Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38656:677SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Pavel
Fidrant Radek
 
 
Kopal Miroslav
Matějů Václav
 
 
5-9-7-6 1301
2.Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
Strouhal Jiří
Drapák Jaroslav st.
 
 
5-811-9-102302
3.Mareš PavelMatějů Václav8-46-2-72303
4.Macura ZdeněkDrapák Jaroslav st.-51259 3113
5.Klimeš DrahomírStrouhal Jiří4-693 3123
6.Fidrant RadekKopal Miroslav-61297 3133
7.Macura ZdeněkMatějů Václav-10-6-2  0334
8.Klimeš DrahomírDrapák Jaroslav st.839  3044
9.Fidrant RadekStrouhal Jiří-69117 3154
10.Mareš PavelKopal Miroslav-610-9-5 1355
11.Klimeš DrahomírMatějů Václav517  3065
12.Fidrant RadekDrapák Jaroslav st.-113-5-5 1366
13.Mareš PavelStrouhal Jiří-8-59-10 1367
14.Macura ZdeněkKopal Miroslav68-10-4-92368
15.Fidrant RadekMatějů Václav-69-8-8 1369
16.Mareš PavelDrapák Jaroslav st.-11-99-7 13610
17.Macura ZdeněkStrouhal Jiří8-6-8-6 13611
18.Klimeš DrahomírKopal Miroslav811-104 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mareš Pavel04Matějů Václav31
Macura Zdeněk13Drapák Jaroslav st.22
Klimeš Drahomír40Strouhal Jiří22
Fidrant Radek22Kopal Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy " U Hada"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26666:570TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Štolovský Miloslav
Doubek Miroslav
 
 
-8287 3110
2.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
95-86 3120
3.Štolovský JosefDoubek Miroslav28-8-6-62321
4.Běloubek RomanJihlavec Jan89-124 3131
5.Hodboď MartinNoha Jan-11-5-4  0332
6.Folprecht JanŠtolovský Miloslav-11-11-9  0333
7.Běloubek RomanDoubek Miroslav632  3043
8.Hodboď MartinJihlavec Jan239  3053
9.Folprecht JanNoha Jan6-1066 3163
10.Štolovský JosefŠtolovský Miloslav711-89 3173
11.Hodboď MartinDoubek Miroslav511-912 3183
12.Folprecht JanJihlavec Jan9-246 3193
13.Štolovský JosefNoha Jan88-87 31103
14.Běloubek RomanŠtolovský Miloslav7-8-9-9 13104
15.Folprecht JanDoubek Miroslav-6-7-9  03105
16.Štolovský JosefJihlavec Jan6118  30115
17.Běloubek RomanNoha Jan447  30125
18.Hodboď MartinŠtolovský Miloslav-6109-6-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štolovský Josef31Doubek Miroslav22
Běloubek Roman31Jihlavec Jan04
Hodboď Martin22Noha Jan13
Folprecht Jan22Štolovský Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31644:604TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
99-88 3110
2.Maděra Zdeněk
Kracman Horst
 
 
Marján Marcel
Živný Josef
 
 
8-115-893220
3.Kracman HorstKučera Michal st.-710-87-82321
4.Kučera JosefKučera Kryštof-9-9-7  0322
5.Švasta JindřichMarján Marcel979  3032
6.Maděra ZdeněkŽivný Josef-6-6-5  0333
7.Kučera JosefKučera Michal st.0-4105 3143
8.Švasta JindřichKučera Kryštof-996-373253
9.Maděra ZdeněkMarján Marcel59-73 3163
10.Kracman HorstŽivný Josef-89-8-8 1364
11.Švasta JindřichKučera Michal st.5114  3074
12.Maděra ZdeněkKučera Kryštof-8-771083284
13.Kracman HorstŽďánský Karel8-7-8-8 1385
14.Kučera JosefŽivný Josef-5-6-6  0386
15.Maděra ZdeněkKučera Michal st.998  3096
16.Kracman HorstKučera Kryštof-79-4-8 1397
17.Kučera JosefŽďánský Karel6-877 31107
18.Švasta JindřichŽivný JosefWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kracman Horst04Kučera Michal st.13
Kučera Josef22Kučera Kryštof22
Švasta Jindřich30Marján Marcel02
Maděra Zdeněk31Živný Josef30
   Žďánský Karel11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy