Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20599:495TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Just Miloslav
Lauber Jakub
 
 
8-7-9-3 1301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
8-877 3111
3.Ježek JosefLauber Jakub-4-7-10  0312
4.Vraník PavelKlíma Miroslav454  3022
5.Vaňousek MilanVedral Jan8611  3032
6.Vraník JanJust Miloslav983  3042
7.Vraník PavelLauber Jakub-9788 3152
8.Vaňousek MilanKlíma Miroslav689  3062
9.Vraník JanVedral Jan1085  3072
10.Ježek JosefJust Miloslav-11-7-1  0373
11.Vaňousek MilanLauber Jakub-45-3-4 1374
12.Vraník JanKlíma Miroslav7-1068 3184
13.Ježek JosefVedral Jan593  3094
14.Vraník PavelJust Miloslav48-64 31104
15.Vraník JanLauber Jakub211-26 31114
16.Ježek JosefKlíma MiroslavWO    30124
17.Vaňousek ZdeněkVedral Jan10156  30134
18.Vaňousek MilanJust Miloslav-8-9-14  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Josef12Lauber Jakub22
Vraník Pavel30Klíma Miroslav03
Vaňousek Milan22Vedral Jan04
Vraník Jan40Just Miloslav22
Vaňousek Zdeněk10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22680:561TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
-947-8-92301
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
6-739 3111
3.Janoušek VladimírFolprecht Jan-3-6-5  0312
4.Novotný JosefBěloubek Roman-171068 3122
5.Sekelský Jan st.Hodboď Martin969  3032
6.Vinklář JanŠtolovský Josef-9-89-10 1333
7.Novotný JosefFolprecht Jan-5955 3143
8.Sekelský Jan st.Běloubek Roman-135-81073253
9.Vinklář JanHodboď Martin89-59 3163
10.Janoušek VladimírŠtolovský Josef-5-45-6 1364
11.Sekelský Jan st.Folprecht Jan5-974 3174
12.Vinklář JanBěloubek Roman278  3084
13.Janoušek VladimírHodboď Martin899  3094
14.Novotný JosefŠtolovský Josef1087  30104
15.Vinklář JanFolprecht Jan-54-1310432114
16.Janoušek VladimírBěloubek Roman5-686 31124
17.Novotný JosefHodboď MartinWO    30134
18.Sekelský Jan st.Štolovský Josef878  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Vladimír22Folprecht Jan13
Novotný Josef30Běloubek Roman04
Sekelský Jan st.40Hodboď Martin03
Vinklář Jan31Štolovský Josef22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33622:615TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Horst
Maděra Zdeněk
 
 
Mareš Pavel
Fidrant Radek
 
 
6109  3010
2.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
1179  3020
3.Janeček MarekKlimeš Drahomír-9-68-9 1321
4.Kučera JosefMacura Zdeněk-7-10-5  0322
5.Kracman HorstMareš Pavel1136  3032
6.Švasta JindřichFidrant Radek957  3042
7.Kučera JosefKlimeš Drahomír7-73-4-82343
8.Kracman HorstMacura Zdeněk10-6-7-5 1344
9.Švasta JindřichMareš Pavel855  3054
10.Janeček MarekFidrant Radek-46-8-6 1355
11.Kracman HorstKlimeš Drahomír-9-5-6  0356
12.Maděra ZdeněkMacura Zdeněk610-99 3166
13.Janeček MarekMareš Pavel-123-14-4 1367
14.Kučera JosefFidrant Radek1033  3077
15.Maděra ZdeněkKlimeš Drahomír-108-1112-92378
16.Janeček MarekMacura Zdeněk-3-7-6  0379
17.Kučera JosefMareš Pavel48-11-893289
18.Kracman HorstFidrant Radek8-6-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janeček Marek04Klimeš Drahomír40
Kučera Josef22Macura Zdeněk31
Kracman Horst13Mareš Pavel13
Švasta Jindřich20Fidrant Radek22
Maděra Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:24558:499TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Kargl Tomáš
 
 
Matějů Václav
Kopal Miroslav
 
 
99-98 3110
2.Shmatkov Taras
Ort Marek
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
-91276 3120
3.Ort MarekJonáš Jaroslav ml.973  3030
4.Sluka ČeněkMatějů Václav9127  3040
5.Kargl TomášDrapák Jaroslav st.-8-5-6  0341
6.Shmatkov TarasKopal Miroslav3-644 3151
7.Sluka ČeněkJonáš Jaroslav ml.5-5-8633261
8.Kargl TomášMatějů Václav-9-5-7  0362
9.Shmatkov TarasDrapák Jaroslav st.3145  3072
10.Ort MarekKopal Miroslav-5-9-3  0373
11.Kargl TomášJonáš Jaroslav ml.-3-4-6  0374
12.Shmatkov TarasMatějů Václav545  3084
13.Ort MarekDrapák Jaroslav st.798  3094
14.Sluka ČeněkKopal Miroslav86-23 31104
15.Shmatkov TarasJonáš Jaroslav ml.1134  30114
16.Ort MarekMatějů Václav-9-8-3  03115
17.Sluka ČeněkDrapák Jaroslav st.188  30125
18.Kargl TomášKopal Miroslav-8-7-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ort Marek22Jonáš Jaroslav ml.13
Sluka Čeněk40Matějů Václav22
Kargl Tomáš04Drapák Jaroslav st.13
Shmatkov Taras40Kopal Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35587:616ST Dolní Bousov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Berky Jozef
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
-611-8-3 1301
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
8-6-37-102302
3.Berky JozefJihlavec Jan-1-5-7  0303
4.Duška JanNoha Jan-15357 3113
5.Stejskal ZdeněkKohout Jaroslav857  3023
6.Charvát MilanŠtolovský Miloslav11-86-3113233
7.Duška JanJihlavec Jan836  3043
8.Stejskal ZdeněkNoha Jan3-787 3153
9.Charvát MilanKohout Jaroslav58-114 3163
10.Berky JozefŠtolovský Miloslav-6-3-9  0364
11.Stejskal ZdeněkJihlavec Jan869  3074
12.Charvát MilanNoha Jan-5-9-3  0375
13.Berky JozefKohout Jaroslav-5-4-6  0376
14.Duška JanŠtolovský Miloslav6-9-13-11 1377
15.Charvát MilanJihlavec Jan8-9-10-9 1378
16.Berky JozefNoha Jan-6-5-6  0379
17.Duška JanKohout Jaroslav5910  3089
18.Stejskal ZdeněkŠtolovský Miloslav-10-711-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berky Jozef04Jihlavec Jan22
Duška Jan31Noha Jan22
Stejskal Zdeněk31Kohout Jaroslav13
Charvát Milan22Štolovský Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS