Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna na Podlázkách č.p. 23Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:45383:611TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
WO    0301
2.Mlčoch Petr
Marján Marcel
 
 
Duška Jan
Berky Jozef
 
 
1068  3011
3.Soumar MiroslavBerky Jozef-467-9-52312
4.Mlčoch PetrCharvát Milan-12-4-8  0313
5.Duška JanWO    0314
6.Marján MarcelStejskal Zdeněk-10-119-7 1315
7.Mlčoch PetrBerky Jozef5116  3025
8.Charvát MilanWO    0326
9.Marján MarcelDuška Jan-7-8-6  0327
10.Soumar MiroslavStejskal Zdeněk-8-2-8  0328
11.Berky JozefWO    0329
12.Marján MarcelCharvát Milan-6-57-7 13210
13.Soumar MiroslavDuška Jan-4-6-7  03211
14.Mlčoch PetrStejskal Zdeněk79-7-3-1123212
15.Marján MarcelBerky Jozef252  30312
16.Soumar MiroslavCharvát Milan-5-7-6  03313
17.Mlčoch PetrDuška Jan8-4-9-8 13314
18.Stejskal ZdeněkWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Soumar Miroslav04Berky Jozef12
Mlčoch Petr13Charvát Milan30
Marján Marcel13Duška Jan30
   Stejskal Zdeněk30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36664:649ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Štolovský Miloslav
Noha Jan
 
 
7-96-593210
2.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Jihlavec Jan
Ungr Milan
 
 
4-10-65-12311
3.Kracman MartinUngr Milan7510  3021
4.Kučera JosefJihlavec Jan559  3031
5.Kracman HorstNoha Jan-4-4-10  0332
6.Švasta JindřichŠtolovský Miloslav-12-61413-62333
7.Kučera JosefUngr Milan89-10-9-82334
8.Kracman HorstJihlavec Jan-4-212-6 1335
9.Švasta JindřichNoha Jan-63-12-7 1336
10.Kracman MartinŠtolovský Miloslav354  3046
11.Kracman HorstUngr Milan-8-6-5  0347
12.Švasta JindřichJihlavec Jan86-8-9-22348
13.Kracman MartinNoha Jan681  3058
14.Kučera JosefŠtolovský Miloslav-934-753268
15.Švasta JindřichUngr Milan-13-7-9  0369
16.Kracman MartinJihlavec Jan596  3079
17.Kučera JosefNoha Jan-86-81573289
18.Kracman HorstŠtolovský Miloslav-14-10-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Ungr Milan31
Kučera Josef31Jihlavec Jan22
Kracman Horst04Noha Jan22
Švasta Jindřich04Štolovský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál "Radnice" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16704:481TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Kopal Miroslav
Matějů Václav
 
 
12712  3010
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Drapák Jaroslav st.
Strouhal Jiří
 
 
1067  3020
3.Janoušek VladimírMatějů Václav9-8-6-10 1321
4.Novotný JosefKopal Miroslav510-106 3131
5.Sekelský Jan st.Drapák Jaroslav st.8-911-683241
6.Vinklář JanStrouhal Jiří7-10810 3151
7.Novotný JosefMatějů Václav-9-37-11 1352
8.Sekelský Jan st.Kopal Miroslav738  3062
9.Vinklář JanDrapák Jaroslav st.11-8-85113272
10.Janoušek VladimírStrouhal Jiří935  3082
11.Sekelský Jan st.Matějů Václav9126  3092
12.Vinklář JanKopal Miroslav687  30102
13.Janoušek VladimírDrapák Jaroslav st.7-86-11732112
14.Novotný JosefStrouhal Jiří-7115-6932122
15.Vinklář JanMatějů VáclavWO    30132
16.Janoušek VladimírKopal MiroslavWO    30142
17.Novotný JosefDrapák Jaroslav st.WO    30152
18.Sekelský Jan st.Strouhal JiříWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Vladimír21Matějů Václav21
Novotný Josef21Kopal Miroslav03
Sekelský Jan st.30Drapák Jaroslav st.03
Vinklář Jan30Strouhal Jiří03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
pohostinství Plazy " U Hada"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12675:496TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Kačírková Květa
Fidrant Radek
 
 
499  3010
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Mareš Pavel
May Pavel
 
 
434  3020
3.Folprecht JanKačírková Květa-13828 3130
4.Běloubek RomanFidrant Radek688  3040
5.Hodboď MartinMareš Pavel-9-7-6  0341
6.Štolovský JosefMay Pavel767  3051
7.Běloubek RomanKačírková Květa8910  3061
8.Hodboď MartinFidrant Radek-8985 3171
9.Štolovský JosefMareš Pavel917  3081
10.Folprecht JanMay Pavel386  3091
11.Hodboď MartinKačírková Květa3-9-128932101
12.Štolovský JosefFidrant Radek697  30111
13.Folprecht JanMareš Pavel9-765 31121
14.Běloubek RomanMay Pavel163-84 31131
15.Štolovský JosefKačírková Květa-125-98632141
16.Folprecht JanFidrant Radek-6998 31151
17.Běloubek RomanMareš Pavel889  30161
18.Hodboď MartinMay Pavel779  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan40Kačírková Květa04
Běloubek Roman40Fidrant Radek04
Hodboď Martin31Mareš Pavel13
Štolovský Josef40May Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy