Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44515:643TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Miroslav
Hladký Petr
 
 
Březina Pavel
Sajdl Radek
 
 
-9-8-6  0301
2.Šimeček Vladimír
Šindelář Petr
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
-1-8-3  0302
3.Šimeček VladimírBřezina Pavel-81098 3112
4.Hladký PetrSajdl Radek10-8-5-6 1313
5.Šindelář PetrHolub Vladimír-6-4-8  0314
6.Soumar MiroslavMacek Jaroslav4-3-7-6 1315
7.Hladký PetrBřezina Pavel1066  3025
8.Šindelář PetrSajdl Radek-3-6-3  0326
9.Soumar MiroslavHolub Vladimír-78-117-72327
10.Šimeček VladimírMacek Jaroslav-3-4-4  0328
11.Šindelář PetrKalina Jaroslav-9-74-8 1329
12.Soumar MiroslavSajdl Radek-9-39-6 13210
13.Šimeček VladimírHolub Vladimír6-6710 31310
14.Hladký PetrMacek Jaroslav-8-10-10  03311
15.Soumar MiroslavKalina Jaroslav-958-9732411
16.Šimeček VladimírSajdl Radek-7-4-4  03412
17.Hladký PetrHolub Vladimír7-1184 31512
18.Šindelář PetrMacek Jaroslav-2-9-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Vladimír22Březina Pavel02
Hladký Petr22Sajdl Radek40
Šindelář Petr04Holub Vladimír22
Soumar Miroslav13Macek Jaroslav40
   Kalina Jaroslav11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36688:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bien Lukáš
Vovčák Adam
 
 
Pitro Aleš
Hanč Martin
 
 
194-106 3110
2.Sucharda Jiří
Svoboda Pavel
 
 
Kužel Jiří
Pavlišta Jaroslav
 
 
-1012-84-92311
3.Sucharda JiříPitro Aleš452  3021
4.Svoboda PavelHanč Martin-9-11-8  0322
5.Bien LukášKužel Jiří-96-10983232
6.Vovčák AdamPavlišta Jaroslav-55-3-9 1333
7.Svoboda PavelPitro Aleš-811611 3143
8.Bien LukášHanč Martin-859-963253
9.Vovčák AdamKužel Jiří47-3-12-52354
10.Sucharda JiříPavlišta Jaroslav8-79-9-42355
11.Bien LukášPitro Aleš64-89 3165
12.Vovčák AdamHanč Martin-4-4-8  0366
13.Sucharda JiříKužel Jiří75-6-6-62367
14.Svoboda PavelPavlišta Jaroslav-4-4-4  0368
15.Vovčák AdamPitro Aleš747  3078
16.Sucharda JiříHanč Martin-713-7-9 1379
17.Svoboda PavelKužel Jiří12-9116 3189
18.Bien LukášPavlišta Jaroslav9-315 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jiří13Pitro Aleš04
Svoboda Pavel22Hanč Martin31
Bien Lukáš40Kužel Jiří22
Vovčák Adam13Pavlišta Jaroslav31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:43265:541TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Jiří
Šálený Petr
 
 
Vejvoda Roman
Pulda Radek
 
 
-3-7-6  0301
2.
 
 
Císařovský Petr
Boháček Miroslav
 
 
WO    0302
3.Šálený PetrBoháček Miroslav533  3012
4.Soukupová PavlínaVejvoda Roman-1-6-3  0313
5.Soukup JiříCísařovský Petr-5-4-2  0314
6.Pulda RadekWO    0315
7.Soukupová PavlínaBoháček Miroslav9-7-7-4 1316
8.Soukup JiříVejvoda Roman-4-2-9  0317
9.Císařovský PetrWO    0318
10.Šálený PetrPulda Radek615  3028
11.Soukup JiříBoháček Miroslav-4-9-6  0329
12.Vejvoda RomanWO    03210
13.Šálený PetrCísařovský Petr268  30310
14.Soukupová PavlínaPulda Radek-1-5-4  03311
15.Boháček MiroslavWO    03312
16.Šálený PetrVejvoda Roman84-38 31412
17.Soukupová PavlínaCísařovský Petr-6-2-1  03413
18.Soukup JiříPulda Radek-4-3-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šálený Petr40Boháček Miroslav21
Soukupová Pavlína04Vejvoda Roman21
Soukup Jiří04Císařovský Petr21
   Pulda Radek21
WO05WO50
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49501:654TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tahal Jiří
Červinka František
 
 
Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
8-6-7-7 1301
2.Vosyka Jiří ml.
Vosyka Jiří st.
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
-8-7-2  0302
3.Červinka FrantišekMarek Jiří6-11-911-122303
4.Vosyka Jiří ml.Vaňousek Miroslav-59-8-6 1304
5.Vosyka Jiří st.Jonáš Zdeněk-7-5-3  0305
6.Tahal JiříVyrtych Martin-4-40-6 1306
7.Vosyka Jiří ml.Marek Jiří7-5-9-9 1307
8.Vosyka Jiří st.Vaňousek Miroslav-3-5-8  0308
9.Tahal JiříJonáš Zdeněk659  3018
10.Červinka FrantišekVyrtych Martin-6-45-2 1319
11.Vosyka Jiří st.Marek Jiří-4-5-8  03110
12.Tahal JiříVaňousek Miroslav-9-11-11  03111
13.Červinka FrantišekJonáš Zdeněk-55-57932211
14.Vosyka Jiří ml.Vyrtych Martin-4-7-4  03212
15.Tahal JiříMarek Jiří1-66-10232312
16.Červinka FrantišekVaňousek Miroslav-9-8-3  03313
17.Vosyka Jiří ml.Jonáš Zdeněk-5-99-0 13314
18.Vosyka Jiří st.Vyrtych Martin-6-9-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červinka František13Marek Jiří31
Vosyka Jiří ml.04Vaňousek Miroslav40
Vosyka Jiří st.04Jonáš Zdeněk22
Tahal Jiří22Vyrtych Martin40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19606:475SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Černý Vladimír
Hradecká Šárka
 
 
566  3010
2.Hercík Jiří st.
Jonáš Martin
 
 
May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
-6-4-9  0311
3.Šádek Jaroslav st.Černý Vladimír534  3021
4.Jonáš Jaroslav st.Hradecká Šárka877  3031
5.Hercík Jiří st.May Pavel6-4-7-7 1332
6.Jonáš MartinDoležalová Daniela956  3042
7.Jonáš Jaroslav st.Černý Vladimír443  3052
8.Hercík Jiří st.Hradecká Šárka952  3062
9.Jonáš MartinMay Pavel-58-12-9 1363
10.Šádek Jaroslav st.Doležalová Daniela82-55 3173
11.Hercík Jiří st.Černý Vladimír588  3083
12.Jonáš MartinHradecká Šárka665  3093
13.Šádek Jaroslav st.May Pavel13-849 31103
14.Šámal VladimírDoležalová Daniela-78-7-8 13104
15.Jonáš MartinČerný Vladimír37-115 31114
16.Šádek Jaroslav st.Hradecká Šárka-9788 31124
17.Šámal VladimírMay Pavel-10-4-7  03125
18.Hercík Jiří st.Doležalová Daniela8510  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav st.40Černý Vladimír04
Jonáš Jaroslav st.20Hradecká Šárka04
Hercík Jiří st.31May Pavel31
Jonáš Martin31Doležalová Daniela13
Šámal Vladimír02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23618:570TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
Rychetský David
Pavlíček Jiří
 
 
526  3010
2.Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
78-610 3120
3.Veselý AdamRychetský David668  3030
4.Černý JaroslavPavlíček Jiří5712  3040
5.Bernát JanŠtujber Martin-6758 3150
6.Procházka ZdeněkGavura Jan-69810 3160
7.Černý JaroslavRychetský David-7-56-16 1361
8.Bernát JanPavlíček Jiří9310  3071
9.Procházka ZdeněkŠtujber Martin-88313 3181
10.Veselý AdamGavura Jan-6-5-7  0382
11.Bernát JanRychetský David9-11911 3192
12.Procházka ZdeněkPavlíček Jiří6111  30102
13.Veselý AdamŠtujber Martin-499-8-523103
14.Černý JaroslavGavura Jan5-109-7432113
15.Procházka ZdeněkRychetský David9610  30123
16.Veselý AdamPavlíček Jiří6-975 31133
17.Černý JaroslavŠtujber MartinWO    03134
18.Veselý MichalGavura Jan-4-5-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Adam22Rychetský David13
Černý Jaroslav21Pavlíček Jiří04
Bernát Jan30Štujber Martin12
Procházka Zdeněk40Gavura Jan22
Veselý Michal01   
WO01WO10
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy