Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36621:639TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Brůžek Peter
Sajdl Vladimír
 
 
-68-8-6 1301
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Řehořek Josef
Šádek Jiří
 
 
-9-8-9  0302
3.Veselý JaroslavŠádek Jiří-67-3-5 1303
4.Šlambor OldřichSajdl Vladimír-85810 3113
5.Petrus LiborBrůžek Peter669  3023
6.Stehlík RadekŘehořek Josef-8-5-9  0324
7.Šlambor OldřichŠádek Jiří-6-4-9  0325
8.Petrus LiborSajdl Vladimír11-9412 3135
9.Stehlík RadekBrůžek Peter684  3045
10.Veselý JaroslavŘehořek Josef-7-88853255
11.Petrus LiborŠádek Jiří-3-86-4 1356
12.Stehlík RadekSajdl Vladimír65-96 3166
13.Veselý JaroslavBrůžek Peter865  3076
14.Šlambor OldřichŘehořek Josef39-5-5-82377
15.Stehlík RadekŠádek Jiří-8-4-12  0378
16.Veselý JaroslavSajdl Vladimír98-14-9-72379
17.Šlambor OldřichBrůžek Peter513-148 3189
18.Petrus LiborŘehořek Josef-48-4-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Jaroslav22Šádek Jiří40
Šlambor Oldřich22Sajdl Vladimír13
Petrus Libor22Brůžek Peter04
Stehlík Radek22Řehořek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34620:605TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Čermák Vladimír
Kříž Jakub
 
 
1097  3010
2.Dlask Ladislav st.
Kraušner Miroslav
 
 
Vtelenský Luděk
Zahrádka Michal
 
 
-10-97-10 1311
3.Černovský PavelVtelenský Luděk5-924 3121
4.Mareš JanZahrádka Michal-5-9-6  0322
5.Kraušner MiroslavKříž Jakub648  3032
6.Dlask Ladislav st.Čermák Vladimír77-6-5-62333
7.Mareš JanVtelenský Luděk-3-76-2 1334
8.Kraušner MiroslavZahrádka Michal-4-5-8  0335
9.Dlask Ladislav st.Kříž Jakub13-9-116-92336
10.Černovský PavelČermák Vladimír777  3046
11.Kraušner MiroslavVtelenský Luděk6-11-6873256
12.Dlask Ladislav st.Zahrádka Michal-5-11-5  0357
13.Černovský PavelKříž Jakub5102  3067
14.Mareš JanČermák Vladimír-9-935-82368
15.Dlask Ladislav st.Vtelenský Luděk677  3078
16.Černovský PavelZahrádka Michal-88-57-42379
17.Mareš JanKříž Jakub-2-7-6  03710
18.Kraušner MiroslavČermák Vladimír4-10105 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel31Vtelenský Luděk13
Mareš Jan04Zahrádka Michal40
Kraušner Miroslav31Kříž Jakub22
Dlask Ladislav st.13Čermák Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24677:603TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Botka Jan
Oplt Pavel
 
 
-993-10113210
2.Horsák Oldřich
Potměšil Pavel
 
 
Heilek Miroslav
Oplt Miroslav
 
 
1066  3020
3.Horsák OldřichBotka Jan8-3116 3130
4.Soumar VladimírHeilek Miroslav2612  3040
5.Zajíček PetrOplt Pavel99-107 3150
6.Potměšil PavelOplt Miroslav-4-8-9  0351
7.Soumar VladimírBotka Jan577  3061
8.Zajíček PetrHeilek Miroslav75-53 3171
9.Potměšil PavelOplt Pavel-496-8-82372
10.Horsák OldřichOplt Miroslav-799-6-82373
11.Zajíček PetrBotka Jan-27810 3183
12.Potměšil PavelHeilek Miroslav0-1275 3193
13.Horsák OldřichOplt Pavel-41099 31103
14.Soumar VladimírOplt Miroslav10-4-19-923104
15.Potměšil PavelBotka Jan6-7-7-5 13105
16.Horsák OldřichHeilek Miroslav558  30115
17.Soumar VladimírOplt Pavel-9865 31125
18.Zajíček PetrOplt Miroslav1087  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich31Botka Jan13
Soumar Vladimír31Heilek Miroslav04
Zajíček Petr40Oplt Pavel13
Potměšil Pavel13Oplt Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28682:632TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
Žďánský Milan
Klíma Miroslav
 
 
1069  3010
2.Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
8-7-99-72311
3.Vokoun PetrLauber Jakub-9-12-9  0312
4.Krucký MilanNovotný Miroslav136-8-1163222
5.Balcar JaromírKlíma Miroslav644  3032
6.Postelt VladimírŽďánský Milan8811  3042
7.Krucký MilanLauber Jakub-68-71193252
8.Balcar JaromírNovotný Miroslav-67511 3162
9.Postelt VladimírKlíma Miroslav561  3072
10.Vokoun PetrŽďánský Milan-5336 3182
11.Balcar JaromírLauber Jakub-4-5-8  0383
12.Postelt VladimírNovotný Miroslav-5-155873293
13.Vokoun PetrKlíma Miroslav-9985 31103
14.Krucký MilanŽďánský Milan-979-10932113
15.Postelt VladimírLauber Jakub-10-984-923114
16.Vokoun PetrNovotný Miroslav9-65-1832124
17.Krucký MilanKlíma Miroslav8118  30134
18.Balcar JaromírŽďánský MilanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr31Lauber Jakub31
Krucký Milan40Novotný Miroslav04
Balcar Jaromír21Klíma Miroslav04
Postelt Vladimír31Žďánský Milan03
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39581:653TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
59-8-8123210
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
-910-7-5 1311
3.Pazderník VáclavShmatkov Taras-7-48-10 1312
4.Vovčák MichalKupec Petr88-86 3122
5.Pazderník RomanJanoušková Jitka-7-7-6  0323
6.Ginzlová EvaSedláček Jan st.-8-575-122324
7.Vovčák MichalShmatkov Taras-6-5-2  0325
8.Pazderník RomanKupec Petr-9-8-4  0326
9.Ginzlová EvaJanoušková Jitka6-1014 3136
10.Pazderník VáclavSedláček Jan st.-4-58-6 1337
11.Pazderník RomanShmatkov Taras-5-8-6  0338
12.Ginzlová EvaKupec Petr8149  3048
13.Pazderník VáclavJanoušková Jitka-11-105-3 1349
14.Vovčák MichalSedláček Jan st.798  3059
15.Ginzlová EvaShmatkov Taras87-8-9113269
16.Pazderník VáclavKupec PetrWO    03610
17.Vovčák MichalJanoušková Jitka666  30710
18.Pazderník RomanSedláček Jan st.-996-8-423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav03Shmatkov Taras31
Vovčák Michal31Kupec Petr12
Pazderník Roman04Janoušková Jitka22
Ginzlová Eva31Sedláček Jan st.31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŚ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33621:630TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
65-47 3110
2.Klimeš Drahomír
Fidrant Radek
 
 
Trávnický Luboš
Košťál Marek
 
 
-9-7-6  0311
3.Charvát JaroslavŠádek Jaroslav ml.11106  3021
4.Šimůnek ČestmírPejta Petr ml.9-9-6263231
5.Klimeš DrahomírTrávnický Luboš86-96 3141
6.Fidrant RadekKošťál Marek-3-3-6  0342
7.Šimůnek ČestmírŠádek Jaroslav ml.9114  3052
8.Klimeš DrahomírPejta Petr ml.-3-9-9  0353
9.Fidrant RadekTrávnický Luboš-10-748-82354
10.Charvát JaroslavKošťál Marek9-7114 3164
11.Klimeš DrahomírŠádek Jaroslav ml.-5-6-6  0365
12.Fidrant RadekPejta Petr ml.8-3-9-6 1366
13.Charvát JaroslavTrávnický Luboš9-664 3176
14.Šimůnek ČestmírKošťál Marek-39910 3186
15.Fidrant RadekŠádek Jaroslav ml.-993-4-42387
16.Charvát JaroslavPejta Petr ml.447  3097
17.Šimůnek ČestmírTrávnický Luboš-7612-131032107
18.Klimeš DrahomírKošťál Marek-7-210-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav40Šádek Jaroslav ml.22
Šimůnek Čestmír40Pejta Petr ml.22
Klimeš Drahomír13Trávnický Luboš13
Fidrant Radek04Košťál Marek22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy