Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54417:637TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-11-7-10  0301
2.Rampas František
Ďurfina Karel
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-5-10-4  0302
3.Ráb MartinBernát Jan-3-47-2 1303
4.Chuvan QuyVeselý Martin-48-7-9 1304
5.Doubek MiroslavDurdis Petr st.-97-8-7 1305
6.Ďurfina KarelSoumar Vladimír-5-6-9  0306
7.Chuvan QuyBernát Jan-8-7-5  0307
8.Doubek MiroslavVeselý Martin45-9-7-82308
9.Ďurfina KarelDurdis Petr st.7-9-9-4 1309
10.Ráb MartinSoumar Vladimír-4-5-6  03010
11.Doubek MiroslavBernát Jan-9-10-8  03011
12.Ďurfina KarelVeselý Martin-7-8-7  03012
13.Ráb MartinDurdis Petr st.-9-4-5  03013
14.Rampas FrantišekSoumar Vladimír-4-9-7  03014
15.Ďurfina KarelBernát Jan-6-2-4  03015
16.Ráb MartinVeselý Martin-7-4-3  03016
17.Rampas FrantišekDurdis Petr st.-8-4-7  03017
18.Doubek MiroslavSoumar Vladimír-2-9-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ráb Martin04Bernát Jan40
Chuvan Quy02Veselý Martin40
Doubek Miroslav04Durdis Petr st.40
Ďurfina Karel04Soumar Vladimír40
Rampas František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29651:596SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
-4-76-9 1301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-5949 3111
3.Pejta Petr st.Blecha Lubomír-8-510653221
4.Šaněk PavelGrundman Pavel st.12-8-6233231
5.Strouhal JiříKudrnáč Jaroslav377  3041
6.Kopal JaroslavKudrnáč Jiří8105  3051
7.Šaněk PavelBlecha Lubomír-11-89-7 1352
8.Strouhal JiříGrundman Pavel st.10-9-107113262
9.Kopal JaroslavKudrnáč Jaroslav588  3072
10.Pejta Petr st.Kudrnáč Jiří87-63 3182
11.Strouhal JiříBlecha Lubomír12-64-4-52383
12.Kopal JaroslavGrundman Pavel st.-6-6-3  0384
13.Pejta Petr st.Kudrnáč Jaroslav33-710 3194
14.Šaněk PavelKudrnáč Jiří689  30104
15.Kopal JaroslavBlecha Lubomír-4-9-4  03105
16.Pejta Petr st.Grundman Pavel st.11-113-9932115
17.Šaněk PavelKudrnáč Jaroslav-3-11-6  03116
18.Strouhal JiříSamler David424  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.40Blecha Lubomír31
Šaněk Pavel22Grundman Pavel st.13
Strouhal Jiří31Kudrnáč Jaroslav13
Kopal Jaroslav22Kudrnáč Jiří03
   Samler David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:930:35603:654TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
811-611 3110
2.Skála Jiří
May Pavel
 
 
Volák Martin
Bien Lukáš
 
 
8-6-10553220
3.Skála JiříKlaus Tomáš957  3030
4.Hradecká ŠárkaVolák Martin-9-2-9  0331
5.May PavelTrlida Michal8-12810 3141
6.Kačírková KvětaBien Lukáš10119  3051
7.Hradecká ŠárkaKlaus Tomáš-8-6-2  0352
8.May PavelVolák Martin-7-5-7  0353
9.Kačírková KvětaTrlida Michal114-77 3163
10.Skála JiříBien Lukáš-788-10-62364
11.May PavelKlaus Tomáš-4-8-5  0365
12.Kačírková KvětaVolák Martin-9-2613173275
13.Skála JiříTrlida Michal78-86141  
14.Hradecká ŠárkaBien Lukáš-8-979-72376
15.Kačírková KvětaKlaus Tomáš910-1010 3186
16.Skála JiříVolák Martin-2-9-10  0387
17.Hradecká ŠárkaTrlida Michal-9-9-7  0388
18.May PavelBien Lukáš-6-8117-62389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skála Jiří12Klaus Tomáš22
Hradecká Šárka04Volák Martin31
May Pavel13Trlida Michal12
Kačírková Květa40Bien Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:29664:647TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
10-8-7-1 1301
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Soumar Miroslav
Mlčoch Petr
 
 
8-106-8103211
3.Vaňousek MiroslavVenera Petr74-89 3121
4.Vyrtych JiříŽďánský Karel76-911 3131
5.Stejskal JindřichSoumar Miroslav101211  3041
6.Magušin PetrMlčoch Petr5-79-653251
7.Vyrtych JiříVenera Petr5-685 3161
8.Stejskal JindřichŽďánský Karel969  3071
9.Magušin PetrSoumar Miroslav538  3081
10.Vaňousek MiroslavMlčoch Petr11-46-663291
11.Stejskal JindřichVenera Petr104-76 31101
12.Magušin PetrŽďánský Karel-9-8-6  03102
13.Vaňousek MiroslavSoumar Miroslav79-410 31112
14.Vyrtych JiříMlčoch Petr7-7-1011532122
15.Magušin PetrVenera Petr-1273-10332132
16.Vaňousek MiroslavŽďánský Karel7-11-991132142
17.Vyrtych JiříSoumar MiroslavWO    03143
18.Stejskal JindřichMlčoch PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav40Venera Petr04
Vyrtych Jiří30Žďánský Karel13
Stejskal Jindřich30Soumar Miroslav03
Magušin Petr31Mlčoch Petr03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20628:544TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švachová Lenka
Žák Karel
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
1069  3010
2.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
56-89 3120
3.Oplt PavelFanta Petr9118  3030
4.Kargl TomášBlažek Lubomír378  3040
5.Švachová LenkaŠlambor Oldřich st.9-8-8683250
6.Žák KarelNajman Jiří767  3060
7.Kargl TomášFanta Petr879  3070
8.Švachová LenkaBlažek Lubomír-2-210773280
9.Žák KarelŠlambor Oldřich st.758  3090
10.Oplt PavelNajman Jiří6-10-65332100
11.Švachová LenkaFanta Petr-8-9-9  03101
12.Žák KarelBlažek Lubomír669  30111
13.Oplt PavelŠlambor Oldřich st.867  30121
14.Kargl TomášNajman Jiří6-8-9-7 13122
15.Žák KarelFanta Petr12-7-5-4 13123
16.Oplt PavelBlažek Lubomír91010  30133
17.Kargl Tomᚊlambor Oldřich st.4-676 31143
18.Švachová LenkaNajman Jiří-10-3-6  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Pavel40Fanta Petr22
Kargl Tomáš31Blažek Lubomír04
Švachová Lenka22Šlambor Oldřich st.04
Žák Karel31Najman Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS