Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31673:639TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
-5-89753210
2.Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
Šlambor Oldřich
Fanta Petr
 
 
-959-5-62311
3.Černovský PavelŠlambor Oldřich9114  3021
4.Mareš JanVeselý Jaroslav-88-84-82322
5.Švasta JindřichFanta Petr-7999 3132
6.Dlask Ladislav st.Petrus Libor-10-6-8  0333
7.Mareš JanŠlambor Oldřich-779-5-72334
8.Švasta JindřichVeselý Jaroslav7-11-7-7 1335
9.Dlask Ladislav st.Fanta Petr7141  3045
10.Černovský PavelPetrus Libor-92510 3155
11.Švasta JindřichŠlambor Oldřich8-91213 3165
12.Dlask Ladislav st.Veselý Jaroslav-5-634-52366
13.Černovský PavelFanta Petr5611  3076
14.Mareš JanPetrus Libor-4-59-6 1377
15.Dlask Ladislav st.Šlambor Oldřich6710  3087
16.Černovský PavelVeselý Jaroslav737  3097
17.Mareš JanFanta Petr7-5-144832107
18.Švasta JindřichPetrus Libor-2-8-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Šlambor Oldřich13
Mareš Jan13Veselý Jaroslav31
Švasta Jindřich22Fanta Petr04
Dlask Ladislav st.22Petrus Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:35644:610TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Čuban Jiří
Veselý Martin
 
 
368  3010
2.Sajdl Vladimír
Rampas František
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
-8-1076-72311
3.Šádek JiříSoumar Vladimír682  3021
4.Brůžek PeterČuban Jiří-59-8-14 1322
5.Rampas FrantišekZajíček Petr-6-46-6 1323
6.Sajdl VladimírVeselý Martin-7614 3133
7.Brůžek PeterSoumar Vladimír10-144-9-92334
8.Rampas FrantišekČuban Jiří-9-7-4  0335
9.Sajdl VladimírZajíček Petr-128-8-5 1336
10.Šádek JiříVeselý Martin827  3046
11.Rampas FrantišekSoumar Vladimír-5-7-10  0347
12.Sajdl VladimírČuban Jiří81110  3057
13.Šádek JiříZajíček Petr64-45 3167
14.Brůžek PeterVeselý Martin6-8-5-7 1368
15.Sajdl VladimírSoumar Vladimír-78-8-9 1369
16.Šádek JiříČuban Jiří493  3079
17.Brůžek PeterZajíček Petr-47-910-923710
18.Rampas FrantišekVeselý Martin26-6-7-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Soumar Vladimír31
Brůžek Peter04Čuban Jiří22
Rampas František04Zajíček Petr31
Sajdl Vladimír22Veselý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33608:603TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jakub
Vtelenský Luděk
 
 
Vokoun Petr
Balcar Jaromír
 
 
4-79-8-122301
2.Zahrádka Michal
Čermák Vladimír
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
1056  3011
3.Kříž JakubVokoun Petr9-4-6-5 1312
4.Zahrádka MichalPostelt Vladimír354  3022
5.Čermák VladimírKrucký Milan-789-8-52323
6.Vtelenský LuděkBalcar Jaromír147-96 3133
7.Zahrádka MichalVokoun Petr256  3043
8.Čermák VladimírPostelt Vladimír-8-9-5  0344
9.Vtelenský LuděkKrucký Milan10-87-4-62345
10.Kříž JakubBalcar Jaromír-5-7-8  0346
11.Čermák VladimírVokoun Petr6-767 3156
12.Vtelenský LuděkPostelt Vladimír-5984 3166
13.Kříž JakubKrucký Milan-12-7106-42367
14.Zahrádka MichalBalcar Jaromír7711  3077
15.Vtelenský LuděkVokoun Petr-4-7-9  0378
16.Kříž JakubPostelt Vladimír-10-11-7  0379
17.Zahrádka MichalKrucký Milan569  3089
18.Čermák VladimírBalcar Jaromír-4-7-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Jakub04Vokoun Petr22
Zahrádka Michal40Postelt Vladimír22
Čermák Vladimír13Krucký Milan31
Vtelenský Luděk22Balcar Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:18685:574TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oplt Miroslav
Botková Michaela
 
 
Ginzlová Eva
Vovčák Michal
 
 
910-6-993210
2.Havlík Vít
Botka Jan
 
 
Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
-89106 3120
3.Oplt MiroslavPazderník Václav126-6-653230
4.Havlík VítVovčák Michal78-9-623240
5.Botková MichaelaGinzlová Eva-8-8-6  0341
6.Botka JanPazderník Roman219  3051
7.Havlík VítPazderník Václav6710  3061
8.Botková MichaelaVovčák Michal-8789 3171
9.Botka JanGinzlová Eva-9-109573281
10.Oplt MiroslavPazderník Roman1088  3091
11.Botková MichaelaPazderník Václav7105  30101
12.Botka JanVovčák Michal977  30111
13.Oplt MiroslavGinzlová Eva8-12-10-6 13112
14.Havlík VítPazderník Roman795  30122
15.Botka JanPazderník Václav-2876 31132
16.Oplt MiroslavVovčák Michal7-5813 31142
17.Havlík VítGinzlová Eva689  30152
18.Botková MichaelaPazderník Roman998  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Miroslav31Pazderník Václav04
Havlík Vít40Vovčák Michal04
Botková Michaela31Ginzlová Eva22
Botka Jan40Pazderník Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48625:719TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Lauber Jakub
 
 
Šimůnek Čestmír
Žerava Miroslav ml.
 
 
-11-669103210
2.Žďánský Milan
Drahota Václav
 
 
Fidrant Michal
Charvát Jaroslav
 
 
-3-65583220
3.Lauber JakubCharvát Jaroslav-9855 3130
4.Fadrhonc PetrŠimůnek Čestmír-89-38-82331
5.Novotný MiroslavŽerava Miroslav ml.-911-6-6 1332
6.Drahota VáclavFidrant Michal13-711 3142
7.Fadrhonc PetrCharvát Jaroslav9-7-8-8 1343
8.Novotný MiroslavŠimůnek Čestmír8-7-7-9 1344
9.Drahota VáclavŽerava Miroslav ml.-10-4-8  0345
10.Lauber JakubFidrant Michal-87-8-6 1346
11.Novotný MiroslavCharvát Jaroslav-4-6-8  0347
12.Drahota VáclavŠimůnek Čestmír-79-13-13 1348
13.Žďánský MilanŽerava Miroslav ml.-9-8-7  0349
14.Fadrhonc PetrFidrant Michal4-6-7-8 13410
15.Drahota VáclavCharvát Jaroslav-5-5-4  03411
16.Žďánský MilanŠimůnek Čestmír-10-795-623412
17.Fadrhonc PetrŽerava Miroslav ml.9-9-86-1023413
18.Novotný MiroslavFidrant Michal8-5-5-3 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lauber Jakub11Charvát Jaroslav31
Fadrhonc Petr04Šimůnek Čestmír40
Novotný Miroslav04Žerava Miroslav ml.40
Drahota Václav13Fidrant Michal31
Žďánský Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32574:573TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Janoušková Jitka
 
 
Strouhal Jiří
Šádek Jaroslav ml.
 
 
-9-79-9 1301
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
-5827 3111
3.Sedláček Jan st.Šádek Jaroslav ml.-9-5-8  0312
4.Sluka ČeněkKošťál Marek-6-7-11  0313
5.Janoušková JitkaTrávnický Luboš835  3023
6.Shmatkov TarasStrouhal Jiří8-974 3133
7.Sluka ČeněkŠádek Jaroslav ml.78-4-743243
8.Janoušková JitkaKošťál Marek-5-4-7  0344
9.Shmatkov TarasTrávnický Luboš8910  3054
10.Sedláček Jan st.Strouhal Jiří636  3064
11.Janoušková JitkaŠádek Jaroslav ml.-91102 3174
12.Shmatkov TarasKošťál Marek-91076 3184
13.Sedláček Jan st.Trávnický Luboš4-7-9-9 1385
14.Sluka ČeněkStrouhal Jiří88-8-953295
15.Shmatkov TarasŠádek Jaroslav ml.998  30105
16.Sedláček Jan st.Košťál MarekWO    03106
17.Sluka ČeněkTrávnický LubošWO    03107
18.Janoušková JitkaStrouhal Jiří-8-973-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jan st.12Šádek Jaroslav ml.13
Sluka Čeněk21Košťál Marek21
Janoušková Jitka22Trávnický Luboš12
Shmatkov Taras40Strouhal Jiří13
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS