Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37620:640TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ort Marek
Oplt Pavel
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
10-7-7873210
2.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
11711  3020
3.Sluka ČeněkVraník Pavel-7-10-7  0321
4.Shmatkov TarasJežek Josef9111  3031
5.Ort MarekVraník Jan88-7-7-42332
6.Oplt PavelVaňousek Milan-36-10-8 1333
7.Shmatkov TarasVraník Pavel-12844 3143
8.Ort MarekJežek Josef429  3053
9.Oplt PavelVraník Jan-10-4-9  0354
10.Sluka ČeněkVaňousek Milan65-2-893264
11.Ort MarekVraník Pavel610-3-2-92365
12.Oplt PavelJežek Josef-114-8-7 1366
13.Sluka ČeněkVraník Jan8-8-8-9 1367
14.Shmatkov TarasVaňousek Milan-865-773277
15.Oplt PavelVraník Pavel-4-5-9  0378
16.Sluka ČeněkJežek Josef-8-7-9  0379
17.Shmatkov TarasVraník Jan7-8-7-6 13710
18.Ort MarekVaňousek Milan664  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sluka Čeněk13Vraník Pavel31
Shmatkov Taras31Ježek Josef22
Ort Marek22Vraník Jan40
Oplt Pavel04Vaňousek Milan13
Po dohodě se hrálo se v Kochánkách



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28659:618TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Michal Jaroslav
Žďánský Karel
 
 
7-39-823210
2.Duška Jan
Berky Jozef
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
5-12-11-8 1311
3.Berky JozefMichal Jaroslav810-5-5-72312
4.Duška JanŽďánský Karel158  3022
5.Stejskal ZdeněkVenera Petr45-99 3132
6.Charvát MilanMlčoch Petr349  3042
7.Duška JanMichal Jaroslav9-773 3152
8.Stejskal ZdeněkŽďánský Karel10-367 3162
9.Charvát MilanVenera Petr-89-9-7 1363
10.Berky JozefMlčoch Petr-76-6-5 1364
11.Stejskal ZdeněkMichal Jaroslav6-78-8103274
12.Charvát MilanŽďánský Karel7-123-2103284
13.Berky JozefVenera Petr-11989 3194
14.Duška JanMarján Marcel776  30104
15.Charvát MilanMichal Jaroslav759  30114
16.Berky JozefŽďánský Karel-8-1015-7 13115
17.Duška JanVenera Petr9117  30125
18.Stejskal ZdeněkMarján MarcelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berky Jozef13Michal Jaroslav13
Duška Jan40Žďánský Karel13
Stejskal Zdeněk30Venera Petr13
Charvát Milan31Mlčoch Petr11
   Marján Marcel01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27603:585ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Noha Jan
 
 
Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
352  3010
2.Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
757  3020
3.Štolovský MiloslavKracman Martin-789-7-62321
4.Novotný KarelKučera Josef-12867 3131
5.Kohout JaroslavKracman Horst7-8-8-13 1332
6.Noha JanŠvasta Jindřich910-415 3142
7.Novotný KarelKracman Martin-3-2-1  0343
8.Kohout JaroslavKučera Josef9108  3053
9.Noha JanKracman Horst-749-963263
10.Štolovský MiloslavŠvasta Jindřich6-1185 3173
11.Kohout JaroslavKracman Martin-5-9-9  0374
12.Noha JanKučera Josef3-684 3184
13.Štolovský MiloslavKracman Horst29-10-993294
14.Novotný KarelŠvasta Jindřich589  30104
15.Noha JanKracman Martin-4-2-4  03105
16.Štolovský MiloslavKučera Josef99-910 31115
17.Novotný KarelKracman HorstWO    03116
18.Kohout JaroslavŠvasta Jindřich488  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štolovský Miloslav31Kracman Martin40
Novotný Karel21Kučera Josef04
Kohout Jaroslav22Kracman Horst12
Noha Jan31Švasta Jindřich04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47587:667TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Pejta Petr st.
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
-6-65-4 1301
2.Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
9-611-8-122302
3.Jonáš Jaroslav ml.Janoušek Vladimír-8-11-8  0303
4.Matějů VáclavSekelský Jan st.-1197-8-92304
5.Drapák Jaroslav st.Vinklář Jan-73-41083214
6.Pejta Petr st.Novotný Josef254  3024
7.Matějů VáclavJanoušek Vladimír-2-7-7  0325
8.Drapák Jaroslav st.Sekelský Jan st.-9105-8-52326
9.Pejta Petr st.Vinklář Jan-9-10-7  0327
10.Jonáš Jaroslav ml.Novotný Josef-8-15-8  0328
11.Drapák Jaroslav st.Janoušek Vladimír-7-6-9  0329
12.Pejta Petr st.Sekelský Jan st.2-12-9-8 13210
13.Jonáš Jaroslav ml.Vinklář Jan-11504 31310
14.Matějů VáclavNovotný Josef-6-94-6 13311
15.Pejta Petr st.Janoušek Vladimír-7-3-5  03312
16.Jonáš Jaroslav ml.Sekelský Jan st.98-9-51032412
17.Matějů VáclavVinklář Jan-10-6-4  03413
18.Drapák Jaroslav st.Novotný Josef-3-6-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Jaroslav ml.22Janoušek Vladimír40
Matějů Václav04Sekelský Jan st.31
Drapák Jaroslav st.13Vinklář Jan22
Pejta Petr st.13Novotný Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Sojovice, Vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46389:626TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-1-8-10  0301
2.
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
WO    0302
3.Klimeš DrahomírBěloubek Roman-4-69-9 1303
4.Macura ZdeněkHodboď Martin6-8-7-8 1304
5.Mareš PavelŠtolovský Josef99-8-7-62305
6.Folprecht JanWO    0306
7.Macura ZdeněkBěloubek Roman-7-78-7 1307
8.Mareš PavelHodboď Martin45-10-793217
9.Štolovský JosefWO    0318
10.Klimeš DrahomírFolprecht JanWO    0319
11.Mareš PavelBěloubek Roman-95-95-923110
12.Hodboď MartinWO    03111
13.Klimeš DrahomírŠtolovský Josef-3-4-2  03112
14.Macura ZdeněkFolprecht Jan-4-7-4  03113
15.Běloubek RomanWO    03114
16.Klimeš DrahomírHodboď Martin1078  30214
17.Macura ZdeněkŠtolovský Josef7-4-48932314
18.Mareš PavelFolprecht JanWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimeš Drahomír12Běloubek Roman30
Macura Zdeněk13Hodboď Martin12
Mareš Pavel12Štolovský Josef21
   Folprecht Jan10
WO16WO61

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy