Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15703:548TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
-7-68973210
2.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Vitmajer Vladimír
Pavlišta Jaroslav
 
 
-912612 3120
3.Veselý LuděkKužel Jiří-11-979113230
4.Martinec JaroslavPitro Aleš567  3040
5.Chuvan QuyVitmajer Vladimír976  3050
6.Doubek MiroslavPavlišta Jaroslav-71087 3160
7.Martinec JaroslavKužel Jiří-5689 3170
8.Chuvan QuyPitro Aleš-10874 3180
9.Doubek MiroslavVitmajer Vladimír10128  3090
10.Veselý LuděkPavlišta Jaroslav884  30100
11.Chuvan QuyKužel Jiří-94912 31110
12.Weber Quan HaiPitro Aleš854  30120
13.Veselý LuděkVitmajer Vladimír863  30130
14.Martinec JaroslavPavlišta Jaroslav-11-11112932140
15.Weber Quan HaiKužel Jiří1079  30150
16.Veselý LuděkPitro Aleš274  30160
17.Martinec JaroslavVitmajer Vladimír6-593 31170
18.Chuvan QuyPavlišta Jaroslav-6-9-8  03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Luděk40Kužel Jiří04
Martinec Jaroslav40Pitro Aleš04
Chuvan Quy31Vitmajer Vladimír04
Doubek Miroslav20Pavlišta Jaroslav13
Weber Quan Hai20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:41647:658TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Soumar Miroslav
 
 
Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
-106-79-42301
2.Kozák Roman
Šlapáček Vladimír
 
 
Pulda Radek
Vejvoda Roman
 
 
5-85-10-62302
3.Šimeček VladimírCísařovský Petr-11-10-4  0303
4.Kozák RomanBeran Antonín6-589 3113
5.Soumar MiroslavPulda Radek2-966 3123
6.Šlapáček VladimírVejvoda Roman-6610-9-62324
7.Kozák RomanCísařovský Petr-8-6-6  0325
8.Soumar MiroslavBeran Antonín5-9-86-82326
9.Šlapáček VladimírPulda Radek6-1184 3136
10.Šimeček VladimírVejvoda Roman-4-4-8  0337
11.Soumar MiroslavCísařovský Petr911-10-6-42338
12.Šlapáček VladimírBeran Antonín-7-6-5  0339
13.Šimeček VladimírPulda Radek-128-3-9 13310
14.Kozák RomanVejvoda Roman62-36 31410
15.Šlapáček VladimírCísařovský Petr-6-987-523411
16.Šimeček VladimírBoháček Miroslav314  30511
17.Kozák RomanPulda Radek10-564 31611
18.Soumar MiroslavVejvoda Roman-8-84-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Vladimír13Císařovský Petr40
Kozák Roman31Beran Antonín21
Soumar Miroslav13Pulda Radek13
Šlapáček Vladimír13Vejvoda Roman31
   Boháček Miroslav01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:46519:676TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Maršálek Zdeněk
 
 
Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
-912-711-122301
2.Vovčák Adam
Takács Petr
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
-7-3-5  0302
3.Sucharda JiříMejsnar Jan6103  3012
4.Maršálek ZdeněkVaňousek Miroslav-7-3-9  0313
5.Vovčák AdamJonáš Zdeněk-6-2-5  0314
6.Takács PetrVyrtych Martin106-64 3124
7.Maršálek ZdeněkMejsnar Jan-8-69-8 1325
8.Vovčák AdamVaňousek Miroslav-7-911-6 1326
9.Takács PetrJonáš Zdeněk9-6-10-4 1327
10.Sucharda JiříVyrtych Martin-7-8-9  0328
11.Vovčák AdamMejsnar Jan-106-2-4 1329
12.Takács PetrVaňousek Miroslav-37-6-3 13210
13.Sucharda JiříJonáš Zdeněk-9-79-5 13211
14.Maršálek ZdeněkVyrtych Martin-39-6-8 13212
15.Takács PetrMejsnar Jan967  30312
16.Sucharda JiříVaňousek Miroslav-3-69-8 13313
17.Maršálek ZdeněkJonáš Zdeněk-6-1-5  03314
18.Vovčák AdamVyrtych Martin-8-69-12 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Jiří13Mejsnar Jan22
Maršálek Zdeněk04Vaňousek Miroslav40
Vovčák Adam04Jonáš Zdeněk40
Takács Petr22Vyrtych Martin31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44447:610TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Jozef
Šálený Petr
 
 
Doležalová Daniela
May Pavel
 
 
-379-2-82301
2.Knížek Milan
Popovych Andriy
 
 
Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
-3-11-6  0302
3.Knížek MilanMay Pavel-1-3-8  0303
4.Berky JozefDoležalová Daniela4-57-7-72304
5.Popovych AndriyČerný Vladimír-6-3-4  0305
6.Šálený PetrTonar Josef8-9810 3115
7.Berky JozefMay Pavel-5-8-3  0316
8.Popovych AndriyDoležalová Daniela-1-8-10  0317
9.Šálený PetrČerný Vladimír5106  3027
10.Knížek MilanTonar Josef-2-8-12  0328
11.Popovych AndriyMay Pavel-11-7-5  0329
12.Šálený PetrDoležalová Daniela-6-3-6  03210
13.Knížek MilanČerný Vladimír-6-8-14  03211
14.Berky JozefTonar Josef-8585 31311
15.Šálený PetrMay Pavel-6-8-8  03312
16.Knížek MilanDoležalová Daniela-1-3-4  03313
17.Berky JozefČerný Vladimír1452  30413
18.Popovych AndriyTonar Josef-2-8-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan04May Pavel40
Berky Jozef22Doležalová Daniela40
Popovych Andriy04Černý Vladimír22
Šálený Petr22Tonar Josef22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30584:574TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka František
Tahal Jiří
 
 
Gavura Jan
Štujber Martin
 
 
645  3010
2.Moc Vladimír st.
Vonášek Pavel
 
 
Hrouda Jaroslav
Štujber Patrik
 
 
64-66 3120
3.Tahal JiříGavura Jan4-8-12-6 1321
4.Moc Vladimír st.Štujber Martin-6-5-5  0322
5.Vonášek PavelHrouda Jaroslav-7137-8-122323
6.Červinka FrantišekŠtujber Patrik582  3033
7.Moc Vladimír st.Gavura Jan-7-6-5  0334
8.Vonášek PavelŠtujber Martin-47-3-4 1335
9.Červinka FrantišekHrouda Jaroslav445  3045
10.Tahal JiříŠtujber Patrik2134  3055
11.Vonášek PavelGavura Jan-2-4-1  0356
12.Červinka FrantišekŠtujber Martin985  3066
13.Tahal JiříHrouda Jaroslav107-65 3176
14.Moc Vladimír st.Štujber Patrik-8997 3186
15.Červinka FrantišekGavura Jan99-97 3196
16.Tahal JiříŠtujber Martin8-77-7632106
17.Moc Vladimír st.Hrouda Jaroslav-9-1013-6 13107
18.Vonášek PavelŠtujber Patrik-4-4-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tahal Jiří31Gavura Jan31
Moc Vladimír st.13Štujber Martin22
Vonášek Pavel04Hrouda Jaroslav22
Červinka František40Štujber Patrik13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38600:635TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
-77137 3110
2.Hercík Jiří st.
Jonáš Martin
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-9-5-8  0311
3.Šádek Jaroslav st.Procházka Zdeněk539  3021
4.Jonáš MartinBernát Jan12-6-9-2 1322
5.Jonáš Jaroslav st.Černý Jaroslav95-107 3132
6.Hercík Jiří st.Veselý Adam-9-878-82333
7.Jonáš MartinProcházka Zdeněk-10-3-8  0334
8.Jonáš Jaroslav st.Bernát Jan-12-6-7  0335
9.Hercík Jiří st.Černý Jaroslav-10-938103245
10.Šádek Jaroslav st.Veselý Adam773  3055
11.Jonáš Jaroslav st.Procházka Zdeněk679  3065
12.Hercík Jiří st.Bernát Jan-6-2-4  0366
13.Šádek Jaroslav st.Černý Jaroslav-108-5-9 1367
14.Jonáš MartinVeselý Adam-94-11-9 1368
15.Hercík Jiří st.Procházka Zdeněk-6-10-7  0369
16.Šádek Jaroslav st.Bernát Jan-8-9-2  03610
17.Jonáš MartinVeselý Michal-77-710-623611
18.Jonáš Jaroslav st.Veselý Adam108-98 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav st.22Procházka Zdeněk22
Jonáš Martin04Bernát Jan40
Jonáš Jaroslav st.31Černý Jaroslav12
Hercík Jiří st.13Veselý Adam22
   Veselý Michal10
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy