Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:47588:709SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Jiří
Rychetský David
 
 
Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
-6-7-10  0301
2.Gavura Jan
Štujber Patrik
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
-9-798-82302
3.Pavlíček JiříŠádek Jaroslav st.-8-6-5  0303
4.Rychetský DavidJonáš Jaroslav st.-8-10-1  0304
5.Gavura JanHercík Jiří st.769  3014
6.Štujber MartinŠámal Vladimír-10-74-5 1315
7.Rychetský DavidŠádek Jaroslav st.-8-9-4  0316
8.Gavura JanJonáš Jaroslav st.-8-68-4 1317
9.Štujber MartinHercík Jiří st.116-4-973227
10.Pavlíček JiříŠámal Vladimír-74-7-7 1328
11.Gavura JanŠádek Jaroslav st.-3-3-7  0329
12.Štujber MartinJonáš Jaroslav st.5-59-753239
13.Pavlíček JiříHercík Jiří st.-37-4-8 13310
14.Rychetský DavidŠámal Vladimír49-8-6832410
15.Štujber MartinŠádek Jaroslav st.5-912-6-423411
16.Pavlíček JiříJonáš Jaroslav st.-79-4-5 13412
17.Rychetský DavidHercík Jiří st.-312-10-7 13413
18.Gavura JanŠámal Vladimír-710-85932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Jiří04Šádek Jaroslav st.40
Rychetský David13Jonáš Jaroslav st.31
Gavura Jan22Hercík Jiří st.22
Štujber Martin22Šámal Vladimír22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20620:478TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
6-888 3110
2.Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
Vonášek Pavel
Martiak Pavol
 
 
-8777 3120
3.May PavelVonášek Pavel446  3030
4.Doležalová DanielaMartiak Pavol526  3040
5.Černý VladimírMoc Vladimír st.564  3050
6.Tonar JosefČervinka František-9-8-4  0351
7.Doležalová DanielaVonášek Pavel649  3061
8.Černý VladimírMartiak Pavol-12397 3171
9.Tonar JosefMoc Vladimír st.1258  3081
10.May PavelČervinka František8-10-4-13 1382
11.Černý VladimírVonášek Pavel-76-54103292
12.Tonar JosefMartiak Pavol517  30102
13.May PavelMoc Vladimír st.745  30112
14.Doležalová DanielaČervinka František-815-9-8 13113
15.Tonar JosefVonášek Pavel6-3-8-8 13114
16.May PavelMartiak Pavol543  30124
17.Doležalová DanielaMoc Vladimír st.291  30134
18.Černý VladimírČervinka František-4-3-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
May Pavel31Vonášek Pavel13
Doležalová Daniela31Martiak Pavol04
Černý Vladimír31Moc Vladimír st.04
Tonar Josef22Červinka František40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14651:498TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Mejsnar Jan
 
 
Šálený Petr
Berky Jozef
 
 
87-76 3110
2.Vyrtych Martin
Vaňousek Miroslav
 
 
Knížek Milan
Popovych Andriy
 
 
655  3020
3.Marek JiříKnížek Milan97-78 3130
4.Mejsnar JanBerky Jozef-78-8-6 1331
5.Vyrtych MartinŠálený Petr878  3041
6.Vaňousek MiroslavPopovych Andriy545  3051
7.Mejsnar JanKnížek Milan89-79 3161
8.Vyrtych MartinBerky Jozef7-889 3171
9.Vaňousek MiroslavŠálený Petr68-57 3181
10.Marek JiříPopovych Andriy766  3091
11.Vyrtych MartinKnížek Milan476  30101
12.Vaňousek MiroslavBerky Jozef677  30111
13.Marek JiříŠálený Petr-76-8-8 13112
14.Mejsnar JanPopovych Andriy869  30122
15.Vaňousek MiroslavKnížek Milan97-65 31132
16.Marek JiříBerky Jozef857  30142
17.Mejsnar JanŠálený Petr8-8-97632152
18.Vyrtych MartinPopovych Andriy776  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jiří31Knížek Milan04
Mejsnar Jan31Berky Jozef13
Vyrtych Martin40Šálený Petr13
Vaňousek Miroslav40Popovych Andriy04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27663:597TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
Sucharda Jiří
Takács Petr
 
 
-7-119-7 1301
2.Vejvoda Roman
Pulda Radek
 
 
Bien Lukáš
Vovčák Adam
 
 
5104  3011
3.Vejvoda RomanSucharda Jiří3-1087 3121
4.Pulda RadekTakács Petr59-5-3-72322
5.Císařovský PetrBien Lukáš47-1110 3132
6.Beran AntonínVovčák Adam-41058 3142
7.Pulda RadekSucharda Jiří8-3-7-2 1343
8.Císařovský PetrTakács Petr68-56 3153
9.Beran AntonínBien Lukáš-99117 3163
10.Vejvoda RomanVovčák Adam665  3073
11.Císařovský PetrSucharda Jiří675  3083
12.Beran AntonínTakács Petr98-7-8-12384
13.Vejvoda RomanBien Lukáš-75-711-32385
14.Pulda RadekVovčák Adam-954-783295
15.Beran AntonínSucharda Jiří-84-63532105
16.Vejvoda RomanTakács Petr9127  30115
17.Boháček MiroslavBien Lukáš-4-5-6  03116
18.Císařovský PetrVovčák Adam155  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejvoda Roman31Sucharda Jiří13
Pulda Radek12Takács Petr22
Císařovský Petr40Bien Lukáš22
Beran Antonín31Vovčák Adam04
Boháček Miroslav01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:15716:523ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
Hladký Petr
Šlapáček Vladimír
 
 
-5-88683210
2.Pavlišta Jaroslav
Hanč Martin
 
 
Šimeček Vladimír
Šindelář Petr
 
 
743  3020
3.Pavlišta JaroslavHladký Petr-10-47463230
4.Hanč MartinŠlapáček Vladimír-78-910163240
5.Kužel JiříŠimeček Vladimír-7738 3150
6.Vitmajer VladimírŠindelář Petr566  3060
7.Hanč MartinHladký Petr9-629 3170
8.Kužel JiříŠlapáček Vladimír10-78-5123280
9.Vitmajer VladimírŠimeček Vladimír551  3090
10.Pavlišta JaroslavŠindelář Petr688  30100
11.Kužel JiříHladký Petr5116  30110
12.Vitmajer VladimírŠlapáček Vladimír54-53 31120
13.Pavlišta JaroslavŠimeček Vladimír994  30130
14.Hanč MartinŠindelář Petr765  30140
15.Vitmajer VladimírHladký Petr-76107 31150
16.Pavlišta JaroslavŠlapáček Vladimír-9275 31160
17.Hanč MartinŠimeček Vladimír78-7-11632170
18.Kužel JiříŠindelář Petr666  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav40Hladký Petr04
Hanč Martin40Šlapáček Vladimír04
Kužel Jiří40Šimeček Vladimír04
Vitmajer Vladimír40Šindelář Petr04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48564:677TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
8-10-106-92301
2.Kalina Jaroslav
Holub Vladimír
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-79-6-7 1302
3.Sajdl RadekMartinec Jaroslav-7643 3112
4.Macek JaroslavDoubek Miroslav-648-863222
5.Kalina JaroslavVeselý Luděk7-11-69-92323
6.Maršálek PetrChuvan Quy-8-19-7 1324
7.Macek JaroslavMartinec Jaroslav-38-9-9 1325
8.Kalina JaroslavDoubek Miroslav296  3035
9.Maršálek PetrVeselý Luděk-511-7-5 1336
10.Sajdl RadekChuvan Quy-8-11-9  0337
11.Kalina JaroslavMartinec Jaroslav-8-7-3  0338
12.Maršálek PetrDoubek Miroslav-5-6-8  0339
13.Sajdl RadekVeselý Luděk-6-9-1  03310
14.Macek JaroslavChuvan Quy-7-10-8  03311
15.Holub VladimírMartinec Jaroslav-9-8-11  03312
16.Sajdl RadekDoubek Miroslav7-39-5-823313
17.Macek JaroslavVeselý Luděk-4-9-2  03314
18.Kalina JaroslavChuvan Quy-88-9-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sajdl Radek13Martinec Jaroslav31
Macek Jaroslav13Doubek Miroslav22
Kalina Jaroslav13Veselý Luděk40
Maršálek Petr03Chuvan Quy40
Holub Vladimír01   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy