Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26671:600ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ungr Milan
Novotný Karel
 
 
Šlambor Oldřich st.
Najman Jiří
 
 
7115  3010
2.Nitray Jozef
Pavlišta Jaroslav
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
5-3-8-9 1311
3.Ungr MilanFanta Petr-7610-10-82312
4.Nitray JozefBlažek Lubomír-61184 3122
5.Novotný KarelŠlambor Oldřich st.388  3032
6.Pavlišta JaroslavNajman Jiří97-5-8-102333
7.Nitray JozefFanta Petr-9-68-7 1334
8.Novotný KarelBlažek Lubomír-69-912-32335
9.Pavlišta JaroslavŠlambor Oldřich st.88-85 3145
10.Ungr MilanNajman Jiří585  3055
11.Novotný KarelFanta Petr-7675 3165
12.Pavlišta JaroslavBlažek Lubomír810-5-873275
13.Ungr MilanŠlambor Oldřich st.366  3085
14.Nitray JozefNajman Jiří9118  3095
15.Pavlišta JaroslavFanta Petr-6-9-9  0396
16.Ungr MilanBlažek Lubomír8105  30106
17.Nitray JozefŠlambor Oldřich st.-4-988-723107
18.Novotný KarelNajman Jiří863  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Milan31Fanta Petr31
Nitray Jozef22Blažek Lubomír13
Novotný Karel31Šlambor Oldřich st.13
Pavlišta Jaroslav22Najman Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:34727:682TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Václav
Kargl Tomáš
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
96-6-983210
2.Švachová Lenka
Ort Marek
 
 
Michal Jaroslav
Soumar Miroslav
 
 
7-115-7-52311
3.Kargl TomášVenera Petr9-8-51063221
4.Švachová LenkaŽďánský Karel-9810-3-62322
5.Jírovec VáclavMichal Jaroslav3-7107 3132
6.Ort MarekMlčoch Petr846  3042
7.Švachová LenkaVenera Petr-5-410-9 1343
8.Jírovec VáclavŽďánský Karel-117-47133253
9.Ort MarekMichal Jaroslav-4-7-9  0354
10.Kargl TomášMlčoch Petr35-66 3164
11.Jírovec VáclavVenera Petr8-848 3174
12.Ort MarekŽďánský Karel157  3084
13.Kargl TomášMichal Jaroslav-7-1095-82385
14.Švachová LenkaMlčoch Petr7-8-10-6 1386
15.Ort MarekVenera Petr147-6-773296
16.Kargl Tomᚎďánský Karel5-75-11-92397
17.Švachová LenkaMichal Jaroslav10-48-4932107
18.Jírovec VáclavMlčoch Petr464  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kargl Tomáš22Venera Petr13
Švachová Lenka13Žďánský Karel22
Jírovec Václav40Michal Jaroslav22
Ort Marek31Mlčoch Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:31460:564TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Maršálek Zdeněk
Bien Lukáš
 
 
457  3010
2.Vyrtych Jiří
Mejsnar Jan
 
 
Trlida Michal
Klaus Tomáš
 
 
-8-6-6  0311
3.Vyrtych JiříTrlida Michal9-88-673221
4.Čuban ZdeněkKlaus Tomáš887  3031
5.Mejsnar JanBien Lukáš9-6-7-7 1332
6.Magušin PetrMaršálek Zdeněk689  3042
7.Čuban ZdeněkTrlida Michal88-99 3152
8.Mejsnar JanKlaus Tomáš-6-6-5  0353
9.Magušin PetrBien Lukáš8-688 3163
10.Vyrtych JiříMaršálek Zdeněk668  3073
11.Mejsnar JanTrlida Michal-4-4-3  0374
12.Magušin PetrKlaus Tomáš-877-593284
13.Vyrtych JiříBien Lukáš66-97 3194
14.Čuban ZdeněkMaršálek Zdeněk458  30104
15.Magušin PetrTrlida MichalWO    03105
16.Vyrtych JiříKlaus TomášWO    03106
17.Čuban ZdeněkBien LukášWO    03107
18.Mejsnar JanMaršálek ZdeněkWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Jiří30Trlida Michal12
Čuban Zdeněk30Klaus Tomáš12
Mejsnar Jan03Bien Lukáš12
Magušin Petr30Maršálek Zdeněk03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35642:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Květa
Skála Jiří
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
54-3-8-32301
2.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Samler David
Kudrnáč Jiří
 
 
-579-943211
3.Kačírková KvětaGrundman Pavel st.117-10-5-52312
4.Skála JiříKudrnáč Jaroslav-10-36383222
5.Honzák JakubKudrnáč Jiří-3-45-6 1323
6.Honzák MilošSamler David838  3033
7.Skála JiříGrundman Pavel st.-94-108-62334
8.Honzák JakubKudrnáč Jaroslav4911  3044
9.Honzák MilošKudrnáč Jiří-8-10-2  0345
10.Kačírková KvětaSamler David11-492 3155
11.Honzák JakubGrundman Pavel st.-9-9-6  0356
12.Honzák MilošKudrnáč Jaroslav9-7-9-8 1357
13.Kačírková KvětaKudrnáč Jiří-6-84-9 1358
14.Skála JiříSamler David8-96-7123268
15.Honzák MilošGrundman Pavel st.-10-7-5  0369
16.Kačírková KvětaKudrnáč Jaroslav4-479 3179
17.Skála JiříKudrnáč Jiří1076  3089
18.Honzák JakubSamler David885  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírková Květa22Grundman Pavel st.40
Skála Jiří31Kudrnáč Jaroslav13
Honzák Jakub22Kudrnáč Jiří31
Honzák Miloš13Samler David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:47660:744TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Durdis Petr st.
Soumar Vladimír
 
 
65-8-11-52301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-513-66-92302
3.Pejta Petr st.Bernát Jan-45-7793212
4.Šaněk PavelSoumar Vladimír-4-8-3  0313
5.Strouhal JiříDurdis Petr st.-3-75793223
6.Kopal JaroslavVeselý Martin12-810-10-72324
7.Šaněk PavelBernát Jan7-59-8-42325
8.Strouhal JiříSoumar Vladimír-3-8-8  0326
9.Kopal JaroslavDurdis Petr st.-54-7393236
10.Pejta Petr st.Veselý Martin11-39-853246
11.Strouhal JiříBernát Jan-6-5-8  0347
12.Kopal JaroslavSoumar Vladimír-5-8-8  0348
13.Pejta Petr st.Durdis Petr st.-69-4-3 1349
14.Šaněk PavelVeselý Martin-9-11103103259
15.Kopal JaroslavBernát Jan-2-5-9  03510
16.Pejta Petr st.Soumar Vladimír-65-10-7 13511
17.Šaněk PavelDurdis Petr st.-6-974532611
18.Strouhal JiříVeselý Martin82-5-11532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejta Petr st.22Bernát Jan31
Šaněk Pavel22Soumar Vladimír40
Strouhal Jiří22Durdis Petr st.13
Kopal Jaroslav13Veselý Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS