Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24687:567TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Fanta Petr
Stehlík Radek
 
 
658  3010
2.Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
8-78-693220
3.Oplt PavelStehlík Radek-1012-108-92321
4.Havlík VítFanta Petr398  3031
5.Oplt MiroslavVeselý Jaroslav7410  3041
6.Botka JanPetrus Libor7-97-283251
7.Havlík VítStehlík Radek385  3061
8.Oplt MiroslavFanta Petr910-94 3171
9.Botka JanVeselý Jaroslav6-11-9533281
10.Oplt PavelPetrus Libor-5-7-4  0382
11.Oplt MiroslavStehlík Radek95-109 3192
12.Botka JanFanta Petr-7759 31102
13.Oplt PavelVeselý Jaroslav-9-9-4  03103
14.Havlík VítPetrus Libor672  30113
15.Botka JanStehlík RadekWO    30123
16.Oplt PavelFanta Petr5-13-79-423124
17.Havlík VítVeselý Jaroslav994  30134
18.Oplt MiroslavPetrus Libor-1012-10-14 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Pavel04Stehlík Radek12
Havlík Vít40Fanta Petr13
Oplt Miroslav31Veselý Jaroslav13
Botka Jan30Petrus Libor22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29625:601TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
884  3010
2.Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
8109  3020
3.Kříž JakubLauber Jakub-8477 3130
4.Zahrádka MichalDrahota Václav553  3040
5.Čermák VladimírŽďánský Milan-8747 3150
6.Vtelenský LuděkNovotný Miroslav-9-7-9  0351
7.Zahrádka MichalLauber Jakub475  3061
8.Čermák VladimírDrahota Václav7-711-7113271
9.Vtelenský LuděkŽďánský Milan-987-7-42372
10.Kříž JakubNovotný Miroslav-49-9893282
11.Čermák VladimírLauber Jakub-9-9-8  0383
12.Vtelenský LuděkDrahota Václav-61088 3193
13.Kříž JakubŽďánský Milan-6-99-3 1394
14.Zahrádka MichalNovotný Miroslav1286  30104
15.Vtelenský LuděkLauber Jakub-3-128-8 13105
16.Kříž JakubDrahota Václav-7-1210-6 13106
17.Zahrádka MichalŽďánský MilanWO    03107
18.Čermák VladimírNovotný Miroslav27-114 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Jakub22Lauber Jakub22
Zahrádka Michal30Drahota Václav13
Čermák Vladimír31Žďánský Milan21
Vtelenský Luděk13Novotný Miroslav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35571:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr ml.
Brůžek Peter
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-3-7-5  0301
2.Řehořek Josef
Sajdl Vladimír
 
 
Valenta Zdeněk
Havlíček Tomáš
 
 
528  3011
3.Brůžek PeterHendrych Petr-96-4-6 1312
4.Sajdl VladimírSedláček Jan st.-2-7-3  0313
5.Řehořek JosefValenta Zdeněk56-97 3123
6.Volf Petr ml.Havlíček Tomáš37-89 3133
7.Sajdl VladimírHendrych Petr5-3-10-2 1334
8.Řehořek JosefSedláček Jan st.6-7-8593244
9.Volf Petr ml.Valenta Zdeněk-2-1012-9 1345
10.Brůžek PeterHavlíček Tomáš56-59 3155
11.Řehořek JosefHendrych Petr6-8910 3165
12.Volf Petr ml.Sedláček Jan st.-4-5-7  0366
13.Brůžek PeterValenta Zdeněk89-35 3176
14.Sajdl VladimírHavlíček Tomáš57-38 3186
15.Volf Petr ml.Hendrych Petr8-67-9-52387
16.Brůžek PeterSedláček Jan st.-4-3-6  0388
17.Sajdl VladimírValenta Zdeněk-9-85-5 1389
18.Řehořek JosefHavlíček Tomáš568  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůžek Peter22Hendrych Petr31
Sajdl Vladimír13Sedláček Jan st.31
Řehořek Josef40Valenta Zdeněk22
Volf Petr ml.13Havlíček Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27649:578TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Matějů Václav
Šádek Jaroslav ml.
 
 
8811  3010
2.Dlask Ladislav st.
Kraušner Miroslav
 
 
Košťál Marek
Pejta Petr ml.
 
 
9-9-410103220
3.Černovský PavelMatějů Václav439  3030
4.Mareš JanPejta Petr ml.-6-7-4  0331
5.Kraušner MiroslavKošťál Marek42-8-2-102332
6.Dlask Ladislav st.Šádek Jaroslav ml.-7-99483242
7.Mareš JanMatějů Václav645  3052
8.Kraušner MiroslavPejta Petr ml.12-79-11-82353
9.Dlask Ladislav st.Košťál Marek-4-6-5  0354
10.Černovský PavelŠádek Jaroslav ml.453  3064
11.Kraušner MiroslavMatějů Václav7-9-68-52365
12.Dlask Ladislav st.Pejta Petr ml.-9-7-8  0366
13.Černovský PavelKošťál Marek10-10-6583276
14.Mareš JanŠádek Jaroslav ml.-878-8-72377
15.Dlask Ladislav st.Matějů Václav899  3087
16.Černovský PavelPejta Petr ml.847  3097
17.Mareš JanKošťál Marek545  30107
18.Kraušner MiroslavŠádek Jaroslav ml.567  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel40Matějů Václav13
Mareš Jan22Pejta Petr ml.31
Kraušner Miroslav13Košťál Marek22
Dlask Ladislav st.22Šádek Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29692:652TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Charvát Jaroslav
Fidrant Radek
 
 
955  3010
2.Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
Žerava Miroslav ml.
Šimůnek Čestmír
 
 
-712-7-11 1311
3.Soumar VladimírCharvát Jaroslav-57-38-72312
4.Zajíček PetrŠimůnek Čestmír71412  3022
5.Horsák OldřichŽerava Miroslav ml.-7-961073232
6.Čuban JiříFidrant Radek5712  3042
7.Zajíček PetrCharvát Jaroslav54-66 3152
8.Horsák OldřichŠimůnek Čestmír7125  3062
9.Čuban JiříŽerava Miroslav ml.-6-115-10 1363
10.Soumar VladimírFidrant Radek95-6-5-132364
11.Horsák OldřichCharvát Jaroslav-36810 3174
12.Čuban JiříŠimůnek Čestmír-9-138-5 1375
13.Soumar VladimírŽerava Miroslav ml.-612-85113285
14.Zajíček PetrFidrant Radek698  3095
15.Čuban JiříCharvát Jaroslav11-7-8-6 1396
16.Soumar VladimírŠimůnek Čestmír-5-8-8  0397
17.Zajíček PetrŽerava Miroslav ml.-810-62432107
18.Horsák OldřichFidrant Radek8810  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír13Charvát Jaroslav22
Zajíček Petr40Šimůnek Čestmír22
Horsák Oldřich40Žerava Miroslav ml.13
Čuban Jiří13Fidrant Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39659:688TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Postelt Vladimír
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-7-11-6  0301
2.Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
812-77 3111
3.Balcar JaromírPazderník Václav-10-8-8  0312
4.Postelt VladimírVovčák Michal11-111215 3122
5.Krucký MilanGinzlová Eva-85-66-62323
6.Vokoun PetrPazderník Roman853  3033
7.Postelt VladimírPazderník Václav58-99 3143
8.Krucký MilanVovčák Michal-9-589-112344
9.Vokoun PetrGinzlová Eva-89-3-9 1345
10.Blecha LubomírPazderník Roman7-7-97-72346
11.Krucký MilanPazderník Václav-8-8-6  0347
12.Vokoun PetrVovčák Michal1093  3057
13.Blecha LubomírGinzlová Eva1087  3067
14.Postelt VladimírPazderník Roman6-5-26-112368
15.Vokoun PetrPazderník Václav-998-7-42369
16.Blecha LubomírVovčák Michal-8-9-6  03610
17.Postelt VladimírGinzlová Eva-6-10-10  03611
18.Krucký MilanPazderník Roman9-117-8-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jaromír01Pazderník Václav31
Postelt Vladimír22Vovčák Michal22
Krucký Milan04Ginzlová Eva31
Vokoun Petr22Pazderník Roman31
Blecha Lubomír12   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS