Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39699:715TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
7-10610 3110
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
-72-48-82311
3.Veselý JaroslavVokoun Petr68-10-553221
4.Šlambor OldřichPostelt Vladimír610-7-4-72322
5.Petrus LiborKrucký Milan-10-7510-82323
6.Stehlík RadekBalcar Jaromír-11-7610-72324
7.Šlambor OldřichVokoun Petr-7-3-6  0325
8.Petrus LiborPostelt Vladimír91311  3035
9.Stehlík RadekKrucký Milan-1111-10-5 1336
10.Veselý JaroslavBalcar Jaromír-7396 3146
11.Petrus LiborVokoun Petr855  3056
12.Stehlík RadekPostelt Vladimír-47-6-6 1357
13.Veselý JaroslavKrucký Milan8-6-109-92358
14.Šlambor OldřichBalcar Jaromír9-8-8453268
15.Stehlík RadekVokoun Petr8-6-10593278
16.Veselý JaroslavPostelt Vladimír89-98 3188
17.Šlambor OldřichKrucký Milan-4-8-10  0389
18.Petrus LiborBalcar Jaromír-77-3-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav31Vokoun Petr13
Šlambor Oldřich13Postelt Vladimír22
Petrus Libor22Krucký Milan40
Stehlík Radek13Balcar Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35631:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
7-9-7-8 1301
2.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Horsák Oldřich
Potměšil Pavel
 
 
889  3011
3.Pazderník VáclavHorsák Oldřich-11189 3121
4.Pazderník RomanZajíček Petr-11-9-3  0322
5.Vovčák MichalSoumar Vladimír8-54-653232
6.Ginzlová EvaPotměšil Pavel124  3042
7.Pazderník RomanHorsák Oldřich-4-4-4  0343
8.Vovčák MichalZajíček Petr-77-7-10 1344
9.Ginzlová EvaSoumar Vladimír5-789 3154
10.Pazderník VáclavPotměšil Pavel-5787 3164
11.Vovčák MichalHorsák Oldřich99-8-1343274
12.Ginzlová EvaZajíček Petr5-7-76-42375
13.Pazderník VáclavSoumar Vladimír-811-5-6 1376
14.Pazderník RomanPotměšil Pavel-77-6-9 1377
15.Ginzlová EvaHorsák Oldřich3-12-11-5 1378
16.Pazderník VáclavZajíček Petr98-511 3188
17.Pazderník RomanSoumar Vladimír-7-9-7  0389
18.Vovčák MichalPotměšil Pavel564  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav31Horsák Oldřich22
Pazderník Roman04Zajíček Petr31
Vovčák Michal31Soumar Vladimír22
Ginzlová Eva22Potměšil Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32559:571TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Fidrant Radek
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
10-5-7-8 1301
2.Šimůnek Čestmír
Žerava Miroslav ml.
 
 
Dlask Ladislav st.
Kučera Josef
 
 
788  3011
3.Charvát JaroslavČernovský Pavel5-5-10-4 1312
4.Šimůnek ČestmírMareš Jan464  3022
5.Žerava Miroslav ml.Kučera Josef586  3032
6.Fidrant RadekDlask Ladislav st.-86-4-9 1333
7.Šimůnek ČestmírČernovský Pavel-512-6-3 1334
8.Žerava Miroslav ml.Mareš Jan892  3044
9.Fidrant RadekKučera Josef-33-5-4 1345
10.Charvát JaroslavDlask Ladislav st.-8-11-1  0346
11.Žerava Miroslav ml.Černovský Pavel4-59-11-82347
12.Fidrant RadekMareš Jan-7-5-8  0348
13.Charvát JaroslavKučera Josef698  3058
14.Šimůnek ČestmírDlask Ladislav st.8-324 3168
15.Fidrant RadekČernovský Pavel-2-4-1  0369
16.Charvát JaroslavMareš Jan1164  3079
17.Šimůnek ČestmírKučera Josef-6857 3189
18.Žerava Miroslav ml.Dlask Ladislav st.-86-65-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav22Černovský Pavel40
Šimůnek Čestmír31Mareš Jan13
Žerava Miroslav ml.22Kučera Josef13
Fidrant Radek04Dlask Ladislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23637:538SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Řehořek Josef
Doubek Miroslav
 
 
-949-1183210
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Rampas František
Šádek Jiří
 
 
668  3020
3.Šádek Jaroslav ml.Řehořek Josef-7-9-3  0321
4.Pejta Petr ml.Sajdl Vladimír-9-795-102322
5.Trávnický LubošDoubek Miroslav466  3032
6.Košťál MarekRampas František37-64 3142
7.Pejta Petr ml.Řehořek Josef-12-15-8  0343
8.Trávnický LubošSajdl Vladimír565  3053
9.Košťál MarekDoubek Miroslav8-797 3163
10.Šádek Jaroslav ml.Rampas František655  3073
11.Trávnický LubošŘehořek Josef12-8-8-5 1374
12.Košťál MarekSajdl Vladimír496  3084
13.Šádek Jaroslav ml.Doubek Miroslav983  3094
14.Pejta Petr ml.Rampas František5410  30104
15.Košťál MarekŘehořek Josef-6-766-923105
16.Šádek Jaroslav ml.Sajdl Vladimír-5-10-3  03106
17.Pejta Petr ml.Doubek Miroslav-51097 31116
18.Trávnický LubošRampas František1148  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav ml.22Řehořek Josef40
Pejta Petr ml.22Sajdl Vladimír22
Trávnický Luboš31Doubek Miroslav04
Košťál Marek31Rampas František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36559:586TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
988  3010
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
-5-9-5  0311
3.Shmatkov TarasZahrádka Michal-7-47-9 1312
4.Janoušková JitkaVtelenský Luděk5-48-1063222
5.Valenta ZdeněkKříž Jakub-7-8-8  0323
6.Sedláček Jan st.Čermák Vladimír97-58 3133
7.Janoušková JitkaZahrádka Michal-6-5-12  0334
8.Valenta ZdeněkVtelenský Luděk96-5-8-52335
9.Sedláček Jan st.Kříž Jakub-97-9323245
10.Shmatkov TarasČermák Vladimír-4-107-7 1346
11.Valenta ZdeněkZahrádka Michal-7-2-8  0347
12.Sedláček Jan st.Vtelenský Luděk524  3057
13.Shmatkov TarasKříž Jakub9410  3067
14.Janoušková JitkaČermák Vladimír-5-89-12 1368
15.Sedláček Jan st.Zahrádka Michal-5-3-2  0369
16.Shmatkov TarasVtelenský Luděk386  3079
17.Janoušková JitkaKříž Jakub-9355 3189
18.Valenta ZdeněkČermák Vladimír-5-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Shmatkov Taras22Zahrádka Michal40
Janoušková Jitka22Vtelenský Luděk13
Valenta Zdeněk04Kříž Jakub13
Sedláček Jan st.31Čermák Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46544:662TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Klíma Miroslav
 
 
Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
79-2-893210
2.Žďánský Milan
Urban Jiří
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-49-6-5 1311
3.Klíma MiroslavBotka Jan-10-8-9  0312
4.Urban JiříHavlík Vít-5-610-6 1313
5.Novotný MiroslavOplt Pavel3-1012-3-102314
6.Žďánský MilanOplt Miroslav-7-10-9  0315
7.Urban JiříBotka Jan11-4-1-4 1316
8.Novotný MiroslavHavlík Vít-11-4-7  0317
9.Žďánský MilanOplt Pavel57-9-793227
10.Klíma MiroslavOplt Miroslav-6-9-7  0328
11.Novotný MiroslavBotka Jan643  3038
12.Žďánský MilanHavlík Vít-7-6-3  0339
13.Vedral JanOplt Pavel-5-6-5  03310
14.Urban JiříOplt Miroslav11-109-4-523311
15.Žďánský MilanBotka JanWO    30411
16.Vedral JanHavlík Vít-7-5-5  03412
17.Urban JiříOplt Pavel-48-69-323413
18.Novotný MiroslavOplt Miroslav8-9-8-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klíma Miroslav02Botka Jan21
Urban Jiří04Havlík Vít40
Novotný Miroslav13Oplt Pavel31
Žďánský Milan12Oplt Miroslav40
Vedral Jan02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy