Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35593:573TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Chuvan Quy
 
 
Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
8-13-11-9 1301
2.Martinec Jaroslav
Rampas František
 
 
Stejskal Jindřich
Vyrtych Jiří
 
 
5-10-9-12 1302
3.Chuvan QuyMagušin Petr-7-5-4  0303
4.Martinec JaroslavVaňousek Miroslav-6-98-8 1304
5.Doubek MiroslavVyrtych Jiří3-72-793214
6.Rampas FrantišekStejskal Jindřich488  3024
7.Martinec JaroslavMagušin Petr-4-3-2  0325
8.Doubek MiroslavVaňousek Miroslav-6-11-12  0326
9.Rampas FrantišekVyrtych Jiří-89-4993236
10.Chuvan QuyStejskal Jindřich-7-8-11  0337
11.Doubek MiroslavMagušin Petr7-7128 3147
12.Rampas FrantišekVaňousek Miroslav468  3057
13.Chuvan QuyVyrtych Jiří-59-3-12 1358
14.Martinec JaroslavStejskal Jindřich9-8-10-9 1359
15.Rampas FrantišekMagušin Petr877  3069
16.Chuvan QuyVaňousek Miroslav-9-9-6  03610
17.Martinec JaroslavVyrtych JiříWO    30710
18.Doubek MiroslavStejskal JindřichWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chuvan Quy04Magušin Petr22
Martinec Jaroslav03Vaňousek Miroslav31
Doubek Miroslav21Vyrtych Jiří12
Rampas František40Stejskal Jindřich21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Sojovice, Vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37645:618TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Jiří
May Pavel
 
 
Jírovec Václav
Ort Marek
 
 
88-7-7-112301
2.Kačírková Květa
Honzák Jakub
 
 
Kargl Tomáš
Švachová Lenka
 
 
99-88 3111
3.Honzák JakubKargl Tomáš10-6-98-112312
4.Skála JiříŠvachová Lenka298  3022
5.May PavelOrt Marek12-67-783232
6.Kačírková KvětaJírovec Václav-5-8-9  0333
7.Skála JiříKargl Tomáš9-77-793243
8.May PavelŠvachová Lenka-107-47-92344
9.Kačírková KvětaOrt Marek-13-6-6  0345
10.Honzák JakubJírovec Václav-10-12-5  0346
11.May PavelKargl Tomáš2-1157 3156
12.Kačírková KvětaŠvachová Lenka-6159 3166
13.Honzák JakubOrt Marek8-7-5-3 1367
14.Skála JiříJírovec Václav-4-104-4 1368
15.Kačírková KvětaKargl Tomáš7-10-5-5 1369
16.Honzák JakubŠvachová Lenka-8-7-10  03610
17.Skála JiříOrt MarekWO    30710
18.May PavelJírovec VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honzák Jakub04Kargl Tomáš22
Skála Jiří21Švachová Lenka22
May Pavel21Ort Marek21
Kačírková Květa13Jírovec Václav30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:32694:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Novotný Karel
Vitmajer Vladimír
 
 
5125  3010
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Doubek Miroslav
Ungr Milan
 
 
13-12-74-92311
3.Pejta Petr st.Vitmajer Vladimír5118  3021
4.Šaněk PavelUngr Milan-36-9-7 1322
5.Strouhal JiříNovotný Karel775  3032
6.Kopal JaroslavDoubek Miroslav-511-4-5 1333
7.Šaněk PavelVitmajer Vladimír1-1063 3143
8.Strouhal JiříUngr Milan5127  3053
9.Kopal JaroslavNovotný Karel10-1-47-122354
10.Pejta Petr st.Doubek Miroslav-9-6811103264
11.Strouhal JiříVitmajer Vladimír594  3074
12.Kopal JaroslavUngr Milan-5-9-7  0375
13.Pejta Petr st.Novotný Karel108-9-783285
14.Šaněk PavelDoubek Miroslav8-37-7-82386
15.Kopal JaroslavVitmajer Vladimír-11-628-72387
16.Pejta Petr st.Ungr Milan-4-638-102388
17.Šaněk PavelNovotný Karel678  3098
18.Strouhal JiříDoubek Miroslav-895-6-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.31Vitmajer Vladimír13
Šaněk Pavel22Ungr Milan31
Strouhal Jiří31Novotný Karel13
Kopal Jaroslav04Doubek Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37690:693TTC Josefův Důl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
116-7-943210
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
-4-89-7 1311
3.Grundman Pavel st.Blažek Lubomír358  3021
4.Kudrnáč JaroslavŠlambor Oldřich st.797  3031
5.Kudrnáč JiříNajman Jiří-7-8-8  0332
6.Samler DavidFanta Petr-13-8-3  0333
7.Kudrnáč JaroslavBlažek Lubomír1579  3043
8.Kudrnáč JiříŠlambor Oldřich st.-539-1143253
9.Samler DavidNajman Jiří-6-979-72354
10.Grundman Pavel st.Fanta Petr-1210-96-62355
11.Kudrnáč JiříBlažek Lubomír-9939 3165
12.Samler DavidŠlambor Oldřich st.8-9-11-11 1366
13.Grundman Pavel st.Najman Jiří149-97 3176
14.Kudrnáč JaroslavFanta Petr7-12-11-5 1377
15.Samler DavidBlažek Lubomír6-84-8-82378
16.Grundman Pavel st.Šlambor Oldřich st.-8-5-5  0379
17.Kudrnáč JaroslavNajman Jiří78-99 3189
18.Kudrnáč JiříFanta Petr10-4-510-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.22Blažek Lubomír13
Kudrnáč Jaroslav31Šlambor Oldřich st.22
Kudrnáč Jiří22Najman Jiří22
Samler David04Fanta Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41658:692TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Takács Petr
 
 
Kozák Roman
Žďánský Karel
 
 
-108-5-8 1301
2.Volák Martin
Bien Lukáš
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
15-9-9783211
3.Klaus TomášKozák Roman566  3021
4.Bien Lukᚎďánský Karel-4-13-6  0322
5.Takács PetrVenera Petr95-9-10123232
6.Volák MartinMlčoch Petr4-1048 3142
7.Bien LukášKozák Roman-8-7-2  0343
8.Takács PetrŽďánský Karel-6-6-5  0344
9.Volák MartinVenera Petr34-10-10-22345
10.Klaus TomášMlčoch Petr-89-6-5 1346
11.Takács PetrKozák Roman-6-6-8  0347
12.Volák MartinŽďánský Karel108-76 3157
13.Klaus TomášVenera Petr-710912 3167
14.Bien LukášMlčoch Petr9-8-97-22368
15.Volák MartinKozák Roman3-10-102143278
16.Klaus Tomᚎďánský Karel8-74-873288
17.Bien LukášVenera Petr-7-9-7  0389
18.Takács PetrMlčoch Petr-8-78-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaus Tomáš31Kozák Roman22
Bien Lukáš04Žďánský Karel22
Takács Petr13Venera Petr22
Volák Martin31Mlčoch Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS