Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19622:437TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-8677 3110
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Sluka Čeněk
Janoušková Jitka
 
 
2-8-8793220
3.Šlambor OldřichHendrych Petr45-310 3130
4.Veselý JaroslavSluka Čeněk694  3040
5.Petrus LiborSedláček Jan st.-9-6-10  0341
6.Stehlík RadekJanoušková Jitka7-969 3151
7.Veselý JaroslavHendrych Petr11-642 3161
8.Petrus LiborSluka Čeněk-99-71083271
9.Stehlík RadekSedláček Jan st.-5559 3181
10.Šlambor OldřichJanoušková Jitka666  3091
11.Petrus LiborHendrych Petr5116  30101
12.Stehlík RadekSluka Čeněk64-810 31111
13.Šlambor OldřichSedláček Jan st.WO    30121
14.Veselý JaroslavJanoušková Jitka6-6-1-6 13122
15.Stehlík RadekHendrych PetrWO    30132
16.Šlambor OldřichSluka ČeněkWO    30142
17.Veselý JaroslavSedláček Jan st.WO    30152
18.Petrus LiborJanoušková JitkaWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlambor Oldřich20Hendrych Petr03
Veselý Jaroslav21Sluka Čeněk03
Petrus Libor21Sedláček Jan st.11
Stehlík Radek30Janoušková Jitka12
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32650:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
1-1436 3110
2.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Novotný Miroslav
Fadrhonc Petr
 
 
867  3020
3.Šádek Jaroslav ml.Fadrhonc Petr7-5-68-92321
4.Pejta Petr ml.Drahota Václav-957-4-72322
5.Košťál MarekŽďánský Milan977  3032
6.Trávnický LubošNovotný Miroslav-10-6-6  0333
7.Pejta Petr ml.Fadrhonc Petr-7399 3143
8.Košťál MarekDrahota Václav-121104 3153
9.Trávnický LubošŽďánský Milan18-9-9-32354
10.Šádek Jaroslav ml.Novotný Miroslav8-311-11-32355
11.Košťál MarekFadrhonc Petr-9769 3165
12.Trávnický LubošDrahota Václav-4-7-7  0366
13.Šádek Jaroslav ml.Žďánský Milan4-46-6-42367
14.Pejta Petr ml.Novotný Miroslav679  3077
15.Trávnický LubošFadrhonc Petr-5363 3187
16.Šádek Jaroslav ml.Drahota Václav-64-10-7 1388
17.Pejta Petr ml.Žďánský Milan1332  3098
18.Košťál MarekNovotný Miroslav-6-4-13  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav ml.04Fadrhonc Petr13
Pejta Petr ml.31Drahota Václav31
Košťál Marek31Žďánský Milan22
Trávnický Luboš13Novotný Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39634:646TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
-4-95-8 1301
2.Šimůnek Čestmír
Charvát Jaroslav
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
-10-7-2  0302
3.Charvát JaroslavHavlík Vít-10-9-10  0303
4.Šimůnek ČestmírBotka Jan-10-10-9  0304
5.Žerava Miroslav ml.Botková Michaela98-137 3114
6.Fidrant MichalOplt Miroslav5-914 3124
7.Šimůnek ČestmírHavlík Vít76-1-7-122325
8.Žerava Miroslav ml.Botka Jan126-77 3135
9.Fidrant MichalBotková Michaela-8673 3145
10.Charvát JaroslavOplt Miroslav-1078-4-82346
11.Žerava Miroslav ml.Havlík Vít6-68-383256
12.Fidrant MichalBotka Jan-8-58-8 1357
13.Charvát JaroslavBotková Michaela367  3067
14.Šimůnek ČestmírOplt Miroslav-4-910-7 1368
15.Fidrant MichalHavlík Vít-698-1043278
16.Charvát JaroslavBotka Jan-4-3-6  0379
17.Šimůnek ČestmírBotková Michaela-9-8-8  03710
18.Žerava Miroslav ml.Oplt Miroslav-8387 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Jaroslav13Havlík Vít22
Šimůnek Čestmír04Botka Jan31
Žerava Miroslav ml.40Botková Michaela13
Fidrant Michal31Oplt Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39627:679TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderník Roman
Pazderník Václav
 
 
Vtelenský Luděk
Čermák Vladimír
 
 
-8-811863210
2.Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
Zahrádka Michal
Kříž Jakub
 
 
-98-6783220
3.Pazderník VáclavVtelenský Luděk-5859 3130
4.Vovčák MichalZahrádka Michal-6-6-8  0331
5.Pazderník RomanKříž Jakub-87-4-8 1332
6.Ginzlová EvaČermák Vladimír-7-47-8 1333
7.Vovčák MichalVtelenský Luděk51011  3043
8.Pazderník RomanZahrádka Michal-5-2-6  0344
9.Ginzlová EvaKříž Jakub648  3054
10.Pazderník VáclavČermák Vladimír-346-6-122355
11.Pazderník RomanVtelenský Luděk8-11-57-102356
12.Ginzlová EvaZahrádka Michal-2-9-4  0357
13.Pazderník VáclavKříž Jakub-841210 3167
14.Vovčák MichalČermák Vladimír-2-6-6  0368
15.Ginzlová EvaVtelenský Luděk75-1212 3178
16.Pazderník VáclavZahrádka Michal-7-68-5 1379
17.Vovčák MichalKříž Jakub55-8-573289
18.Pazderník RomanČermák Vladimír-105-57-223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pazderník Václav22Vtelenský Luděk13
Vovčák Michal22Zahrádka Michal40
Pazderník Roman04Kříž Jakub13
Ginzlová Eva22Čermák Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28734:630TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Blecha Lubomír
 
 
Šádek Jiří
Řehořek Josef
 
 
12-711-773210
2.Balcar Jaromír
Vokoun Petr
 
 
Sajdl Vladimír
Brůžek Peter
 
 
677  3020
3.Vokoun PetrŠádek Jiří-310-3-9 1321
4.Krucký MilanBrůžek Peter44-96 3131
5.Balcar JaromírSajdl Vladimír11-7-5-8 1332
6.Postelt VladimírŘehořek Josef11-6-1010-62333
7.Krucký MilanŠádek Jiří-13-1029-52334
8.Balcar JaromírBrůžek Peter-5-93-9 1335
9.Postelt VladimírSajdl Vladimír-13-69873245
10.Vokoun PetrŘehořek Josef-57410 3155
11.Balcar JaromírŠádek Jiří98-84 3165
12.Postelt VladimírBrůžek Peter9-35-6103275
13.Vokoun PetrSajdl Vladimír-10-87793285
14.Krucký MilanŘehořek Josef7514  3095
15.Postelt VladimírŠádek Jiří98-98 31105
16.Vokoun PetrBrůžek Peter147-66 31115
17.Krucký MilanSajdl VladimírWO    30125
18.Balcar JaromírŘehořek JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr31Šádek Jiří22
Krucký Milan21Brůžek Peter13
Balcar Jaromír12Sajdl Vladimír12
Postelt Vladimír31Řehořek Josef12
WO20WO02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23661:535TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-87-9683210
2.Horsák Oldřich
Čuban Jiří
 
 
Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
8105  3020
3.Horsák OldřichČernovský Pavel-8-79-4 1321
4.Soumar VladimírMareš Jan189  3031
5.Čuban JiříŠvasta Jindřich374  3041
6.Zajíček PetrDlask Ladislav st.-487-443251
7.Soumar VladimírČernovský Pavel13-5-9-10 1352
8.Čuban JiříMareš Jan-7864 3162
9.Zajíček PetrŠvasta Jindřich764  3072
10.Horsák OldřichDlask Ladislav st.888  3082
11.Čuban JiříČernovský Pavel6-6-2-7 1383
12.Zajíček PetrMareš Jan12-733 3193
13.Horsák OldřichŠvasta Jindřich664  30103
14.Soumar VladimírDlask Ladislav st.-5-86-9 13104
15.Zajíček PetrČernovský Pavel89-88 31114
16.Horsák OldřichMareš JanWO    30124
17.Soumar VladimírŠvasta Jindřich6-10211 31134
18.Veselý MartinDlask Ladislav st.68-3-8-823135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich21Černovský Pavel31
Soumar Vladimír22Mareš Jan03
Čuban Jiří21Švasta Jindřich04
Zajíček Petr40Dlask Ladislav st.22
Veselý Martin01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS