Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:40708:695Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Radek
Šlambor Oldřich
 
 
Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
-7-98543210
2.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
-468-3103220
3.Veselý JaroslavFadrhonc Petr9-11-7-6 1321
4.Šlambor OldřichDrahota Václav7-64-473231
5.Petrus LiborŽďánský Milan8-12-8-7 1332
6.Stehlík RadekNovotný Miroslav-88-108-52333
7.Šlambor OldřichFadrhonc Petr-6-667-32334
8.Petrus LiborDrahota Václav-6-7-8  0335
9.Stehlík RadekŽďánský Milan1078  3045
10.Veselý JaroslavNovotný Miroslav9-13-99-82346
11.Petrus LiborFadrhonc Petr-76-58-92347
12.Stehlík RadekDrahota Václav86-9-9-92348
13.Veselý JaroslavŽďánský Milan-99-9-9 1349
14.Šlambor OldřichNovotný Miroslav-10-7-10  03410
15.Stehlík RadekFadrhonc PetrWO    30510
16.Veselý JaroslavDrahota Václav41010  30610
17.Šlambor OldřichŽďánský Milan-12662 31710
18.Petrus LiborNovotný Miroslav-888-3-1023711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Jaroslav13Fadrhonc Petr30
Šlambor Oldřich22Drahota Václav22
Petrus Libor04Žďánský Milan22
Stehlík Radek12Novotný Miroslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51583:776TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ort Marek
Janoušková Jitka
 
 
Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
3-48-6-82301
2.Valenta Zdeněk
Žák Karel
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
-99-8-5 1302
3.Ort MarekOplt Miroslav-11-5-6  0303
4.Žák KarelBotková Michaela-4-4-10  0304
5.Valenta ZdeněkBotka Jan-4-1-9  0305
6.Janoušková JitkaHavlík Vít-106-7-4 1306
7.Žák KarelOplt Miroslav5-7-6-3 1307
8.Valenta ZdeněkBotková Michaela-4-1108-5 1308
9.Janoušková JitkaBotka Jan8-3-2353218
10.Ort MarekHavlík Vít-6-8-8  0319
11.Valenta ZdeněkOplt Miroslav9-11-9-6 13110
12.Janoušková JitkaBotková Michaela-9-938-923111
13.Ort MarekBotka Jan-10-5-6  03112
14.Žák KarelHavlík Vít-6-1-4  03113
15.Janoušková JitkaOplt Miroslav93-811 31213
16.Ort MarekBotková Michaela-6-38-2 13214
17.Žák KarelBotka Jan-8-6-10  03215
18.Valenta ZdeněkHavlík VítWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ort Marek04Oplt Miroslav31
Žák Karel04Botková Michaela40
Valenta Zdeněk03Botka Jan31
Janoušková Jitka22Havlík Vít30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dilní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:47673:748TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
-89-101293210
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Kříž Jakub
Zahrádka Michal
 
 
-10-8-9  0311
3.Pejta Petr ml.Zahrádka Michal-3-4-10  0312
4.Šádek Jaroslav ml.Vtelenský Luděk8-8-4-7 1313
5.Košťál MarekKříž Jakub788  3023
6.Trávnický LubošČermák Vladimír-810-7693233
7.Šádek Jaroslav ml.Zahrádka Michal-36-57-92334
8.Košťál MarekVtelenský Luděk9-5-9-3 1335
9.Trávnický LubošKříž Jakub4-56-9-62336
10.Pejta Petr ml.Čermák Vladimír-5-66-9 1337
11.Košťál MarekZahrádka Michal4-3-6-4 1338
12.Trávnický LubošVtelenský Luděk-999-1063248
13.Pejta Petr ml.Kříž Jakub-6-96-9 1349
14.Šádek Jaroslav ml.Čermák Vladimír-4-76-10 13410
15.Trávnický LubošZahrádka Michal-8-78-10 13411
16.Pejta Petr ml.Vtelenský Luděk-876-11-1123412
17.Šádek Jaroslav ml.Kříž Jakub-1365-4-623413
18.Košťál MarekČermák Vladimír76-5-9832513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr ml.04Zahrádka Michal40
Šádek Jaroslav ml.04Vtelenský Luděk31
Košťál Marek22Kříž Jakub31
Trávnický Luboš22Čermák Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19612:470TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Doubek Miroslav
Volf Petr ml.
 
 
3-966 3110
2.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Šádek Jiří
Řehořek Josef
 
 
-9-7-7  0311
3.Charvát JaroslavŠádek Jiří-67-9-3 1312
4.Šimůnek ČestmírŘehořek Josef-6-11-4  0313
5.Žerava Miroslav ml.Volf Petr ml.-6-796123223
6.Fidrant MichalDoubek Miroslav659  3033
7.Šimůnek ČestmírŠádek Jiří-10-5-6  0334
8.Žerava Miroslav ml.Řehořek Josef9510  3044
9.Fidrant MichalVolf Petr ml.433  3054
10.Charvát JaroslavDoubek Miroslav1446  3064
11.Žerava Miroslav ml.Šádek Jiří10-794 3174
12.Fidrant MichalŘehořek Josef3-939 3184
13.Charvát JaroslavVolf Petr ml.6-0-8853294
14.Šimůnek ČestmírDoubek Miroslav873  30104
15.Fidrant MichalŠádek Jiří949  30114
16.Charvát JaroslavŘehořek JosefWO    30124
17.Šimůnek ČestmírVolf Petr ml.473  30134
18.Žerava Miroslav ml.Doubek Miroslav767  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav21Šádek Jiří22
Šimůnek Čestmír22Řehořek Josef12
Žerava Miroslav ml.40Volf Petr ml.04
Fidrant Michal40Doubek Miroslav04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30696:571TJ Březovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
4-9-9-9 1301
2.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
964  3011
3.Pazderník VáclavČernovský Pavel7-8-58-82312
4.Ginzlová EvaMareš Jan182  3022
5.Vovčák MichalŠvasta Jindřich544  3032
6.Pazderník RomanDlask Ladislav st.9-11-3-2 1333
7.Ginzlová EvaČernovský Pavel-9-10-8  0334
8.Vovčák MichalMareš Jan98-7-953244
9.Pazderník RomanŠvasta Jindřich38-8-833254
10.Pazderník VáclavDlask Ladislav st.-101235 3164
11.Vovčák MichalČernovský Pavel10-5-6873274
12.Pazderník RomanMareš Jan4-208-463284
13.Pazderník VáclavŠvasta Jindřich246  3094
14.Ginzlová EvaDlask Ladislav st.-843-12332104
15.Pazderník RomanČernovský Pavel-6-8-9  03105
16.Pazderník VáclavMareš JanWO    30115
17.Ginzlová EvaŠvasta Jindřich-111046 31125
18.Vovčák MichalDlask Ladislav st.-4-108-4 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav21Černovský Pavel31
Ginzlová Eva31Mareš Jan03
Vovčák Michal31Švasta Jindřich04
Pazderník Roman22Dlask Ladislav st.22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33650:624TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Jaromír
Dufek Martin
 
 
Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
-8-69-8 1301
2.Vokoun Petr
Postelt Vladimír
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
9-10-8-3 1302
3.Vokoun PetrHorsák Oldřich-10-6-9  0303
4.Balcar JaromírČuban Jiří-310-158-112304
5.Dufek MartinZajíček Petr-7-6-8  0305
6.Postelt VladimírSoumar Vladimír6-576 3115
7.Balcar JaromírHorsák Oldřich888  3025
8.Dufek MartinČuban Jiří-9-68-7 1326
9.Postelt VladimírZajíček Petr10-857 3136
10.Vokoun PetrSoumar Vladimír785  3046
11.Dufek MartinHorsák Oldřich-6-7-6  0347
12.Postelt VladimírČuban Jiří-99311 3157
13.Vokoun PetrZajíček Petr-8-99743267
14.Balcar JaromírSoumar Vladimír36-6-863277
15.Postelt VladimírHorsák Oldřich855  3087
16.Vokoun PetrČuban Jiří56-5-973297
17.Balcar JaromírZajíček Petr865  30107
18.Dufek MartinSoumar Vladimír-89-7-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokoun Petr31Horsák Oldřich22
Balcar Jaromír31Čuban Jiří22
Dufek Martin04Zajíček Petr13
Postelt Vladimír40Soumar Vladimír13
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS