Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29602:546nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
Žák Karel
Kargl Tomáš
 
 
-8574 3110
2.Rampas František
Ďurfina Karel
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
7-6813 3120
3.Ráb MartinŠvachová Lenka467  3030
4.Volf Petr ml.Čamrová Eliška858  3040
5.Ďurfina KarelKargl Tomáš5-9-7-2 1341
6.Rampas FrantišekŽák Karel438  3051
7.Volf Petr ml.Švachová Lenka769  3061
8.Ďurfina KarelČamrová Eliška-912-8-10 1362
9.Rampas FrantišekKargl Tomáš7-84-9-72363
10.Ráb MartinŽák Karel-67-6-8 1364
11.Ďurfina KarelŠvachová Lenka3-87-6-112365
12.Rampas FrantišekČamrová Eliška695  3075
13.Ráb MartinKargl Tomáš5-8-6-4 1376
14.Volf Petr ml.Žák Karel-8-4-9  0377
15.Rampas FrantišekŠvachová Lenka444  3087
16.Ráb MartinČamrová Eliška7610  3097
17.Volf Petr ml.Kargl Tomáš-6-7-8  0398
18.Ďurfina KarelŽák Karel-9-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ráb Martin22Švachová Lenka13
Volf Petr ml.22Čamrová Eliška13
Ďurfina Karel04Kargl Tomáš40
Rampas František31Žák Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27669:585TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Ungr Milan
Pavlišta Jaroslav
 
 
588  3010
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
10-10-89113220
3.Čuban ZdeněkUngr Milan-9-3-11  0321
4.Vyrtych JiříPavlišta Jaroslav-134113 3131
5.Stejskal JindřichNitray Jozef-998-1133241
6.Magušin PetrDoubek Miroslav94-7-11-72342
7.Vyrtych JiříUngr Milan-11-7-10  0343
8.Stejskal JindřichPavlišta Jaroslav4-9103 3153
9.Magušin PetrNitray Jozef310-118 3163
10.Čuban ZdeněkDoubek Miroslav-9998 3173
11.Stejskal JindřichUngr Milan107-910 3183
12.Magušin PetrPavlišta Jaroslav585  3093
13.Čuban ZdeněkNitray Jozef529  30103
14.Vyrtych JiříDoubek Miroslav-8-98-6 13104
15.Magušin PetrUngr Milan-1-847-1223105
16.Čuban ZdeněkPavlišta Jaroslav788  30115
17.Vyrtych JiříNitray JozefWO    03116
18.Stejskal JindřichDoubek MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk31Ungr Milan31
Vyrtych Jiří12Pavlišta Jaroslav04
Stejskal Jindřich30Nitray Jozef03
Magušin Petr22Doubek Miroslav21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30659:625SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
-88-109-52301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
-68-6783211
3.Pejta Petr st.Fanta Petr-111069 3121
4.Šaněk PavelBlažek Lubomír1282  3031
5.Jonáš Jaroslav st.Šlambor Oldřich st.1010-910 3141
6.Kopal JaroslavNajman Jiří8-976 3151
7.Šaněk PavelFanta Petr11-7-8-6 1352
8.Jonáš Jaroslav st.Blažek Lubomír8115  3062
9.Kopal JaroslavŠlambor Oldřich st.-68-5-6 1363
10.Pejta Petr st.Najman Jiří-484-9-52364
11.Jonáš Jaroslav st.Fanta Petr6-8-12-4 1365
12.Kopal JaroslavBlažek Lubomír-4-5-6  0366
13.Pejta Petr st.Šlambor Oldřich st.481  3076
14.Šaněk PavelNajman Jiří1062  3086
15.Kopal JaroslavFanta Petr-3-9-6  0387
16.Pejta Petr st.Blažek Lubomír8-878 3197
17.Šaněk PavelŠlambor Oldřich st.29-67 31107
18.Jonáš Jaroslav st.Najman Jiří2-98-7832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.31Fanta Petr31
Šaněk Pavel31Blažek Lubomír13
Jonáš Jaroslav st.31Šlambor Oldřich st.13
Kopal Jaroslav13Najman Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14660:468TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
Soumar Miroslav
Žďánský Karel
 
 
35-73 3110
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
8-711-14103220
3.Bernát JanSoumar Miroslav2310  3030
4.Veselý MartinŽďánský Karel-4-92633240
5.Soumar VladimírVenera Petr43-76 3150
6.Durdis Petr st.Mlčoch Petr-96-1012113260
7.Veselý MartinSoumar Miroslav594  3070
8.Soumar VladimírŽďánský Karel-11-37 -71371
9.Durdis Petr st.Venera Petr736  3081
10.Bernát JanMlčoch Petr769  3091
11.Soumar VladimírSoumar Miroslav395  30101
12.Durdis Petr st.Žďánský Karel466  30111
13.Bernát JanVenera Petr556  30121
14.Veselý MartinMlčoch Petr-6-2-11  03122
15.Durdis Petr st.Soumar Miroslav768  30132
16.Bernát JanŽďánský Karel3810  30142
17.Veselý MartinVenera Petr459  30152
18.Soumar VladimírMlčoch Petr7413  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan40Soumar Miroslav04
Veselý Martin31Žďánský Karel13
Soumar Vladimír31Venera Petr04
Durdis Petr st.40Mlčoch Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32675:644TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
7-47-5-82301
2.Samler David
Kudrnáč Jiří
 
 
Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
-107-7993211
3.Grundman Pavel st.Klaus Tomáš9103  3021
4.Kudrnáč JaroslavTrlida Michal117-88 3131
5.Kudrnáč JiříVolák Martin-7-76-7 1332
6.Samler DavidRůžička Tomáš-5-12-7  0333
7.Kudrnáč JaroslavKlaus Tomáš76-8-1093243
8.Kudrnáč JiříTrlida Michal-106-101-62344
9.Samler DavidVolák Martin-5-6-2  0345
10.Grundman Pavel st.Růžička Tomáš8-106-753255
11.Kudrnáč JiříKlaus Tomáš7106  3065
12.Samler DavidTrlida Michal-8-5-3  0366
13.Grundman Pavel st.Volák Martin858  3076
14.Kudrnáč JaroslavRůžička Tomáš133  3086
15.Samler DavidKlaus Tomáš-410-81583296
16.Grundman Pavel st.Trlida Michal79-712 31106
17.Kudrnáč JaroslavVolák Martin-9-712-9 13107
18.Kudrnáč JiříRůžička Tomáš-8595 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.40Klaus Tomáš04
Kudrnáč Jaroslav31Trlida Michal22
Kudrnáč Jiří22Volák Martin31
Samler David13Růžička Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS