Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:24711:599TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Rampas František
 
 
May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
79-6-983210
2.Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
Honzák Jakub
Skála Jiří
 
 
979  3020
3.Sajdl VladimírMay Pavel-7-1051113230
4.Volf Petr ml.Doležalová Daniela366  3040
5.Ráb MartinHonzák Jakub-6-84793250
6.Rampas FrantišekSkála Jiří737  3060
7.Volf Petr ml.May Pavel4-7127 3170
8.Ráb MartinDoležalová Daniela-5-779-72371
9.Rampas FrantišekHonzák Jakub457  3081
10.Sajdl VladimírSkála Jiří-993-523291
11.Ráb MartinMay Pavel-29-18-122392
12.Rampas FrantišekDoležalová Daniela677  30102
13.Sajdl VladimírHonzák Jakub1462  30112
14.Volf Petr ml.Skála Jiří-8-9-8  03113
15.Rampas FrantišekMay Pavel107-9-9-923114
16.Sajdl VladimírDoležalová Daniela1097  30124
17.Volf Petr ml.Honzák Jakub869  30134
18.Ráb MartinSkála Jiří-911-116-723135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sajdl Vladimír40May Pavel22
Volf Petr ml.31Doležalová Daniela13
Ráb Martin13Honzák Jakub04
Rampas František31Skála Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22662:560SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
8911  3010
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
966  3020
3.Pejta Petr st.Čuban Zdeněk996  3030
4.Šaněk PavelMagušin Petr956  3040
5.Strouhal JiříVyrtych Jiří622  3050
6.Kopal JaroslavStejskal Jindřich-1-8-14  0351
7.Šaněk PavelČuban Zdeněk-69-7793261
8.Strouhal JiříMagušin Petr34-15-8-92362
9.Kopal JaroslavVyrtych Jiří-13-49-5 1363
10.Pejta Petr st.Stejskal Jindřich910-511 3173
11.Strouhal JiříČuban Zdeněk69-95 3183
12.Kopal JaroslavMagušin Petr6-167-8-62384
13.Pejta Petr st.Vyrtych Jiří589  3094
14.Šaněk PavelStejskal Jindřich6-678 31104
15.Kopal JaroslavČuban Zdeněk-8-1-7  03105
16.Pejta Petr st.Magušin Petr-109-74832115
17.Šaněk PavelVyrtych Jiří879  30125
18.Strouhal JiříStejskal JindřichWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejta Petr st.40Čuban Zdeněk13
Šaněk Pavel40Magušin Petr22
Strouhal Jiří21Vyrtych Jiří13
Kopal Jaroslav04Stejskal Jindřich12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:11668:485TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr st.
Reiter Jiří
 
 
Jírovec Václav
Čamrová Eliška
 
 
8105  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Švachová Lenka
Kargl Tomáš
 
 
11-4105 3120
3.Durdis Petr st.Čamrová Eliška7-5810 3130
4.Veselý MartinKargl Tomáš6-989 3140
5.Bernát JanŠvachová Lenka664  3050
6.Reiter JiříJírovec Václav898  3060
7.Veselý MartinČamrová Eliška713  3070
8.Bernát JanKargl Tomáš4910  3080
9.Reiter JiříŠvachová Lenka545  3090
10.Durdis Petr st.Jírovec Václav5-65-11-62391
11.Bernát JanČamrová Eliška232  30101
12.Reiter JiříKargl Tomáš769  30111
13.Durdis Petr st.Švachová Lenka2-9-9121032121
14.Veselý MartinJírovec Václav6-3-68-823122
15.Reiter JiříČamrová Eliška5127  30132
16.Durdis Petr st.Kargl Tomáš7611  30142
17.Veselý MartinŠvachová Lenka787  30152
18.Bernát JanJírovec Václav7814  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr st.31Čamrová Eliška04
Veselý Martin31Kargl Tomáš04
Bernát Jan40Švachová Lenka04
Reiter Jiří40Jírovec Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33625:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Novotný Karel
Ungr Milan
 
 
777  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
2-10714 3120
3.Blecha LubomírNovotný Karel7113  3030
4.Grundman Pavel st.Ungr Milan-10-6-7  0331
5.Kudrnáč JaroslavNitray Jozef1034  3041
6.Kudrnáč JiříDoubek Miroslav9-4-9-6 1342
7.Grundman Pavel st.Novotný Karel-797-1283252
8.Kudrnáč JaroslavUngr Milan-7-4-9  0353
9.Kudrnáč JiříNitray Jozef-46-36-52354
10.Blecha LubomírDoubek Miroslav-8-7-5  0355
11.Kudrnáč JaroslavNovotný Karel-34-7-7 1356
12.Kudrnáč JiříUngr Milan8-4-7-3 1357
13.Blecha LubomírNitray Jozef9113  3067
14.Grundman Pavel st.Doubek Miroslav-9106-9-82368
15.Kudrnáč JiříNovotný Karel79-57 3178
16.Blecha LubomírUngr Milan73-11-793288
17.Grundman Pavel st.Nitray Jozef1067  3098
18.Kudrnáč JaroslavDoubek Miroslav6-510-6-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blecha Lubomír31Novotný Karel13
Grundman Pavel st.22Ungr Milan31
Kudrnáč Jaroslav13Nitray Jozef13
Kudrnáč Jiří13Doubek Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:28701:578TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
76-7-923210
2.Venera Petr
Kozák Roman
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
386  3020
3.Žďánský KarelBlažek Lubomír4-124-1213230
4.Venera PetrŠlambor Oldřich st.7-177 3140
5.Kozák RomanNajman Jiří-7-9-4  0341
6.Mlčoch PetrFanta Petr7-103-6-42342
7.Venera PetrBlažek Lubomír85-94 3152
8.Kozák RomanŠlambor Oldřich st.995  3062
9.Mlčoch PetrNajman Jiří1026  3072
10.Žďánský KarelFanta Petr-71075 3182
11.Kozák RomanBlažek Lubomír-68-7-4 1383
12.Mlčoch PetrŠlambor Oldřich st.5106  3093
13.Soumar MiroslavNajman Jiří-55-98-102394
14.Venera PetrFanta Petr-9142-7-32395
15.Mlčoch PetrBlažek Lubomír868  30105
16.Soumar MiroslavŠlambor Oldřich st.-6-794-923106
17.Venera PetrNajman Jiří-12311-9-723107
18.Kozák RomanFanta PetrWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďánský Karel20Blažek Lubomír13
Venera Petr22Šlambor Oldřich st.13
Kozák Roman12Najman Jiří31
Mlčoch Petr31Fanta Petr21
Soumar Miroslav02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS