Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38571:645TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
5-587 3110
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-5-6-3  0311
3.Klíma MiroslavVraník Jan8-6-5-7 1312
4.Urban JiříVaňousek Milan-68-3963222
5.Lauber JakubVraník Pavel576  3032
6.Just MiloslavJežek Josef-9-7-3  0333
7.Urban JiříVraník Jan10-3-6-11 1334
8.Lauber JakubVaňousek Milan9-979 3144
9.Just MiloslavVraník Pavel-8-7-6  0345
10.Klíma MiroslavJežek Josef-11-6-6  0346
11.Lauber JakubVraník Jan-4198 3156
12.Vedral JanVaňousek Milan-5-9-6  0357
13.Klíma MiroslavVraník Pavel-5-5-8  0358
14.Urban JiříJežek Josef13-9-68-82359
15.Vedral JanVraník Jan-13-7-11  03510
16.Klíma MiroslavVaňousek Milan9-68-9732610
17.Urban JiříVraník Pavel-79811 31710
18.Lauber JakubVaňousek Zdeněk499  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klíma Miroslav13Vraník Jan31
Urban Jiří22Vaňousek Milan13
Lauber Jakub40Vraník Pavel22
Just Miloslav02Ježek Josef30
Vedral Jan02Vaňousek Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34710:703TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
310-8-9-82301
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
-99-2893211
3.Štolovský JosefJanoušek Vladimír10-8-610-52312
4.Běloubek RomanVinklář Jan8-10-8-4 1313
5.Hodboď MartinNovotný Josef-10-10-1  0314
6.Folprecht JanSekelský Jan st.5810  3024
7.Běloubek RomanJanoušek Vladimír-5-61-6 1325
8.Hodboď MartinVinklář Jan4158  3035
9.Folprecht JanNovotný Josef36-11-12-112336
10.Štolovský JosefSekelský Jan st.-99106 3146
11.Hodboď MartinJanoušek Vladimír12-597 3156
12.Folprecht JanVinklář Jan-5678 3166
13.Štolovský JosefNovotný Josef-9996 3176
14.Běloubek RomanSekelský Jan st.93-9-1353286
15.Folprecht JanJanoušek Vladimír11-2910 3196
16.Štolovský JosefVinklář Jan6-7-712-72397
17.Běloubek RomanNovotný Josef-4-7-8  0398
18.Hodboď MartinSekelský Jan st.-89106 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štolovský Josef22Janoušek Vladimír22
Běloubek Roman13Vinklář Jan22
Hodboď Martin31Novotný Josef31
Folprecht Jan31Sekelský Jan st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:33612:610TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
May Pavel
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
-511-6-10 1301
2.Fidrant Radek
Klimeš Drahomír
 
 
Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
687  3011
3.Klimeš DrahomírKracman Martin-63-57103221
4.Fidrant RadekŠvasta Jindřich-1014-653231
5.May PavelKracman Horst7-445 3141
6.Honzák JakubKučera Josef-7-4-6  0342
7.Fidrant RadekKracman Martin-62-10-7 1343
8.May PavelŠvasta Jindřich-4719-5103253
9.Honzák JakubKracman Horst793  3063
10.Klimeš DrahomírKučera Josef847  3073
11.May PavelKracman Martin-7-6-4  0374
12.Honzák JakubŠvasta Jindřich-2-9-11  0375
13.Klimeš DrahomírKracman Horst55-9-893285
14.Fidrant RadekKučera Josef7-776 3195
15.Honzák JakubKracman Martin-1-5-4  0396
16.Klimeš DrahomírŠvasta Jindřich-5134-6732106
17.Fidrant RadekKracman Horst775  30116
18.May PavelKučera Josef-2-56-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Drahomír40Kracman Martin31
Fidrant Radek31Švasta Jindřich13
May Pavel22Kracman Horst04
Honzák Jakub13Kučera Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Doloní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30694:675ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Doubek Miroslav
 
 
Duška Jan
Šálený Petr
 
 
7-7-7-5 1301
2.Nitray Jozef
Ungr Milan
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
109-19 3111
3.Ungr MilanŠálený Petr886  3021
4.Nitray JozefCharvát Milan8-310-8-82322
5.Novotný KarelDuška Jan-37-7-5 1323
6.Doubek MiroslavStejskal Zdeněk-1489-763233
7.Nitray JozefŠálený Petr-3-698123243
8.Novotný KarelCharvát Milan-4-6-12  0344
9.Doubek MiroslavDuška Jan-7-5-8  0345
10.Ungr MilanStejskal Zdeněk8977  3055
11.Novotný KarelŠálený Petr-8422 3165
12.Doubek MiroslavCharvát Milan11-867 3175
13.Ungr MilanDuška Jan-3-8-11  0376
14.Nitray JozefStejskal Zdeněk-483-9-22377
15.Doubek MiroslavŠálený Petr657  3087
16.Ungr MilanCharvát Milan-21269 3197
17.Nitray JozefDuška Jan4-696 31107
18.Novotný KarelStejskal ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Milan31Šálený Petr04
Nitray Jozef22Charvát Milan22
Novotný Karel12Duška Jan31
Doubek Miroslav31Stejskal Zdeněk12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy