Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37612:658TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
81010  3010
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-66-89-62311
3.Šlambor OldřichBotka Jan7-610-5-62312
4.Veselý JaroslavHavlík Vít7-9-89-52313
5.Petrus LiborBotková Michaela816  3023
6.Stehlík RadekOplt Miroslav10310  3033
7.Veselý JaroslavBotka Jan8-9-65-82334
8.Petrus LiborHavlík Vít-6-4-6  0335
9.Stehlík RadekBotková Michaela79-79 3145
10.Šlambor OldřichOplt Miroslav67-69 3155
11.Petrus LiborBotka Jan-8-108-8 1356
12.Stehlík RadekHavlík Vít-3-612-8 1357
13.Šlambor OldřichBotková Michaela-2896 3167
14.Veselý JaroslavOplt Miroslav2-10-95-52368
15.Stehlík RadekBotka Jan-2-7-5  0369
16.Šlambor OldřichHavlík Vít-8-9-6  03610
17.Veselý JaroslavBotková Michaela-8-3-5  03611
18.Petrus LiborOplt Miroslav126-57 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlambor Oldřich22Botka Jan40
Veselý Jaroslav04Havlík Vít40
Petrus Libor22Botková Michaela13
Stehlík Radek22Oplt Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38620:686TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
Čermák Vladimír
Vtelenský Luděk
 
 
-896-7-82301
2.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
13-10-10-7 1302
3.Fadrhonc PetrZahrádka Michal-9-27-6 1303
4.Žďánský MilanVtelenský Luděk-57-68-62304
5.Novotný MiroslavKříž Jakub-87-7893214
6.Drahota VáclavČermák Vladimír98-6-6-102315
7.Žďánský MilanZahrádka Michal-1-4-1  0316
8.Novotný MiroslavVtelenský Luděk2811  3026
9.Drahota VáclavKříž Jakub98-87 3136
10.Fadrhonc PetrČermák Vladimír-6-6-10  0337
11.Novotný MiroslavZahrádka Michal-1-7-6  0338
12.Drahota VáclavVtelenský Luděk6-55-563248
13.Fadrhonc PetrKříž Jakub997  3058
14.Žďánský MilanČermák Vladimír-8-5-9  0359
15.Drahota VáclavZahrádka Michal-10-8-9  03510
16.Fadrhonc PetrVtelenský Luděk9-12-87932610
17.Lauber JakubKříž Jakub9128  30710
18.Novotný MiroslavČermák Vladimír139-56 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fadrhonc Petr22Zahrádka Michal40
Žďánský Milan03Vtelenský Luděk13
Novotný Miroslav31Kříž Jakub04
Drahota Václav22Čermák Vladimír31
Lauber Jakub10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:43476:628TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Valenta Zdeněk
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
-6-11-9  0301
2.Sluka Čeněk
Janoušková Jitka
 
 
Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
-8-13-9  0302
3.Janoušková JitkaŠádek Jiří-2-885-32303
4.Valenta ZdeněkCihlář Petr-9-8-7  0304
5.Ort MarekBrůžek Peter7213  3014
6.Sedláček Jan st.Řehořek Josef659  3024
7.Valenta ZdeněkŠádek Jiří-3-10-6  0325
8.Ort MarekCihlář Petr-7-99-2 1326
9.Sedláček Jan st.Brůžek Peter-7995 3136
10.Janoušková JitkaŘehořek Josef-5-3-4  0337
11.Ort MarekŠádek Jiří-210-4-13 1338
12.Sedláček Jan st.Cihlář Petr-78125 3148
13.Janoušková JitkaBrůžek Peter-119-8383258
14.Valenta ZdeněkŘehořek Josef-7-9-6  0359
15.Sedláček Jan st.Šádek Jiří-6-4-9  03510
16.Janoušková JitkaCihlář Petr-7-8-9  03511
17.Valenta ZdeněkBrůžek PeterWO    03512
18.Ort MarekŘehořek JosefWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušková Jitka13Šádek Jiří40
Valenta Zdeněk03Cihlář Petr31
Ort Marek12Brůžek Peter03
Sedláček Jan st.31Řehořek Josef21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33588:489TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr st.
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-9-8-8  0301
2.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 

 
 
WO    3011
3.Šádek Jaroslav ml.Černovský Pavel6-6-6-4 1312
4.Pejta Petr ml.Mareš Jan857  3022
5.Košťál MarekWO    3032
6.Trávnický LubošDlask Ladislav st.-126-611-112333
7.Pejta Petr ml.Černovský Pavel-9-2-2  0334
8.Košťál MarekMareš Jan-10-9-6  0335
9.Trávnický LubošWO    3045
10.Šádek Jaroslav ml.Dlask Ladislav st.-6-6117-72346
11.Košťál MarekČernovský Pavel-8-6-9  0347
12.Trávnický LubošMareš Jan-585-9-92348
13.Šádek Jaroslav ml.WO    3058
14.Pejta Petr ml.Dlask Ladislav st.-1079-983268
15.Trávnický LubošČernovský Pavel-2-8-6  0369
16.Šádek Jaroslav ml.Mareš Jan-9-8-9  03610
17.Pejta Petr ml.WO    30710
18.Košťál MarekDlask Ladislav st.-9966 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šádek Jaroslav ml.03Černovský Pavel40
Pejta Petr ml.21Mareš Jan31
Košťál Marek12Dlask Ladislav st.22
Trávnický Luboš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:37682:677TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
6-8-9993210
2.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
6-67-793220
3.Charvát JaroslavHorsák Oldřich-2-7-4  0321
4.Šimůnek ČestmírSoumar Vladimír-9-9-9  0322
5.Žerava Miroslav ml.Zajíček Petr8-89-893232
6.Fidrant MichalČuban Jiří-7-1014873242
7.Šimůnek ČestmírHorsák Oldřich55-4-483252
8.Žerava Miroslav ml.Soumar Vladimír-64-8793262
9.Fidrant MichalZajíček Petr6-589 3172
10.Charvát JaroslavČuban Jiří-78-9-11 1373
11.Žerava Miroslav ml.Horsák Oldřich12-663 3183
12.Fidrant MichalSoumar Vladimír687  3093
13.Charvát JaroslavZajíček Petr-156-65-32394
14.Šimůnek ČestmírČuban Jiří-811-8-5 1395
15.Fidrant MichalHorsák Oldřich6-66-8732105
16.Charvát JaroslavSoumar Vladimír5-3-93-923106
17.Šimůnek ČestmírZajíček PetrWO    03107
18.Žerava Miroslav ml.Čuban JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav04Horsák Oldřich13
Šimůnek Čestmír12Soumar Vladimír22
Žerava Miroslav ml.30Zajíček Petr12
Fidrant Michal40Čuban Jiří21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34623:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
6710  3010
2.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
9-8-5-3 1311
3.Pazderník VáclavVokoun Petr-4-75783221
4.Ginzlová EvaPostelt Vladimír-5-69563231
5.Pazderník RomanKrucký Milan13-7-8-9 1332
6.Vovčák MichalBalcar Jaromír9-6105 3142
7.Ginzlová EvaVokoun Petr65-1310 3152
8.Pazderník RomanPostelt Vladimír-9-1-5  0353
9.Vovčák MichalKrucký Milan-77-6-8 1354
10.Pazderník VáclavBalcar Jaromír-87-7-9 1355
11.Pazderník RomanVokoun Petr-3-87-5 1356
12.Vovčák MichalPostelt Vladimír935  3066
13.Pazderník VáclavKrucký Milan-87711 3176
14.Ginzlová EvaBalcar Jaromír-6-9-6  0377
15.Vovčák MichalVokoun Petr994  3087
16.Pazderník VáclavPostelt Vladimír6107  3097
17.Ginzlová EvaKrucký Milan-106-8-4 1398
18.Pazderník RomanBalcar Jaromír-787-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav31Vokoun Petr13
Ginzlová Eva22Postelt Vladimír13
Pazderník Roman04Krucký Milan31
Vovčák Michal31Balcar Jaromír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS