Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38616:631TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Doubek Miroslav
Volf Petr ml.
 
 
8-75-743210
2.Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
-44-2-8 1311
3.Soumar MiroslavVolf Petr ml.5-107-8-42312
4.Michal JaroslavSajdl Vladimír1087  3022
5.Žďánský KarelDoubek Miroslav952  3032
6.Mlčoch PetrRampas František-47-7-7 1333
7.Michal JaroslavVolf Petr ml.76-96 3143
8.Žďánský KarelSajdl Vladimír56-4-6-62344
9.Mlčoch PetrDoubek Miroslav3-6-11593254
10.Soumar MiroslavRampas František-5-5-6  0355
11.Žďánský KarelVolf Petr ml.-27-6-8 1356
12.Mlčoch PetrSajdl Vladimír-10-8-10  0357
13.Soumar MiroslavDoubek Miroslav8-11-108-52358
14.Michal JaroslavRampas František-106-8-9 1359
15.Mlčoch PetrVolf Petr ml.785  3069
16.Soumar MiroslavSajdl Vladimír-10-3-9  03610
17.Michal JaroslavDoubek Miroslav786  30710
18.Žďánský KarelRampas František-12-6-11  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Miroslav04Volf Petr ml.22
Michal Jaroslav31Sajdl Vladimír31
Žďánský Karel13Doubek Miroslav13
Mlčoch Petr22Rampas František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38633:684TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Růžička Tomáš
Takács Petr
 
 
556  3010
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Volák Martin
Trlida Michal
 
 
-98-9-5 1311
3.Fanta PetrRůžička Tomáš7910  3021
4.Blažek LubomírTakács Petr-119-7-7 1322
5.Najman JiříVolák Martin-6-7-7  0323
6.Šlambor Oldřich st.Trlida Michal-9-6-5  0324
7.Blažek LubomírRůžička Tomáš-8-69-6 1325
8.Najman JiříTakács Petr7-46-9-22326
9.Šlambor Oldřich st.Volák Martin-11-6-8  0327
10.Fanta PetrTrlida Michal10-415-443237
11.Najman JiříRůžička Tomáš-68-59-62338
12.Šlambor Oldřich st.Takács Petr-729-1063248
13.Fanta PetrVolák Martin9-78-6-112349
14.Blažek LubomírTrlida Michal98-1013 3159
15.Šlambor Oldřich st.Růžička Tomáš10611  3069
16.Fanta PetrTakács Petr778  3079
17.Blažek LubomírVolák Martin-7-5-12  03710
18.Najman JiříTrlida Michal-187-8-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr31Růžička Tomáš22
Blažek Lubomír13Takács Petr22
Najman Jiří04Volák Martin40
Šlambor Oldřich st.22Trlida Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Doloní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36649:585TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Milan
Hanč Martin
 
 
Durdis Petr st.
Procházka Zdeněk
 
 
10-9-9-8 1301
2.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
109-62 3111
3.Ungr MilanBernát Jan9-410-9103221
4.Nitray JozefProcházka Zdeněk-12-9-6  0322
5.Doubek MiroslavVeselý Martin36-27 3132
6.Hanč MartinDurdis Petr st.-7-15910-22333
7.Nitray JozefBernát Jan-5-97-7 1334
8.Doubek MiroslavProcházka Zdeněk-7-103793244
9.Hanč MartinVeselý Martin-11-5-6  0345
10.Ungr MilanDurdis Petr st.-768-8-82346
11.Doubek MiroslavBernát Jan9-28-9-82347
12.Hanč MartinProcházka Zdeněk-3-6-10  0348
13.Ungr MilanVeselý Martin-668-8-72349
14.Nitray JozefDurdis Petr st.-6-910-3 13410
15.Hanč MartinBernát JanWO    30510
16.Ungr MilanProcházka ZdeněkWO    30610
17.Nitray JozefVeselý MartinWO    30710
18.Doubek MiroslavDurdis Petr st.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Milan12Bernát Jan21
Nitray Jozef03Procházka Zdeněk21
Doubek Miroslav21Veselý Martin21
Hanč Martin03Durdis Petr st.30
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43543:641SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Ort Marek
 
 
Šaněk Pavel
Pejta Petr st.
 
 
-8-9-2  0301
2.Žák Karel
Švachová Lenka
 
 
Strouhal Jiří
Kopal Jaroslav
 
 
89-7-783211
3.Švachová LenkaPejta Petr st.-7-6-9  0312
4.Kargl Tomᚊaněk Pavel-10-612893222
5.Ort MarekStrouhal Jiří-6-466-82323
6.Žák KarelKopal Jaroslav6-999 3133
7.Kargl TomášPejta Petr st.-3-73-8 1334
8.Ort MarekŠaněk Pavel-3-9-9  0335
9.Žák KarelStrouhal Jiří45-57 3145
10.Švachová LenkaKopal Jaroslav478  3055
11.Ort MarekPejta Petr st.-85-88-82356
12.Žák KarelŠaněk Pavel-7-8-9  0357
13.Švachová LenkaStrouhal Jiří-5-6-6  0358
14.Kargl TomášKopal Jaroslav5-675 3168
15.Žák KarelPejta Petr st.-79-6-6 1369
16.Švachová LenkaŠaněk Pavel-1-8-9  03610
17.Kargl TomášStrouhal Jiří-8-9-9  03611
18.Ort MarekKopal JaroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švachová Lenka13Pejta Petr st.40
Kargl Tomáš22Šaněk Pavel31
Ort Marek03Strouhal Jiří31
Žák Karel22Kopal Jaroslav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11681:426TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
675  3010
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Hradecká Šárka
Doležalová Daniela
 
 
9-1053 3120
3.Čuban ZdeněkHonzák Miloš53-86 3130
4.Vyrtych JiříHonzák Jakub-78-9343240
5.Stejskal JindřichHradecká Šárka448  3050
6.Magušin PetrDoležalová Daniela85-111 3160
7.Vyrtych JiříHonzák Miloš355  3070
8.Stejskal JindřichHonzák Jakub353  3080
9.Magušin PetrHradecká Šárka8-726 3190
10.Čuban ZdeněkDoležalová Daniela974  30100
11.Stejskal JindřichHonzák Miloš966  30110
12.Magušin PetrHonzák Jakub7-7410 31120
13.Čuban ZdeněkHradecká Šárka135  30130
14.Vyrtych JiříDoležalová Daniela76-6-7532140
15.Magušin PetrHonzák Miloš-1044-1632150
16.Čuban ZdeněkHonzák Jakub557  30160
17.Vyrtych JiříHradecká Šárka1173  30170
18.Stejskal JindřichDoležalová Daniela1088  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk40Honzák Miloš04
Vyrtych Jiří40Honzák Jakub04
Stejskal Jindřich40Hradecká Šárka04
Magušin Petr40Doležalová Daniela04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS