Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42640:697TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Ráb Martin
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
-6-98-4 1301
2.Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
65-88 3111
3.Sajdl VladimírVenera Petr742-6-103221
4.Ráb MartinŽďánský Karel-693-6-102322
5.Doubek MiroslavMlčoch Petr-4-15-7  0323
6.Ďurfina KarelSoumar Miroslav11-9-5-11 1324
7.Ráb MartinVenera Petr57-8-6-92325
8.Doubek MiroslavŽďánský Karel-11-10-8  0326
9.Ďurfina KarelMlčoch Petr-4-5-6  0327
10.Sajdl VladimírSoumar Miroslav1673  3037
11.Chuvan QuyVenera Petr1115-7-983247
12.Ďurfina KarelŽďánský Karel-88-811-92348
13.Sajdl VladimírMlčoch Petr7-5-9-6 1349
14.Ráb MartinSoumar Miroslav657  3059
15.Ďurfina KarelVenera Petr12-9-8-10 13510
16.Sajdl VladimírŽďánský KarelWO    03511
17.Ráb MartinMlčoch Petr-7-9-10  03512
18.Chuvan QuySoumar Miroslav12-1088 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Vladimír21Venera Petr22
Ráb Martin13Žďánský Karel30
Doubek Miroslav02Mlčoch Petr40
Ďurfina Karel04Soumar Miroslav13
Chuvan Quy20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28674:590TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
-8-98-9 1301
2.Růžička Tomáš
Bien Lukáš
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
-7-6-5  0302
3.Klaus TomášFanta Petr65-9-7-102303
4.Růžička TomášBlažek Lubomír-12-88-5 1304
5.Bien Lukᚊlambor Oldřich st.933  3014
6.Trlida MichalNajman Jiří955  3024
7.Růžička TomášFanta Petr-10-97-9 1325
8.Bien LukášBlažek Lubomír49-65 3135
9.Trlida MichalŠlambor Oldřich st.-9465 3145
10.Klaus TomášNajman Jiří757  3055
11.Bien LukášFanta Petr-89-7953265
12.Trlida MichalBlažek Lubomír6104  3075
13.Klaus Tomᚊlambor Oldřich st.1048  3085
14.Růžička TomášNajman Jiří83-97 3195
15.Trlida MichalFanta Petr-8-69-12 1396
16.Klaus TomášBlažek Lubomír12-8-57432106
17.Růžička Tomᚊlambor Oldřich st.8-7-87-223107
18.Bien LukášNajman Jiří897  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš31Fanta Petr31
Růžička Tomáš13Blažek Lubomír13
Bien Lukáš40Šlambor Oldřich st.13
Trlida Michal31Najman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12635:475TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
Pavlišta Jaroslav
Novotný Karel
 
 
847  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-75-71083220
3.Soumar VladimírPavlišta Jaroslav455  3030
4.Durdis Petr st.Novotný Karel91410  3040
5.Bernát JanDoubek Miroslav127-86 3150
6.Veselý MartinNitray Jozef558  3060
7.Durdis Petr st.Pavlišta Jaroslav769  3070
8.Bernát JanNovotný Karel-8-871033280
9.Veselý MartinDoubek Miroslav775  3090
10.Soumar VladimírNitray Jozef176  30100
11.Bernát JanPavlišta Jaroslav666  30110
12.Veselý MartinNovotný Karel873  30120
13.Soumar VladimírDoubek Miroslav472  30130
14.Durdis Petr st.Nitray Jozef-8109-6632140
15.Veselý MartinPavlišta Jaroslav4104  30150
16.Soumar VladimírNovotný Karel-3-4103932160
17.Durdis Petr st.Doubek MiroslavWO    03161
18.Bernát JanNitray Jozef3910  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soumar Vladimír40Pavlišta Jaroslav04
Durdis Petr st.30Novotný Karel04
Bernát Jan40Doubek Miroslav03
Veselý Martin40Nitray Jozef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29646:614SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Jírovec Václav
Čamrová Eliška
 
 
-9-6-8  0301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Oplt Pavel
Švachová Lenka
 
 
-3798 3111
3.Pejta Petr st.Oplt Pavel479  3021
4.Šaněk PavelŠvachová Lenka1435  3031
5.Strouhal JiříČamrová Eliška87-109 3141
6.Kopal JaroslavJírovec Václav89-8-3-62342
7.Šaněk PavelOplt Pavel-3-9-2  0343
8.Strouhal JiříŠvachová Lenka4910  3053
9.Kopal JaroslavČamrová Eliška-57-7883263
10.Pejta Petr st.Jírovec Václav-6-878-42364
11.Strouhal JiříOplt Pavel8-639 3174
12.Kopal JaroslavŠvachová Lenka6108  3084
13.Pejta Petr st.Čamrová Eliška-9-9-11  0385
14.Šaněk PavelJírovec Václav9812  3095
15.Kopal JaroslavOplt Pavel-4-78-6 1396
16.Pejta Petr st.Švachová Lenka-8-1289-112397
17.Šaněk PavelČamrová Eliška9-69-9-122398
18.Strouhal JiříJírovec VáclavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.13Oplt Pavel22
Šaněk Pavel22Švachová Lenka13
Strouhal Jiří30Čamrová Eliška22
Kopal Jaroslav22Jírovec Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:49467:620TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
-7-4-9  0301
2.May Pavel
Skála Jiří
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-78-6-4 1302
3.Skála JiříČuban Zdeněk-6-5-6  0303
4.Honzák JakubMagušin Petr-12-7-5  0304
5.May PavelVyrtych Jiří-99-13-6 1305
6.Honzák MilošStejskal Jindřich-6-5-7  0306
7.Honzák JakubČuban Zdeněk-7-6-1  0307
8.May PavelMagušin Petr-61094 3117
9.Honzák MilošVyrtych Jiří-4-8-4  0318
10.Skála JiříStejskal Jindřich-9-9-10  0319
11.May PavelČuban Zdeněk-3-5-7  03110
12.Honzák MilošMagušin Petr-6-128-11 13111
13.Skála JiříVyrtych Jiří-8-48-8 13112
14.Honzák JakubStejskal Jindřich-6-3-5  03113
15.Honzák MilošČuban Zdeněk-9-5-3  03114
16.Skála JiříMagušin Petr-98-8-8 13115
17.Honzák JakubVyrtych Jiří-9-84-9 13116
18.May PavelStejskal JindřichWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skála Jiří04Čuban Zdeněk40
Honzák Jakub04Magušin Petr31
May Pavel12Vyrtych Jiří40
Honzák Miloš04Stejskal Jindřich30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS