Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38626:626TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Ďurfina Karel
Sajdl Vladimír
 
 
-88127 3110
2.Kačírková Květa
May Pavel
 
 
Doubek Miroslav
Chuvan Quy
 
 
7712  3020
3.Honzák JakubĎurfina Karel-10-72-6 1321
4.May PavelSajdl Vladimír-7-556-32322
5.Kačírková KvětaChuvan Quy-9-12-5  0323
6.Honzák MilošDoubek Miroslav-8-10-5  0324
7.May PavelĎurfina Karel6-10810 3134
8.Kačírková KvětaSajdl Vladimír-9-8-3  0335
9.Honzák MilošChuvan Quy109-12-6103245
10.Honzák JakubDoubek Miroslav-9-7-4  0346
11.Kačírková KvětaĎurfina Karel-8-98-7 1347
12.Honzák MilošSajdl Vladimír-9-77-3 1348
13.Honzák JakubChuvan Quy4-10-12-8 1349
14.May PavelDoubek Miroslav-588-11-823410
15.Honzák MilošĎurfina Karel934  30510
16.Honzák JakubSajdl Vladimír6-9-6-6 13511
17.May PavelChuvan Quy-6647 31611
18.Kačírková KvětaDoubek MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honzák Jakub04Ďurfina Karel22
May Pavel22Sajdl Vladimír40
Kačírková Květa03Chuvan Quy22
Honzák Miloš22Doubek Miroslav30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30684:560TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
4-942 3110
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Šaněk Pavel
Pejta Petr st.
 
 
127-6-6-82311
3.Čuban ZdeněkPejta Petr st.8-86-10-102312
4.Vyrtych JiříŠaněk Pavel-12-86-8 1313
5.Stejskal JindřichStrouhal Jiří-11-1254-82314
6.Magušin PetrKopal Jaroslav46-83 3124
7.Vyrtych JiříPejta Petr st.958  3034
8.Stejskal JindřichŠaněk Pavel7-9-9473244
9.Magušin PetrStrouhal Jiří788  3054
10.Čuban ZdeněkKopal Jaroslav623  3064
11.Stejskal JindřichPejta Petr st.10-52-993274
12.Magušin PetrŠaněk Pavel-8-86-9 1375
13.Čuban ZdeněkStrouhal Jiří-84-8723285
14.Vyrtych JiříKopal Jaroslav345  3095
15.Magušin PetrPejta Petr st.10-845 31105
16.Čuban ZdeněkŠaněk Pavel-6-54-1 13106
17.Vyrtych JiříStrouhal JiříWO    03107
18.Stejskal JindřichKopal JaroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk22Pejta Petr st.13
Vyrtych Jiří21Šaněk Pavel31
Stejskal Jindřich21Strouhal Jiří12
Magušin Petr31Kopal Jaroslav03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:40488:608TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Václav
Kargl Tomáš
 
 
Soumar Vladimír
Reiter Jiří
 
 
-3-5-5  0301
2.Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-9-13-10  0302
3.Oplt PavelSoumar Vladimír-7-11-9  0303
4.Kargl TomášBernát Jan-9-97-12 1304
5.Čamrová EliškaVeselý Martin-7-98-7 1305
6.Jírovec VáclavReiter Jiří794  3015
7.Kargl TomášSoumar Vladimír-3-8-4  0316
8.Čamrová EliškaBernát Jan-8-5-6  0317
9.Jírovec VáclavVeselý Martin511-59 3127
10.Oplt PavelReiter Jiří-10-9-4  0328
11.Švachová LenkaSoumar Vladimír-6-5-5  0329
12.Jírovec VáclavBernát Jan99-86 3139
13.Oplt PavelVeselý Martin9118  3049
14.Kargl TomášReiter Jiří-10-6-7  03410
15.Jírovec VáclavSoumar VladimírWO    03411
16.Oplt PavelBernát Jan77-4-8832511
17.Kargl TomášVeselý Martin877  30611
18.Švachová LenkaReiter Jiří-8-5-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplt Pavel22Soumar Vladimír30
Kargl Tomáš13Bernát Jan22
Čamrová Eliška02Veselý Martin13
Jírovec Václav30Reiter Jiří31
Švachová Lenka02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37612:648TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
-7-9710-72301
2.Pavlišta Jaroslav
Novotný Karel
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-910-810-102302
3.Novotný KarelBlecha Lubomír-7-5-10  0303
4.Nitray JozefGrundman Pavel st.-5-99-10 1304
5.Pavlišta JaroslavKudrnáč Jaroslav-8-488-82305
6.Doubek MiroslavKudrnáč Jiří455  3015
7.Nitray JozefBlecha Lubomír-6-9-4  0316
8.Pavlišta JaroslavGrundman Pavel st.-4-7-3  0317
9.Doubek MiroslavKudrnáč Jaroslav8-10711 3127
10.Novotný KarelKudrnáč Jiří4-557 3137
11.Pavlišta JaroslavBlecha Lubomír-65-3-3 1338
12.Doubek MiroslavGrundman Pavel st.5-577 3148
13.Novotný KarelKudrnáč Jaroslav568  3058
14.Nitray JozefSamler David103-66 3168
15.Doubek MiroslavBlecha Lubomír-8-3-1  0369
16.Novotný KarelGrundman Pavel st.99-4-5-723610
17.Nitray JozefKudrnáč Jaroslav-83-514-823611
18.Pavlišta JaroslavSamler David2119  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Karel22Blecha Lubomír40
Nitray Jozef13Grundman Pavel st.31
Pavlišta Jaroslav13Kudrnáč Jaroslav22
Doubek Miroslav31Kudrnáč Jiří02
   Samler David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:45549:688TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Fanta Petr
 
 
Kozák Roman
Michal Jaroslav
 
 
-9-712773210
2.Šlambor Oldřich st.
Najman Jiří
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
-64-48-72311
3.Blažek LubomírMlčoch Petr-310-5-7 1312
4.Fanta PetrMichal Jaroslav873  3022
5.Šlambor Oldřich st.Žďánský Karel-3-4-5  0323
6.Najman JiříSoumar Miroslav-4-11-4  0324
7.Fanta PetrMlčoch Petr5-884 3134
8.Šlambor Oldřich st.Michal Jaroslav-2-78-4 1335
9.Najman JiříŽďánský Karel-4-6-6  0336
10.Blažek LubomírSoumar Miroslav99-5-993246
11.Šlambor Oldřich st.Mlčoch Petr-66-9-5 1347
12.Najman JiříMichal Jaroslav-3-4-6  0348
13.Blažek LubomírŽďánský Karel8-814-983258
14.Fanta PetrSoumar Miroslav4-76-9103268
15.Najman JiříMlčoch Petr-2-2-4  0369
16.Blažek LubomírMichal Jaroslav-6-9-8  03610
17.Fanta PetrŽďánský Karel9-5-11-8 13611
18.Šlambor Oldřich st.Soumar Miroslav6-5-3-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Lubomír22Mlčoch Petr31
Fanta Petr31Michal Jaroslav31
Šlambor Oldřich st.04Žďánský Karel31
Najman Jiří04Soumar Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42640:697TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Ráb Martin
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
-6-98-4 1301
2.Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
65-88 3111
3.Sajdl VladimírVenera Petr742-6-103221
4.Ráb MartinŽďánský Karel-693-6-102322
5.Doubek MiroslavMlčoch Petr-4-15-7  0323
6.Ďurfina KarelSoumar Miroslav11-9-5-11 1324
7.Ráb MartinVenera Petr57-8-6-92325
8.Doubek MiroslavŽďánský Karel-11-10-8  0326
9.Ďurfina KarelMlčoch Petr-4-5-6  0327
10.Sajdl VladimírSoumar Miroslav1673  3037
11.Chuvan QuyVenera Petr1115-7-983247
12.Ďurfina KarelŽďánský Karel-88-811-92348
13.Sajdl VladimírMlčoch Petr7-5-9-6 1349
14.Ráb MartinSoumar Miroslav657  3059
15.Ďurfina KarelVenera Petr12-9-8-10 13510
16.Sajdl VladimírŽďánský KarelWO    03511
17.Ráb MartinMlčoch Petr-7-9-10  03512
18.Chuvan QuySoumar Miroslav12-1088 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Vladimír21Venera Petr22
Ráb Martin13Žďánský Karel30
Doubek Miroslav02Mlčoch Petr40
Ďurfina Karel04Soumar Miroslav13
Chuvan Quy20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28674:590TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
-8-98-9 1301
2.Růžička Tomáš
Bien Lukáš
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
-7-6-5  0302
3.Klaus TomášFanta Petr65-9-7-102303
4.Růžička TomášBlažek Lubomír-12-88-5 1304
5.Bien Lukᚊlambor Oldřich st.933  3014
6.Trlida MichalNajman Jiří955  3024
7.Růžička TomášFanta Petr-10-97-9 1325
8.Bien LukášBlažek Lubomír49-65 3135
9.Trlida MichalŠlambor Oldřich st.-9465 3145
10.Klaus TomášNajman Jiří757  3055
11.Bien LukášFanta Petr-89-7953265
12.Trlida MichalBlažek Lubomír6104  3075
13.Klaus Tomᚊlambor Oldřich st.1048  3085
14.Růžička TomášNajman Jiří83-97 3195
15.Trlida MichalFanta Petr-8-69-12 1396
16.Klaus TomášBlažek Lubomír12-8-57432106
17.Růžička Tomᚊlambor Oldřich st.8-7-87-223107
18.Bien LukášNajman Jiří897  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš31Fanta Petr31
Růžička Tomáš13Blažek Lubomír13
Bien Lukáš40Šlambor Oldřich st.13
Trlida Michal31Najman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12635:475TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
Pavlišta Jaroslav
Novotný Karel
 
 
847  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-75-71083220
3.Soumar VladimírPavlišta Jaroslav455  3030
4.Durdis Petr st.Novotný Karel91410  3040
5.Bernát JanDoubek Miroslav127-86 3150
6.Veselý MartinNitray Jozef558  3060
7.Durdis Petr st.Pavlišta Jaroslav769  3070
8.Bernát JanNovotný Karel-8-871033280
9.Veselý MartinDoubek Miroslav775  3090
10.Soumar VladimírNitray Jozef176  30100
11.Bernát JanPavlišta Jaroslav666  30110
12.Veselý MartinNovotný Karel873  30120
13.Soumar VladimírDoubek Miroslav472  30130
14.Durdis Petr st.Nitray Jozef-8109-6632140
15.Veselý MartinPavlišta Jaroslav4104  30150
16.Soumar VladimírNovotný Karel-3-4103932160
17.Durdis Petr st.Doubek MiroslavWO    03161
18.Bernát JanNitray Jozef3910  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soumar Vladimír40Pavlišta Jaroslav04
Durdis Petr st.30Novotný Karel04
Bernát Jan40Doubek Miroslav03
Veselý Martin40Nitray Jozef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29646:614SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Jírovec Václav
Čamrová Eliška
 
 
-9-6-8  0301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Oplt Pavel
Švachová Lenka
 
 
-3798 3111
3.Pejta Petr st.Oplt Pavel479  3021
4.Šaněk PavelŠvachová Lenka1435  3031
5.Strouhal JiříČamrová Eliška87-109 3141
6.Kopal JaroslavJírovec Václav89-8-3-62342
7.Šaněk PavelOplt Pavel-3-9-2  0343
8.Strouhal JiříŠvachová Lenka4910  3053
9.Kopal JaroslavČamrová Eliška-57-7883263
10.Pejta Petr st.Jírovec Václav-6-878-42364
11.Strouhal JiříOplt Pavel8-639 3174
12.Kopal JaroslavŠvachová Lenka6108  3084
13.Pejta Petr st.Čamrová Eliška-9-9-11  0385
14.Šaněk PavelJírovec Václav9812  3095
15.Kopal JaroslavOplt Pavel-4-78-6 1396
16.Pejta Petr st.Švachová Lenka-8-1289-112397
17.Šaněk PavelČamrová Eliška9-69-9-122398
18.Strouhal JiříJírovec VáclavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.13Oplt Pavel22
Šaněk Pavel22Švachová Lenka13
Strouhal Jiří30Čamrová Eliška22
Kopal Jaroslav22Jírovec Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:49467:620TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
-7-4-9  0301
2.May Pavel
Skála Jiří
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-78-6-4 1302
3.Skála JiříČuban Zdeněk-6-5-6  0303
4.Honzák JakubMagušin Petr-12-7-5  0304
5.May PavelVyrtych Jiří-99-13-6 1305
6.Honzák MilošStejskal Jindřich-6-5-7  0306
7.Honzák JakubČuban Zdeněk-7-6-1  0307
8.May PavelMagušin Petr-61094 3117
9.Honzák MilošVyrtych Jiří-4-8-4  0318
10.Skála JiříStejskal Jindřich-9-9-10  0319
11.May PavelČuban Zdeněk-3-5-7  03110
12.Honzák MilošMagušin Petr-6-128-11 13111
13.Skála JiříVyrtych Jiří-8-48-8 13112
14.Honzák JakubStejskal Jindřich-6-3-5  03113
15.Honzák MilošČuban Zdeněk-9-5-3  03114
16.Skála JiříMagušin Petr-98-8-8 13115
17.Honzák JakubVyrtych Jiří-9-84-9 13116
18.May PavelStejskal JindřichWO    30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skála Jiří04Čuban Zdeněk40
Honzák Jakub04Magušin Petr31
May Pavel12Vyrtych Jiří40
Honzák Miloš04Stejskal Jindřich30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30625:607TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Magušin Petr
 
 
Doubek Miroslav
Chuvan Quy
 
 
7-1196 3110
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Sajdl Vladimír
Ráb Martin
 
 
-58-8653220
3.Čuban ZdeněkRáb Martin12-10-8253230
4.Vyrtych JiříSajdl Vladimír966  3040
5.Stejskal JindřichDoubek Miroslav-910911 3150
6.Magušin PetrChuvan Quy1296  3060
7.Vyrtych JiříRáb Martin-8387 3170
8.Stejskal JindřichSajdl Vladimír-58-71043280
9.Magušin PetrDoubek Miroslav-68-9283290
10.Čuban ZdeněkChuvan Quy8126  30100
11.Stejskal JindřichRáb Martin-9662 31110
12.Magušin PetrSajdl Vladimír77-3-5-523111
13.Čuban ZdeněkDoubek Miroslav-6-6-9  03112
14.Vyrtych JiříChuvan Quy689  30122
15.Magušin PetrRáb Martin-9-5-10  03123
16.Čuban ZdeněkSajdl Vladimír-9-6-6  03124
17.Vyrtych JiříDoubek Miroslav-9-9-2  03125
18.Stejskal JindřichChuvan QuyWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk22Ráb Martin13
Vyrtych Jiří31Sajdl Vladimír22
Stejskal Jindřich30Doubek Miroslav22
Magušin Petr22Chuvan Quy03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20674:521TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Žák Karel
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
779  3010
2.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
91-87 3120
3.Švachová LenkaHonzák Jakub6-88-5-62321
4.Oplt PavelHonzák Miloš44-82 3131
5.Kargl TomášKačírková Květa346  3041
6.Heilek MiroslavHradecká Šárka7-101010 3151
7.Oplt PavelHonzák Jakub-65104 3161
8.Kargl TomášHonzák Miloš585  3071
9.Heilek MiroslavKačírková Květa-9489 3181
10.Švachová LenkaHradecká Šárka-7-7-10  0382
11.Kargl TomášHonzák Jakub6141  3092
12.Heilek MiroslavHonzák Miloš-7796 31102
13.Švachová LenkaKačírková Květa3107  30112
14.Žák KarelHradecká Šárka9-1047 31122
15.Heilek MiroslavHonzák Jakub6-997 31132
16.Švachová LenkaHonzák Miloš-9-7-8  03133
17.Žák KarelKačírková Květa-76-1010-723134
18.Kargl TomášHradecká Šárka356  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švachová Lenka13Honzák Jakub13
Oplt Pavel20Honzák Miloš13
Kargl Tomáš40Kačírková Květa13
Heilek Miroslav40Hradecká Šárka13
Žák Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39638:665SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Nitray Jozef
 
 
Šádek Jaroslav st.
Strouhal Jiří
 
 
-7-5-5  0301
2.Novotný Karel
Doubek Miroslav
 
 
Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
1010-73 3111
3.Doubek MiroslavPejta Petr st.6-1138 3121
4.Nitray JozefŠaněk Pavel888  3031
5.Pavlišta JaroslavStrouhal Jiří10-97-673241
6.Novotný KarelŠádek Jaroslav st.-109-109-72342
7.Nitray JozefPejta Petr st.-3-9-10  0343
8.Pavlišta JaroslavŠaněk Pavel-49-6-8 1344
9.Novotný KarelStrouhal Jiří49-136 3154
10.Doubek MiroslavŠádek Jaroslav st.86-8-863264
11.Pavlišta JaroslavPejta Petr st.-7-5-7  0365
12.Novotný KarelŠaněk Pavel-9-25-8 1366
13.Doubek MiroslavStrouhal Jiří-7765 3176
14.Nitray JozefŠádek Jaroslav st.-6-87-9 1377
15.Novotný KarelPejta Petr st.36-66 3187
16.Doubek MiroslavŠaněk Pavel910-9-5-42388
17.Nitray JozefStrouhal Jiří-6-5-8  0389
18.Pavlišta JaroslavŠádek Jaroslav st.-87-6-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav31Pejta Petr st.22
Nitray Jozef13Šaněk Pavel31
Pavlišta Jaroslav13Strouhal Jiří13
Novotný Karel22Šádek Jaroslav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39626:654TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Fanta Petr
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
6-4-6633210
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
-5-979-72311
3.Fanta PetrKudrnáč Jaroslav-698-5-102312
4.Blažek LubomírGrundman Pavel st.9-8-6-4 1313
5.Šlambor Oldřich st.Kudrnáč Jiří-86-10-7 1314
6.Najman JiříSamler David-56-7-4 1315
7.Blažek LubomírKudrnáč Jaroslav8-979 3125
8.Šlambor Oldřich st.Grundman Pavel st.-4-7-11  0326
9.Najman JiříKudrnáč Jiří9-9-6-14 1327
10.Fanta PetrSamler David1046  3037
11.Šlambor Oldřich st.Kudrnáč Jaroslav-7-7-9  0338
12.Najman JiříGrundman Pavel st.-8-6-7  0339
13.Fanta PetrKudrnáč Jiří573  3049
14.Blažek LubomírSamler David110-83 3159
15.Najman JiříKudrnáč Jaroslav-4-3-9  03510
16.Fanta PetrGrundman Pavel st.58-8-6-1123511
17.Blažek LubomírKudrnáč Jiří-51384 31611
18.Šlambor Oldřich st.Samler David8-1088 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr22Kudrnáč Jaroslav31
Blažek Lubomír31Grundman Pavel st.40
Šlambor Oldřich st.13Kudrnáč Jiří22
Najman Jiří04Samler David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21682:497TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Miroslav
Mlčoch Petr
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
95-87 3110
2.Michal Jaroslav
Žďánský Karel
 
 
Růžička Tomáš
Takács Petr
 
 
-10697 3120
3.Žďánský KarelKlaus Tomáš788  3030
4.Michal JaroslavTrlida Michal109-9-923240
5.Soumar MiroslavRůžička Tomáš3-6-104-82341
6.Mlčoch PetrTakács Petr7-10-8473251
7.Michal JaroslavKlaus Tomáš8-7-9473261
8.Soumar MiroslavTrlida Michal-7-10-6  0362
9.Mlčoch PetrRůžička Tomáš6118  3072
10.Žďánský KarelTakács Petr89-8-6-152373
11.Soumar MiroslavKlaus TomášWO    3083
12.Mlčoch PetrTrlida Michal364  3093
13.Žďánský KarelRůžička Tomáš615  30103
14.Michal JaroslavTakács Petr543  30113
15.Mlčoch PetrKlaus TomášWO    30123
16.Žďánský KarelTrlida Michal588  30133
17.Michal JaroslavRůžička Tomáš66-713 31143
18.Soumar MiroslavTakács Petr-5-8-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďánský Karel31Klaus Tomáš02
Michal Jaroslav40Trlida Michal13
Soumar Miroslav03Růžička Tomáš13
Mlčoch Petr30Takács Petr22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24683:591TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
Růžička Tomáš
Bien Lukáš
 
 
1166  3010
2.Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
Volák Martin
Trlida Michal
 
 
79-109 3120
3.Volf Petr ml.Růžička Tomáš725  3030
4.Sajdl VladimírBien Lukáš6-536 3140
5.Ďurfina KarelVolák Martin-887-7103250
6.Ráb MartinTrlida Michal94-9-883260
7.Sajdl VladimírRůžička Tomáš-6-56963270
8.Ďurfina KarelBien Lukáš-118-9-9 1371
9.Ráb MartinVolák Martin-8-4-5  0372
10.Volf Petr ml.Trlida Michal-1101011 3182
11.Ďurfina KarelRůžička Tomáš3910  3092
12.Ráb MartinBien Lukáš646  30102
13.Volf Petr ml.Volák Martin899  30112
14.Sajdl VladimírTrlida Michal-87-11-6 13113
15.Ráb MartinRůžička Tomáš453  30123
16.Volf Petr ml.Bien Lukáš-358-6-823124
17.Sajdl VladimírVolák Martin4-986 31134
18.Ďurfina KarelTrlida Michal611-5-6832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volf Petr ml.31Růžička Tomáš04
Sajdl Vladimír31Bien Lukáš22
Ďurfina Karel31Volák Martin13
Ráb Martin31Trlida Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27684:615TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
6137  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
5-911-10-82311
3.Blecha LubomírŽďánský Karel10-9-3653221
4.Grundman Pavel st.Venera Petr1047  3031
5.Kudrnáč JaroslavMlčoch Petr9-7-6-5 1332
6.Kudrnáč JiříSoumar Miroslav-6-6-9  0333
7.Grundman Pavel st.Žďánský Karel-8-696-32334
8.Kudrnáč JaroslavVenera Petr65-99 3144
9.Kudrnáč JiříMlčoch Petr510-11-13-42345
10.Blecha LubomírSoumar Miroslav1055  3055
11.Kudrnáč JaroslavŽďánský Karel54-84 3165
12.Kudrnáč JiříVenera Petr-9-1011973275
13.Blecha LubomírMlčoch Petr-8106-6113285
14.Grundman Pavel st.Soumar Miroslav549  3095
15.Samler DavidŽďánský Karel-1-7-7  0396
16.Blecha LubomírVenera Petr63-76 31106
17.Grundman Pavel st.Mlčoch Petr996  30116
18.Kudrnáč JaroslavSoumar Miroslav1076  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blecha Lubomír40Žďánský Karel22
Grundman Pavel st.31Venera Petr04
Kudrnáč Jaroslav31Mlčoch Petr22
Kudrnáč Jiří12Soumar Miroslav13
Samler David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8636:353TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Veselý Martin
 
 
Fanta Petr
Ďurfina Lukáš
 
 
666  3010
2.Durdis Petr st.
Reiter Jiří
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
559  3020
3.Durdis Petr st.Fanta Petr65-98 3130
4.Veselý MartinĎurfina Lukáš214  3040
5.Bernát JanŠlambor Oldřich st.1365  3050
6.Reiter JiříNajman Jiří235  3060
7.Veselý MartinFanta Petr3-7-10-7 1361
8.Bernát JanĎurfina Lukáš433  3071
9.Reiter JiříŠlambor Oldřich st.-95113 3181
10.Durdis Petr st.Najman Jiří391  3091
11.Bernát JanFanta Petr9-775 31101
12.Reiter JiříĎurfina Lukáš263  30111
13.Durdis Petr st.Šlambor Oldřich st.99-33 31121
14.Veselý MartinNajman Jiří3-683 31131
15.Reiter JiříFanta Petr756  30141
16.Durdis Petr st.Ďurfina LukášWO    30151
17.Veselý MartinŠlambor Oldřich st.494  30161
18.Bernát JanNajman Jiří785  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr st.30Fanta Petr13
Veselý Martin31Ďurfina Lukáš03
Bernát Jan40Šlambor Oldřich st.04
Reiter Jiří40Najman Jiří04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:43540:663ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-10-87-7 1301
2.Hradecká Šárka
Kačírková Květa
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-9-4-5  0302
3.Honzák JakubNovotný Karel-3-9-10  0303
4.Honzák MilošNitray Jozef897  3013
5.Kačírková KvětaPavlišta Jaroslav6-5912 3123
6.Hradecká ŠárkaDoubek Miroslav-5-9-9  0324
7.Honzák MilošNovotný Karel-78-6-4 1325
8.Kačírková KvětaNitray Jozef-3-106873235
9.Hradecká ŠárkaPavlišta Jaroslav-9-7-7  0336
10.Honzák JakubDoubek Miroslav-5-5-6  0337
11.Kačírková KvětaNovotný Karel-11-4-7  0338
12.Hradecká ŠárkaNitray Jozef109-5-6103248
13.Honzák JakubPavlišta Jaroslav-1111710 3158
14.Honzák MilošDoubek Miroslav-2-8-9  0359
15.Hradecká ŠárkaNovotný Karel9-7-5-7 13510
16.Honzák JakubNitray Jozef711-67 31610
17.Honzák MilošPavlišta Jaroslav-6-9-11  03611
18.Kačírková KvětaDoubek Miroslav-7-12-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honzák Jakub22Novotný Karel40
Honzák Miloš13Nitray Jozef04
Kačírková Květa22Pavlišta Jaroslav22
Hradecká Šárka13Doubek Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22709:593TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Magušin Petr
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
-9-108-8 1301
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
-12-47853211
3.Vaňousek MiroslavOplt Pavel-3965 3121
4.Vyrtych JiříKargl Tomáš-91077 3131
5.Stejskal JindřichŠvachová Lenka669  3041
6.Magušin PetrČamrová Eliška388  3051
7.Vyrtych JiříOplt Pavel959  3061
8.Stejskal JindřichKargl Tomáš87-10-6-72362
9.Magušin PetrŠvachová Lenka1069  3072
10.Vaňousek MiroslavČamrová Eliška8-9-7-9 1373
11.Stejskal JindřichOplt Pavel-98-8563283
12.Magušin PetrKargl Tomáš-9-896-102384
13.Vaňousek MiroslavŠvachová Lenka89-7-973294
14.Vyrtych JiříČamrová Eliška76-64 31104
15.Magušin PetrOplt Pavel9108  30114
16.Vaňousek MiroslavKargl Tomáš810-89 31124
17.Vyrtych JiříŠvachová Lenka557  30134
18.Stejskal JindřichČamrová Eliška646  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav31Oplt Pavel04
Vyrtych Jiří40Kargl Tomáš22
Stejskal Jindřich31Švachová Lenka04
Magušin Petr31Čamrová Eliška13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:40694:710TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kargl Tomáš
Oplt Pavel
 
 
Sajdl Vladimír
Ďurfina Karel
 
 
-86-58-42301
2.Švachová Lenka
Žák Karel
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
128-85 3111
3.Kargl TomášSajdl Vladimír-8-711-5 1312
4.Oplt PavelĎurfina Karel77-13-1083222
5.Jírovec VáclavVolf Petr ml.-89-4-4 1323
6.Žák KarelRáb Martin-96-5963233
7.Oplt PavelSajdl Vladimír-47-11-9 1334
8.Jírovec VáclavĎurfina Karel945  3044
9.Žák KarelVolf Petr ml.-85-8-9 1345
10.Kargl TomášRáb Martin118-7-8-62346
11.Jírovec VáclavSajdl Vladimír-81-11-6 1347
12.Žák KarelĎurfina Karel-8-74-9 1348
13.Kargl TomášVolf Petr ml.1168  3058
14.Oplt PavelRáb Martin-76-77-82359
15.Žák KarelSajdl Vladimír-4-9-4  03510
16.Kargl TomášĎurfina Karel7-899 31610
17.Oplt PavelVolf Petr ml.-81077 31710
18.Švachová LenkaRáb Martin-9-999-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kargl Tomáš22Sajdl Vladimír40
Oplt Pavel22Ďurfina Karel13
Jírovec Václav12Volf Petr ml.22
Žák Karel13Ráb Martin31
Švachová Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38559:573TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
75-8-943210
2.Vitmajer Vladimír
Ungr Milan
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
7-38-10-72311
3.Ungr MilanMagušin Petr973  3021
4.Nitray JozefVaňousek Miroslav-6-58-6 1322
5.Doubek MiroslavVyrtych Jiří3-8-6-5 1323
6.Vitmajer VladimírStejskal Jindřich-9-6-7  0324
7.Nitray JozefMagušin Petr-88-8-2 1325
8.Doubek MiroslavVaňousek Miroslav4-1086 3135
9.Vitmajer VladimírVyrtych Jiří-7-3-5  0336
10.Ungr MilanStejskal Jindřich-8-11-9  0337
11.Doubek MiroslavMagušin Petr839  3047
12.Vitmajer VladimírVaňousek Miroslav-7-8-7  0348
13.Ungr MilanVyrtych Jiří8-834 3158
14.Nitray JozefStejskal Jindřich6-96-6-102359
15.Vitmajer VladimírMagušin Petr-6-9-6  03510
16.Ungr MilanVaňousek Miroslav4-939 31610
17.Nitray JozefVyrtych JiříWO    03611
18.Doubek MiroslavStejskal JindřichWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Milan31Magušin Petr22
Nitray Jozef03Vaňousek Miroslav22
Doubek Miroslav21Vyrtych Jiří21
Vitmajer Vladimír04Stejskal Jindřich30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47543:681SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Barva Jaroslav
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
-98-68-62301
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
-6-8-10  0302
3.Fanta PetrPejta Petr st.5811  3012
4.Najman JiříŠaněk Pavel-4-75-7 1313
5.Šlambor Oldřich st.Strouhal Jiří-9-7-15  0314
6.Barva JaroslavKopal Jaroslav-711-7773224
7.Najman JiříPejta Petr st.-79-67-72325
8.Šlambor Oldřich st.Šaněk Pavel-6-2-10  0326
9.Barva JaroslavStrouhal Jiří-7-4-6  0327
10.Fanta PetrKopal Jaroslav-98-41383237
11.Šlambor Oldřich st.Pejta Petr st.-4-5-8  0338
12.Barva JaroslavŠaněk Pavel-5-3-7  0339
13.Fanta PetrStrouhal Jiří-9-5-8  03310
14.Najman JiříKopal Jaroslav-10-7-9  03311
15.Barva JaroslavPejta Petr st.-1-18-4 13312
16.Fanta PetrŠaněk Pavel8-951 31412
17.Najman JiříStrouhal Jiří-11-3-7  03413
18.Šlambor Oldřich st.Kopal Jaroslav-469-9-1023414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fanta Petr31Pejta Petr st.31
Najman Jiří04Šaněk Pavel31
Šlambor Oldřich st.04Strouhal Jiří40
Barva Jaroslav13Kopal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49471:661TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-5-7-7  0301
2.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-6-7-3  0302
3.Žďánský KarelBernát Jan-8-10-6  0303
4.Michal JaroslavSoumar Vladimír-6-5-6  0304
5.Mlčoch PetrDurdis Petr st.-5-9-11  0305
6.Venera PetrVeselý Martin-3-4-4  0306
7.Michal JaroslavBernát Jan10-4-2-9 1307
8.Mlčoch PetrSoumar Vladimír-6-9-7  0308
9.Venera PetrDurdis Petr st.-8-8-9  0309
10.Žďánský KarelVeselý Martin-4-410-7 13010
11.Mlčoch PetrBernát Jan-610-5-11 13011
12.Venera PetrSoumar Vladimír9-612-5-823012
13.Žďánský KarelDurdis Petr st.-1-5-5  03013
14.Michal JaroslavVeselý Martin8-1011-6932113
15.Venera PetrBernát Jan-7-1-9  03114
16.Žďánský KarelSoumar Vladimír-6-5-9  03115
17.Michal JaroslavDurdis Petr st.66-96 31215
18.Mlčoch PetrVeselý Martin5-5104 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žďánský Karel04Bernát Jan40
Michal Jaroslav22Soumar Vladimír40
Mlčoch Petr13Durdis Petr st.31
Venera Petr04Veselý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41569:644TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Martin
Trlida Michal
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-9868 3110
2.Růžička Tomáš
Takács Petr
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
-98-98-92311
3.Růžička TomášGrundman Pavel st.-3-8-7  0312
4.Takács PetrKudrnáč Jaroslav-9-5-7  0313
5.Volák MartinSamler David114  3023
6.Trlida MichalKudrnáč Jiří-410106 3133
7.Takács PetrGrundman Pavel st.-4-69-10 1334
8.Volák MartinKudrnáč Jaroslav710-711 3144
9.Trlida MichalBlecha Lubomír-2-5-11  0345
10.Růžička TomášKudrnáč Jiří-8-929-72346
11.Volák MartinGrundman Pavel st.-5-5-8  0347
12.Trlida MichalKudrnáč Jaroslav9-8-3363257
13.Růžička TomášBlecha Lubomír8-7-910-12358
14.Takács PetrKudrnáč Jiří787  3068
15.Trlida MichalGrundman Pavel st.-118-3-9 1369
16.Růžička TomášKudrnáč Jaroslav-12-3-6  03610
17.Takács PetrBlecha Lubomír-6-10-4  03611
18.Maršálek ZdeněkKudrnáč Jiří-8-5-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Tomáš04Grundman Pavel st.40
Takács Petr13Kudrnáč Jaroslav22
Volák Martin21Samler David01
Trlida Michal22Kudrnáč Jiří22
Maršálek Zdeněk01Blecha Lubomír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28657:587TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Volf Petr ml.
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-710-6-6 1301
2.Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
7-7117 3111
3.Sajdl VladimírGrundman Pavel st.8109  3021
4.Volf Petr ml.Kudrnáč Jaroslav-6957 3131
5.Rampas FrantišekKudrnáč Jiří-64-7363241
6.Martinec JaroslavSamler David-10-71-10 1342
7.Volf Petr ml.Grundman Pavel st.-69-7-6 1343
8.Rampas FrantišekKudrnáč Jaroslav96-77 3153
9.Martinec JaroslavKudrnáč Jiří-8107-3113263
10.Sajdl VladimírSamler David531  3073
11.Rampas FrantišekGrundman Pavel st.565  3083
12.Chuvan QuyKudrnáč Jaroslav-9-7-7  0384
13.Sajdl VladimírKudrnáč Jiří788  3094
14.Volf Petr ml.Samler David844  30104
15.Chuvan QuyGrundman Pavel st.-4-58-2 13105
16.Sajdl VladimírKudrnáč Jaroslav-10-913-9 13106
17.Volf Petr ml.Kudrnáč Jiří83-95 31116
18.Rampas FrantišekSamler David-9-687432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Vladimír31Grundman Pavel st.22
Volf Petr ml.31Kudrnáč Jaroslav22
Rampas František40Kudrnáč Jiří04
Martinec Jaroslav11Samler David13
Chuvan Quy02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11680:462TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdis Petr st.
Soumar Vladimír
 
 
Takács Petr
Růžička Tomáš
 
 
872  3010
2.Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
Volák Martin
Sucharda Jiří
 
 
68-65 3120
3.Veselý MartinSucharda Jiří6186  3030
4.Durdis Petr st.Volák Martin-65612 3140
5.Bernát JanTakács Petr8-1278 3150
6.Reiter JiříRůžička Tomáš349  3060
7.Durdis Petr st.Sucharda Jiří856  3070
8.Bernát JanVolák Martin-10571 3180
9.Reiter JiříTakács Petr879  3090
10.Veselý MartinRůžička Tomáš758  30100
11.Bernát JanSucharda Jiří574  30110
12.Reiter JiříVolák Martin-8983 31120
13.Veselý MartinTakács Petr-9658 31130
14.Durdis Petr st.Růžička Tomáš2-26-7432140
15.Reiter JiříSucharda JiříWO    30150
16.Veselý MartinVolák Martin-4787 31160
17.Durdis Petr st.Takács Petr78-58 31170
18.Bernát JanRůžička Tomáš7-568 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Martin40Sucharda Jiří03
Durdis Petr st.40Volák Martin04
Bernát Jan40Takács Petr04
Reiter Jiří30Růžička Tomáš04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23664:543SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
79-8-963210
2.Pejta Petr st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Mlčoch Petr
Soumar Miroslav
 
 
410-76 3120
3.Pejta Petr st.Venera Petr188  3030
4.Šádek Jaroslav st.Žďánský Karel-8748 3140
5.Strouhal JiříMlčoch Petr-58118 3150
6.Kopal JaroslavSoumar Miroslav-86-7333260
7.Šádek Jaroslav st.Venera Petr534  3070
8.Strouhal JiříŽďánský Karel-9-68-10 1371
9.Kopal JaroslavMlčoch Petr-17-7-5 1372
10.Pejta Petr st.Soumar Miroslav5611  3082
11.Strouhal JiříVenera Petr6-658 3192
12.Kopal JaroslavŽďánský Karel12-8-11-10 1393
13.Pejta Petr st.Mlčoch Petr868  30103
14.Šádek Jaroslav st.Soumar Miroslav793  30113
15.Kopal JaroslavVenera Petr-9119-6-623114
16.Pejta Petr st.Žďánský Karel356  30124
17.Šádek Jaroslav st.Mlčoch Petr-8-7-9  03125
18.Strouhal JiříSoumar Miroslav455  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejta Petr st.40Venera Petr13
Šádek Jaroslav st.31Žďánský Karel22
Strouhal Jiří31Mlčoch Petr22
Kopal Jaroslav13Soumar Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31590:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
-712-4-10 1301
2.Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
8128  3011
3.Honzák MilošFanta Petr-2-8-5  0312
4.Honzák JakubBlažek Lubomír27-85 3122
5.Kačírková KvětaŠlambor Oldřich st.-8946 3132
6.Hradecká ŠárkaNajman Jiří-7-777-82333
7.Honzák JakubFanta Petr-7-3-5  0334
8.Kačírková KvětaBlažek Lubomír427  3044
9.Hradecká ŠárkaŠlambor Oldřich st.-8-88-4 1345
10.Honzák MilošNajman Jiří-4107-7-72346
11.Kačírková KvětaFanta Petr-8-3-6  0347
12.Hradecká ŠárkaBlažek Lubomír785  3057
13.Honzák MilošŠlambor Oldřich st.-4-5-6  0358
14.Honzák JakubNajman Jiří1010-108 3168
15.Hradecká ŠárkaFanta Petr9-4-10-9 1369
16.Honzák MilošBlažek Lubomír1661  3079
17.Honzák JakubŠlambor Oldřich st.10119  3089
18.Kačírková KvětaNajman Jiří46-57 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honzák Miloš13Fanta Petr40
Honzák Jakub31Blažek Lubomír04
Kačírková Květa31Šlambor Oldřich st.22
Hradecká Šárka13Najman Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37609:642ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Václav
Čamrová Eliška
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-7-8-6  0301
2.Heilek Miroslav
Švachová Lenka
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-9-76-10 1302
3.Čamrová EliškaNovotný Karel-10-7-11  0303
4.Švachová LenkaDoubek Miroslav-7-10-9  0304
5.Jírovec VáclavNitray Jozef698  3014
6.Heilek MiroslavPavlišta Jaroslav788  3024
7.Švachová LenkaNovotný Karel-2-6-1  0325
8.Jírovec VáclavDoubek Miroslav9-119-963235
9.Heilek MiroslavNitray Jozef962  3045
10.Čamrová EliškaPavlišta Jaroslav10-582 3155
11.Jírovec VáclavNovotný Karel-121089 3165
12.Heilek MiroslavDoubek Miroslav-8-3-11  0366
13.Čamrová EliškaNitray Jozef-959-5-72367
14.Švachová LenkaPavlišta Jaroslav89-4-5-82368
15.Heilek MiroslavNovotný Karel7-912-9-72369
16.Čamrová EliškaDoubek Miroslav9-5-6-7 13610
17.Švachová LenkaNitray Jozef-8-78-9 13611
18.Jírovec VáclavPavlišta Jaroslav493  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čamrová Eliška13Novotný Karel31
Švachová Lenka04Doubek Miroslav31
Jírovec Václav40Nitray Jozef22
Heilek Miroslav22Pavlišta Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34640:671ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
Volf Petr ml.
Ďurfina Karel
 
 
8-9108 3110
2.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
5-48-893220
3.Pavlišta JaroslavVolf Petr ml.-6-8-4  0321
4.Nitray JozefSajdl Vladimír-149-6-9 1322
5.Novotný KarelRampas František8-978 3132
6.Doubek MiroslavĎurfina Karel13123  3042
7.Nitray JozefVolf Petr ml.-910-89-92343
8.Novotný KarelSajdl Vladimír9-11-9393253
9.Doubek MiroslavRampas František7-973 3163
10.Pavlišta JaroslavĎurfina Karel77-4-763273
11.Novotný KarelVolf Petr ml.-3-10-9  0374
12.Doubek MiroslavSajdl Vladimír7125  3084
13.Pavlišta JaroslavRampas František-98-410-72385
14.Nitray JozefĎurfina Karel8-9108 3195
15.Doubek MiroslavVolf Petr ml.9118  30105
16.Pavlišta JaroslavSajdl Vladimír-2-6-5  03106
17.Nitray JozefRampas František8-4-8-9 13107
18.Novotný KarelĎurfina KarelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav13Volf Petr ml.31
Nitray Jozef13Sajdl Vladimír22
Novotný Karel21Rampas František22
Doubek Miroslav40Ďurfina Karel03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50426:637TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Barva Jaroslav
 
 
Marek Jiří
Magušin Petr
 
 
9-8-38-32301
2.Šlambor Oldřich st.
Najman Jiří
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-9-5-8  0302
3.Blažek LubomírMarek Jiří-4-2-8  0303
4.Šlambor Oldřich st.Magušin Petr-7-2-4  0304
5.Barva JaroslavVyrtych Jiří-1010-4-6 1305
6.Najman JiříStejskal Jindřich-8-6-10  0306
7.Šlambor Oldřich st.Marek Jiří-3-10-8  0307
8.Barva JaroslavMagušin Petr-8-5-6  0308
9.Najman JiříVyrtych Jiří-8-68-8 1309
10.Blažek LubomírStejskal Jindřich-6-6-4  03010
11.Barva JaroslavMarek Jiří-10-810131732110
12.Najman JiříMagušin Petr-28-9-7 13111
13.Blažek LubomírVyrtych Jiří-8-4-2  03112
14.Šlambor Oldřich st.Stejskal Jindřich-5-4-6  03113
15.Najman JiříMarek JiříWO    30213
16.Blažek LubomírMagušin Petr-2-3-6  03214
17.Šlambor Oldřich st.Vyrtych Jiří-2-5-2  03215
18.Barva JaroslavStejskal Jindřich-6-8-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Lubomír04Marek Jiří21
Šlambor Oldřich st.04Magušin Petr40
Barva Jaroslav13Vyrtych Jiří40
Najman Jiří03Stejskal Jindřich40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21674:561TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Honzák Jakub
Kačírková Květa
 
 
596  3010
2.Mlčoch Petr
Venera Petr
 
 
May Pavel
Skála Jiří
 
 
-5758 3120
3.Žďánský KarelKačírková Květa-6-710-7 1321
4.Michal JaroslavMay Pavel8119  3031
5.Mlčoch PetrHonzák Jakub5-264 3141
6.Venera PetrSkála Jiří-89-51263251
7.Michal JaroslavKačírková Květa158  3061
8.Mlčoch PetrMay Pavel-8-89-11 1362
9.Venera PetrHonzák Jakub-10-9128-112363
10.Žďánský KarelSkála Jiří893  3073
11.Mlčoch PetrKačírková Květa666  3083
12.Venera PetrMay Pavel4-9-108123293
13.Žďánský KarelHonzák Jakub736  30103
14.Michal JaroslavSkála Jiří11-3-9-5 13104
15.Venera PetrKačírková Květa538  30114
16.Žďánský KarelMay Pavel1472  30124
17.Michal JaroslavHonzák Jakub6710  30134
18.Mlčoch PetrSkála Jiří-9-910-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďánský Karel31Kačírková Květa13
Michal Jaroslav31May Pavel13
Mlčoch Petr22Honzák Jakub13
Venera Petr31Skála Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46559:679SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
-9-71712-52301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Šaněk Pavel
Pejta Petr st.
 
 
-510-4-8 1302
3.Klaus Tomᚊaněk Pavel-3-97-3 1303
4.Volák MartinPejta Petr st.79-7-2-92304
5.Růžička TomášStrouhal Jiří-6-4-8  0305
6.Trlida MichalKopal Jaroslav8-6-7-1 1306
7.Volák MartinŠaněk Pavel-1010-7983216
8.Růžička TomášPejta Petr st.-7-8-8  0317
9.Trlida MichalStrouhal Jiří-5-9-4  0318
10.Klaus TomášKopal Jaroslav-5-9-5  0319
11.Růžička Tomᚊaněk Pavel-8-8-7  03110
12.Trlida MichalPejta Petr st.-10-6-4  03111
13.Klaus TomášStrouhal Jiří-106-6-5 13112
14.Volák MartinKopal Jaroslav55-82 31212
15.Trlida MichalŠaněk Pavel-6114-9-723213
16.Klaus TomášPejta Petr st.-7-6-10  03214
17.Volák MartinStrouhal Jiří57-59 31314
18.Růžička TomášKopal Jaroslav576  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš04Šaněk Pavel31
Volák Martin31Pejta Petr st.40
Růžička Tomáš13Strouhal Jiří31
Trlida Michal04Kopal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50479:666TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-11984 3110
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-2-878-72311
3.Grundman Pavel st.Bernát Jan7-4-5-4 1312
4.Kudrnáč JaroslavVeselý Martin7-5-8-9 1313
5.Kudrnáč JiříReiter Jiří-4-79-4 1314
6.Samler DavidDurdis Petr st.-79-7-8 1315
7.Kudrnáč JaroslavBernát Jan-10-7-8  0316
8.Kudrnáč JiříVeselý Martin-8-3-6  0317
9.Samler DavidReiter Jiří-7-8-3  0318
10.Grundman Pavel st.Durdis Petr st.8-5-11-6 1319
11.Kudrnáč JiříBernát Jan-47-9-6 13110
12.Samler DavidVeselý Martin-8-3-3  03111
13.Grundman Pavel st.Soumar Vladimír-4-5-4  03112
14.Kudrnáč JaroslavDurdis Petr st.-6-9-5  03113
15.Samler DavidBernát Jan-75-4-4 13114
16.Grundman Pavel st.Veselý Martin410-89 31214
17.Kudrnáč JaroslavSoumar Vladimír-8-9-5  03215
18.Kudrnáč JiříDurdis Petr st.-5-8-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.13Bernát Jan40
Kudrnáč Jaroslav04Veselý Martin31
Kudrnáč Jiří04Reiter Jiří20
Samler David04Durdis Petr st.40
   Soumar Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54417:637TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-11-7-10  0301
2.Rampas František
Ďurfina Karel
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-5-10-4  0302
3.Ráb MartinBernát Jan-3-47-2 1303
4.Chuvan QuyVeselý Martin-48-7-9 1304
5.Doubek MiroslavDurdis Petr st.-97-8-7 1305
6.Ďurfina KarelSoumar Vladimír-5-6-9  0306
7.Chuvan QuyBernát Jan-8-7-5  0307
8.Doubek MiroslavVeselý Martin45-9-7-82308
9.Ďurfina KarelDurdis Petr st.7-9-9-4 1309
10.Ráb MartinSoumar Vladimír-4-5-6  03010
11.Doubek MiroslavBernát Jan-9-10-8  03011
12.Ďurfina KarelVeselý Martin-7-8-7  03012
13.Ráb MartinDurdis Petr st.-9-4-5  03013
14.Rampas FrantišekSoumar Vladimír-4-9-7  03014
15.Ďurfina KarelBernát Jan-6-2-4  03015
16.Ráb MartinVeselý Martin-7-4-3  03016
17.Rampas FrantišekDurdis Petr st.-8-4-7  03017
18.Doubek MiroslavSoumar Vladimír-2-9-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ráb Martin04Bernát Jan40
Chuvan Quy02Veselý Martin40
Doubek Miroslav04Durdis Petr st.40
Ďurfina Karel04Soumar Vladimír40
Rampas František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29651:596SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
-4-76-9 1301
2.Pejta Petr st.
Šaněk Pavel
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-5949 3111
3.Pejta Petr st.Blecha Lubomír-8-510653221
4.Šaněk PavelGrundman Pavel st.12-8-6233231
5.Strouhal JiříKudrnáč Jaroslav377  3041
6.Kopal JaroslavKudrnáč Jiří8105  3051
7.Šaněk PavelBlecha Lubomír-11-89-7 1352
8.Strouhal JiříGrundman Pavel st.10-9-107113262
9.Kopal JaroslavKudrnáč Jaroslav588  3072
10.Pejta Petr st.Kudrnáč Jiří87-63 3182
11.Strouhal JiříBlecha Lubomír12-64-4-52383
12.Kopal JaroslavGrundman Pavel st.-6-6-3  0384
13.Pejta Petr st.Kudrnáč Jaroslav33-710 3194
14.Šaněk PavelKudrnáč Jiří689  30104
15.Kopal JaroslavBlecha Lubomír-4-9-4  03105
16.Pejta Petr st.Grundman Pavel st.11-113-9932115
17.Šaněk PavelKudrnáč Jaroslav-3-11-6  03116
18.Strouhal JiříSamler David424  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr st.40Blecha Lubomír31
Šaněk Pavel22Grundman Pavel st.13
Strouhal Jiří31Kudrnáč Jaroslav13
Kopal Jaroslav22Kudrnáč Jiří03
   Samler David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:930:35603:654TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Květa
Hradecká Šárka
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
811-611 3110
2.Skála Jiří
May Pavel
 
 
Volák Martin
Bien Lukáš
 
 
8-6-10553220
3.Skála JiříKlaus Tomáš957  3030
4.Hradecká ŠárkaVolák Martin-9-2-9  0331
5.May PavelTrlida Michal8-12810 3141
6.Kačírková KvětaBien Lukáš10119  3051
7.Hradecká ŠárkaKlaus Tomáš-8-6-2  0352
8.May PavelVolák Martin-7-5-7  0353
9.Kačírková KvětaTrlida Michal114-77 3163
10.Skála JiříBien Lukáš-788-10-62364
11.May PavelKlaus Tomáš-4-8-5  0365
12.Kačírková KvětaVolák Martin-9-2613173275
13.Skála JiříTrlida Michal78-86141  
14.Hradecká ŠárkaBien Lukáš-8-979-72376
15.Kačírková KvětaKlaus Tomáš910-1010 3186
16.Skála JiříVolák Martin-2-9-10  0387
17.Hradecká ŠárkaTrlida Michal-9-9-7  0388
18.May PavelBien Lukáš-6-8117-62389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skála Jiří12Klaus Tomáš22
Hradecká Šárka04Volák Martin31
May Pavel13Trlida Michal12
Kačírková Květa40Bien Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:29664:647TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
Venera Petr
Žďánský Karel
 
 
10-8-7-1 1301
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Soumar Miroslav
Mlčoch Petr
 
 
8-106-8103211
3.Vaňousek MiroslavVenera Petr74-89 3121
4.Vyrtych JiříŽďánský Karel76-911 3131
5.Stejskal JindřichSoumar Miroslav101211  3041
6.Magušin PetrMlčoch Petr5-79-653251
7.Vyrtych JiříVenera Petr5-685 3161
8.Stejskal JindřichŽďánský Karel969  3071
9.Magušin PetrSoumar Miroslav538  3081
10.Vaňousek MiroslavMlčoch Petr11-46-663291
11.Stejskal JindřichVenera Petr104-76 31101
12.Magušin PetrŽďánský Karel-9-8-6  03102
13.Vaňousek MiroslavSoumar Miroslav79-410 31112
14.Vyrtych JiříMlčoch Petr7-7-1011532122
15.Magušin PetrVenera Petr-1273-10332132
16.Vaňousek MiroslavŽďánský Karel7-11-991132142
17.Vyrtych JiříSoumar MiroslavWO    03143
18.Stejskal JindřichMlčoch PetrWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav40Venera Petr04
Vyrtych Jiří30Žďánský Karel13
Stejskal Jindřich30Soumar Miroslav03
Magušin Petr31Mlčoch Petr03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20628:544TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švachová Lenka
Žák Karel
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
1069  3010
2.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
56-89 3120
3.Oplt PavelFanta Petr9118  3030
4.Kargl TomášBlažek Lubomír378  3040
5.Švachová LenkaŠlambor Oldřich st.9-8-8683250
6.Žák KarelNajman Jiří767  3060
7.Kargl TomášFanta Petr879  3070
8.Švachová LenkaBlažek Lubomír-2-210773280
9.Žák KarelŠlambor Oldřich st.758  3090
10.Oplt PavelNajman Jiří6-10-65332100
11.Švachová LenkaFanta Petr-8-9-9  03101
12.Žák KarelBlažek Lubomír669  30111
13.Oplt PavelŠlambor Oldřich st.867  30121
14.Kargl TomášNajman Jiří6-8-9-7 13122
15.Žák KarelFanta Petr12-7-5-4 13123
16.Oplt PavelBlažek Lubomír91010  30133
17.Kargl Tomᚊlambor Oldřich st.4-676 31143
18.Švachová LenkaNajman Jiří-10-3-6  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplt Pavel40Fanta Petr22
Kargl Tomáš31Blažek Lubomír04
Švachová Lenka22Šlambor Oldřich st.04
Žák Karel31Najman Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37547:610ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-8-6-9  0301
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
-69811 3111
3.Fanta PetrDoubek Miroslav-8-7-6  0312
4.Blažek LubomírNovotný Karel-4-6-8  0313
5.Šlambor Oldřich st.Nitray Jozef8-9-11-10 1314
6.Najman JiříPavlišta Jaroslav876  3024
7.Blažek LubomírDoubek Miroslav-9-67-8 1325
8.Šlambor Oldřich st.Novotný Karel-5-7-8  0326
9.Najman JiříNitray Jozef-87-6-5 1327
10.Fanta PetrPavlišta Jaroslav466  3037
11.Šlambor Oldřich st.Doubek Miroslav-5-7-4  0338
12.Najman JiříNovotný Karel5-698 3148
13.Fanta PetrNitray Jozef8-698 3158
14.Blažek LubomírPavlišta Jaroslav-67-7-8 1359
15.Najman JiříDoubek Miroslav-8-7-4  03510
16.Fanta PetrNovotný Karel1078  30610
17.Blažek LubomírNitray Jozef-710-6-7 13611
18.Šlambor Oldřich st.Pavlišta Jaroslav8-979 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr31Doubek Miroslav40
Blažek Lubomír04Novotný Karel22
Šlambor Oldřich st.13Nitray Jozef31
Najman Jiří22Pavlišta Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29643:583TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
Oplt Pavel
Heilek Miroslav
 
 
8712  3010
2.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
-106-9-5 1311
3.Žďánský KarelOplt Pavel716  3021
4.Michal JaroslavHeilek Miroslav-107-6573231
5.Venera PetrČamrová Eliška-9-711-7 1332
6.Mlčoch PetrŠvachová Lenka754  3042
7.Michal JaroslavOplt Pavel278  3052
8.Venera PetrHeilek Miroslav-9-10-6  0353
9.Mlčoch PetrČamrová Eliška-126-5-9 1354
10.Žďánský KarelŠvachová Lenka98-67 3164
11.Venera PetrOplt Pavel-210-6-9 1365
12.Mlčoch PetrHeilek Miroslav7-99-693275
13.Žďánský KarelČamrová Eliška-47-79-92376
14.Michal JaroslavŠvachová Lenka566  3086
15.Mlčoch PetrOplt Pavel113-10-4-62387
16.Žďánský KarelHeilek Miroslav-6-9-9  0388
17.Michal JaroslavČamrová Eliška567  3098
18.Venera PetrŠvachová Lenka3104  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Karel22Oplt Pavel22
Michal Jaroslav40Heilek Miroslav22
Venera Petr13Čamrová Eliška31
Mlčoch Petr22Švachová Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:25588:498TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Vyrtych Jiří
Landsinger Tomáš
 
 
5910  3010
2.Volák Martin
Bien Lukáš
 
 
Stejskal Jindřich
Mejsnar Jan
 
 
-9878 3120
3.Bien LukášLandsinger Tomáš546  3030
4.Volák MartinMejsnar Jan785  3040
5.Klaus TomášVyrtych Jiří-8-76-5 1341
6.Trlida MichalStejskal Jindřich-9-8-7  0342
7.Volák MartinLandsinger Tomáš233  3052
8.Klaus TomášMejsnar Jan865  3062
9.Trlida MichalVyrtych Jiří-8-7-9  0363
10.Bien LukášStejskal Jindřich9-8-9-7 1364
11.Klaus TomášLandsinger Tomáš365  3074
12.Trlida MichalMejsnar Jan878  3084
13.Bien LukášVyrtych Jiří-89-7-9 1385
14.Volák MartinStejskal Jindřich9-9-10-8 1386
15.Trlida MichalLandsinger Tomáš435  3096
16.Bien LukášMejsnar Jan896  30106
17.Volák MartinVyrtych Jiří-97-6-8 13107
18.Klaus TomášStejskal Jindřich-9-8-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bien Lukáš22Landsinger Tomáš04
Volák Martin22Mejsnar Jan04
Klaus Tomáš22Vyrtych Jiří40
Trlida Michal22Stejskal Jindřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26683:564TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Skála Jiří
Kačírková Květa
 
 
466  3010
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
98-6-9-122311
3.Grundman Pavel st.Honzák Miloš561  3021
4.Kudrnáč JaroslavHonzák Jakub-9-95-6 1322
5.Kudrnáč JiříSkála Jiří996  3032
6.Samler DavidKačírková Květa-10-5-9  0333
7.Kudrnáč JaroslavHonzák Miloš624  3043
8.Kudrnáč JiříHonzák Jakub9110  3053
9.Samler DavidSkála Jiří-87-1310-72354
10.Grundman Pavel st.Kačírková Květa854  3064
11.Kudrnáč JiříHonzák Miloš5178  3074
12.Samler DavidHonzák Jakub-837-983284
13.Grundman Pavel st.Skála Jiří-84-7-8 1385
14.Kudrnáč JaroslavKačírková Květa-586-843295
15.Samler DavidHonzák Miloš54-5-7-82396
16.Grundman Pavel st.Honzák Jakub692  30106
17.Kudrnáč JaroslavSkála Jiří8-887 31116
18.Kudrnáč JiříKačírková Květa7-64-8-223117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.31Honzák Miloš13
Kudrnáč Jaroslav31Honzák Jakub13
Kudrnáč Jiří31Skála Jiří22
Samler David13Kačírková Květa22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36597:602SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Ďurfina Karel
 
 
Strouhal Jiří
Šaněk Pavel
 
 
-11-5-5  0301
2.Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 

 
 
WO    3011
3.Sajdl VladimírŠaněk Pavel-4577 3121
4.Chuvan QuyStrouhal Jiří7-916-8-32322
5.Ďurfina KarelKopal Jaroslav7-957 3132
6.Rampas FrantišekPejta Petr st.6126  3042
7.Chuvan QuyŠaněk Pavel-8105-4-112343
8.Ďurfina KarelStrouhal Jiří-4-5-3  0344
9.Rampas FrantišekKopal Jaroslav874  3054
10.Sajdl VladimírPejta Petr st.-7-55733264
11.Ďurfina KarelŠaněk Pavel-9-6-8  0365
12.Rampas FrantišekStrouhal Jiří-5-10107-42366
13.Sajdl VladimírKopal Jaroslav-11375 3176
14.Chuvan QuyPejta Petr st.-6-4-5  0377
15.Rampas FrantišekŠaněk Pavel-8766 3187
16.Doubek MiroslavStrouhal Jiří6-4-6-9 1388
17.Chuvan QuyKopal Jaroslav-98-2-8 1389
18.Ďurfina KarelPejta Petr st.-4-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sajdl Vladimír30Šaněk Pavel22
Chuvan Quy04Strouhal Jiří40
Ďurfina Karel13Kopal Jaroslav13
Rampas František31Pejta Petr st.22
Doubek Miroslav01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54405:639TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-6-7-10  0301
2.Hradecká Šárka
Kačírková Květa
 
 
Bernát Jan
Reiter Jiří
 
 
-4-4-4  0302
3.Kačírková KvětaBernát Jan9-7-8-8 1303
4.Hradecká ŠárkaSoumar Vladimír5-8-7-3 1304
5.Honzák JakubDurdis Petr st.-6-5-2  0305
6.Honzák MilošReiter Jiří-5-4-4  0306
7.Hradecká ŠárkaBernát Jan-7-2-7  0307
8.Honzák JakubSoumar Vladimír-7-8-6  0308
9.Honzák MilošDurdis Petr st.-11-6-8  0309
10.Kačírková KvětaReiter Jiří-5-2-9  03010
11.Honzák JakubBernát Jan-7-8-8  03011
12.Honzák MilošVeselý Martin-94-910-723012
13.Kačírková KvětaDurdis Petr st.-2-48-8 13013
14.Hradecká ŠárkaReiter Jiří-5-8-7  03014
15.Honzák MilošBernát Jan-4-84-7 13015
16.Kačírková KvětaVeselý Martin-11-4-3  03016
17.Hradecká ŠárkaDurdis Petr st.-4-8-9  03017
18.Honzák JakubReiter Jiří-4-8-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačírková Květa04Bernát Jan40
Hradecká Šárka04Soumar Vladimír20
Honzák Jakub04Durdis Petr st.40
Honzák Miloš04Reiter Jiří40
   Veselý Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hada PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26632:604TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
67-99 3110
2.Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-10-691093220
3.Vaňousek MiroslavBlecha Lubomír-6-9-6  0321
4.Vyrtych JiříGrundman Pavel st.9816  3031
5.Stejskal JindřichKudrnáč Jaroslav796  3041
6.Magušin PetrKudrnáč Jiří4810  3051
7.Vyrtych JiříBlecha Lubomír-6-2-13  0352
8.Stejskal JindřichGrundman Pavel st.7-8610 3162
9.Magušin PetrKudrnáč Jaroslav776  3072
10.Vaňousek MiroslavKudrnáč Jiří-11974 3182
11.Stejskal JindřichBlecha Lubomír-9-676-72383
12.Magušin PetrGrundman Pavel st.7-999 3193
13.Vaňousek MiroslavKudrnáč Jaroslav6-69-3-92394
14.Vyrtych JiříKudrnáč Jiří859  30104
15.Magušin PetrBlecha Lubomír-67-4-10 13105
16.Vaňousek MiroslavGrundman Pavel st.67-10-51032115
17.Vyrtych JiříKudrnáč Jaroslav554  30125
18.Stejskal JindřichKudrnáč JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňousek Miroslav22Blecha Lubomír40
Vyrtych Jiří31Grundman Pavel st.04
Stejskal Jindřich21Kudrnáč Jaroslav13
Magušin Petr31Kudrnáč Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:29628:619TJ AŠ Mladá Boleslav F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamrová Eliška
Švachová Lenka
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
107-1010 3110
2.Oplt Pavel
Kargl Tomáš
 
 
Růžička Tomáš
Volák Martin
 
 
-71154 3120
3.Čamrová EliškaKlaus Tomáš4-76-953230
4.Kargl TomášTrlida Michal19910  3040
5.Jírovec VáclavRůžička Tomáš4710  3050
6.Oplt PavelVolák Martin673  3060
7.Kargl TomášKlaus Tomáš-8-910-12 1361
8.Jírovec VáclavTrlida Michal957  3071
9.Oplt PavelRůžička Tomáš-4-461073281
10.Čamrová EliškaVolák Martin-4-7-4  0382
11.Jírovec VáclavKlaus Tomáš-8996 3192
12.Oplt PavelTrlida Michal-810-881132102
13.Švachová LenkaRůžička Tomáš-9-8-7  03103
14.Kargl TomášVolák Martin-5-8-8  03104
15.Oplt PavelKlaus Tomáš-81111-7632114
16.Švachová LenkaTrlida Michal-10-9-8  03115
17.Kargl TomášRůžička Tomáš698  30125
18.Jírovec VáclavVolák MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamrová Eliška11Klaus Tomáš13
Kargl Tomáš22Trlida Michal13
Jírovec Václav30Růžička Tomáš13
Oplt Pavel40Volák Martin21
Švachová Lenka02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32707:658ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Ungr Milan
 
 
Venera Petr
Mlčoch Petr
 
 
8-85-8103210
2.Nitray Jozef
Doubek Miroslav
 
 
Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
978  3020
3.Nitray JozefMichal Jaroslav5-948 3130
4.Ungr MilanŽďánský Karel8-3-811-82331
5.Novotný KarelVenera Petr-74-9-6 1332
6.Doubek MiroslavMlčoch Petr10-988 3142
7.Ungr MilanMichal Jaroslav9-7-7-8 1343
8.Novotný KarelŽďánský Karel-9-87-6 1344
9.Doubek MiroslavVenera Petr447  3054
10.Nitray JozefMlčoch Petr-7-74663264
11.Novotný KarelMichal Jaroslav8610  3074
12.Doubek MiroslavŽďánský Karel6-7812 3184
13.Nitray JozefVenera Petr-4-11-2  0385
14.Ungr MilanMlčoch Petr-69-6463295
15.Doubek MiroslavMichal Jaroslav89-6-7-82396
16.Nitray JozefŽďánský Karel9-89-10-82397
17.Ungr MilanVenera Petr-93410 31107
18.Novotný KarelMlčoch Petr910-93 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nitray Jozef22Michal Jaroslav22
Ungr Milan22Žďánský Karel31
Novotný Karel22Venera Petr22
Doubek Miroslav31Mlčoch Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46549:662TJ Slavoj Čistá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
Ráb Martin
Volf Petr ml.
 
 
5-8-67133210
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
-9-4-3  0311
3.Blažek LubomírVolf Petr ml.-108710 3121
4.Šlambor Oldřich st.Ráb Martin-6-8-8  0322
5.Fanta PetrSajdl Vladimír-3-9-2  0323
6.Najman JiříRampas František-5-5-6  0324
7.Šlambor Oldřich st.Volf Petr ml.-98-9-9 1325
8.Fanta PetrRáb Martin-91268 3135
9.Najman JiříSajdl Vladimír-4-4-3  0336
10.Blažek LubomírRampas František-6-7-9  0337
11.Fanta PetrVolf Petr ml.8-4-93-72338
12.Najman JiříRáb Martin10-10-510-92339
13.Blažek LubomírSajdl Vladimír-8-99-3 13310
14.Šlambor Oldřich st.Rampas František8-119-8-223311
15.Najman JiříVolf Petr ml.-6-7-5  03312
16.Blažek LubomírRáb Martin-11-6-3  03313
17.Šlambor Oldřich st.Sajdl VladimírWO    30413
18.Fanta PetrRampas František-6-99-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Lubomír13Volf Petr ml.31
Šlambor Oldřich st.03Ráb Martin31
Fanta Petr13Sajdl Vladimír30
Najman Jiří04Rampas František40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46567:709ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
-7-3-7  0301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Novotný Karel
Ungr Milan
 
 
31213  3011
3.Klaus TomášUngr Milan-5-3-9  0312
4.Volák MartinDoubek Miroslav-66-8843222
5.Růžička TomášNovotný Karel9-59-10-62323
6.Trlida MichalNitray Jozef-610-4-8 1324
7.Volák MartinUngr Milan-10-63-9 1325
8.Růžička TomášDoubek Miroslav-6-7-3  0326
9.Trlida MichalNovotný Karel8-11-7-3 1327
10.Klaus TomášNitray Jozef-57-6773237
11.Růžička TomášUngr Milan-67-6-8 1338
12.Trlida MichalDoubek Miroslav-9-4-6  0339
13.Klaus TomášNovotný Karel-3-6-2  03310
14.Volák MartinNitray Jozef-79811 31410
15.Trlida MichalUngr Milan-413-84-1023411
16.Klaus TomášDoubek MiroslavWO    03412
17.Volák MartinNovotný Karel-99-89732512
18.Růžička TomášNitray Jozef-78-67-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klaus Tomáš12Ungr Milan40
Volák Martin31Doubek Miroslav21
Růžička Tomáš04Novotný Karel31
Trlida Michal04Nitray Jozef22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27625:571TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha Lubomír
Kudrnáč Jiří
 
 
Kargl Tomáš
Čamrová Eliška
 
 
885  3010
2.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Jírovec Václav
Švachová Lenka
 
 
666  3020
3.Kudrnáč JaroslavKargl Tomáš9-87-7-62321
4.Kudrnáč JiříČamrová Eliška224  3031
5.Blecha LubomírŠvachová Lenka869  3041
6.Grundman Pavel st.Jírovec Václav9-8-4-4 1342
7.Kudrnáč JiříKargl Tomáš588  3052
8.Blecha LubomírČamrová Eliška-8-9-9  0353
9.Grundman Pavel st.Švachová Lenka2711  3063
10.Kudrnáč JaroslavJírovec Václav9-789 3173
11.Blecha LubomírKargl Tomáš6-101110 3183
12.Grundman Pavel st.Čamrová Eliška-87-9-7 1384
13.Kudrnáč JaroslavŠvachová Lenka5-998 3194
14.Kudrnáč JiříJírovec Václav10-9-9-5 1395
15.Grundman Pavel st.Kargl Tomáš495  30105
16.Kudrnáč JaroslavČamrová Eliška-6-555-423106
17.Kudrnáč JiříŠvachová Lenka-7-10123-1023107
18.Samler DavidJírovec Václav-4-1-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudrnáč Jaroslav22Kargl Tomáš13
Kudrnáč Jiří22Čamrová Eliška31