Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30625:607TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Doubek Miroslav
Chuvan Quy
 
 
7-1196 3110
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Sajdl Vladimír
Ráb Martin
 
 
-58-8653220
3.Čuban ZdeněkRáb Martin12-10-8253230
4.Vyrtych JiříSajdl Vladimír966  3040
5.Stejskal JindřichDoubek Miroslav-910911 3150
6.Magušin PetrChuvan Quy1296  3060
7.Vyrtych JiříRáb Martin-8387 3170
8.Stejskal JindřichSajdl Vladimír-58-71043280
9.Magušin PetrDoubek Miroslav-68-9283290
10.Čuban ZdeněkChuvan Quy8126  30100
11.Stejskal JindřichRáb Martin-9662 31110
12.Magušin PetrSajdl Vladimír77-3-5-523111
13.Čuban ZdeněkDoubek Miroslav-6-6-9  03112
14.Vyrtych JiříChuvan Quy689  30122
15.Magušin PetrRáb Martin-9-5-10  03123
16.Čuban ZdeněkSajdl Vladimír-9-6-6  03124
17.Vyrtych JiříDoubek Miroslav-9-9-2  03125
18.Stejskal JindřichChuvan QuyWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk22Ráb Martin13
Vyrtych Jiří31Sajdl Vladimír22
Stejskal Jindřich30Doubek Miroslav22
Magušin Petr22Chuvan Quy03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20674:521TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Žák Karel
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
779  3010
2.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
91-87 3120
3.Švachová LenkaHonzák Jakub6-88-5-62321
4.Oplt PavelHonzák Miloš44-82 3131
5.Kargl TomášKačírková Květa346  3041
6.Heilek MiroslavHradecká Šárka7-101010 3151
7.Oplt PavelHonzák Jakub-65104 3161
8.Kargl TomášHonzák Miloš585  3071
9.Heilek MiroslavKačírková Květa-9489 3181
10.Švachová LenkaHradecká Šárka-7-7-10  0382
11.Kargl TomášHonzák Jakub6141  3092
12.Heilek MiroslavHonzák Miloš-7796 31102
13.Švachová LenkaKačírková Květa3107  30112
14.Žák KarelHradecká Šárka9-1047 31122
15.Heilek MiroslavHonzák Jakub6-997 31132
16.Švachová LenkaHonzák Miloš-9-7-8  03133
17.Žák KarelKačírková Květa-76-1010-723134
18.Kargl TomášHradecká Šárka356  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švachová Lenka13Honzák Jakub13
Oplt Pavel20Honzák Miloš13
Kargl Tomáš40Kačírková Květa13
Heilek Miroslav40Hradecká Šárka13
Žák Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39638:665SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Nitray Jozef
 
 
Šádek Jaroslav st.
Strouhal Jiří
 
 
-7-5-5  0301
2.Novotný Karel
Doubek Miroslav
 
 
Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
1010-73 3111
3.Doubek MiroslavPejta Petr st.6-1138 3121
4.Nitray JozefŠaněk Pavel888  3031
5.Pavlišta JaroslavStrouhal Jiří10-97-673241
6.Novotný KarelŠádek Jaroslav st.-109-109-72342
7.Nitray JozefPejta Petr st.-3-9-10  0343
8.Pavlišta JaroslavŠaněk Pavel-49-6-8 1344
9.Novotný KarelStrouhal Jiří49-136 3154
10.Doubek MiroslavŠádek Jaroslav st.86-8-863264
11.Pavlišta JaroslavPejta Petr st.-7-5-7  0365
12.Novotný KarelŠaněk Pavel-9-25-8 1366
13.Doubek MiroslavStrouhal Jiří-7765 3176
14.Nitray JozefŠádek Jaroslav st.-6-87-9 1377
15.Novotný KarelPejta Petr st.36-66 3187
16.Doubek MiroslavŠaněk Pavel910-9-5-42388
17.Nitray JozefStrouhal Jiří-6-5-8  0389
18.Pavlišta JaroslavŠádek Jaroslav st.-87-6-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav31Pejta Petr st.22
Nitray Jozef13Šaněk Pavel31
Pavlišta Jaroslav13Strouhal Jiří13
Novotný Karel22Šádek Jaroslav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39626:654TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Fanta Petr
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
6-4-6633210
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
-5-979-72311
3.Fanta PetrKudrnáč Jaroslav-698-5-102312
4.Blažek LubomírGrundman Pavel st.9-8-6-4 1313
5.Šlambor Oldřich st.Kudrnáč Jiří-86-10-7 1314
6.Najman JiříSamler David-56-7-4 1315
7.Blažek LubomírKudrnáč Jaroslav8-979 3125
8.Šlambor Oldřich st.Grundman Pavel st.-4-7-11  0326
9.Najman JiříKudrnáč Jiří9-9-6-14 1327
10.Fanta PetrSamler David1046  3037
11.Šlambor Oldřich st.Kudrnáč Jaroslav-7-7-9  0338
12.Najman JiříGrundman Pavel st.-8-6-7  0339
13.Fanta PetrKudrnáč Jiří573  3049
14.Blažek LubomírSamler David110-83 3159
15.Najman JiříKudrnáč Jaroslav-4-3-9  03510
16.Fanta PetrGrundman Pavel st.58-8-6-1123511
17.Blažek LubomírKudrnáč Jiří-51384 31611
18.Šlambor Oldřich st.Samler David8-1088 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr22Kudrnáč Jaroslav31
Blažek Lubomír31Grundman Pavel st.40
Šlambor Oldřich st.13Kudrnáč Jiří22
Najman Jiří04Samler David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21682:497TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Miroslav
Mlčoch Petr
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
95-87 3110
2.Michal Jaroslav
Žďánský Karel
 
 
Růžička Tomáš
Takács Petr
 
 
-10697 3120
3.Žďánský KarelKlaus Tomáš788  3030
4.Michal JaroslavTrlida Michal109-9-923240
5.Soumar MiroslavRůžička Tomáš3-6-104-82341
6.Mlčoch PetrTakács Petr7-10-8473251
7.Michal JaroslavKlaus Tomáš8-7-9473261
8.Soumar MiroslavTrlida Michal-7-10-6  0362
9.Mlčoch PetrRůžička Tomáš6118  3072
10.Žďánský KarelTakács Petr89-8-6-152373
11.Soumar MiroslavKlaus TomášWO    3083
12.Mlčoch PetrTrlida Michal364  3093
13.Žďánský KarelRůžička Tomáš615  30103
14.Michal JaroslavTakács Petr543  30113
15.Mlčoch PetrKlaus TomášWO    30123
16.Žďánský KarelTrlida Michal588  30133
17.Michal JaroslavRůžička Tomáš66-713 31143
18.Soumar MiroslavTakács Petr-5-8-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďánský Karel31Klaus Tomáš02
Michal Jaroslav40Trlida Michal13
Soumar Miroslav03Růžička Tomáš13
Mlčoch Petr30Takács Petr22
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS