Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36597:602SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Ďurfina Karel
 
 
Strouhal Jiří
Šaněk Pavel
 
 
-11-5-5  0301
2.Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 

 
 
WO    3011
3.Sajdl VladimírŠaněk Pavel-4577 3121
4.Chuvan QuyStrouhal Jiří7-916-8-32322
5.Ďurfina KarelKopal Jaroslav7-957 3132
6.Rampas FrantišekPejta Petr st.6126  3042
7.Chuvan QuyŠaněk Pavel-8105-4-112343
8.Ďurfina KarelStrouhal Jiří-4-5-3  0344
9.Rampas FrantišekKopal Jaroslav874  3054
10.Sajdl VladimírPejta Petr st.-7-55733264
11.Ďurfina KarelŠaněk Pavel-9-6-8  0365
12.Rampas FrantišekStrouhal Jiří-5-10107-42366
13.Sajdl VladimírKopal Jaroslav-11375 3176
14.Chuvan QuyPejta Petr st.-6-4-5  0377
15.Rampas FrantišekŠaněk Pavel-8766 3187
16.Doubek MiroslavStrouhal Jiří6-4-6-9 1388
17.Chuvan QuyKopal Jaroslav-98-2-8 1389
18.Ďurfina KarelPejta Petr st.-4-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sajdl Vladimír30Šaněk Pavel22
Chuvan Quy04Strouhal Jiří40
Ďurfina Karel13Kopal Jaroslav13
Rampas František31Pejta Petr st.22
Doubek Miroslav01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54405:639TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-6-7-10  0301
2.Hradecká Šárka
Kačírková Květa
 
 
Bernát Jan
Reiter Jiří
 
 
-4-4-4  0302
3.Kačírková KvětaBernát Jan9-7-8-8 1303
4.Hradecká ŠárkaSoumar Vladimír5-8-7-3 1304
5.Honzák JakubDurdis Petr st.-6-5-2  0305
6.Honzák MilošReiter Jiří-5-4-4  0306
7.Hradecká ŠárkaBernát Jan-7-2-7  0307
8.Honzák JakubSoumar Vladimír-7-8-6  0308
9.Honzák MilošDurdis Petr st.-11-6-8  0309
10.Kačírková KvětaReiter Jiří-5-2-9  03010
11.Honzák JakubBernát Jan-7-8-8  03011
12.Honzák MilošVeselý Martin-94-910-723012
13.Kačírková KvětaDurdis Petr st.-2-48-8 13013
14.Hradecká ŠárkaReiter Jiří-5-8-7  03014
15.Honzák MilošBernát Jan-4-84-7 13015
16.Kačírková KvětaVeselý Martin-11-4-3  03016
17.Hradecká ŠárkaDurdis Petr st.-4-8-9  03017
18.Honzák JakubReiter Jiří-4-8-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačírková Květa04Bernát Jan40
Hradecká Šárka04Soumar Vladimír20
Honzák Jakub04Durdis Petr st.40
Honzák Miloš04Reiter Jiří40
   Veselý Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26632:604TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
67-99 3110
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-10-691093220
3.Vaňousek MiroslavBlecha Lubomír-6-9-6  0321
4.Vyrtych JiříGrundman Pavel st.9816  3031
5.Stejskal JindřichKudrnáč Jaroslav796  3041
6.Magušin PetrKudrnáč Jiří4810  3051
7.Vyrtych JiříBlecha Lubomír-6-2-13  0352
8.Stejskal JindřichGrundman Pavel st.7-8610 3162
9.Magušin PetrKudrnáč Jaroslav776  3072
10.Vaňousek MiroslavKudrnáč Jiří-11974 3182
11.Stejskal JindřichBlecha Lubomír-9-676-72383
12.Magušin PetrGrundman Pavel st.7-999 3193
13.Vaňousek MiroslavKudrnáč Jaroslav6-69-3-92394
14.Vyrtych JiříKudrnáč Jiří859  30104
15.Magušin PetrBlecha Lubomír-67-4-10 13105
16.Vaňousek MiroslavGrundman Pavel st.67-10-51032115
17.Vyrtych JiříKudrnáč Jaroslav554  30125
18.Stejskal JindřichKudrnáč JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňousek Miroslav22Blecha Lubomír40
Vyrtych Jiří31Grundman Pavel st.04
Stejskal Jindřich21Kudrnáč Jaroslav13
Magušin Petr31Kudrnáč Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:29628:619TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamrová Eliška
Švachová Lenka
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
107-1010 3110
2.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Růžička Tomáš
Volák Martin
 
 
-71154 3120
3.Čamrová EliškaKlaus Tomáš4-76-953230
4.Kargl TomášTrlida Michal19910  3040
5.Jírovec VáclavRůžička Tomáš4710  3050
6.Oplt PavelVolák Martin673  3060
7.Kargl TomášKlaus Tomáš-8-910-12 1361
8.Jírovec VáclavTrlida Michal957  3071
9.Oplt PavelRůžička Tomáš-4-461073281
10.Čamrová EliškaVolák Martin-4-7-4  0382
11.Jírovec VáclavKlaus Tomáš-8996 3192
12.Oplt PavelTrlida Michal-810-881132102
13.Švachová LenkaRůžička Tomáš-9-8-7  03103
14.Kargl TomášVolák Martin-5-8-8  03104
15.Oplt PavelKlaus Tomáš-81111-7632114
16.Švachová LenkaTrlida Michal-10-9-8  03115
17.Kargl TomášRůžička Tomáš698  30125
18.Jírovec VáclavVolák MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamrová Eliška11Klaus Tomáš13
Kargl Tomáš22Trlida Michal13
Jírovec Václav30Růžička Tomáš13
Oplt Pavel40Volák Martin21
Švachová Lenka02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32707:658ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Ungr Milan
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
8-85-8103210
2.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
978  3020
3.Nitray JozefMichal Jaroslav5-948 3130
4.Ungr MilanŽďánský Karel8-3-811-82331
5.Novotný KarelVenera Petr-74-9-6 1332
6.Doubek MiroslavMlčoch Petr10-988 3142
7.Ungr MilanMichal Jaroslav9-7-7-8 1343
8.Novotný KarelŽďánský Karel-9-87-6 1344
9.Doubek MiroslavVenera Petr447  3054
10.Nitray JozefMlčoch Petr-7-74663264
11.Novotný KarelMichal Jaroslav8610  3074
12.Doubek MiroslavŽďánský Karel6-7812 3184
13.Nitray JozefVenera Petr-4-11-2  0385
14.Ungr MilanMlčoch Petr-69-6463295
15.Doubek MiroslavMichal Jaroslav89-6-7-82396
16.Nitray JozefŽďánský Karel9-89-10-82397
17.Ungr MilanVenera Petr-93410 31107
18.Novotný KarelMlčoch Petr910-93 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nitray Jozef22Michal Jaroslav22
Ungr Milan22Žďánský Karel31
Novotný Karel22Venera Petr22
Doubek Miroslav31Mlčoch Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS