Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36638:617TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Mareš Jan
Černovský Pavel
 
 
-77-12-9 1301
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Kraušner Miroslav
Kučera Josef
 
 
668  3011
3.Veselý JaroslavČernovský Pavel-6-8-1  0312
4.Šlambor OldřichKraušner Miroslav9-99-793222
5.Petrus LiborKučera Josef1188  3032
6.Stehlík RadekMareš Jan97-77 3142
7.Šlambor OldřichČernovský Pavel-697-8-92343
8.Petrus LiborKraušner Miroslav537  3053
9.Stehlík RadekKučera Josef-543-10-82354
10.Veselý JaroslavMareš Jan7-5-5-5 1355
11.Petrus LiborČernovský Pavel-7-79-4 1356
12.Stehlík RadekKraušner Miroslav-11-10-4  0357
13.Veselý JaroslavKučera Josef5-7-48-122358
14.Šlambor OldřichMareš Jan-86-8-5 1359
15.Stehlík RadekČernovský Pavel-8-11-3  03510
16.Veselý JaroslavKraušner Miroslav55-85 31610
17.Šlambor OldřichKučera Josef59-9-9332710
18.Petrus LiborMareš JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav13Černovský Pavel40
Šlambor Oldřich22Kraušner Miroslav13
Petrus Libor21Kučera Josef22
Stehlík Radek13Mareš Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna kosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27651:582TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Brůžek Peter
Sajdl Vladimír
 
 
-123610 3110
2.Horsák Oldřich
Potměšil Pavel
 
 
Řehořek Josef
Volf Petr ml.
 
 
468  3020
3.Horsák OldřichVolf Petr ml.644  3030
4.Soumar VladimírSajdl Vladimír-797-11-102331
5.Potměšil PavelBrůžek Peter87-6-8-82332
6.Zajíček PetrŘehořek Josef-610-6-9 1333
7.Soumar VladimírVolf Petr ml.667  3043
8.Potměšil PavelSajdl Vladimír-8-8-6  0344
9.Zajíček PetrBrůžek Peter-9955 3154
10.Horsák OldřichŘehořek Josef9-75-793264
11.Potměšil PavelVolf Petr ml.-3810-663274
12.Zajíček PetrSajdl Vladimír698  3084
13.Horsák OldřichBrůžek Peter-7454 3194
14.Soumar VladimírŘehořek Josef5-679 31104
15.Zajíček PetrVolf Petr ml.8-899 31114
16.Horsák OldřichSajdl VladimírWO    03115
17.Soumar VladimírBrůžek Peter7-5-712-223116
18.Potměšil PavelŘehořek JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich30Volf Petr ml.04
Soumar Vladimír22Sajdl Vladimír21
Potměšil Pavel12Brůžek Peter22
Zajíček Petr31Řehořek Josef12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:55Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31564:555nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
8-10411 3110
2.Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
-4-1-7  0311
3.Vokoun PetrVtelenský Luděk1096  3021
4.Krucký MilanZahrádka Michal-95-4-6 1322
5.Balcar JaromírKříž Jakub-9-21-5 1323
6.Postelt VladimírČermák Vladimír967  3033
7.Krucký MilanVtelenský Luděk4-589 3143
8.Balcar JaromírZahrádka Michal-6-3-3  0344
9.Postelt VladimírKříž Jakub645  3054
10.Vokoun PetrČermák Vladimír-9-7-9  0355
11.Balcar JaromírVtelenský Luděk-8-948-62356
12.Postelt VladimírZahrádka Michal-5-5-6  0357
13.Vokoun PetrKříž Jakub-811311 3167
14.Krucký MilanČermák Vladimír93-11-8-102368
15.Postelt VladimírVtelenský Luděk873  3078
16.Vokoun PetrZahrádka Michal-1-6-4  0379
17.Krucký MilanKříž Jakub87-85 3189
18.Balcar JaromírČermák Vladimír533  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr22Vtelenský Luděk13
Krucký Milan22Zahrádka Michal40
Balcar Jaromír13Kříž Jakub13
Postelt Vladimír31Čermák Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28626:563TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vovčák Michal
Ginzlová Eva
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
7-911-463210
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
137-87 3120
3.Pazderník VáclavOplt Pavel246  3030
4.Ginzlová EvaOplt Miroslav825  3040
5.Vovčák MichalHavlík Vít107-7-1093250
6.Pazderník RomanBotka Jan-4-7-8  0351
7.Ginzlová EvaOplt Pavel958  3061
8.Vovčák MichalOplt Miroslav825  3071
9.Pazderník RomanHavlík Vít10-9-9-7 1372
10.Pazderník VáclavBotka Jan349  3082
11.Vovčák MichalOplt Pavel1085  3092
12.Pazderník RomanOplt Miroslav93-7-2332102
13.Pazderník VáclavHavlík Vít6-9-4-4 13103
14.Ginzlová EvaBotka Jan-5-7-6  03104
15.Pazderník RomanOplt Pavel-6-10-9  03105
16.Pazderník VáclavOplt Miroslav4106  30115
17.Ginzlová EvaHavlík Vít-89-6-10 13116
18.Vovčák MichalBotka Jan47-9-10-423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav31Oplt Pavel13
Ginzlová Eva22Oplt Miroslav04
Vovčák Michal31Havlík Vít31
Pazderník Roman13Botka Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32598:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Čestmír
Fidrant Michal
 
 
Žďánský Milan
Klíma Miroslav
 
 
-7-98983210
2.Klimeš Drahomír
Charvát Jaroslav
 
 
Novotný Miroslav
Lauber Jakub
 
 
-97-9793220
3.Charvát JaroslavLauber Jakub7-458 3130
4.Šimůnek ČestmírNovotný Miroslav-69-411-72331
5.Klimeš DrahomírŽďánský Milan-87-8-8 1332
6.Fidrant MichalKlíma Miroslav485  3042
7.Šimůnek ČestmírLauber Jakub6-3-4-9 1343
8.Klimeš DrahomírNovotný Miroslav8-9-7-6 1344
9.Fidrant MichalŽďánský Milan8-7-108-72345
10.Charvát JaroslavKlíma Miroslav369  3055
11.Klimeš DrahomírLauber Jakub-7-5-6  0356
12.Fidrant MichalNovotný Miroslav-7-4-8  0357
13.Charvát JaroslavŽďánský Milan687  3067
14.Šimůnek ČestmírKlíma Miroslav8103  3077
15.Fidrant MichalLauber Jakub-10-5-4  0378
16.Charvát JaroslavNovotný Miroslav648  3088
17.Šimůnek ČestmírŽďánský Milan-6-9-8  0389
18.Klimeš DrahomírKlíma Miroslav8610  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav40Lauber Jakub31
Šimůnek Čestmír13Novotný Miroslav31
Klimeš Drahomír13Žďánský Milan31
Fidrant Michal13Klíma Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35586:627TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
-88-711-92301
2.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
1376  3011
3.Šádek Jaroslav ml.Shmatkov Taras10-2-6-7 1312
4.Košťál MarekJanoušková Jitka978  3022
5.Trávnický LubošSedláček Jan st.-9-4-12  0323
6.Pejta Petr ml.Kupec Petr1158  3033
7.Košťál MarekShmatkov Taras-7-6-5  0334
8.Trávnický LubošJanoušková Jitka-7-5-7  0335
9.Pejta Petr ml.Sedláček Jan st.1067  3045
10.Šádek Jaroslav ml.Kupec Petr-8-589-42346
11.Trávnický LubošShmatkov Taras-5-4-6  0347
12.Pejta Petr ml.Janoušková Jitka-511516 3157
13.Šádek Jaroslav ml.Sedláček Jan st.-8-8-6  0358
14.Košťál MarekKupec Petr-8962 3168
15.Pejta Petr ml.Shmatkov Taras-9-66-9 1369
16.Šádek Jaroslav ml.Janoušková Jitka-4-95853279
17.Košťál MarekSedláček Jan st.-9878 3189
18.Trávnický LubošKupec Petr-8-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.13Shmatkov Taras40
Košťál Marek31Janoušková Jitka13
Trávnický Luboš04Sedláček Jan st.22
Pejta Petr ml.31Kupec Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy