Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24674:564TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
Ungr Milan
Nitray Jozef
 
 
-8-69-8 1301
2.Sajdl Vladimír
Rampas František
 
 
Doubek Miroslav
Kužel Jiří
 
 
668  3011
3.Volf Petr ml.Kužel Jiří7210  3021
4.Ráb MartinUngr Milan-5-7-4  0322
5.Sajdl VladimírNitray Jozef54-1011 3132
6.Rampas FrantišekDoubek Miroslav-6-82883242
7.Ráb MartinKužel Jiří476  3052
8.Sajdl VladimírUngr Milan6-10117 3162
9.Rampas FrantišekNitray Jozef-88-1512-82363
10.Volf Petr ml.Doubek Miroslav-9389 3173
11.Sajdl VladimírKužel Jiří239  3083
12.Rampas FrantišekUngr Milan6-6117 3193
13.Volf Petr ml.Nitray Jozef9-836 31103
14.Ráb MartinDoubek Miroslav7-9-4-9 13104
15.Rampas FrantišekKužel Jiří385  30114
16.Volf Petr ml.Ungr Milan67-77 31124
17.Ráb MartinNitray Jozef8-897 31134
18.Sajdl VladimírDoubek Miroslav-11-8-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Petr ml.40Kužel Jiří04
Ráb Martin22Ungr Milan13
Sajdl Vladimír31Nitray Jozef13
Rampas František31Doubek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16595:448TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
665  3010
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
-497-833220
3.Čuban ZdeněkFanta Petr875  3030
4.Vyrtych JiříBlažek Lubomír146  3040
5.Stejskal JindřichŠlambor Oldřich st.437  3050
6.Magušin PetrNajman Jiří-910-6983260
7.Vyrtych JiříFanta Petr79-89 3170
8.Stejskal JindřichBlažek Lubomír632  3080
9.Magušin PetrŠlambor Oldřich st.973  3090
10.Čuban ZdeněkNajman Jiří9-667 31100
11.Stejskal JindřichFanta Petr-10-79-8 13101
12.Magušin PetrBlažek Lubomír4-736 31111
13.Čuban ZdeněkŠlambor Oldřich st.342  30121
14.Vyrtych JiříNajman Jiří576  30131
15.Magušin PetrFanta Petr-3-7-5  03132
16.Čuban ZdeněkBlažek Lubomír748  30142
17.Vyrtych JiříŠlambor Oldřich st.567  30152
18.Stejskal JindřichNajman JiříWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk40Fanta Petr22
Vyrtych Jiří40Blažek Lubomír04
Stejskal Jindřich21Šlambor Oldřich st.04
Magušin Petr31Najman Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41580:666TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Jiří
Richter Jan
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
-6-8-7  0301
2.Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
Soumar Miroslav
Žďánský Karel
 
 
-37-41893211
3.Skála JiříVenera Petr399  3021
4.Richter JanMlčoch Petr-98-118-92322
5.Honzák JakubSoumar Miroslav710-78 3132
6.Honzák MilošŽďánský Karel8-4-6-6 1333
7.Richter JanVenera Petr-8-8-4  0334
8.Honzák JakubMlčoch Petr-6-9-7  0335
9.Honzák MilošSoumar Miroslav-6833 3145
10.Skála JiříŽďánský Karel7-9-8-11 1346
11.Honzák JakubVenera Petr-10-611-2 1347
12.Honzák MilošMlčoch Petr-7-3-7  0348
13.Skála JiříSoumar Miroslav743  3058
14.Richter JanŽďánský Karel-8-11-7  0359
15.Honzák MilošVenera Petr-5-57-4 13510
16.Skála JiříMlčoch Petr8-9-68932610
17.Richter JanSoumar Miroslav-39-79832710
18.Honzák JakubŽďánský Karel-4-3-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Jiří31Venera Petr31
Richter Jan13Mlčoch Petr31
Honzák Jakub13Soumar Miroslav04
Honzák Miloš13Žďánský Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30686:614SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Volák Martin
Trlida Michal
 
 
4-77-7-72301
2.Šádek Jaroslav st.
Šaněk Pavel
 
 
Růžička Tomáš
Bien Lukáš
 
 
55-127 3111
3.Šádek Jaroslav st.Volák Martin-8-9-4  0312
4.Šaněk PavelTrlida Michal575  3022
5.Strouhal JiříRůžička Tomáš547  3032
6.Kopal JaroslavBien Lukáš-101312-4-82333
7.Šaněk PavelVolák Martin-5-7-9  0334
8.Strouhal JiříTrlida Michal-637-853244
9.Kopal JaroslavRůžička Tomáš10-726 3154
10.Šádek Jaroslav st.Bien Lukáš5-9-8-8 1355
11.Strouhal JiříVolák Martin-109-91263265
12.Kopal JaroslavTrlida Michal-9-8-9  0366
13.Šádek Jaroslav st.Růžička Tomáš1179  3076
14.Šaněk PavelBien Lukáš694  3086
15.Kopal JaroslavVolák Martin-4-7810-72387
16.Šádek Jaroslav st.Trlida Michal136-95 3197
17.Šaněk PavelRůžička Tomáš2107  30107
18.Strouhal JiříBien Lukáš9-53-7932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav st.22Volák Martin31
Šaněk Pavel31Trlida Michal13
Strouhal Jiří40Růžička Tomáš04
Kopal Jaroslav13Bien Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16669:495TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr st.
Soumar Vladimír
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
8124  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Samler David
Kudrnáč Jiří
 
 
795  3020
3.Durdis Petr st.Kudrnáč Jaroslav3-77-9-72321
4.Bernát JanKudrnáč Jiří655  3031
5.Veselý MartinSamler David428  3041
6.Soumar VladimírGrundman Pavel st.4-759 3151
7.Bernát JanKudrnáč Jaroslav668  3061
8.Veselý MartinKudrnáč Jiří359  3071
9.Soumar VladimírSamler David4101  3081
10.Durdis Petr st.Blecha Lubomír-8-153-5 1382
11.Veselý MartinKudrnáč Jaroslav-149-10-5 1383
12.Soumar VladimírKudrnáč Jiří6-9-9743293
13.Durdis Petr st.Samler David1163  30103
14.Bernát JanBlecha Lubomír7611  30113
15.Soumar VladimírKudrnáč Jaroslav459  30123
16.Durdis Petr st.Kudrnáč Jiří-12101010 31133
17.Bernát JanSamler David847  30143
18.Veselý MartinBlecha Lubomír-8-10-17  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr st.22Kudrnáč Jaroslav22
Bernát Jan40Kudrnáč Jiří04
Veselý Martin22Samler David04
Soumar Vladimír40Grundman Pavel st.01
   Blecha Lubomír21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS