Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:40694:710TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
-86-58-42301
2.Švachová Lenka
Žák Karel
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
128-85 3111
3.Kargl TomášSajdl Vladimír-8-711-5 1312
4.Oplt PavelĎurfina Karel77-13-1083222
5.Jírovec VáclavVolf Petr ml.-89-4-4 1323
6.Žák KarelRáb Martin-96-5963233
7.Oplt PavelSajdl Vladimír-47-11-9 1334
8.Jírovec VáclavĎurfina Karel945  3044
9.Žák KarelVolf Petr ml.-85-8-9 1345
10.Kargl TomášRáb Martin118-7-8-62346
11.Jírovec VáclavSajdl Vladimír-81-11-6 1347
12.Žák KarelĎurfina Karel-8-74-9 1348
13.Kargl TomášVolf Petr ml.1168  3058
14.Oplt PavelRáb Martin-76-77-82359
15.Žák KarelSajdl Vladimír-4-9-4  03510
16.Kargl TomášĎurfina Karel7-899 31610
17.Oplt PavelVolf Petr ml.-81077 31710
18.Švachová LenkaRáb Martin-9-999-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kargl Tomáš22Sajdl Vladimír40
Oplt Pavel22Ďurfina Karel13
Jírovec Václav12Volf Petr ml.22
Žák Karel13Ráb Martin31
Švachová Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38559:573TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
75-8-943210
2.Vitmajer Vladimír
Ungr Milan
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
7-38-10-72311
3.Ungr MilanMagušin Petr973  3021
4.Nitray JozefVaňousek Miroslav-6-58-6 1322
5.Doubek MiroslavVyrtych Jiří3-8-6-5 1323
6.Vitmajer VladimírStejskal Jindřich-9-6-7  0324
7.Nitray JozefMagušin Petr-88-8-2 1325
8.Doubek MiroslavVaňousek Miroslav4-1086 3135
9.Vitmajer VladimírVyrtych Jiří-7-3-5  0336
10.Ungr MilanStejskal Jindřich-8-11-9  0337
11.Doubek MiroslavMagušin Petr839  3047
12.Vitmajer VladimírVaňousek Miroslav-7-8-7  0348
13.Ungr MilanVyrtych Jiří8-834 3158
14.Nitray JozefStejskal Jindřich6-96-6-102359
15.Vitmajer VladimírMagušin Petr-6-9-6  03510
16.Ungr MilanVaňousek Miroslav4-939 31610
17.Nitray JozefVyrtych JiříWO    03611
18.Doubek MiroslavStejskal JindřichWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Milan31Magušin Petr22
Nitray Jozef03Vaňousek Miroslav22
Doubek Miroslav21Vyrtych Jiří21
Vitmajer Vladimír04Stejskal Jindřich30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47543:681SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Barva Jaroslav
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
-98-68-62301
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
-6-8-10  0302
3.Fanta PetrPejta Petr st.5811  3012
4.Najman JiříŠaněk Pavel-4-75-7 1313
5.Šlambor Oldřich st.Strouhal Jiří-9-7-15  0314
6.Barva JaroslavKopal Jaroslav-711-7773224
7.Najman JiříPejta Petr st.-79-67-72325
8.Šlambor Oldřich st.Šaněk Pavel-6-2-10  0326
9.Barva JaroslavStrouhal Jiří-7-4-6  0327
10.Fanta PetrKopal Jaroslav-98-41383237
11.Šlambor Oldřich st.Pejta Petr st.-4-5-8  0338
12.Barva JaroslavŠaněk Pavel-5-3-7  0339
13.Fanta PetrStrouhal Jiří-9-5-8  03310
14.Najman JiříKopal Jaroslav-10-7-9  03311
15.Barva JaroslavPejta Petr st.-1-18-4 13312
16.Fanta PetrŠaněk Pavel8-951 31412
17.Najman JiříStrouhal Jiří-11-3-7  03413
18.Šlambor Oldřich st.Kopal Jaroslav-469-9-1023414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fanta Petr31Pejta Petr st.31
Najman Jiří04Šaněk Pavel31
Šlambor Oldřich st.04Strouhal Jiří40
Barva Jaroslav13Kopal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49471:661TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-5-7-7  0301
2.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-6-7-3  0302
3.Žďánský KarelBernát Jan-8-10-6  0303
4.Michal JaroslavSoumar Vladimír-6-5-6  0304
5.Mlčoch PetrDurdis Petr st.-5-9-11  0305
6.Venera PetrVeselý Martin-3-4-4  0306
7.Michal JaroslavBernát Jan10-4-2-9 1307
8.Mlčoch PetrSoumar Vladimír-6-9-7  0308
9.Venera PetrDurdis Petr st.-8-8-9  0309
10.Žďánský KarelVeselý Martin-4-410-7 13010
11.Mlčoch PetrBernát Jan-610-5-11 13011
12.Venera PetrSoumar Vladimír9-612-5-823012
13.Žďánský KarelDurdis Petr st.-1-5-5  03013
14.Michal JaroslavVeselý Martin8-1011-6932113
15.Venera PetrBernát Jan-7-1-9  03114
16.Žďánský KarelSoumar Vladimír-6-5-9  03115
17.Michal JaroslavDurdis Petr st.66-96 31215
18.Mlčoch PetrVeselý Martin5-5104 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žďánský Karel04Bernát Jan40
Michal Jaroslav22Soumar Vladimír40
Mlčoch Petr13Durdis Petr st.31
Venera Petr04Veselý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41569:644TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Martin
Trlida Michal
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-9868 3110
2.Růžička Tomáš
Takács Petr
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
-98-98-92311
3.Růžička TomášGrundman Pavel st.-3-8-7  0312
4.Takács PetrKudrnáč Jaroslav-9-5-7  0313
5.Volák MartinSamler David114  3023
6.Trlida MichalKudrnáč Jiří-410106 3133
7.Takács PetrGrundman Pavel st.-4-69-10 1334
8.Volák MartinKudrnáč Jaroslav710-711 3144
9.Trlida MichalBlecha Lubomír-2-5-11  0345
10.Růžička TomášKudrnáč Jiří-8-929-72346
11.Volák MartinGrundman Pavel st.-5-5-8  0347
12.Trlida MichalKudrnáč Jaroslav9-8-3363257
13.Růžička TomášBlecha Lubomír8-7-910-12358
14.Takács PetrKudrnáč Jiří787  3068
15.Trlida MichalGrundman Pavel st.-118-3-9 1369
16.Růžička TomášKudrnáč Jaroslav-12-3-6  03610
17.Takács PetrBlecha Lubomír-6-10-4  03611
18.Maršálek ZdeněkKudrnáč Jiří-8-5-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Tomáš04Grundman Pavel st.40
Takács Petr13Kudrnáč Jaroslav22
Volák Martin21Samler David01
Trlida Michal22Kudrnáč Jiří22
Maršálek Zdeněk01Blecha Lubomír30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS