Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37688:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
-7137-10123210
2.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
-69-87-32311
3.Šlambor OldřichSoumar Vladimír6511  3021
4.Veselý JaroslavZajíček Petr-6-58-6 1322
5.Petrus LiborPotměšil Pavel67-38 3132
6.Stehlík RadekČuban Jiří-7-8-7  0333
7.Veselý JaroslavSoumar Vladimír119-6-4-92334
8.Petrus LiborZajíček Petr8-9-1-5 1335
9.Stehlík RadekPotměšil Pavel5-1188 3145
10.Šlambor OldřichČuban Jiří54-7-473255
11.Petrus LiborSoumar Vladimír77-7-993265
12.Stehlík RadekZajíček Petr6-39-6-32366
13.Šlambor OldřichPotměšil Pavel-11114-683276
14.Veselý JaroslavČuban Jiří8-5-128-92377
15.Stehlík RadekSoumar VladimírWO    3087
16.Šlambor OldřichZajíček Petr-9-6-6  0388
17.Veselý JaroslavPotměšil Pavel9-8-109-22389
18.Petrus LiborČuban Jiří1122  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlambor Oldřich31Soumar Vladimír12
Veselý Jaroslav04Zajíček Petr40
Petrus Libor31Potměšil Pavel13
Stehlík Radek12Čuban Jiří22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32599:614TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Blecha Lubomír
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-5-79-8 1301
2.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Dlask Ladislav st.
Kučera Josef
 
 
5211  3011
3.Vokoun PetrČernovský Pavel8-5-4-3 1312
4.Krucký MilanMareš Jan75-7-873222
5.Blecha LubomírKučera Josef7-765 3132
6.Postelt VladimírDlask Ladislav st.-6968 3142
7.Krucký MilanČernovský Pavel-710-5-9 1343
8.Blecha LubomírMareš Jan-98-5-6 1344
9.Postelt VladimírKučera Josef-91-113113254
10.Vokoun PetrDlask Ladislav st.8-755 3164
11.Blecha LubomírČernovský Pavel-12-2-4  0365
12.Postelt VladimírMareš Jan98-63 3175
13.Vokoun PetrKučera Josef5-1073 3185
14.Krucký MilanDlask Ladislav st.10-9134 3195
15.Postelt VladimírČernovský Pavel9126  30105
16.Vokoun PetrMareš Jan58-88 31115
17.Krucký MilanKučera JosefWO    03116
18.Blecha LubomírDlask Ladislav st.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr31Černovský Pavel31
Krucký Milan21Mareš Jan13
Blecha Lubomír12Kučera Josef03
Postelt Vladimír40Dlask Ladislav st.03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19681:500TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Řehořek Josef
Volf Petr ml.
 
 
5-9910 3110
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Sajdl Vladimír
Brůžek Peter
 
 
-896-883220
3.Pazderník VáclavŘehořek Josef-89-10893230
4.Ginzlová EvaSajdl Vladimír-71075 3140
5.Pazderník RomanVolf Petr ml.-9-5-5  0341
6.Vovčák MichalBrůžek Peter-8688 3151
7.Ginzlová EvaŘehořek Josef13-4115 3161
8.Pazderník RomanSajdl Vladimír-9-11-8  0362
9.Vovčák MichalVolf Petr ml.359  3072
10.Pazderník VáclavBrůžek Peter464  3082
11.Pazderník RomanŘehořek Josef-57-81-92383
12.Vovčák MichalSajdl Vladimír7-1375 3193
13.Pazderník VáclavVolf Petr ml.457  30103
14.Ginzlová EvaBrůžek Peter1235  30113
15.Vovčák MichalŘehořek Josef5109  30123
16.Pazderník VáclavSajdl VladimírWO    30133
17.Ginzlová EvaVolf Petr ml.WO    30143
18.Pazderník RomanBrůžek Peter-8956 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav30Řehořek Josef13
Ginzlová Eva30Sajdl Vladimír12
Pazderník Roman13Volf Petr ml.12
Vovčák Michal40Brůžek Peter04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28677:628TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Vtelenský Luděk
Marján Marcel
 
 
-88-6-7 1301
2.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
-713-6-7 1302
3.Charvát JaroslavMarján Marcel39-118 3112
4.Šimůnek ČestmírKříž Jakub-81089 3122
5.Žerava Miroslav ml.Vtelenský Luděk4109  3032
6.Fidrant MichalČermák Vladimír-9968 3142
7.Šimůnek ČestmírMarján Marcel6-74-8113252
8.Žerava Miroslav ml.Kříž Jakub911-3-373262
9.Fidrant MichalVtelenský Luděk7212  3072
10.Charvát JaroslavČermák Vladimír-106-9-9 1373
11.Žerava Miroslav ml.Marján Marcel7-673 3183
12.Fidrant MichalKříž Jakub9-8911 3193
13.Charvát JaroslavVtelenský Luděk-76-47732103
14.Šimůnek ČestmírČermák Vladimír-589-11832113
15.Fidrant MichalMarján Marcel743  30123
16.Charvát JaroslavKříž Jakub-7-9-4  03124
17.Šimůnek ČestmírVtelenský Luděk948  30134
18.Žerava Miroslav ml.Čermák Vladimír-4-8-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Jaroslav22Marján Marcel04
Šimůnek Čestmír40Kříž Jakub13
Žerava Miroslav ml.31Vtelenský Luděk04
Fidrant Michal40Čermák Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36626:634TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
-9-77883210
2.Košťál Marek
Šaněk Pavel
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-6-9-7  0311
3.Šádek Jaroslav ml.Botka Jan-58-8663221
4.Pejta Petr ml.Oplt Pavel4117  3031
5.Šaněk PavelHavlík Vít-9-779-62332
6.Košťál MarekOplt Miroslav898  3042
7.Pejta Petr ml.Botka Jan98-1110 3152
8.Šaněk PavelOplt Pavel6-8-78-92353
9.Košťál MarekHavlík Vít6-48-2-72354
10.Šádek Jaroslav ml.Oplt Miroslav887  3064
11.Šaněk PavelBotka Jan9-89-9-42365
12.Košťál MarekOplt Pavel5-772 3175
13.Šádek Jaroslav ml.Havlík Vít-6-7-4  0376
14.Pejta Petr ml.Oplt Miroslav-8-7-4  0377
15.Košťál MarekBotka Jan-4-8146-52378
16.Šádek Jaroslav ml.Oplt Pavel-6-7-9  0379
17.Pejta Petr ml.Havlík Vít-6-8-6  03710
18.Šaněk PavelOplt MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.22Botka Jan22
Pejta Petr ml.22Oplt Pavel22
Šaněk Pavel03Havlík Vít40
Košťál Marek22Oplt Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:38755:736TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shmatkov Taras
Sluka Čeněk
 
 
Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
1010-7-673210
2.Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
-985-883220
3.Shmatkov TarasLauber Jakub-7846 3130
4.Janoušková JitkaDrahota Václav-8105-10-82331
5.Kupec PetrŽďánský Milan896  3041
6.Sedláček Jan st.Novotný Miroslav108-96 3151
7.Janoušková JitkaLauber Jakub-89-4983261
8.Kupec PetrDrahota Václav11-910-11-62362
9.Sedláček Jan st.Žďánský Milan-10-99-9 1363
10.Shmatkov TarasNovotný Miroslav5-8-10-9 1364
11.Kupec PetrLauber Jakub-698-8-82365
12.Sedláček Jan st.Drahota Václav-10-1071173275
13.Shmatkov TarasŽďánský Milan10-957 3185
14.Janoušková JitkaNovotný Miroslav513-77 3195
15.Sedláček Jan st.Lauber Jakub-96-7-10 1396
16.Shmatkov TarasDrahota Václav-76-11-5 1397
17.Janoušková JitkaŽďánský Milan6-7-78432107
18.Sluka ČeněkNovotný Miroslav-4-5-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Shmatkov Taras22Lauber Jakub22
Janoušková Jitka31Drahota Václav31
Kupec Petr12Žďánský Milan13
Sedláček Jan st.22Novotný Miroslav22
Sluka Čeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS