Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28619:601TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
68-9-763210
2.Veselý Martin
Reiter Jiří
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
10-9-11-4 1311
3.Durdis Petr st.Sajdl Vladimír7-9-4-3 1312
4.Reiter JiříRáb Martin9914  3022
5.Veselý MartinVolf Petr ml.89-814 3132
6.Soumar VladimírRampas František665  3042
7.Reiter JiříSajdl Vladimír-1279 3152
8.Veselý MartinRáb Martin8-844 3162
9.Soumar VladimírVolf Petr ml.-7856 3172
10.Durdis Petr st.Rampas František998  3082
11.Veselý MartinSajdl Vladimír-5-6-1  0383
12.Soumar VladimírRáb Martin-10496 3193
13.Durdis Petr st.Volf Petr ml.-3410-4-92394
14.Reiter JiříRampas František-23-7-6 1395
15.Soumar VladimírSajdl Vladimír791  30105
16.Durdis Petr st.Ráb Martin710-64 31115
17.Reiter JiříVolf Petr ml.WO    03116
18.Veselý MartinRampas František9-95-7632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durdis Petr st.22Sajdl Vladimír22
Reiter Jiří21Ráb Martin04
Veselý Martin31Volf Petr ml.12
Soumar Vladimír40Rampas František13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40570:630SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
9-7-9-7 1301
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
-108-88-52302
3.Blecha LubomírPejta Petr st.9-97-1-52303
4.Grundman Pavel st.Šaněk Pavel8-1310-6-52304
5.Kudrnáč JaroslavStrouhal Jiří-5579 3114
6.Kudrnáč JiříKopal Jaroslav-5-9-9  0315
7.Grundman Pavel st.Pejta Petr st.-7-10-7  0316
8.Kudrnáč JaroslavŠaněk Pavel837  3026
9.Kudrnáč JiříStrouhal Jiří-109-9-7 1327
10.Blecha LubomírKopal Jaroslav1-944 3137
11.Kudrnáč JaroslavPejta Petr st.10-2108 3147
12.Kudrnáč JiříŠaněk Pavel-5-9-8  0348
13.Samler DavidStrouhal Jiří-4-2-2  0349
14.Grundman Pavel st.Kopal Jaroslav-4795 3159
15.Kudrnáč JiříPejta Petr st.-5-9-8  03510
16.Samler DavidŠaněk Pavel-2-1-1  03511
17.Grundman Pavel st.Strouhal Jiří9-88-10-723512
18.Kudrnáč JaroslavKopal JaroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blecha Lubomír11Pejta Petr st.31
Grundman Pavel st.13Šaněk Pavel31
Kudrnáč Jaroslav30Strouhal Jiří31
Kudrnáč Jiří04Kopal Jaroslav12
Samler David02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24659:582TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Hradecká Šárka
Kačírková Květa
 
 
586  3010
2.Volák Martin
Takács Petr
 
 
Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
-5867 3120
3.Klaus TomášHradecká Šárka486  3030
4.Trlida MichalKačírková Květa6-7810 3140
5.Bien LukášHonzák Miloš-9-986-82341
6.Volák MartinHonzák Jakub785  3051
7.Trlida MichalHradecká Šárka775  3061
8.Bien LukášKačírková Květa-58-7-3 1362
9.Volák MartinHonzák Miloš284  3072
10.Klaus TomášHonzák Jakub858  3082
11.Bien LukášHradecká Šárka-139-16-102383
12.Takács PetrKačírková Květa-3-5-11  0384
13.Klaus TomášHonzák Miloš7-9-4653294
14.Trlida MichalHonzák Jakub6-966 31104
15.Takács PetrHradecká Šárka5811  30114
16.Klaus TomášKačírková Květa1010-6-7-523115
17.Trlida MichalHonzák Miloš9-899 31125
18.Bien LukášHonzák Jakub-810-7-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klaus Tomáš31Hradecká Šárka13
Trlida Michal40Kačírková Květa31
Bien Lukáš04Honzák Miloš13
Volák Martin20Honzák Jakub13
Takács Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31686:686TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
-8-3-13  0301
2.Michal Jaroslav
Žďánský Karel
 
 
Vyrtych Martin
Stejskal Jindřich
 
 
-5-1110953211
3.Žďánský KarelMagušin Petr86-10-573221
4.Michal JaroslavČuban Zdeněk-107-10-6 1322
5.Mlčoch PetrVyrtych Jiří-8964 3132
6.Venera PetrStejskal Jindřich-8-2-6  0333
7.Michal JaroslavMagušin Petr-594-8-62334
8.Mlčoch PetrČuban Zdeněk-10-996-42335
9.Venera PetrVyrtych Jiří96-9-3-142336
10.Žďánský KarelStejskal Jindřich-14-756113246
11.Mlčoch PetrMagušin Petr81210  3056
12.Venera PetrČuban Zdeněk797  3066
13.Žďánský KarelVyrtych Jiří91010  3076
14.Michal JaroslavStejskal Jindřich14-8107 3186
15.Venera PetrMagušin Petr-6989 3196
16.Žďánský KarelČuban Zdeněk-7-4-3  0397
17.Michal JaroslavVyrtych Jiří989  30107
18.Mlčoch PetrStejskal Jindřich-9888 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Karel31Magušin Petr13
Michal Jaroslav22Čuban Zdeněk31
Mlčoch Petr31Vyrtych Jiří13
Venera Petr22Stejskal Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38684:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Jírovec Václav
Kargl Tomáš
 
 
-852-8-72301
2.Šlambor Oldřich st.
Najman Jiří
 
 
Žák Karel
Švachová Lenka
 
 
-5862 3111
3.Fanta PetrKargl Tomáš-666-843221
4.Blažek LubomírŠvachová Lenka-157-1010113231
5.Šlambor Oldřich st.Žák Karel12-11-95103241
6.Najman JiříJírovec Václav-26-106-52342
7.Blažek LubomírKargl Tomáš-9108-9-72343
8.Šlambor Oldřich st.Švachová Lenka8-13-8-3 1344
9.Najman JiříŽák Karel-5-2-5  0345
10.Fanta PetrJírovec Václav-11116-793255
11.Šlambor Oldřich st.Kargl Tomáš-4-12-11  0356
12.Najman JiříŠvachová Lenka5117  3066
13.Fanta PetrŽák Karel286  3076
14.Blažek LubomírJírovec Václav-26-5-6 1377
15.Najman JiříKargl Tomáš-12-5-6  0378
16.Fanta PetrŠvachová Lenka867  3088
17.Blažek LubomírŽák Karel-411-9793298
18.Šlambor Oldřich st.Jírovec Václav-11-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr40Kargl Tomáš31
Blažek Lubomír22Švachová Lenka13
Šlambor Oldřich st.13Žák Karel13
Najman Jiří13Jírovec Václav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS