Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25665:583TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
3-9-92103210
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Muras David
Marján Marcel
 
 
-10-6-11  0311
3.Vraník JanKučera Michal st.567  3021
4.Vaňousek MilanKučera Kryštof-6-9-4  0322
5.Vraník PavelMuras David665  3032
6.Ježek JosefMarján Marcel79-713 3142
7.Vaňousek MilanKučera Michal st.129-13-10-102343
8.Vraník PavelKučera Kryštof649  3053
9.Ježek JosefMuras David11134  3063
10.Vraník JanMarján Marcel-7388 3173
11.Vraník PavelKučera Michal st.636  3083
12.Ježek JosefKučera Kryštof-559-3-42384
13.Vraník JanMuras David656  3094
14.Vaňousek MilanMarján Marcel7-6-5-6 1395
15.Ježek JosefKučera Michal st.-59-9-9 1396
16.Vraník JanKučera Kryštof9-813-9632106
17.Vaňousek MilanMuras David88-56 31116
18.Vraník PavelMarján Marcel858  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraník Jan40Kučera Michal st.22
Vaňousek Milan13Kučera Kryštof22
Vraník Pavel40Muras David04
Ježek Josef22Marján Marcel13
sehráno v Podlázkách



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22634:521TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Duška Jan
Najman Filip
 
 
336  3010
2.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
2-7-51073220
3.Janoušek VladimírNajman Filip133  3030
4.Novotný JosefCharvát Milan-4-7-3  0331
5.Sekelský Jan st.Duška Jan-129610 3141
6.Vinklář JanStejskal Zdeněk96-211 3151
7.Novotný JosefNajman Filip-9752 3161
8.Sekelský Jan st.Charvát Milan295  3071
9.Vinklář JanDuška Jan-9-5-6  0372
10.Janoušek VladimírStejskal Zdeněk-10-1014-2 1373
11.Sekelský Jan st.Najman Filip2-2910 3183
12.Vinklář JanCharvát Milan-9-6-8  0384
13.Janoušek VladimírDuška Jan697  3094
14.Novotný JosefStejskal Zdeněk9-989 31104
15.Vinklář JanNajman Filip94-95 31114
16.Janoušek VladimírCharvát Milan359  30124
17.Novotný JosefDuška Jan-5-9871232134
18.Sekelský Jan st.Berky Jozef217  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Vladimír31Najman Filip04
Novotný Josef31Charvát Milan22
Sekelský Jan st.40Duška Jan13
Vinklář Jan22Stejskal Zdeněk12
   Berky Jozef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36563:620ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
496  3010
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
-8-4-10  0311
3.Lauber JakubJihlavec Jan69-57 3121
4.Urban JiříKohout Jaroslav10-5-3773231
5.Klíma MiroslavNoha Jan577  3041
6.Just MiloslavŠtolovský Miloslav-3-3-6  0342
7.Urban JiříJihlavec Jan-65-2-7 1343
8.Klíma MiroslavKohout Jaroslav-7-6-8  0344
9.Just MiloslavNoha Jan-7-34-4 1345
10.Lauber JakubŠtolovský Miloslav86-109 3155
11.Klíma MiroslavJihlavec Jan-146414 3165
12.Vedral JanKohout Jaroslav9-5-68-72366
13.Lauber JakubNoha Jan-78711 3176
14.Urban JiříŠtolovský Miloslav9-9-2-4 1377
15.Vedral JanJihlavec Jan-3-6-8  0378
16.Lauber JakubKohout Jaroslav705  3088
17.Urban JiříNoha Jan-66-37-72389
18.Klíma MiroslavŠtolovský Miloslav-2-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub40Jihlavec Jan22
Urban Jiří13Kohout Jaroslav22
Klíma Miroslav22Noha Jan22
Just Miloslav02Štolovský Miloslav31
Vedral Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:24712:554TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Matějů Václav
Pejta Petr st.
 
 
10-512-773210
2.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
58-3-9103220
3.Hodboď MartinJonáš Jaroslav ml.67-94 3130
4.Běloubek RomanMatějů Václav-9-5-14  0331
5.Folprecht JanDrapák Jaroslav st.109-86 3141
6.Štolovský JosefPejta Petr st.8-984 3151
7.Běloubek RomanJonáš Jaroslav ml.5-9-7273261
8.Folprecht JanMatějů Václav9-8910 3171
9.Štolovský JosefDrapák Jaroslav st.7-8118 3181
10.Hodboď MartinPejta Petr st.-5249 3191
11.Folprecht JanJonáš Jaroslav ml.-417-6-52392
12.Štolovský JosefMatějů Václav835  30102
13.Hodboď MartinDrapák Jaroslav st.1-12-84732112
14.Běloubek RomanPejta Petr st.-9-7-9  03113
15.Štolovský JosefJonáš Jaroslav ml.10-1089 31123
16.Hodboď MartinMatějů Václav489  30133
17.Běloubek RomanDrapák Jaroslav st.WO    30143
18.Folprecht JanPejta Petr st.WO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodboď Martin40Jonáš Jaroslav ml.13
Běloubek Roman12Matějů Václav13
Folprecht Jan21Drapák Jaroslav st.03
Štolovský Josef40Pejta Petr st.12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy