Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
oÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37567:609TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
789  3010
2.Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
-9-9-9  0311
3.Matějů VáclavStehlík Radek-88-9363221
4.Pejta Petr ml.Veselý Jaroslav11-1067 3131
5.Šádek Jaroslav ml.Šlambor Oldřich-10-5-6  0332
6.Košťál MarekPetrus Libor-2-46-8 1333
7.Pejta Petr ml.Stehlík Radek817  3043
8.Šádek Jaroslav ml.Veselý Jaroslav-8-7-10  0344
9.Košťál MarekŠlambor Oldřich-84-5-9 1345
10.Matějů VáclavPetrus Libor-9-12-5  0346
11.Šádek Jaroslav ml.Stehlík Radek-4-2-6  0347
12.Košťál MarekVeselý Jaroslav11610  3057
13.Matějů VáclavŠlambor Oldřich-55-9-5 1358
14.Pejta Petr ml.Petrus Libor10-5-94-112359
15.Košťál MarekStehlík Radek36-106 3169
16.Matějů VáclavVeselý Jaroslav7610  3079
17.Pejta Petr ml.Šlambor Oldřich-2-999-423710
18.Šádek Jaroslav ml.Petrus Libor-4-3-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějů Václav22Stehlík Radek13
Pejta Petr ml.22Veselý Jaroslav13
Šádek Jaroslav ml.04Šlambor Oldřich40
Košťál Marek22Petrus Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22631:445TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupec Petr
Janoušková Jitka
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
-474-5-102301
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 

 
 
WO    3011
3.Shmatkov TarasCharvát Jaroslav1010-75 3121
4.Janoušková JitkaŠimůnek Čestmír7116  3031
5.Sluka ČeněkFidrant Radek668  3041
6.Kupec PetrWO    3051
7.Janoušková JitkaCharvát Jaroslav-35-8-5 1352
8.Sluka ČeněkŠimůnek Čestmír-8-910-3 1353
9.Kupec PetrFidrant Radek667  3063
10.Shmatkov TarasWO    3073
11.Valenta ZdeněkCharvát Jaroslav-6-5-7  0374
12.Kupec PetrŠimůnek Čestmír-3-968-72375
13.Shmatkov TarasFidrant Radek8511  3085
14.Janoušková JitkaWO    3095
15.Kupec PetrCharvát Jaroslav4-8-8-9 1396
16.Shmatkov TarasŠimůnek Čestmír7-9711 31106
17.Janoušková JitkaFidrant Radek-767-9832116
18.Valenta ZdeněkWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Shmatkov Taras30Charvát Jaroslav31
Janoušková Jitka21Šimůnek Čestmír22
Sluka Čeněk11Fidrant Radek04
Kupec Petr12   
Valenta Zdeněk01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32581:621Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Lauber Jakub
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-10-11-6  0301
2.Žďánský Milan
Just Miloslav
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
9-249 3111
3.Lauber JakubPazderník Václav-8787 3121
4.Žďánský MilanVovčák Michal-119-7-7 1322
5.Novotný MiroslavPazderník Roman69-76 3132
6.Just MiloslavGinzlová Eva-2-6-1  0333
7.Žďánský MilanPazderník Václav39-10-1083243
8.Novotný MiroslavVovčák Michal-89-10983253
9.Just MiloslavPazderník Roman-6-10-8  0354
10.Lauber JakubGinzlová Eva8129  3064
11.Novotný MiroslavPazderník Václav-911-8-8 1365
12.Klíma MiroslavVovčák Michal-7-7-8  0366
13.Lauber JakubPazderník Roman6109  3076
14.Žďánský MilanGinzlová Eva-7-7-4  0377
15.Klíma MiroslavPazderník Václav-2-6-6  0378
16.Lauber JakubVovčák Michal9711  3088
17.Žďánský MilanPazderník Roman1096  3098
18.Novotný MiroslavGinzlová Eva-1896 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub40Pazderník Václav22
Žďánský Milan22Vovčák Michal22
Novotný Miroslav31Pazderník Roman13
Just Miloslav02Ginzlová Eva22
Klíma Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:19703:553TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Školník Luboš
 
 
Vokoun Petr
Blecha Lubomír
 
 
756  3010
2.Oplt Miroslav
Oplt Pavel
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
4-9-46-142311
3.Havlík VítBlecha Lubomír310-106 3121
4.Oplt PavelPostelt Vladimír-289-6-92322
5.Školník LubošVokoun Petr747  3032
6.Oplt MiroslavKrucký Milan8-8-610113242
7.Oplt PavelBlecha Lubomír861  3052
8.Školník LubošPostelt Vladimír755  3062
9.Oplt MiroslavVokoun Petr9-118-2-62363
10.Havlík VítKrucký Milan8710  3073
11.Školník LubošBlecha Lubomír365  3083
12.Oplt MiroslavPostelt Vladimír99-9-4-72384
13.Havlík VítVokoun Petr697  3094
14.Oplt PavelKrucký Milan-64-7111132104
15.Oplt MiroslavBlecha Lubomír-1110108 31114
16.Havlík VítPostelt Vladimír4811  30124
17.Oplt PavelVokoun Petr78-93 31134
18.Školník LubošKrucký MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Vít40Blecha Lubomír04
Oplt Pavel31Postelt Vladimír22
Školník Luboš30Vokoun Petr13
Oplt Miroslav22Krucký Milan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33559:519TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
-44-10-3 1301
2.Kříž Jakub
Čermák Vladimír
 
 
Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
8-9-8-8 1302
3.Vtelenský LuděkHorsák Oldřich466  3012
4.Zahrádka MichalSoumar Vladimír586  3022
5.Čermák VladimírZajíček Petr-894-6-62323
6.Kříž JakubČuban Jiří68-148 3133
7.Zahrádka MichalHorsák Oldřich1810  3043
8.Čermák VladimírSoumar Vladimír-9-12-8  0344
9.Kříž JakubZajíček Petr-3-7-9  0345
10.Vtelenský LuděkČuban Jiří-78-7663255
11.Čermák VladimírHorsák Oldřich7-7-77-62356
12.Kříž JakubSoumar Vladimír-5-3-9  0357
13.Vtelenský LuděkZajíček Petr-9-5-4  0358
14.Zahrádka MichalČuban Jiří453  3068
15.Kříž JakubHorsák Oldřich-8-1-5  0369
16.Vtelenský LuděkSoumar Vladimír-8-6-7  03610
17.Zahrádka MichalZajíček PetrWO    30710
18.Čermák VladimírČuban JiříWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vtelenský Luděk22Horsák Oldřich22
Zahrádka Michal30Soumar Vladimír31
Čermák Vladimír03Zajíček Petr30
Kříž Jakub13Čuban Jiří03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30583:561TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Sajdl Vladimír
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-25-10-10 1301
2.Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
456  3011
3.Šádek JiříČernovský Pavel-58-2-4 1312
4.Cihlář PetrMareš Jan11-6-51063222
5.Řehořek JosefŠvasta Jindřich745  3032
6.Sajdl VladimírDlask Ladislav st.597  3042
7.Cihlář PetrČernovský Pavel-8-5-6  0343
8.Řehořek JosefMareš Jan-61032 3153
9.Sajdl VladimírŠvasta Jindřich7-7-109-82354
10.Šádek JiříDlask Ladislav st.674  3064
11.Řehořek JosefČernovský Pavel-2-46-8 1365
12.Sajdl VladimírMareš Jan-8-10-5  0366
13.Šádek JiříŠvasta Jindřich546  3076
14.Cihlář PetrDlask Ladislav st.10-498 3186
15.Sajdl VladimírČernovský Pavel-8-8-3  0387
16.Šádek JiříMareš Jan-9637 3197
17.Cihlář PetrŠvasta Jindřich-10967 31107
18.Řehořek JosefDlask Ladislav st.-8-8-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Černovský Pavel40
Cihlář Petr31Mareš Jan13
Řehořek Josef22Švasta Jindřich13
Sajdl Vladimír13Dlask Ladislav st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy