Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46549:662TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
5-8-67133210
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
-9-4-3  0311
3.Blažek LubomírVolf Petr ml.-108710 3121
4.Šlambor Oldřich st.Ráb Martin-6-8-8  0322
5.Fanta PetrSajdl Vladimír-3-9-2  0323
6.Najman JiříRampas František-5-5-6  0324
7.Šlambor Oldřich st.Volf Petr ml.-98-9-9 1325
8.Fanta PetrRáb Martin-91268 3135
9.Najman JiříSajdl Vladimír-4-4-3  0336
10.Blažek LubomírRampas František-6-7-9  0337
11.Fanta PetrVolf Petr ml.8-4-93-72338
12.Najman JiříRáb Martin10-10-510-92339
13.Blažek LubomírSajdl Vladimír-8-99-3 13310
14.Šlambor Oldřich st.Rampas František8-119-8-223311
15.Najman JiříVolf Petr ml.-6-7-5  03312
16.Blažek LubomírRáb Martin-11-6-3  03313
17.Šlambor Oldřich st.Sajdl VladimírWO    30413
18.Fanta PetrRampas František-6-99-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Lubomír13Volf Petr ml.31
Šlambor Oldřich st.03Ráb Martin31
Fanta Petr13Sajdl Vladimír30
Najman Jiří04Rampas František40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46567:709ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-7-3-7  0301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Novotný Karel
Ungr Milan
 
 
31213  3011
3.Klaus TomášUngr Milan-5-3-9  0312
4.Volák MartinDoubek Miroslav-66-8843222
5.Růžička TomášNovotný Karel9-59-10-62323
6.Trlida MichalNitray Jozef-610-4-8 1324
7.Volák MartinUngr Milan-10-63-9 1325
8.Růžička TomášDoubek Miroslav-6-7-3  0326
9.Trlida MichalNovotný Karel8-11-7-3 1327
10.Klaus TomášNitray Jozef-57-6773237
11.Růžička TomášUngr Milan-67-6-8 1338
12.Trlida MichalDoubek Miroslav-9-4-6  0339
13.Klaus TomášNovotný Karel-3-6-2  03310
14.Volák MartinNitray Jozef-79811 31410
15.Trlida MichalUngr Milan-413-84-1023411
16.Klaus TomášDoubek MiroslavWO    03412
17.Volák MartinNovotný Karel-99-89732512
18.Růžička TomášNitray Jozef-78-67-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaus Tomáš12Ungr Milan40
Volák Martin31Doubek Miroslav21
Růžička Tomáš04Novotný Karel31
Trlida Michal04Nitray Jozef22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27625:571TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Kargl Tomáš
Čamrová Eliška
 
 
885  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Jírovec Václav
Švachová Lenka
 
 
666  3020
3.Kudrnáč JaroslavKargl Tomáš9-87-7-62321
4.Kudrnáč JiříČamrová Eliška224  3031
5.Blecha LubomírŠvachová Lenka869  3041
6.Grundman Pavel st.Jírovec Václav9-8-4-4 1342
7.Kudrnáč JiříKargl Tomáš588  3052
8.Blecha LubomírČamrová Eliška-8-9-9  0353
9.Grundman Pavel st.Švachová Lenka2711  3063
10.Kudrnáč JaroslavJírovec Václav9-789 3173
11.Blecha LubomírKargl Tomáš6-101110 3183
12.Grundman Pavel st.Čamrová Eliška-87-9-7 1384
13.Kudrnáč JaroslavŠvachová Lenka5-998 3194
14.Kudrnáč JiříJírovec Václav10-9-9-5 1395
15.Grundman Pavel st.Kargl Tomáš495  30105
16.Kudrnáč JaroslavČamrová Eliška-6-555-423106
17.Kudrnáč JiříŠvachová Lenka-7-10123-1023107
18.Samler DavidJírovec Václav-4-1-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudrnáč Jaroslav22Kargl Tomáš13
Kudrnáč Jiří22Čamrová Eliška31
Blecha Lubomír21Švachová Lenka13
Grundman Pavel st.22Jírovec Václav31
Samler David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23569:501TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
-78-5753210
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
431  3020
3.Veselý MartinVaňousek Miroslav-149612 3130
4.Durdis Petr st.Magušin Petr8-7-9-9 1331
5.Bernát JanVyrtych Jiří79-76 3141
6.Soumar VladimírStejskal Jindřich996  3051
7.Durdis Petr st.Vaňousek Miroslav757  3061
8.Bernát JanMagušin Petr924  3071
9.Soumar VladimírVyrtych Jiří924  3081
10.Veselý MartinStejskal Jindřich9-7-95-52382
11.Bernát JanVaňousek Miroslav366  3092
12.Reiter JiříMagušin Petr-96105 31102
13.Veselý MartinVyrtych JiříWO    03103
14.Durdis Petr st.Stejskal Jindřich7-11-118-423104
15.Reiter JiříVaňousek Miroslav565  30114
16.Veselý MartinMagušin PetrWO    03115
17.Durdis Petr st.Vyrtych JiříWO    03116
18.Bernát JanStejskal JindřichWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Martin11Vaňousek Miroslav04
Durdis Petr st.12Magušin Petr12
Bernát Jan30Vyrtych Jiří02
Soumar Vladimír20Stejskal Jindřich21
Reiter Jiří20   
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27691:578SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
-224-843210
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Honzák Jakub
Skála Jiří
 
 
862  3020
3.Pejta Petr st.Kačírková Květa-106-72-62321
4.Šaněk PavelHradecká Šárka343  3031
5.Strouhal JiříSkála Jiří886  3041
6.Kopal JaroslavHonzák Jakub-796-893251
7.Šaněk PavelKačírková Květa-7-1110-9 1352
8.Strouhal JiříHradecká Šárka571  3062
9.Kopal JaroslavSkála Jiří-7-776-62363
10.Pejta Petr st.Honzák Jakub977  3073
11.Strouhal JiříKačírková Květa2115  3083
12.Kopal JaroslavHradecká Šárka9-7-2-7 1384
13.Pejta Petr st.Skála Jiří-12-6114-72385
14.Šaněk PavelHonzák Jakub77-34 3195
15.Kopal JaroslavKačírková Květa-75-6-3 1396
16.Pejta Petr st.Hradecká Šárka744  30106
17.Šaněk PavelSkála Jiří-9-577632116
18.Strouhal JiříHonzák Jakub-9-9136732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejta Petr st.22Kačírková Květa31
Šaněk Pavel31Hradecká Šárka13
Strouhal Jiří40Skála Jiří22
Kopal Jaroslav13Honzák Jakub04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS