Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34630:646TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Volf Petr ml.
Ráb Martin
 
 
9-9-9-7 1301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
1168  3011
3.Pejta Petr st.Volf Petr ml.-103-94-112312
4.Šaněk PavelSajdl Vladimír-8-7-5  0313
5.Strouhal JiříRáb Martin11104  3023
6.Kopal JaroslavRampas František-6-10-5  0324
7.Šaněk PavelVolf Petr ml.-86-75-22325
8.Strouhal JiříSajdl Vladimír-5-3-4  0326
9.Kopal JaroslavRáb Martin-49-12-1 1327
10.Pejta Petr st.Rampas František-9-9910-72328
11.Strouhal JiříVolf Petr ml.3713  3038
12.Kopal JaroslavSajdl Vladimír-2-3-9  0339
13.Pejta Petr st.Ráb Martin988  3049
14.Šaněk PavelRampas František67-710 3159
15.Kopal JaroslavVolf Petr ml.-9887 3169
16.Pejta Petr st.Sajdl Vladimír-131178 3179
17.Šaněk PavelRáb Martin8-10-71-823710
18.Strouhal JiříRampas František7-7109 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.22Volf Petr ml.22
Šaněk Pavel13Sajdl Vladimír31
Strouhal Jiří31Ráb Martin22
Kopal Jaroslav13Rampas František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17635:489TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr st.
Reiter Jiří
 
 
Hradecká Šárka
Skála Jiří
 
 
3-98-833210
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
684  3020
3.Durdis Petr st.Skála Jiří888  3030
4.Veselý MartinHradecká Šárka695  3040
5.Reiter JiříHonzák Miloš4109  3050
6.Bernát JanHonzák Jakub-7385 3160
7.Veselý MartinSkála Jiří-45-88-82361
8.Reiter JiříHradecká Šárka893  3071
9.Bernát JanHonzák Miloš7-618 3181
10.Durdis Petr st.Honzák Jakub6710  3091
11.Reiter JiříSkála Jiří259  30101
12.Bernát JanHradecká Šárka-9558 31111
13.Durdis Petr st.Honzák Miloš4611  30121
14.Veselý MartinHonzák Jakub-12-7-4  03122
15.Bernát JanSkála Jiří116-8-9132132
16.Durdis Petr st.Hradecká Šárka63-98 31142
17.Veselý MartinHonzák Miloš5134  30152
18.Reiter JiříHonzák JakubWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr st.40Skála Jiří13
Veselý Martin22Hradecká Šárka04
Reiter Jiří30Honzák Miloš04
Bernát Jan40Honzák Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36523:549TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
107-94 3110
2.Dvořák Karel
Kudrnáč Jiří
 
 
Stejskal Jindřich
Vyrtych Jiří
 
 
9-8-8-6 1311
3.Grundman Pavel st.Čuban Zdeněk798  3021
4.Kudrnáč JaroslavMagušin Petr758  3031
5.Kudrnáč JiříVyrtych Jiří-1-6-6  0332
6.Dvořák KarelStejskal Jindřich-3-7-7  0333
7.Kudrnáč JaroslavČuban Zdeněk-6-9-6  0334
8.Kudrnáč JiříMagušin Petr9-9-10-6 1335
9.Dvořák KarelVyrtych Jiří-4-4-5  0336
10.Grundman Pavel st.Stejskal Jindřich-8-98-5 1337
11.Kudrnáč JiříČuban Zdeněk-1-5-2  0338
12.Dvořák KarelMagušin Petr-8-105-12 1339
13.Grundman Pavel st.Vyrtych Jiří-7-88-6 13310
14.Kudrnáč JaroslavStejskal Jindřich-81175 31410
15.Dvořák KarelČuban Zdeněk-4-7-7  03411
16.Grundman Pavel st.Magušin Petr7-786 31511
17.Kudrnáč JaroslavVyrtych JiříWO    30611
18.Kudrnáč JiříStejskal JindřichWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.22Čuban Zdeněk31
Kudrnáč Jaroslav21Magušin Petr22
Kudrnáč Jiří03Vyrtych Jiří30
Dvořák Karel04Stejskal Jindřich21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34592:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Jírovec Václav
Kargl Tomáš
 
 
-6-8-8  0301
2.Volák Martin
Takács Petr
 
 
Švachová Lenka
Žák Karel
 
 
284  3011
3.Klaus TomášKargl Tomáš57-9-1073221
4.Trlida MichalŽák Karel-9-2-8  0322
5.Takács PetrŠvachová Lenka9-37-773232
6.Volák MartinJírovec Václav-13-7-11  0333
7.Trlida MichalKargl Tomáš-9-5-8  0334
8.Takács PetrŽák Karel139-56 3144
9.Volák MartinŠvachová Lenka-89108 3154
10.Klaus TomášJírovec Václav-8-9-3  0355
11.Takács PetrKargl Tomáš-5-93-7 1356
12.Volák MartinŽák Karel946  3066
13.Klaus Tomᚊvachová Lenka626  3076
14.Trlida MichalJírovec Václav-6-9-3  0377
15.Volák MartinKargl Tomáš9-985 3187
16.Klaus Tomᚎák Karel667  3097
17.Trlida MichalŠvachová Lenka13-6-69-52398
18.Takács PetrJírovec Václav-48-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaus Tomáš31Kargl Tomáš22
Trlida Michal04Žák Karel13
Takács Petr22Švachová Lenka13
Volák Martin31Jírovec Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:41583:674ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Petr
Michal Jaroslav
 
 
Doubek Miroslav
Novotný Karel
 
 
-59-91133210
2.Kozák Roman
Žďánský Karel
 
 
Nitray Jozef
Ungr Milan
 
 
-8-5-6  0311
3.Žďánský KarelUngr Milan-597-873221
4.Michal JaroslavDoubek Miroslav-8-5-11  0322
5.Mlčoch PetrNitray Jozef6-54-5103232
6.Kozák RomanNovotný Karel-2-98-5 1333
7.Michal JaroslavUngr Milan6-8610 3143
8.Mlčoch PetrDoubek Miroslav11-11612 3153
9.Kozák RomanNitray Jozef-38-5-9 1354
10.Žďánský KarelNovotný Karel-77-9993264
11.Mlčoch PetrUngr Milan-8-93-8 1365
12.Kozák RomanDoubek Miroslav-5-8-8  0366
13.Žďánský KarelNitray Jozef-49-4-4 1367
14.Michal JaroslavNovotný Karel94-98 3177
15.Kozák RomanUngr Milan-9-2-4  0378
16.Žďánský KarelDoubek Miroslav-5-4-3  0379
17.Michal JaroslavNitray Jozef6129  3089
18.Mlčoch PetrNovotný Karel-8-3-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Karel22Ungr Milan22
Michal Jaroslav31Doubek Miroslav31
Mlčoch Petr22Nitray Jozef22
Kozák Roman04Novotný Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS