Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24683:591TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
Růžička Tomáš
Bien Lukáš
 
 
1166  3010
2.Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
Volák Martin
Trlida Michal
 
 
79-109 3120
3.Volf Petr ml.Růžička Tomáš725  3030
4.Sajdl VladimírBien Lukáš6-536 3140
5.Ďurfina KarelVolák Martin-887-7103250
6.Ráb MartinTrlida Michal94-9-883260
7.Sajdl VladimírRůžička Tomáš-6-56963270
8.Ďurfina KarelBien Lukáš-118-9-9 1371
9.Ráb MartinVolák Martin-8-4-5  0372
10.Volf Petr ml.Trlida Michal-1101011 3182
11.Ďurfina KarelRůžička Tomáš3910  3092
12.Ráb MartinBien Lukáš646  30102
13.Volf Petr ml.Volák Martin899  30112
14.Sajdl VladimírTrlida Michal-87-11-6 13113
15.Ráb MartinRůžička Tomáš453  30123
16.Volf Petr ml.Bien Lukáš-358-6-823124
17.Sajdl VladimírVolák Martin4-986 31134
18.Ďurfina KarelTrlida Michal611-5-6832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volf Petr ml.31Růžička Tomáš04
Sajdl Vladimír31Bien Lukáš22
Ďurfina Karel31Volák Martin13
Ráb Martin31Trlida Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27684:615TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
6137  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
5-911-10-82311
3.Blecha LubomírŽďánský Karel10-9-3653221
4.Grundman Pavel st.Venera Petr1047  3031
5.Kudrnáč JaroslavMlčoch Petr9-7-6-5 1332
6.Kudrnáč JiříSoumar Miroslav-6-6-9  0333
7.Grundman Pavel st.Žďánský Karel-8-696-32334
8.Kudrnáč JaroslavVenera Petr65-99 3144
9.Kudrnáč JiříMlčoch Petr510-11-13-42345
10.Blecha LubomírSoumar Miroslav1055  3055
11.Kudrnáč JaroslavŽďánský Karel54-84 3165
12.Kudrnáč JiříVenera Petr-9-1011973275
13.Blecha LubomírMlčoch Petr-8106-6113285
14.Grundman Pavel st.Soumar Miroslav549  3095
15.Samler DavidŽďánský Karel-1-7-7  0396
16.Blecha LubomírVenera Petr63-76 31106
17.Grundman Pavel st.Mlčoch Petr996  30116
18.Kudrnáč JaroslavSoumar Miroslav1076  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blecha Lubomír40Žďánský Karel22
Grundman Pavel st.31Venera Petr04
Kudrnáč Jaroslav31Mlčoch Petr22
Kudrnáč Jiří12Soumar Miroslav13
Samler David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8636:353TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Fanta Petr
Ďurfina Lukáš
 
 
666  3010
2.Durdis Petr st.
Reiter Jiří
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
559  3020
3.Durdis Petr st.Fanta Petr65-98 3130
4.Veselý MartinĎurfina Lukáš214  3040
5.Bernát JanŠlambor Oldřich st.1365  3050
6.Reiter JiříNajman Jiří235  3060
7.Veselý MartinFanta Petr3-7-10-7 1361
8.Bernát JanĎurfina Lukáš433  3071
9.Reiter JiříŠlambor Oldřich st.-95113 3181
10.Durdis Petr st.Najman Jiří391  3091
11.Bernát JanFanta Petr9-775 31101
12.Reiter JiříĎurfina Lukáš263  30111
13.Durdis Petr st.Šlambor Oldřich st.99-33 31121
14.Veselý MartinNajman Jiří3-683 31131
15.Reiter JiříFanta Petr756  30141
16.Durdis Petr st.Ďurfina LukášWO    30151
17.Veselý MartinŠlambor Oldřich st.494  30161
18.Bernát JanNajman Jiří785  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr st.30Fanta Petr13
Veselý Martin31Ďurfina Lukáš03
Bernát Jan40Šlambor Oldřich st.04
Reiter Jiří40Najman Jiří04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:43540:663ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-10-87-7 1301
2.Hradecká Šárka
Kačírková Květa
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-9-4-5  0302
3.Honzák JakubNovotný Karel-3-9-10  0303
4.Honzák MilošNitray Jozef897  3013
5.Kačírková KvětaPavlišta Jaroslav6-5912 3123
6.Hradecká ŠárkaDoubek Miroslav-5-9-9  0324
7.Honzák MilošNovotný Karel-78-6-4 1325
8.Kačírková KvětaNitray Jozef-3-106873235
9.Hradecká ŠárkaPavlišta Jaroslav-9-7-7  0336
10.Honzák JakubDoubek Miroslav-5-5-6  0337
11.Kačírková KvětaNovotný Karel-11-4-7  0338
12.Hradecká ŠárkaNitray Jozef109-5-6103248
13.Honzák JakubPavlišta Jaroslav-1111710 3158
14.Honzák MilošDoubek Miroslav-2-8-9  0359
15.Hradecká ŠárkaNovotný Karel9-7-5-7 13510
16.Honzák JakubNitray Jozef711-67 31610
17.Honzák MilošPavlišta Jaroslav-6-9-11  03611
18.Kačírková KvětaDoubek Miroslav-7-12-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honzák Jakub22Novotný Karel40
Honzák Miloš13Nitray Jozef04
Kačírková Květa22Pavlišta Jaroslav22
Hradecká Šárka13Doubek Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22709:593TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Magušin Petr
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
-9-108-8 1301
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
-12-47853211
3.Vaňousek MiroslavOplt Pavel-3965 3121
4.Vyrtych JiříKargl Tomáš-91077 3131
5.Stejskal JindřichŠvachová Lenka669  3041
6.Magušin PetrČamrová Eliška388  3051
7.Vyrtych JiříOplt Pavel959  3061
8.Stejskal JindřichKargl Tomáš87-10-6-72362
9.Magušin PetrŠvachová Lenka1069  3072
10.Vaňousek MiroslavČamrová Eliška8-9-7-9 1373
11.Stejskal JindřichOplt Pavel-98-8563283
12.Magušin PetrKargl Tomáš-9-896-102384
13.Vaňousek MiroslavŠvachová Lenka89-7-973294
14.Vyrtych JiříČamrová Eliška76-64 31104
15.Magušin PetrOplt Pavel9108  30114
16.Vaňousek MiroslavKargl Tomáš810-89 31124
17.Vyrtych JiříŠvachová Lenka557  30134
18.Stejskal JindřichČamrová Eliška646  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav31Oplt Pavel04
Vyrtych Jiří40Kargl Tomáš22
Stejskal Jindřich31Švachová Lenka04
Magušin Petr31Čamrová Eliška13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS