Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25578:570TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
8510  3010
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
393  3020
3.Kupec PetrStehlík Radek-5-8-4  0321
4.Janoušková JitkaVeselý Jaroslav10411  3031
5.Shmatkov TarasŠlambor Oldřich4-12109 3141
6.Sedláček Jan st.Petrus Libor59-108 3151
7.Janoušková JitkaStehlík Radek5-98-10-82352
8.Shmatkov TarasVeselý Jaroslav4-61010 3162
9.Sedláček Jan st.Šlambor Oldřich10710  3072
10.Kupec PetrPetrus Libor-10-8-7  0373
11.Shmatkov TarasStehlík Radek463  3083
12.Sedláček Jan st.Veselý Jaroslav-86712 3193
13.Kupec PetrŠlambor Oldřich6-1059 31103
14.Janoušková JitkaPetrus Libor-1-4-9  03104
15.Sedláček Jan st.Stehlík RadekWO    03105
16.Kupec PetrVeselý Jaroslav1210-3-81032115
17.Janoušková JitkaŠlambor OldřichWO    03116
18.Shmatkov TarasPetrus Libor8612  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kupec Petr22Stehlík Radek21
Janoušková Jitka12Veselý Jaroslav04
Shmatkov Taras40Šlambor Oldřich03
Sedláček Jan st.30Petrus Libor22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:40540:603SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Just Miloslav
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
588  3010
2.Novotný Miroslav
Klíma Miroslav
 
 
Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
-7-6-6  0311
3.Žďánský MilanKošťál Marek12810  3021
4.Klíma MiroslavPejta Petr ml.-6-98-3 1322
5.Novotný MiroslavŠádek Jaroslav ml.-78108 3132
6.Just MiloslavTrávnický Luboš-5-896-72333
7.Klíma MiroslavKošťál Marek-8-8-5  0334
8.Novotný MiroslavPejta Petr ml.-85-6-8 1335
9.Just MiloslavŠádek Jaroslav ml.-8-6-6  0336
10.Žďánský MilanTrávnický Luboš-11-7-8  0337
11.Novotný MiroslavKošťál Marek-3-9-5  0338
12.Vedral JanPejta Petr ml.-4-7-6  0339
13.Žďánský MilanŠádek Jaroslav ml.-1247-9-923310
14.Klíma MiroslavTrávnický Luboš-10-9105-323311
15.Vedral JanKošťál Marek-7-5-2  03312
16.Žďánský MilanPejta Petr ml.5-9-5-3 13313
17.Klíma MiroslavŠádek Jaroslav ml.669  30413
18.Novotný MiroslavTrávnický LubošWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan13Košťál Marek31
Klíma Miroslav13Pejta Petr ml.40
Novotný Miroslav12Šádek Jaroslav ml.22
Just Miloslav02Trávnický Luboš30
Vedral Jan02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21747:614TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Šimůnek Čestmír
Žerava Miroslav ml.
 
 
97-67 3110
2.Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
Charvát Jaroslav
Klimeš Drahomír
 
 
56-87 3120
3.Oplt MiroslavCharvát Jaroslav-66-8-8 1321
4.Oplt PavelŠimůnek Čestmír6-3-8-12 1322
5.Havlík VítŽerava Miroslav ml.798  3032
6.Botka JanKlimeš Drahomír5710  3042
7.Oplt PavelCharvát Jaroslav-4-699-9 1343
8.Havlík VítŠimůnek Čestmír710-15-683253
9.Botka JanŽerava Miroslav ml.98-810 3163
10.Oplt MiroslavKlimeš Drahomír4410  3073
11.Havlík VítCharvát Jaroslav675  3083
12.Botka JanŠimůnek Čestmír9911  3093
13.Oplt MiroslavŽerava Miroslav ml.6-11-78-92394
14.Oplt PavelKlimeš Drahomír-98-38332104
15.Botka JanCharvát Jaroslav696  30114
16.Oplt MiroslavŠimůnek ČestmírWO    30124
17.Oplt PavelŽerava Miroslav ml.65-62 31134
18.Havlík VítKlimeš Drahomír-9587 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Miroslav12Charvát Jaroslav22
Oplt Pavel22Šimůnek Čestmír12
Havlík Vít40Žerava Miroslav ml.13
Botka Jan40Klimeš Drahomír04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25696:571TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka Michal
Vtelenský Luděk
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
545  3010
2.Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
44-8-10113220
3.Vtelenský LuděkPazderník Václav775  3030
4.Zahrádka MichalVovčák Michal366  3040
5.Čermák VladimírPazderník Roman58-910 3150
6.Kříž JakubGinzlová Eva-7-5-10  0351
7.Zahrádka MichalPazderník Václav799  3061
8.Čermák VladimírVovčák Michal-1187-623271
9.Kříž JakubPazderník Roman6102  3081
10.Vtelenský LuděkGinzlová Eva86-127 3191
11.Čermák VladimírPazderník Václav3-8-79-82392
12.Kříž JakubVovčák Michal66-8-8-92393
13.Vtelenský LuděkPazderník Roman88-85 31103
14.Zahrádka MichalGinzlová Eva-9118-7532113
15.Kříž JakubPazderník Václav-7-6-3  03114
16.Vtelenský LuděkVovčák Michal-2836 31124
17.Zahrádka MichalPazderník Roman842  30134
18.Čermák VladimírGinzlová Eva98-10-8-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vtelenský Luděk40Pazderník Václav22
Zahrádka Michal40Vovčák Michal13
Čermák Vladimír22Pazderník Roman04
Kříž Jakub13Ginzlová Eva22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41615:659TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Brůžek Peter
 
 
Blecha Lubomír
Vokoun Petr
 
 
-59-10-10 1301
2.Volf Petr ml.
Řehořek Josef
 
 
Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
-48-21093211
3.Sajdl VladimírBlecha Lubomír7-1298 3121
4.Volf Petr ml.Vokoun Petr-775-6-52322
5.Řehořek JosefKrucký Milan88-9-5113232
6.Brůžek PeterPostelt Vladimír6-84-6-42333
7.Volf Petr ml.Blecha Lubomír810-89 3143
8.Řehořek JosefVokoun Petr-118-2-8 1344
9.Brůžek PeterKrucký Milan8-15-9-4 1345
10.Sajdl VladimírPostelt Vladimír-7-94-5 1346
11.Řehořek JosefBlecha Lubomír-64-10-6 1347
12.Brůžek PeterVokoun Petr-4-7-7  0348
13.Sajdl VladimírKrucký Milan-6-8-6  0349
14.Volf Petr ml.Postelt Vladimír-5-9-4  03410
15.Brůžek PeterBlecha Lubomír-8559 31510
16.Sajdl VladimírVokoun Petr-7-5-6  03511
17.Volf Petr ml.Krucký Milan-6546 31611
18.Řehořek JosefPostelt VladimírWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Vladimír13Blecha Lubomír13
Volf Petr ml.22Vokoun Petr40
Řehořek Josef12Krucký Milan22
Brůžek Peter13Postelt Vladimír30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39632:675TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
-88-9-9 1301
2.Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
Horsák Oldřich
Potměšil Pavel
 
 
-10-128-4 1302
3.Černovský PavelSoumar Vladimír985  3012
4.Mareš JanHorsák Oldřich7-978 3122
5.Švasta JindřichZajíček Petr-8-2-7  0323
6.Dlask Ladislav st.Potměšil Pavel10-97-663233
7.Mareš JanSoumar Vladimír8-88-5-02334
8.Švasta JindřichHorsák Oldřich-6-12-5  0335
9.Dlask Ladislav st.Zajíček Petr5-4-109-72336
10.Černovský PavelPotměšil Pavel883  3046
11.Švasta JindřichSoumar Vladimír-5-7-9  0347
12.Dlask Ladislav st.Horsák Oldřich-139-6-8 1348
13.Černovský PavelZajíček Petr67-311 3158
14.Mareš JanPotměšil Pavel4-510-9-62359
15.Dlask Ladislav st.Soumar Vladimír98-99 3169
16.Černovský PavelHorsák Oldřich35-96 3179
17.Mareš JanZajíček Petr78-6-3-423710
18.Švasta JindřichPotměšil Pavel-7-8-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černovský Pavel40Soumar Vladimír22
Mareš Jan13Horsák Oldřich22
Švasta Jindřich04Zajíček Petr31
Dlask Ladislav st.22Potměšil Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy