Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13624:355TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Milan
Ježek Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Maděra Zdeněk
Kracman Horst
 
 
826  3020
3.Vraník PavelWO    3030
4.Vaňousek MilanKučera Josef7-9-5-2 1331
5.Vraník JanKracman Horst735  3041
6.Ježek JosefMaděra Zdeněk-5-94663251
7.Vaňousek MilanWO    3061
8.Vraník JanKučera Josef8710  3071
9.Ježek JosefKracman Horst1278  3081
10.Vraník PavelMaděra Zdeněk687  3091
11.Vraník JanWO    30101
12.Vaňousek ZdeněkKučera Josef-4-5-9  03102
13.Vraník PavelKracman Horst736  30112
14.Vaňousek MilanMaděra Zdeněk97-65 31122
15.Vaňousek ZdeněkWO    30132
16.Vraník PavelKučera Josef4-2-1031232142
17.Vaňousek MilanKracman Horst-8427 31152
18.Vraník JanMaděra Zdeněk2-458 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vraník Pavel30Kučera Josef22
Vaňousek Milan21Kracman Horst04
Vraník Jan30Maděra Zdeněk04
Ježek Josef20   
Vaňousek Zdeněk01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:41634:686TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muras David
Marján Marcel
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
-7-14-6  0301
2.Kučera Kryštof
Mlčoch Petr
 
 
Sekelský Jan st.
Tahal Jiří
 
 
10-610-843211
3.Muras DavidTahal Jiří-64910 3121
4.Kučera KryštofJanoušek Vladimír8-10-134103231
5.Marján MarcelVinklář Jan124-8-11-102332
6.Mlčoch PetrSekelský Jan st.-65-4-4 1333
7.Kučera KryštofTahal Jiří46-7-7103243
8.Marján MarcelJanoušek Vladimír-6-79-4 1344
9.Mlčoch PetrVinklář Jan66-12-893254
10.Muras DavidSekelský Jan st.-1-4-5  0355
11.Marján MarcelTahal Jiří5711  3065
12.Mlčoch PetrJanoušek Vladimír-7-6-6  0366
13.Muras DavidVinklář Jan-7-8-8  0367
14.Kučera KryštofSekelský Jan st.-58-86103277
15.Mlčoch PetrTahal Jiří1173  3087
16.Muras DavidJanoušek Vladimír-9-8-5  0388
17.Kučera KryštofVinklář Jan7-7-9-13 1389
18.Marján MarcelSekelský Jan st.-9-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muras David13Tahal Jiří04
Kučera Kryštof31Janoušek Vladimír31
Marján Marcel13Vinklář Jan31
Mlčoch Petr22Sekelský Jan st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28588:577TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Berky Jozef
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-9-11-8  0301
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Stejskal Jindřich
Marek Jiří
 
 
811-69 3111
3.Berky JozefMarek Jiří7-4-5-7 1312
4.Duška JanBěloubek Roman12-612-9-72313
5.Stejskal ZdeněkHodboď Martin8-98-983223
6.Charvát MilanStejskal Jindřich697  3033
7.Duška JanMarek Jiří375  3043
8.Stejskal ZdeněkBěloubek Roman9105  3053
9.Charvát MilanHodboď Martin11810  3063
10.Berky JozefStejskal Jindřich8-7-3-4 1364
11.Stejskal ZdeněkMarek Jiří6611  3074
12.Charvát MilanBěloubek Roman286  3084
13.Berky JozefHodboď Martin-7-1-4  0385
14.Duška JanStejskal Jindřich-7-8-6  0386
15.Charvát MilanMarek Jiří456  3096
16.Berky JozefBěloubek Roman-58-7-5 1397
17.Duška JanHodboď Martin-8-7-7  0398
18.Stejskal ZdeněkStejskal Jindřich-116511 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berky Jozef04Marek Jiří13
Duška Jan13Běloubek Roman22
Stejskal Zdeněk40Hodboď Martin22
Charvát Milan40Stejskal Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola Horní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16684:421ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
Klimeš Drahomír
Fidrant Radek
 
 
47-612 3120
3.Noha JanMareš Pavel-10884 3130
4.Kohout JaroslavKlimeš Drahomír-10-9-6  0331
5.Štolovský MiloslavFidrant Radek377  3041
6.Jihlavec JanWO    3051
7.Kohout JaroslavMareš Pavel-8554 3161
8.Štolovský MiloslavKlimeš Drahomír131-86 3171
9.Jihlavec JanFidrant Radek7-115-5103281
10.Noha JanWO    3091
11.Štolovský MiloslavMareš Pavel-9889 31101
12.Jihlavec JanKlimeš Drahomír-912-4-11 13102
13.Noha JanFidrant Radek26-711 31112
14.Kohout JaroslavWO    30122
15.Jihlavec JanMareš Pavel694  30132
16.Noha JanKlimeš Drahomír1267  30142
17.Kohout JaroslavFidrant Radek-7107-8632152
18.Štolovský MiloslavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Noha Jan30Mareš Pavel04
Kohout Jaroslav21Klimeš Drahomír22
Štolovský Miloslav30Fidrant Radek04
Jihlavec Jan21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy