Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24643:554TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
5812  3010
2.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
8-8-7693220
3.Pazderník VáclavStehlík Radek863  3030
4.Vovčák MichalŠlambor Oldřich567  3040
5.Pazderník RomanVeselý Jaroslav-5-24-4 1341
6.Ginzlová EvaPetrus Libor-87810 3151
7.Vovčák MichalStehlík Radek-103112 3161
8.Pazderník RomanŠlambor Oldřich-98-9-6 1362
9.Ginzlová EvaVeselý Jaroslav6-6511 3172
10.Pazderník VáclavPetrus Libor-7-6-5  0373
11.Pazderník RomanStehlík Radek4-9-7-7 1374
12.Ginzlová EvaŠlambor Oldřich479  3084
13.Pazderník VáclavVeselý Jaroslav535  3094
14.Vovčák MichalPetrus Libor-89-87732104
15.Ginzlová EvaStehlík Radek7116  30114
16.Pazderník VáclavŠlambor Oldřich457  30124
17.Vovčák MichalVeselý Jaroslav-11-689532134
18.Pazderník RomanPetrus Libor-5-37-4 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav31Stehlík Radek13
Vovčák Michal40Šlambor Oldřich13
Pazderník Roman04Veselý Jaroslav13
Ginzlová Eva40Petrus Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39556:650TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
Fidrant Michal
Žerava Miroslav ml.
 
 
7-14107 3110
2.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
-695-953220
3.Vokoun PetrCharvát Jaroslav88-99 3130
4.Krucký MilanŠimůnek Čestmír10-716 3140
5.Balcar JaromírŽerava Miroslav ml.8-7-4-5 1341
6.Postelt VladimírFidrant Michal-13-8-8  0342
7.Krucký MilanCharvát Jaroslav-65410 3152
8.Balcar JaromírŠimůnek Čestmír1895  3062
9.Postelt VladimírŽerava Miroslav ml.-89-7-7 1363
10.Vokoun PetrFidrant Michal-5-4-5  0364
11.Balcar JaromírCharvát Jaroslav849  3074
12.Postelt VladimírŠimůnek Čestmír-9-6-3  0375
13.Vokoun PetrŽerava Miroslav ml.-6-2-5  0376
14.Krucký MilanFidrant Michal6-7-9-3 1377
15.Postelt VladimírCharvát Jaroslav-10109-5-202378
16.Vokoun PetrŠimůnek Čestmír-6-5-6  0379
17.Krucký MilanŽerava Miroslav ml.-7-10-6  03710
18.Balcar JaromírFidrant MichalWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr13Charvát Jaroslav13
Krucký Milan22Šimůnek Čestmír22
Balcar Jaromír21Žerava Miroslav ml.40
Postelt Vladimír04Fidrant Michal30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29716:640TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
812-6-6-32301
2.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
59-1011 3111
3.Horsák OldřichŠádek Jaroslav ml.2-9-9-7 1312
4.Zajíček PetrPejta Petr ml.8-6-1393222
5.Soumar VladimírTrávnický Luboš9-5-97133232
6.Čuban JiříKošťál Marek76-119 3142
7.Zajíček PetrŠádek Jaroslav ml.102-11-1163252
8.Soumar VladimírPejta Petr ml.-7-103-11 1353
9.Čuban JiříTrávnický Luboš888  3063
10.Horsák OldřichKošťál Marek-610910 3173
11.Soumar VladimírŠádek Jaroslav ml.97-14-7-62374
12.Čuban JiříPejta Petr ml.-774-7-52375
13.Horsák OldřichTrávnický Luboš694  3085
14.Zajíček PetrKošťál Marek328  3095
15.Čuban JiříŠádek Jaroslav ml.6210  30105
16.Horsák OldřichPejta Petr ml.-9-564632115
17.Zajíček PetrTrávnický Luboš885  30125
18.Soumar VladimírKošťál Marek-9-8-4  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horsák Oldřich31Šádek Jaroslav ml.22
Zajíček Petr40Pejta Petr ml.22
Soumar Vladimír13Trávnický Luboš04
Čuban Jiří31Košťál Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26658:523TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Janoušková Jitka
Ort Marek
 
 
86-105 3110
2.Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
Valenta Zdeněk
Jírovec Václav
 
 
-10577 3120
3.Černovský PavelJanoušková Jitka149-95 3130
4.Mareš JanOrt Marek-10-4-6  0331
5.Dlask Ladislav st.Valenta Zdeněk-10446 3141
6.Švasta JindřichJírovec Václav-75-11-6 1342
7.Mareš JanJanoušková Jitka98-4-9-62343
8.Dlask Ladislav st.Ort Marek696  3053
9.Švasta JindřichValenta Zdeněk6-5-6-9 1354
10.Černovský PavelJírovec Václav115-74 3164
11.Dlask Ladislav st.Janoušková Jitka8-9-3683274
12.Švasta JindřichOrt Marek-6-56-4 1375
13.Černovský PavelValenta Zdeněk581  3085
14.Mareš JanJírovec Václav7-958 3195
15.Švasta JindřichJanoušková Jitka-810-10-5 1396
16.Černovský PavelOrt Marek423  30106
17.Mareš JanValenta ZdeněkWO    30116
18.Dlask Ladislav st.Jírovec VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel40Janoušková Jitka22
Mareš Jan12Ort Marek22
Dlask Ladislav st.30Valenta Zdeněk12
Švasta Jindřich04Jírovec Václav12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24674:572TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Novotný Miroslav
Žďánský Milan
 
 
-3-597-82301
2.Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
7-948 3111
3.Šádek JiříFadrhonc Petr428  3021
4.Cihlář PetrDrahota Václav5-557 3131
5.Řehořek JosefŽďánský Milan996  3041
6.Brůžek PeterNovotný Miroslav66-914 3151
7.Cihlář PetrFadrhonc Petr-6679 3161
8.Řehořek JosefDrahota Václav925  3071
9.Brůžek PeterŽďánský Milan-4-6-11  0372
10.Šádek JiříNovotný Miroslav894  3082
11.Řehořek JosefFadrhonc Petr-889-8-102383
12.Brůžek PeterDrahota Václav-4-8-15  0384
13.Šádek JiříŽďánský Milan877  3094
14.Cihlář PetrNovotný Miroslav-51068 31104
15.Brůžek PeterFadrhonc Petr-10-8-14  03105
16.Šádek JiříDrahota Václav-6346 31115
17.Cihlář PetrŽďánský Milan4-9-115532125
18.Řehořek JosefNovotný Miroslav-101267 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Fadrhonc Petr22
Cihlář Petr40Drahota Václav13
Řehořek Josef31Žďánský Milan13
Brůžek Peter13Novotný Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna podlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:25590:531TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
1078  3010
2.Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
Botková Michaela
Oplt Miroslav
 
 
794  3020
3.Vtelenský LuděkBotka Jan1265  3030
4.Zahrádka MichalHavlík Vít415  3040
5.Čermák VladimírBotková Michaela-468-6-82341
6.Kříž JakubOplt Miroslav710-10-4-92342
7.Zahrádka MichalBotka Jan615  3052
8.Čermák VladimírHavlík Vít765  3062
9.Kříž JakubBotková Michaela-3-38-8 1363
10.Vtelenský LuděkOplt Miroslav-2-9-9  0364
11.Čermák VladimírBotka Jan74-1010 3174
12.Kříž JakubHavlík Vít-8-610-11 1375
13.Vtelenský LuděkBotková Michaela-6-5-8  0376
14.Zahrádka MichalOplt Miroslav965  3086
15.Kříž JakubBotka Jan-10-3-5  0387
16.Vtelenský LuděkHavlík Vít8-7-12-8 1388
17.Zahrádka MichalBotková Michaela8113  3098
18.Čermák VladimírOplt Miroslav488  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vtelenský Luděk13Botka Jan13
Zahrádka Michal40Havlík Vít22
Čermák Vladimír31Botková Michaela31
Kříž Jakub04Oplt Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS