Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32626:605TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
166  3010
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
1085  3020
3.Vaňousek MilanJanoušek Vladimír7-8-1011-72321
4.Vraník JanVinklář Jan777  3031
5.Ježek JosefNovotný Josef88-710 3141
6.Vraník PavelSekelský Jan st.6-49-8-102342
7.Vraník JanJanoušek Vladimír-766-1343252
8.Ježek JosefVinklář Jan58-66 3162
9.Vraník PavelNovotný Josef8-9-6-7 1363
10.Vaňousek MilanSekelský Jan st.9-965 3173
11.Ježek JosefJanoušek Vladimír-4-9-9  0374
12.Vraník PavelVinklář Jan8-10-8933284
13.Vaňousek MilanNovotný Josef3-8-9-3 1385
14.Vraník JanSekelský Jan st.95-39 3195
15.Vraník PavelJanoušek Vladimír-46-4-2 1396
16.Vaňousek MilanVinklář Jan-6-3-2  0397
17.Vraník JanNovotný Josef429  30107
18.Ježek JosefSekelský Jan st.-9-7-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňousek Milan13Janoušek Vladimír31
Vraník Jan40Vinklář Jan13
Ježek Josef22Novotný Josef22
Vraník Pavel13Sekelský Jan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41651:702Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Zdeněk
Kracman Horst
 
 
Lauber Jakub
Veselý Martin
 
 
-410910 3110
2.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
-8-106663220
3.Maděra ZdeněkLauber Jakub-4-7-4  0321
4.Kučera JosefKlíma Miroslav1154  3031
5.Švasta JindřichVeselý Martin8-8711 3141
6.Kracman HorstUrban Jiří-10-95-3 1342
7.Kučera JosefLauber Jakub8-7-8-11 1343
8.Švasta JindřichKlíma Miroslav-12776 3153
9.Kracman HorstVeselý Martin-9-4-7  0354
10.Maděra ZdeněkUrban Jiří99-9-663264
11.Švasta JindřichLauber Jakub8-4-88-102365
12.Kracman HorstKlíma Miroslav710-4-643275
13.Maděra ZdeněkVeselý Martin10-7-710-82376
14.Kučera JosefUrban Jiří-9-8-11  0377
15.Kracman HorstLauber Jakub-7-6-4  0378
16.Maděra ZdeněkKlíma Miroslav-5-11-4  0379
17.Kučera JosefVeselý Martin7-4-7-9 13710
18.Švasta JindřichUrban Jiří-1159-11732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maděra Zdeněk13Lauber Jakub40
Kučera Josef13Klíma Miroslav13
Švasta Jindřich31Veselý Martin31
Kracman Horst13Urban Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy " U Hada"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44554:666TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Michal st.
Kučera Kryštof
 
 
Běloubek Roman
Stejskal Jindřich
 
 
5-10-2-6 1301
2.Muras David
Marján Marcel
 
 
Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
-9-7-7  0302
3.Kučera Michal st.Folprecht Jan-9-7411-52303
4.Kučera KryštofBěloubek Roman8-5-9-5 1304
5.Muras DavidStejskal Jindřich-7-4-6  0305
6.Marján MarcelŠtolovský Josef-9-76-2 1306
7.Kučera KryštofFolprecht Jan-8-53893216
8.Mlčoch PetrBěloubek Roman-2-6-5  0317
9.Marján MarcelStejskal JindřichWO    3027
10.Kučera Michal st.Štolovský Josef-5-4-4  0328
11.Mlčoch PetrFolprecht Jan-5-3-9  0329
12.Marján MarcelBěloubek Roman-51011-5-323210
13.Kučera Michal st.Stejskal Jindřich-495-61132310
14.Kučera KryštofŠtolovský Josef7-58-13-523311
15.Marján MarcelFolprecht Jan-5-7-9  03312
16.Kučera Michal st.Běloubek Roman98-38 31412
17.Kučera KryštofStejskal Jindřich796  30512
18.Mlčoch PetrŠtolovský Josef-11-611-11 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Michal st.22Folprecht Jan31
Kučera Kryštof22Běloubek Roman31
Muras David01Stejskal Jindřich12
Marján Marcel03Štolovský Josef40
Mlčoch Petr03   
WO10WO01
Místo v Podlázkách sehráno v Plazích



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22647:556TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
Mareš Pavel
Fidrant Radek
 
 
599  3010
2.Heilek Miroslav
Oplt Miroslav
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
7-859 3120
3.Oplt MiroslavKlimeš Drahomír358  3030
4.Sluka ČeněkMacura Zdeněk-9109-4-72331
5.Heilek MiroslavMareš Pavel107-12-6-92332
6.Shmatkov TarasFidrant Radek548  3042
7.Sluka ČeněkKlimeš Drahomír-4-59-7 1343
8.Heilek MiroslavMacura Zdeněk-58-9-6 1344
9.Shmatkov TarasMareš Pavel-7644 3154
10.Oplt MiroslavFidrant Radek8-6118 3164
11.Heilek MiroslavKlimeš Drahomír-7899 3174
12.Shmatkov TarasMacura Zdeněk-89610 3184
13.Oplt MiroslavMareš Pavel54-57 3194
14.Sluka ČeněkFidrant Radek3115  30104
15.Shmatkov TarasKlimeš Drahomír736  30114
16.Oplt MiroslavMacura Zdeněk4108  30124
17.Sluka ČeněkMareš Pavel7-354 31134
18.Heilek MiroslavFidrant Radek-8-3-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Miroslav40Klimeš Drahomír13
Sluka Čeněk22Macura Zdeněk22
Heilek Miroslav13Mareš Pavel13
Shmatkov Taras40Fidrant Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36666:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Jan
Jihlavec Jan
 
 
Matějů Václav
Kopal Miroslav
 
 
954  3010
2.Kohout Jaroslav
Štolovský Miloslav
 
 
Drapák Jaroslav st.
Pejta Petr st.
 
 
5-798 3120
3.Noha JanMatějů Václav105-11-183230
4.Jihlavec JanPejta Petr st.-69-8-8 1331
5.Štolovský MiloslavKopal Miroslav-10876 3141
6.Kohout JaroslavDrapák Jaroslav st.-8861 3151
7.Jihlavec JanMatějů Václav-5-8-13  0352
8.Štolovský MiloslavPejta Petr st.76-94 3162
9.Kohout JaroslavKopal Miroslav-101067 3172
10.Noha JanDrapák Jaroslav st.-5-76-10 1373
11.Štolovský MiloslavMatějů Václav9-68-9-12374
12.Kohout JaroslavPejta Petr st.-5-79-7 1375
13.Noha JanKopal Miroslav9-6-9-9 1376
14.Jihlavec JanDrapák Jaroslav st.12-69-513286
15.Kohout JaroslavMatějů Václav-108-3-9 1387
16.Noha JanPejta Petr st.5-9-8-5 1388
17.Jihlavec JanKopal Miroslav-8-115-5 1389
18.Štolovský MiloslavDrapák Jaroslav st.1075  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Noha Jan13Matějů Václav31
Jihlavec Jan13Pejta Petr st.31
Štolovský Miloslav31Kopal Miroslav22
Kohout Jaroslav22Drapák Jaroslav st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS