Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Kochánk\Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:47574:709TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Kopal Miroslav
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-5-39-7 1301
2.Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
-10-7104-122302
3.Jonáš Jaroslav ml.Vraník Jan77-8-4-92303
4.Matějů VáclavVaňousek Milan82-6-583213
5.Drapák Jaroslav st.Vraník Pavel-755-513223
6.Kopal MiroslavJežek Josef-310-8-5 1324
7.Matějů VáclavVraník Jan-6-3-13  0325
8.Drapák Jaroslav st.Vaňousek MilanWO    0326
9.Kopal MiroslavVraník PavelWO    0327
10.Jonáš Jaroslav ml.Ježek Josef-2-6-6  0328
11.Drapák Jaroslav st.Vraník Jan-97-5973238
12.Kopal MiroslavVaňousek Milan-10-954-42339
13.Jonáš Jaroslav ml.Vraník Pavel-10-3-5  03310
14.Matějů VáclavJežek Josef-64-88832410
15.Kopal MiroslavVraník Jan-7-6-10  03411
16.Jonáš Jaroslav ml.Vaňousek Milan-7-114-8 13412
17.Matějů VáclavVraník Pavel789  30512
18.Drapák Jaroslav st.Ježek Josef9-11-712-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Jaroslav ml.04Vraník Jan31
Matějů Václav31Vaňousek Milan21
Drapák Jaroslav st.21Vraník Pavel12
Kopal Miroslav03Ježek Josef31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:27678:594TJ Sokol Otradovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
Charvát Milan
Duška Jan
 
 
1279  3010
2.Fidrant Radek
Mareš Pavel
 
 
Berky Jozef
Šálený Petr
 
 
-82-7843220
3.Macura ZdeněkDuška Jan-678-7-82321
4.Fidrant RadekCharvát Milan-109-6-12 1322
5.Mareš PavelBerky Jozef-11-10-11  0323
6.Klimeš DrahomírŠálený Petr6136  3033
7.Fidrant RadekDuška Jan-11-912-7 1334
8.Mareš PavelCharvát Milan11-87-6-82335
9.Klimeš DrahomírBerky Jozef756  3045
10.Macura ZdeněkŠálený Petr1055  3055
11.Mareš PavelDuška Jan-6-3-7  0356
12.Klimeš DrahomírCharvát Milan775  3066
13.Macura ZdeněkBerky Jozef441  3076
14.Fidrant RadekŠálený Petr665  3086
15.Klimeš DrahomírDuška Jan-1196-9-72387
16.Macura ZdeněkCharvát Milan-109-69-102388
17.Fidrant RadekBerky Jozef1378  3098
18.Mareš PavelŠálený Petr-7746 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macura Zdeněk22Duška Jan40
Fidrant Radek22Charvát Milan31
Mareš Pavel13Berky Jozef13
Klimeš Drahomír31Šálený Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství Plazy "U Hada"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28590:526TJ Plazy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloubek Roman
Hodboď Martin
 
 
Kupec Petr
Sluka Čeněk
 
 
488  3010
2.Štolovský Josef
Folprecht Jan
 
 
Oplt Miroslav
Havlíček Tomáš
 
 
-1-9-3  0311
3.Folprecht JanSluka Čeněk-11999 3121
4.Běloubek RomanOplt Miroslav-10-5-9  0322
5.Hodboď MartinHavlíček Tomáš528  3032
6.Štolovský JosefKupec Petr6-664 3142
7.Běloubek RomanSluka Čeněk-84-7-7 1343
8.Hodboď MartinOplt Miroslav-8-611-9 1344
9.Štolovský JosefHavlíček Tomáš967  3054
10.Folprecht JanKupec Petr97-88 3164
11.Hodboď MartinSluka Čeněk-785-743274
12.Štolovský JosefOplt Miroslav-7-8-9  0375
13.Folprecht JanHavlíček Tomáš-896-373285
14.Běloubek RomanKupec PetrWO    3095
15.Štolovský JosefSluka Čeněk489  30105
16.Folprecht JanOplt MiroslavWO    03106
17.Běloubek RomanHavlíček Tomáš-9-86-19 13107
18.Hodboď MartinKupec PetrWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan30Sluka Čeněk13
Běloubek Roman03Oplt Miroslav30
Hodboď Martin21Havlíček Tomáš13
Štolovský Josef31Kupec Petr02
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31606:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Veselý Martin
 
 
Kučera Kryštof
Kučera Michal st.
 
 
779  3010
2.Urban Jiří
Vedral Jan
 
 
Marján Marcel
Živný Josef
 
 
-9-612-5 1311
3.Vedral JanKučera Kryštof-6-4-8  0312
4.Veselý MartinKučera Michal st.77-610 3122
5.Urban JiříMarján Marcel-5-28723232
6.Lauber JakubŽivný Josef459  3042
7.Veselý MartinKučera Kryštof7-3-165-112343
8.Urban JiříKučera Michal st.10-988 3153
9.Lauber JakubMarján Marcel7510  3063
10.Vedral JanŽivný Josef-11-7-5  0364
11.Urban JiříKučera Kryštof5109  3074
12.Lauber JakubKučera Michal st.996  3084
13.Vedral JanMarján Marcel9-8-75-112385
14.Veselý MartinŽivný Josef-4-3-4  0386
15.Lauber JakubKučera Kryštof337  3096
16.Vedral JanKučera Michal st.4-46-5-102397
17.Veselý MartinMarján Marcel-68-66-82398
18.Urban JiříŽivný Josef-6-6-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vedral Jan04Kučera Kryštof22
Veselý Martin13Kučera Michal st.13
Urban Jiří31Marján Marcel22
Lauber Jakub40Živný Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10656:324TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Maděra Zdeněk
Kracman Horst
 
 
7123  3020
3.Janoušek VladimírWO    3030
4.Sekelský Jan st.Kučera Josef57-7-9-112331
5.Vinklář JanKracman Horst7-737 3141
6.Novotný JosefMaděra Zdeněk883  3051
7.Sekelský Jan st.WO    3061
8.Vinklář JanKučera Josef467  3071
9.Novotný JosefKracman Horst655  3081
10.Janoušek VladimírMaděra Zdeněk-8-910-5 1382
11.Vinklář JanWO    3092
12.Novotný JosefKučera Josef-12767 31102
13.Janoušek VladimírKracman Horst228  30112
14.Sekelský Jan st.Maděra Zdeněk10711  30122
15.Novotný JosefWO    30132
16.Janoušek VladimírKučera Josef5410  30142
17.Sekelský Jan st.Kracman Horst-97-108132152
18.Vinklář JanMaděra ZdeněkWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušek Vladimír21Kučera Josef13
Sekelský Jan st.21Kracman Horst04
Vinklář Jan20Maděra Zdeněk12
Novotný Josef30   
WO60WO06

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS