6510  3051
7.Oplt PavelČernovský Pavel8-14-3-4 1352
8.Oplt MiroslavMareš Jan1000  3062
9.Botka JanKučera Josef11-77-843272
10.Havlík VítDlask Ladislav st.-7-310693282
11.Oplt MiroslavČernovský Pavel-11-5-5  0383
12.Botka JanMareš JanWO    3093
13.Havlík VítKučera Josef65-95 31103
14.Oplt PavelDlask Ladislav st.-866-7-723104
15.Botka JanČernovský Pavel8-7108 31114
16.Havlík VítMareš JanWO    30124
17.Oplt PavelKučera Josef5-6-914832134
18.Oplt MiroslavDlask Ladislav st.-9-696732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlík Vít21Černovský Pavel31
Oplt Pavel22Mareš Jan02
Oplt Miroslav31Kučera Josef04
Botka Jan30Dlask Ladislav st.13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14707:537TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka Michal
Čermák Vladimír
 
 
Řehořek Josef
Sajdl Vladimír
 
 
9388  3010
2.Vtelenský Luděk
Kříž Jakub
 
 
Doubek Miroslav
Volf Petr ml.
 
 
6-7-86-82311
3.Kříž JakubŘehořek Josef-4-6-8  0312
4.Zahrádka MichalSajdl Vladimír6-977 3122
5.Čermák VladimírVolf Petr ml.769  3032
6.Vtelenský LuděkDoubek Miroslav794  3042
7.Zahrádka MichalŘehořek Josef762  3052
8.Čermák VladimírSajdl Vladimír1116  3062
9.Vtelenský LuděkVolf Petr ml.6714  3072
10.Kříž JakubDoubek Miroslav-811711 3182
11.Čermák VladimírŘehořek Josef-10667 3192
12.Vtelenský LuděkSajdl Vladimír-11-3-9  0393
13.Kříž JakubVolf Petr ml.967  30103
14.Zahrádka MichalChuvan Quy636  30113
15.Vtelenský LuděkŘehořek Josef7-57-31032123
16.Kříž JakubSajdl Vladimír689  30133
17.Zahrádka MichalVolf Petr ml.WO    30143
18.Čermák VladimírChuvan Quy356  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jakub31Řehořek Josef13
Zahrádka Michal30Sajdl Vladimír13
Čermák Vladimír40Volf Petr ml.03
Vtelenský Luděk31Doubek Miroslav02
   Chuvan Quy02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS