Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Doloní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42514:644TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Noha Jan
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-9-3-8  0301
2.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
-6106-793211
3.Doubek MiroslavVraník Jan-7-9-6  0312
4.Noha JanVaňousek Milan-4-7-5  0313
5.Štolovský MiloslavVraník Pavel-3-48-7 1314
6.Nitray JozefJežek Josef-4-3-4  0315
7.Noha JanVraník Jan-3-5-3  0316
8.Štolovský MiloslavVaňousek Milan943  3026
9.Nitray JozefVraník Pavel-2-8-5  0327
10.Doubek MiroslavJežek Josef410-4-4-62328
11.Štolovský MiloslavVraník Jan-9-910-6 1329
12.Nitray JozefVaňousek Milan109-29 3139
13.Doubek MiroslavVraník Pavel-9-8-6  03310
14.Noha JanJežek Josef-983-71132410
15.Nitray JozefVraník Jan-9-8-6  03411
16.Doubek MiroslavVaňousek Milan997  30511
17.Noha JanVraník Pavel-68-5-11 13512
18.Štolovský MiloslavVaňousek Zdeněk10-868 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav13Vraník Jan40
Noha Jan13Vaňousek Milan13
Štolovský Miloslav22Vraník Pavel40
Nitray Jozef13Ježek Josef21
   Vaňousek Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35693:682TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Šálený Petr
 
 
Matějů Václav
Strouhal Jiří
 
 
1148  3010
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
7-6-29163220
3.Šálený PetrMatějů Václav7-8-9-5 1321
4.Duška JanJonáš Jaroslav ml.-689-6113231
5.Stejskal ZdeněkDrapák Jaroslav st.2-938 3141
6.Charvát MilanStrouhal Jiří9-11-12-11 1342
7.Duška JanMatějů Václav-139611 3152
8.Stejskal ZdeněkJonáš Jaroslav ml.-6576 3162
9.Charvát MilanDrapák Jaroslav st.11-795 3172
10.Šálený PetrStrouhal Jiří-654-8-62373
11.Stejskal ZdeněkMatějů Václav9-3-812-02374
12.Charvát MilanJonáš Jaroslav ml.453  3084
13.Šálený PetrDrapák Jaroslav st.-7-86-9 1385
14.Duška JanStrouhal Jiří58-118 3195
15.Charvát MilanMatějů Václav-57-511-82396
16.Šálený PetrJonáš Jaroslav ml.-7-4-6  0397
17.Duška JanDrapák Jaroslav st.6-84-11432107
18.Berky JozefStrouhal Jiří-4-6-3  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený Petr04Matějů Václav31
Duška Jan40Jonáš Jaroslav ml.13
Stejskal Zdeněk21Drapák Jaroslav st.13
Charvát Milan22Strouhal Jiří31
Berky Jozef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33714:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Kryštof
Kučera Michal st.
 
 
May Pavel
Kačírková Květa
 
 
65-75 3110
2.Muras David
Marján Marcel
 
 
Klimeš Drahomír
Fidrant Radek
 
 
97-8-7-102311
3.Kučera KryštofFidrant Radek3916  3021
4.Muras DavidKlimeš Drahomír7-5-8-9 1322
5.Kučera Michal st.May Pavel5910  3032
6.Marján MarcelKačírková Květa47-109 3142
7.Muras DavidFidrant Radek-138-109-92343
8.Kučera Michal st.Klimeš Drahomír5-5810 3153
9.Marján MarcelMay Pavel556  3063
10.Kučera KryštofKačírková Květa796  3073
11.Kučera Michal st.Fidrant Radek-7-810-7 1374
12.Marján MarcelKlimeš Drahomír-4-9-7  0375
13.Kučera KryštofMay Pavel-7-835-92376
14.Muras DavidKačírková Květa57-5-7-52377
15.Marján MarcelFidrant Radek-8810-1023287
16.Kučera KryštofKlimeš Drahomír87-9-6-42388
17.Muras DavidMay Pavel-71265 3198
18.Kučera Michal st.Kačírková Květa-3711-9-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Kryštof22Fidrant Radek22
Muras David13Klimeš Drahomír31
Kučera Michal st.22May Pavel13
Marján Marcel31Kačírková Květa22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:39622:645TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-887-983210
2.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
-47-84-62311
3.Kracman MartinFolprecht Jan754  3021
4.Švasta JindřichHodboď Martin11-10-12-7 1322
5.Kučera JosefBěloubek Roman-51-75-112323
6.Kracman HorstŠtolovský Josef8-4-5-4 1324
7.Švasta JindřichFolprecht Jan12-3-5-4 1325
8.Kučera JosefHodboď Martin5118  3035
9.Kracman HorstBěloubek Roman-5-8-2  0336
10.Kracman MartinŠtolovský Josef332  3046
11.Kučera JosefFolprecht Jan12-7-9-5 1347
12.Kracman HorstHodboď Martin-5-12-3  0348
13.Kracman MartinBěloubek Roman862  3058
14.Švasta JindřichŠtolovský Josef-109-48-72359
15.Kracman HorstFolprecht Jan-6-26-10 13510
16.Kracman MartinHodboď Martin34-78 31610
17.Švasta JindřichBěloubek Roman-93-9-8 13611
18.Kučera JosefŠtolovský Josef9-68-7-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Folprecht Jan31
Švasta Jindřich04Hodboď Martin22
Kučera Josef13Běloubek Roman31
Kracman Horst04Štolovský Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál "Radnice" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28632:572TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Lauber Jakub
Just Miloslav
 
 
-94610 3110
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
548  3020
3.Janoušek VladimírLauber Jakub-6-8-6  0321
4.Novotný JosefKlíma Miroslav-0575 3131
5.Sekelský Jan st.Just Miloslav6-338 3141
6.Vinklář JanUrban Jiří-72-126-32342
7.Novotný JosefLauber Jakub-7-7-3  0343
8.Sekelský Jan st.Klíma Miroslav5310  3053
9.Vinklář JanJust Miloslav667  3063
10.Janoušek VladimírUrban Jiří1067  3073
11.Sekelský Jan st.Lauber Jakub7-4-5-5 1374
12.Vinklář JanKlíma Miroslav515-7-4-62375
13.Janoušek VladimírVedral Jan234  3085
14.Novotný JosefUrban Jiří79-11-9123295
15.Vinklář JanLauber Jakub7-97-5-52396
16.Janoušek VladimírKlíma Miroslav886  30106
17.Novotný JosefVedral Jan8-76-10332116
18.Sekelský Jan st.Urban Jiří-11-6-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Vladimír31Lauber Jakub40
Novotný Josef31Klíma Miroslav13
Sekelský Jan st.22Just Miloslav02
Vinklář Jan13Urban Jiří22
   Vedral Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy