Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25602:535TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
787  3010
2.Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
Šlambor Oldřich
Fanta Petr
 
 
-9-711763220
3.Zajíček PetrŠlambor Oldřich7-96-9-52321
4.Soumar VladimírFanta Petr682  3031
5.Čuban JiříVeselý Jaroslav-51037 3141
6.Potměšil PavelPetrus Libor-6-57-11 1342
7.Soumar VladimírŠlambor Oldřich-135513 3152
8.Čuban JiříFanta Petr345  3062
9.Potměšil PavelVeselý Jaroslav10-11-10-4 1363
10.Zajíček PetrPetrus Libor676  3073
11.Čuban JiříŠlambor Oldřich-6-108-5 1374
12.Potměšil PavelFanta Petr965  3084
13.Zajíček PetrVeselý Jaroslav692  3094
14.Soumar VladimírPetrus Libor8-7-8-5 1395
15.Potměšil PavelŠlambor Oldřich-8-7-5  0396
16.Zajíček PetrFanta Petr254  30106
17.Soumar VladimírVeselý Jaroslav767  30116
18.Čuban JiříPetrus LiborWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Petr31Šlambor Oldřich31
Soumar Vladimír31Fanta Petr04
Čuban Jiří21Veselý Jaroslav13
Potměšil Pavel13Petrus Libor21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38577:581TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
6-2-7763210
2.Dlask Ladislav st.
Kučera Josef
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
6-9-6-4 1311
3.Černovský PavelKrucký Milan945  3021
4.Mareš JanVokoun Petr-8-99-7 1322
5.Kučera JosefPostelt Vladimír-6-8-5  0323
6.Dlask Ladislav st.Balcar Jaromír-7-104843233
7.Mareš JanKrucký Milan-7-9-6  0334
8.Kučera JosefVokoun Petr-4-4-5  0335
9.Dlask Ladislav st.Postelt Vladimír11-10-7-3 1336
10.Černovský PavelBalcar Jaromír3-5-4683246
11.Kučera JosefKrucký Milan6-7-11-7 1347
12.Dlask Ladislav st.Vokoun Petr-7-4-2  0348
13.Černovský PavelPostelt Vladimír-8-77493258
14.Mareš JanBalcar Jaromír7-8-8-12 1359
15.Dlask Ladislav st.Krucký Milan-6-11-6  03510
16.Černovský PavelVokoun Petr979  30610
17.Mareš JanPostelt VladimírWO    30710
18.Kučera JosefBalcar JaromírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Krucký Milan31
Mareš Jan03Vokoun Petr31
Kučera Josef03Postelt Vladimír21
Dlask Ladislav st.13Balcar Jaromír12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31762:703TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
8-7-4-10 1301
2.Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
-8115-5113211
3.Šádek JiříPazderník Václav79-9-10-52312
4.Cihlář PetrGinzlová Eva-77795 3122
5.Řehořek JosefVovčák Michal-8986 3132
6.Brůžek PeterPazderník Roman6105  3042
7.Cihlář PetrPazderník Václav-910710 3152
8.Řehořek JosefGinzlová Eva-104-7-6 1353
9.Brůžek PeterVovčák Michal-8-77-6 1354
10.Šádek JiříPazderník Roman4-927 3164
11.Řehořek JosefPazderník Václav9-3-78-102365
12.Brůžek PeterGinzlová Eva-9-6-9  0366
13.Šádek JiříVovčák Michal773  3076
14.Cihlář PetrPazderník Roman11-892 3186
15.Brůžek PeterPazderník Václav-5-58-11 1387
16.Šádek JiříGinzlová Eva958  3097
17.Cihlář PetrVovčák Michal85-8-9732107
18.Řehořek JosefPazderník Roman46-75 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Pazderník Václav31
Cihlář Petr40Ginzlová Eva22
Řehořek Josef22Vovčák Michal13
Brůžek Peter13Pazderník Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:37643:649TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
Fidrant Michal
Žerava Miroslav ml.
 
 
-10996 3110
2.Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
59-5-11-62311
3.Kříž JakubCharvát Jaroslav-8987 3121
4.Zahrádka MichalŠimůnek Čestmír785  3031
5.Čermák VladimírŽerava Miroslav ml.6-9-5-8 1332
6.Vtelenský LuděkFidrant Michal5-4-56-42333
7.Zahrádka MichalCharvát Jaroslav553  3043
8.Čermák VladimírŠimůnek Čestmír6-7-108-82344
9.Vtelenský LuděkŽerava Miroslav ml.-7-105-7 1345
10.Kříž JakubFidrant Michal4-6-95-92346
11.Čermák VladimírCharvát Jaroslav-5-2-6  0347
12.Vtelenský LuděkŠimůnek Čestmír-6-754-32348
13.Kříž JakubŽerava Miroslav ml.-7106-6-92349
14.Zahrádka MichalFidrant Michal669  3059
15.Vtelenský LuděkCharvát Jaroslav-8-3-5  03510
16.Kříž JakubŠimůnek Čestmír789  30610
17.Zahrádka MichalŽerava Miroslav ml.-7-11-9  03611
18.Čermák VladimírFidrant Michal-88-671032711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jakub22Charvát Jaroslav22
Zahrádka Michal31Šimůnek Čestmír22
Čermák Vladimír13Žerava Miroslav ml.40
Vtelenský Luděk04Fidrant Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18700:554TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
836  3010
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
637  3020
3.Botka JanKošťál Marek-4-87-4 1321
4.Havlík VítŠádek Jaroslav ml.161  3031
5.Oplt MiroslavMatějů Václav4910  3041
6.Botková MichaelaPejta Petr ml.-1297-1093251
7.Havlík VítKošťál Marek-9748 3161
8.Oplt MiroslavŠádek Jaroslav ml.8-4810 3171
9.Botková MichaelaMatějů Václav748  3081
10.Botka JanPejta Petr ml.-964-673291
11.Oplt MiroslavKošťál Marek-12-6910632101
12.Botková MichaelaŠádek Jaroslav ml.13-7-9-9 13102
13.Botka JanMatějů Václav-5-8751332112
14.Havlík VítPejta Petr ml.399  30122
15.Botková MichaelaKošťál Marek-678-9732132
16.Botka JanŠádek Jaroslav ml.91010  30142
17.Havlík VítMatějů Václav665  30152
18.Oplt MiroslavPejta Petr ml.848  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botka Jan31Košťál Marek13
Havlík Vít40Šádek Jaroslav ml.13
Oplt Miroslav40Matějů Václav04
Botková Michaela31Pejta Petr ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32689:604Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
Hendrych Petr
Sluka Čeněk
 
 
8-978 3110
2.Lauber Jakub
Novotný Miroslav
 
 
Ort Marek
Janoušková Jitka
 
 
9-99-793220
3.Lauber JakubHendrych Petr-9-9-10  0321
4.Fadrhonc PetrSluka Čeněk-7-710-6 1322
5.Novotný MiroslavJanoušková Jitka-6-118-7 1323
6.Drahota VáclavOrt Marek-9235 3133
7.Fadrhonc PetrHendrych Petr6-9-3-10 1334
8.Novotný MiroslavSluka Čeněk66-8-753244
9.Drahota VáclavJanoušková Jitka7-946 3154
10.Žďánský MilanOrt Marek-5-71-9 1355
11.Novotný MiroslavHendrych Petr7-986 3165
12.Drahota VáclavSluka Čeněk-45-6923275
13.Žďánský MilanJanoušková Jitka-77-1-8 1376
14.Fadrhonc PetrOrt Marek6810  3086
15.Drahota VáclavHendrych Petr78-119 3196
16.Žďánský MilanSluka Čeněk65-6-11-112397
17.Fadrhonc PetrJanoušková Jitka884  30107
18.Novotný MiroslavOrt MarekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lauber Jakub01Hendrych Petr22
Fadrhonc Petr22Sluka Čeněk22
Novotný Miroslav21Janoušková Jitka22
Drahota Václav40Ort Marek12
Žďánský Milan03   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS