Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30658:613TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
Petrus Libor
Fanta Petr
 
 
45-710 3110
2.Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
-75-10-8 1311
3.Vokoun PetrStehlík Radek-6-84-9 1312
4.Postelt VladimírŠlambor Oldřich-8885 3122
5.Balcar JaromírFanta Petr779  3032
6.Krucký MilanPetrus Libor-44-10-8 1333
7.Postelt VladimírStehlík Radek595  3043
8.Balcar JaromírŠlambor Oldřich-3-969113253
9.Krucký MilanFanta Petr104-8-8-92354
10.Vokoun PetrPetrus Libor-8-98-11 1355
11.Balcar JaromírStehlík Radek16-257 3165
12.Krucký MilanŠlambor Oldřich-1-11-9  0366
13.Vokoun PetrFanta Petr519  3076
14.Postelt VladimírPetrus Libor-7-4-8  0377
15.Krucký MilanStehlík Radek10-759 3187
16.Vokoun PetrŠlambor Oldřich7910  3097
17.Postelt VladimírFanta Petr3710  30107
18.Balcar JaromírPetrus Libor11-910-8-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr22Stehlík Radek13
Postelt Vladimír31Šlambor Oldřich13
Balcar Jaromír31Fanta Petr13
Krucký Milan13Petrus Libor40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31599:556TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
454  3010
2.Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
76-6-1173220
3.Horsák OldřichPazderník Václav-6-64-9 1321
4.Zajíček PetrPazderník Roman8128  3031
5.Čuban JiříVovčák Michal-4788 3141
6.Potměšil PavelGinzlová Eva-4-8-8  0342
7.Zajíček PetrPazderník Václav58-76 3152
8.Čuban JiříPazderník Roman364  3062
9.Potměšil PavelVovčák Michal-7-4-6  0363
10.Horsák OldřichGinzlová Eva-9-910-9 1364
11.Čuban JiříPazderník Václav74-8-5-122365
12.Potměšil PavelPazderník Roman44-97 3175
13.Horsák OldřichVovčák Michal8-9-9383285
14.Zajíček PetrGinzlová Eva-5-97-9 1386
15.Potměšil PavelPazderník Václav-6-9-7  0387
16.Horsák OldřichPazderník Roman385  3097
17.Zajíček PetrVovčák Michal552  30107
18.Čuban JiříGinzlová EvaWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich22Pazderník Václav31
Zajíček Petr31Pazderník Roman04
Čuban Jiří21Vovčák Michal13
Potměšil Pavel13Ginzlová Eva30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44646:695TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Fidrant Michal
Žerava Miroslav ml.
 
 
69-56 3110
2.Dlask Ladislav st.
Černovský Jan
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
5410  3020
3.Černovský PavelCharvát Jaroslav-4-7-5  0321
4.Mareš JanŠimůnek Čestmír75-6-563231
5.Černovský JanŽerava Miroslav ml.-95-10-8 1332
6.Dlask Ladislav st.Fidrant Michal-34-2-6 1333
7.Mareš JanCharvát Jaroslav-8-37983243
8.Černovský JanŠimůnek Čestmír-108-97-92344
9.Dlask Ladislav st.Žerava Miroslav ml.-11-2-11  0345
10.Černovský PavelFidrant Michal2-9-8-8 1346
11.Černovský JanCharvát Jaroslav-2106-6-62347
12.Dlask Ladislav st.Šimůnek Čestmír-10-46-6 1348
13.Černovský PavelŽerava Miroslav ml.7-7-9693258
14.Mareš JanFidrant Michal7-97-10-12359
15.Dlask Ladislav st.Charvát Jaroslav-4763 3169
16.Černovský PavelŠimůnek Čestmír3-9-97-323610
17.Mareš JanŽerava Miroslav ml.-6-9-9  03611
18.Černovský JanFidrant Michal10-10-8-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel13Charvát Jaroslav22
Mareš Jan22Šimůnek Čestmír31
Černovský Jan04Žerava Miroslav ml.31
Dlask Ladislav st.13Fidrant Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27684:592TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
977  3010
2.Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
-85-8-9 1311
3.Šádek JiříŠádek Jaroslav ml.652  3021
4.Cihlář PetrPejta Petr ml.-65-75-72322
5.Řehořek JosefKošťál Marek8-8-10-9 1323
6.Brůžek PeterTrávnický Luboš-7886 3133
7.Cihlář PetrŠádek Jaroslav ml.858  3043
8.Řehořek JosefPejta Petr ml.-5992 3153
9.Brůžek PeterKošťál Marek-1-8-10  0354
10.Šádek JiříTrávnický Luboš694  3064
11.Řehořek JosefŠádek Jaroslav ml.8-964 3174
12.Brůžek PeterPejta Petr ml.2-18-5-4 1375
13.Šádek JiříKošťál Marek736  3085
14.Cihlář PetrTrávnický Luboš7-8116 3195
15.Brůžek PeterŠádek Jaroslav ml.10-976 31105
16.Šádek JiříPejta Petr ml.6-6-69-923106
17.Cihlář PetrKošťál Marek-78-109432116
18.Řehořek JosefTrávnický Luboš-568-9932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Šádek Jaroslav ml.04
Cihlář Petr31Pejta Petr ml.31
Řehořek Josef31Košťál Marek22
Brůžek Peter22Trávnický Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:18698:510TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
6-7-55-72301
2.Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
Valenta Zdeněk
Sluka Čeněk
 
 
679  3011
3.Kříž JakubHendrych Petr10-66-783221
4.Zahrádka MichalSedláček Jan st.748  3031
5.Čermák VladimírSluka Čeněk384  3041
6.Vtelenský LuděkOrt Marek4-108-4-42342
7.Zahrádka MichalHendrych Petr10-875 3152
8.Čermák VladimírSedláček Jan st.-36-12453262
9.Vtelenský LuděkSluka Čeněk58-96 3172
10.Kříž JakubOrt Marek813-46 3182
11.Čermák VladimírHendrych Petr453  3092
12.Vtelenský LuděkSedláček Jan st.-48-78432102
13.Kříž JakubSluka Čeněk9413  30112
14.Zahrádka MichalOrt Marek31010  30122
15.Vtelenský LuděkHendrych Petr3118  30132
16.Kříž JakubSedláček Jan st.6-1012-8-523133
17.Zahrádka MichalSluka ČeněkWO    30143
18.Čermák VladimírOrt MarekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jakub31Hendrych Petr04
Zahrádka Michal30Sedláček Jan st.13
Čermák Vladimír30Sluka Čeněk03
Vtelenský Luděk31Ort Marek12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25673:581TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Heilek Miroslav
 
 
Novotný Miroslav
Fadrhonc Petr
 
 
11118  3010
2.Botková Michaela
Oplt Miroslav
 
 
Drahota Václav
Lauber Jakub
 
 
69-269 3120
3.Botková MichaelaLauber Jakub79-76 3130
4.Heilek MiroslavFadrhonc Petr-2-2-4  0331
5.Havlík VítDrahota Václav105-103 3141
6.Oplt MiroslavNovotný Miroslav-93-7743251
7.Heilek MiroslavLauber Jakub-6-57-4 1352
8.Havlík VítFadrhonc Petr583  3062
9.Oplt MiroslavDrahota Václav810-5-4-92363
10.Botková MichaelaNovotný Miroslav-9-73743273
11.Havlík VítLauber Jakub247  3083
12.Oplt MiroslavFadrhonc Petr-3-7-9  0384
13.Botková MichaelaDrahota Václav9-10-73103294
14.Botka JanNovotný Miroslav9-742 31104
15.Oplt MiroslavLauber Jakub3910  30114
16.Botková MichaelaFadrhonc Petr677  30124
17.Botka JanDrahota Václav9-95-6-623125
18.Havlík VítNovotný Miroslav4410  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botková Michaela40Lauber Jakub13
Heilek Miroslav02Fadrhonc Petr22
Havlík Vít40Drahota Václav22
Oplt Miroslav22Novotný Miroslav04
Botka Jan11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS