Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24668:541TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
788  3010
2.Vaňousek Milan
Ježek Josef
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
-10-86-3 1311
3.Vraník JanHodboď Martin9107  3021
4.Vaňousek MilanBěloubek Roman6-75-863231
5.Vraník PavelŠtolovský Josef949  3041
6.Ježek JosefFolprecht Jan966  3051
7.Vaňousek MilanHodboď Martin-86-10-8 1352
8.Vraník PavelBěloubek Roman57-94 3162
9.Ježek JosefŠtolovský Josef68-68 3172
10.Vraník JanFolprecht Jan-11-93-7 1373
11.Vraník PavelHodboď Martin459  3083
12.Ježek JosefBěloubek Roman66-8-10-62384
13.Vraník JanŠtolovský Josef749  3094
14.Vaňousek MilanFolprecht Jan-63-910-72395
15.Ježek JosefHodboď Martin8-1063 31105
16.Vraník JanBěloubek Roman-6336 31115
17.Vaňousek MilanŠtolovský Josef-10-10-7  03116
18.Vraník PavelFolprecht Jan816  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraník Jan31Hodboď Martin13
Vaňousek Milan13Běloubek Roman13
Vraník Pavel40Štolovský Josef13
Ježek Josef31Folprecht Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28656:598Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Veselý Martin
 
 
Skála Jiří
Honzák Jakub
 
 
587  3010
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Klimeš Drahomír
Mareš Pavel
 
 
7-7-9-6 1311
3.Lauber JakubKlimeš Drahomír-69-8-9 1312
4.Vedral JanMareš Pavel-108-65-72313
5.Klíma MiroslavSkála Jiří6714  3023
6.Veselý MartinHonzák Jakub-7689 3133
7.Vedral JanKlimeš Drahomír-4-8-7  0334
8.Klíma MiroslavMareš Pavel-88-10-4 1335
9.Veselý MartinSkála Jiří986  3045
10.Lauber JakubHonzák Jakub528  3055
11.Klíma MiroslavKlimeš Drahomír-8-12-9  0356
12.Veselý MartinMareš Pavel7-1099 3166
13.Lauber JakubSkála Jiří873  3076
14.Vedral JanHonzák Jakub-68-5953286
15.Veselý MartinKlimeš Drahomír3-98-363296
16.Lauber JakubMareš Pavel-12575 31106
17.Vedral JanSkála Jiří676  30116
18.Klíma MiroslavHonzák Jakub-799-8-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub31Klimeš Drahomír31
Vedral Jan22Mareš Pavel22
Klíma Miroslav13Skála Jiří04
Veselý Martin40Honzák Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31623:580TJ Sokol Mnichovo Hradiště E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Matějů Václav
Pejta Petr st.
 
 
9-108-9103210
2.Stránský Matyáš
Kučera Josef
 
 
Drapák Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
-2-9-7  0311
3.Kracman MartinJonáš Jaroslav ml.755  3021
4.Kučera JosefMatějů Václav4-6210 3131
5.Stránský MatyášDrapák Jaroslav st.-9-8-11  0332
6.Kracman HorstPejta Petr st.685  3042
7.Kučera JosefJonáš Jaroslav ml.8-1111-7103252
8.Stránský MatyášMatějů Václav-4-4-3  0353
9.Kracman HorstDrapák Jaroslav st.-10-97-3 1354
10.Kracman MartinPejta Petr st.944  3064
11.Stránský MatyášJonáš Jaroslav ml.-2-7-9  0365
12.Kracman HorstMatějů Václav-577-8-102366
13.Kracman MartinDrapák Jaroslav st.364  3076
14.Kučera JosefPejta Petr st.-10-882-92377
15.Kracman HorstJonáš Jaroslav ml.87-129 3187
16.Kracman MartinMatějů Václav952  3097
17.Kučera JosefDrapák Jaroslav st.4-6104 31107
18.Stránský MatyášPejta Petr st.-5-10-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin40Jonáš Jaroslav ml.13
Kučera Josef31Matějů Václav22
Stránský Matyáš04Drapák Jaroslav st.22
Kracman Horst22Pejta Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna na Podlázkách č.p. 23Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35698:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muras David
Marján Marcel
 
 
Doubek Miroslav
Vitmajer Vladimír
 
 
3911  3010
2.Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
-104-67-82311
3.Kučera Michal st.Vitmajer Vladimír7-852 3121
4.Marján MarcelDoubek Miroslav-899-673231
5.Muras DavidKohout Jaroslav-7311-493241
6.Kučera KryštofŠtolovský Miloslav-8-9-10  0342
7.Marján MarcelVitmajer Vladimír469  3052
8.Muras DavidDoubek Miroslav-59-7993262
9.Kučera KryštofKohout Jaroslav89-98 3172
10.Kučera Michal st.Štolovský Miloslav-9-316-2 1373
11.Muras DavidVitmajer Vladimír-7-8-8  0374
12.Kučera KryštofDoubek Miroslav86-7-9-42375
13.Kučera Michal st.Kohout Jaroslav96-4-10-32376
14.Marján MarcelŠtolovský Miloslav-6-78-4 1377
15.Kučera KryštofVitmajer Vladimír664  3087
16.Kučera Michal st.Doubek Miroslav-81511-11-112388
17.Marján MarcelKohout Jaroslav426  3098
18.Muras DavidŠtolovský Miloslav-678-10-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Michal st.13Vitmajer Vladimír13
Marján Marcel31Doubek Miroslav22
Muras David22Kohout Jaroslav13
Kučera Kryštof22Štolovský Miloslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:23616:526TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ort Marek
Shmatkov Taras
 
 
Berky Jozef
Duška Jan
 
 
482  3010
2.Heilek Miroslav
Oplt Miroslav
 
 
Stejskal Zdeněk
Charvát Milan
 
 
-5812-5-62311
3.Ort MarekBerky Jozef985  3021
4.Oplt MiroslavCharvát Milan547  3031
5.Heilek MiroslavDuška Jan5-11-7-6 1332
6.Shmatkov TarasStejskal Zdeněk8109  3042
7.Oplt MiroslavBerky Jozef757  3052
8.Heilek MiroslavCharvát Milan1067  3062
9.Shmatkov TarasDuška Jan12-761 3172
10.Ort MarekStejskal Zdeněk-6-8-4  0373
11.Heilek MiroslavBerky Jozef1017  3083
12.Shmatkov TarasCharvát Milan6104  3093
13.Ort MarekDuška Jan-6-9-12  0394
14.Oplt MiroslavStejskal Zdeněk-82-514-92395
15.Shmatkov TarasBerky Jozef553  30105
16.Ort MarekCharvát Milan87-14 31115
17.Oplt MiroslavDuška Jan-118-7-8 13116
18.Heilek MiroslavStejskal Zdeněk-2-86-10 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ort Marek22Berky Jozef04
Oplt Miroslav22Charvát Milan04
Heilek Miroslav22Duška Jan31
Shmatkov Taras40Stejskal Zdeněk31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS