Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31611:609TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
1119  3010
2.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-4-1-3  0311
3.Šlambor OldřichZahrádka Michal-8-6-6  0312
4.Veselý JaroslavČermák Vladimír10-6-3393222
5.Petrus LiborKříž Jakub758  3032
6.Stehlík RadekVtelenský Luděk147-108 3142
7.Veselý JaroslavZahrádka Michal-5-10-6  0343
8.Petrus LiborČermák Vladimír79-10-793253
9.Stehlík RadekKříž Jakub-9957 3163
10.Šlambor OldřichVtelenský Luděk8-5-8-7 1364
11.Petrus LiborZahrádka Michal-8-3-7  0365
12.Stehlík RadekČermák Vladimír7-5-94-92366
13.Šlambor OldřichKříž Jakub8-8-9363276
14.Veselý JaroslavVtelenský Luděk115-48 3186
15.Stehlík RadekZahrádka Michal-4-4-7  0387
16.Šlambor OldřichČermák Vladimír9812  3097
17.Veselý JaroslavKříž Jakub-11538 31107
18.Petrus LiborVtelenský Luděk497  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlambor Oldřich22Zahrádka Michal40
Veselý Jaroslav31Čermák Vladimír13
Petrus Libor31Kříž Jakub04
Stehlík Radek22Vtelenský Luděk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28703:605TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
-69-98-122301
2.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Řehořek Josef
Sajdl Vladimír
 
 
10-1096 3111
3.Botka JanŠádek Jiří-116-8863221
4.Havlík VítBrůžek Peter928  3031
5.Oplt MiroslavSajdl Vladimír10-510-1073241
6.Botková MichaelaŘehořek Josef-8-10-4  0342
7.Havlík VítŠádek Jiří6-98-5-82343
8.Oplt MiroslavBrůžek Peter697  3053
9.Botková MichaelaSajdl Vladimír787  3063
10.Botka JanŘehořek Josef-81010-6-92364
11.Oplt MiroslavŠádek Jiří-9-3-8  0365
12.Botková MichaelaBrůžek Peter5-8-9753275
13.Botka JanSajdl Vladimír749  3085
14.Havlík VítŘehořek Josef-11-910-9 1386
15.Botková MichaelaŠádek Jiří6-75-9-92387
16.Botka JanBrůžek Peter10514  3097
17.Havlík VítSajdl Vladimír365  30107
18.Oplt MiroslavŘehořek JosefWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan31Šádek Jiří31
Havlík Vít22Brůžek Peter04
Oplt Miroslav21Sajdl Vladimír04
Botková Michaela22Řehořek Josef30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26650:545Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Fadrhonc Petr
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-8-68-5 1301
2.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
-9153 3111
3.Žďánský MilanČernovský Pavel7-6-2883221
4.Fadrhonc PetrMareš Jan92-9-1093231
5.Novotný MiroslavŠvasta Jindřich54-7-943241
6.Lauber JakubDlask Ladislav st.10-4108 3151
7.Fadrhonc PetrČernovský Pavel-8-7-6  0352
8.Novotný MiroslavMareš Jan928  3062
9.Lauber JakubŠvasta Jindřich887  3072
10.Žďánský MilanDlask Ladislav st.287  3082
11.Novotný MiroslavČernovský Pavel10-2-6383292
12.Lauber JakubMareš Jan-96410 31102
13.Žďánský MilanŠvasta Jindřich965  30112
14.Fadrhonc PetrDlask Ladislav st.-7-10-9  03113
15.Lauber JakubČernovský Pavel-9-84-5 13114
16.Žďánský MilanMareš JanWO    30124
17.Vedral JanŠvasta Jindřich-7-99-7 13125
18.Novotný MiroslavDlask Ladislav st.887  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan30Černovský Pavel22
Fadrhonc Petr12Mareš Jan03
Novotný Miroslav40Švasta Jindřich13
Lauber Jakub31Dlask Ladislav st.13
Vedral Jan01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32616:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Sluka Čeněk
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
-96-1210-92301
2.Valenta Zdeněk
Ort Marek
 
 

 
 
WO    3011
3.Ort MarekSoumar Vladimír-8-99-7 1312
4.Sluka ČeněkČuban Jiří-2-9-5  0313
5.Janoušková JitkaZajíček Petr-7-7-12  0314
6.Valenta ZdeněkWO    3024
7.Sluka ČeněkSoumar Vladimír-8-1091153234
8.Janoušková JitkaČuban Jiří565  3044
9.Valenta ZdeněkZajíček Petr-1-138-4 1345
10.Ort MarekPotměšil Pavel-39-2-5 1346
11.Janoušková JitkaSoumar Vladimír-8-5-7  0347
12.Valenta ZdeněkČuban Jiří8-68-5-112348
13.Ort MarekZajíček Petr86-97 3158
14.Hendrych PetrPotměšil Pavel11-9104 3168
15.Valenta ZdeněkSoumar Vladimír97-125 3178
16.Ort MarekČuban Jiří-6-11-5  0379
17.Hendrych PetrZajíček Petr567  3089
18.Janoušková JitkaPotměšil Pavel694  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ort Marek13Soumar Vladimír22
Sluka Čeněk11Čuban Jiří31
Janoušková Jitka22Zajíček Petr22
Valenta Zdeněk12Potměšil Pavel12
Hendrych Petr20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37604:618TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
869  3010
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
-8-9-8  0311
3.Šádek Jaroslav ml.Vokoun Petr-118-10-5 1312
4.Pejta Petr ml.Postelt Vladimír10-10-10-7 1313
5.Trávnický LubošKrucký Milan-7-7-8  0314
6.Košťál MarekBalcar Jaromír699  3024
7.Pejta Petr ml.Vokoun Petr-47-8-8 1325
8.Trávnický LubošPostelt Vladimír-697-9-52326
9.Košťál MarekKrucký Milan26-24 3136
10.Šádek Jaroslav ml.Balcar Jaromír108-910 3146
11.Trávnický LubošVokoun Petr-10-69-10 1347
12.Košťál MarekPostelt Vladimír6-8-77-92348
13.Šádek Jaroslav ml.Krucký Milan-6-5-8  0349
14.Pejta Petr ml.Balcar Jaromír-8-6-7  03410
15.Košťál MarekVokoun Petr866  30510
16.Šádek Jaroslav ml.Postelt Vladimír7-5-4-7 13511
17.Pejta Petr ml.Krucký Milan116-8-31032611
18.Trávnický LubošBalcar JaromírWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.13Vokoun Petr31
Pejta Petr ml.13Postelt Vladimír40
Trávnický Luboš03Krucký Milan22
Košťál Marek31Balcar Jaromír12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20638:517TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Michal
Žerava Miroslav ml.
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-8-67-8 1301
2.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Pazderník Václav
Vovčák Adam
 
 
6102  3011
3.Charvát JaroslavVovčák Michal5-6-108-42312
4.Šimůnek ČestmírGinzlová Eva-8-10-10  0313
5.Žerava Miroslav ml.Pazderník Roman10119  3023
6.Fidrant MichalVovčák Adam413  3033
7.Šimůnek ČestmírVovčák Michal-789-693243
8.Žerava Miroslav ml.Ginzlová Eva88-39 3153
9.Fidrant MichalPazderník Roman866  3063
10.Charvát JaroslavVovčák Adam524  3073
11.Žerava Miroslav ml.Vovčák Michal12911  3083
12.Fidrant MichalGinzlová Eva-129-10-11 1384
13.Charvát JaroslavPazderník Roman768  3094
14.Šimůnek ČestmírVovčák Adam262  30104
15.Fidrant MichalVovčák Michal9-96-9932114
16.Charvát JaroslavGinzlová Eva-9-7-3  03115
17.Šimůnek ČestmírPazderník Roman857  30125
18.Žerava Miroslav ml.Vovčák Adam446  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav22Vovčák Michal13
Šimůnek Čestmír31Ginzlová Eva31
Žerava Miroslav ml.40Pazderník Roman04
Fidrant Michal31Vovčák Adam04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS