Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37547:610ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-8-6-9  0301
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-69811 3111
3.Fanta PetrDoubek Miroslav-8-7-6  0312
4.Blažek LubomírNovotný Karel-4-6-8  0313
5.Šlambor Oldřich st.Nitray Jozef8-9-11-10 1314
6.Najman JiříPavlišta Jaroslav876  3024
7.Blažek LubomírDoubek Miroslav-9-67-8 1325
8.Šlambor Oldřich st.Novotný Karel-5-7-8  0326
9.Najman JiříNitray Jozef-87-6-5 1327
10.Fanta PetrPavlišta Jaroslav466  3037
11.Šlambor Oldřich st.Doubek Miroslav-5-7-4  0338
12.Najman JiříNovotný Karel5-698 3148
13.Fanta PetrNitray Jozef8-698 3158
14.Blažek LubomírPavlišta Jaroslav-67-7-8 1359
15.Najman JiříDoubek Miroslav-8-7-4  03510
16.Fanta PetrNovotný Karel1078  30610
17.Blažek LubomírNitray Jozef-710-6-7 13611
18.Šlambor Oldřich st.Pavlišta Jaroslav8-979 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr31Doubek Miroslav40
Blažek Lubomír04Novotný Karel22
Šlambor Oldřich st.13Nitray Jozef31
Najman Jiří22Pavlišta Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29643:583TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Oplt Pavel
Heilek Miroslav
 
 
8712  3010
2.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
-106-9-5 1311
3.Žďánský KarelOplt Pavel716  3021
4.Michal JaroslavHeilek Miroslav-107-6573231
5.Venera PetrČamrová Eliška-9-711-7 1332
6.Mlčoch PetrŠvachová Lenka754  3042
7.Michal JaroslavOplt Pavel278  3052
8.Venera PetrHeilek Miroslav-9-10-6  0353
9.Mlčoch PetrČamrová Eliška-126-5-9 1354
10.Žďánský KarelŠvachová Lenka98-67 3164
11.Venera PetrOplt Pavel-210-6-9 1365
12.Mlčoch PetrHeilek Miroslav7-99-693275
13.Žďánský KarelČamrová Eliška-47-79-92376
14.Michal JaroslavŠvachová Lenka566  3086
15.Mlčoch PetrOplt Pavel113-10-4-62387
16.Žďánský KarelHeilek Miroslav-6-9-9  0388
17.Michal JaroslavČamrová Eliška567  3098
18.Venera PetrŠvachová Lenka3104  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Karel22Oplt Pavel22
Michal Jaroslav40Heilek Miroslav22
Venera Petr13Čamrová Eliška31
Mlčoch Petr22Švachová Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25588:498TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Vyrtych Jiří
Landsinger Tomáš
 
 
5910  3010
2.Volák Martin
Bien Lukáš
 
 
Stejskal Jindřich
Mejsnar Jan
 
 
-9878 3120
3.Bien LukášLandsinger Tomáš546  3030
4.Volák MartinMejsnar Jan785  3040
5.Klaus TomášVyrtych Jiří-8-76-5 1341
6.Trlida MichalStejskal Jindřich-9-8-7  0342
7.Volák MartinLandsinger Tomáš233  3052
8.Klaus TomášMejsnar Jan865  3062
9.Trlida MichalVyrtych Jiří-8-7-9  0363
10.Bien LukášStejskal Jindřich9-8-9-7 1364
11.Klaus TomášLandsinger Tomáš365  3074
12.Trlida MichalMejsnar Jan878  3084
13.Bien LukášVyrtych Jiří-89-7-9 1385
14.Volák MartinStejskal Jindřich9-9-10-8 1386
15.Trlida MichalLandsinger Tomáš435  3096
16.Bien LukášMejsnar Jan896  30106
17.Volák MartinVyrtych Jiří-97-6-8 13107
18.Klaus TomášStejskal Jindřich-9-8-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bien Lukáš22Landsinger Tomáš04
Volák Martin22Mejsnar Jan04
Klaus Tomáš22Vyrtych Jiří40
Trlida Michal22Stejskal Jindřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26683:564TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Skála Jiří
Kačírková Květa
 
 
466  3010
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
98-6-9-122311
3.Grundman Pavel st.Honzák Miloš561  3021
4.Kudrnáč JaroslavHonzák Jakub-9-95-6 1322
5.Kudrnáč JiříSkála Jiří996  3032
6.Samler DavidKačírková Květa-10-5-9  0333
7.Kudrnáč JaroslavHonzák Miloš624  3043
8.Kudrnáč JiříHonzák Jakub9110  3053
9.Samler DavidSkála Jiří-87-1310-72354
10.Grundman Pavel st.Kačírková Květa854  3064
11.Kudrnáč JiříHonzák Miloš5178  3074
12.Samler DavidHonzák Jakub-837-983284
13.Grundman Pavel st.Skála Jiří-84-7-8 1385
14.Kudrnáč JaroslavKačírková Květa-586-843295
15.Samler DavidHonzák Miloš54-5-7-82396
16.Grundman Pavel st.Honzák Jakub692  30106
17.Kudrnáč JaroslavSkála Jiří8-887 31116
18.Kudrnáč JiříKačírková Květa7-64-8-223117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.31Honzák Miloš13
Kudrnáč Jaroslav31Honzák Jakub13
Kudrnáč Jiří31Skála Jiří22
Samler David13Kačírková Květa22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS